مواد لازم برای تهیه شیک توت فرنگی

شیر 3/4 فنجان
توت فرنگی 450 گرم برش های درشت

بهترین طرز تهیه شیک توت فرنگی

برای تهیه شیک توت فرنگی به برش های درشت میوه توت فرنگی تازه همراه با بستنی وانیلی و شیر نیاز دارید و می‌توانید به راحتی و در مدت زمان 15 دقیقه این اسموتی میوه ای را تهیه کرده و از خوردن آن لذت ببرید.

در اینجا مواد لازم برای تهیه شیک توت فرنگی چند لایه برای 6 نفر را مشاهده می کنید که برای به دست آوردن طعم بهتر باید نسبت های بین مقدار مواد اولیه را در نظر بگیرید.

 

طرز تهیه شیک توت فرنگی چند لایه

 

اگر بخواهید این دسر را برای تعداد نفرات کمتر یا بیشتر تهیه کنید باید حتما با رعایت نسبت ها مقدار مواد اصلی را تغییر دهید.

همچنین در ادامه با طرز تهیه شیک توت فرنگی چند لایه هم آشنا خواهید شد و می توانید این دسر خوشمزه را در روزهای گرم تابستانی تهیه کرده و میل کنید.

 

مواد لازم برای تهیه شیک توت فرنگی چند لایه

 

دستور تهیه شیک توت فرنگی چند لایه

در اولین مرحله برای تهیه این اسموتی خوشمزه باید توت فرنگی ها را درون مخلوط کن ریخته و با سرعت زیاد حدود یک دقیقه آنها را مخلوط کنید تا یکدست و نرم شود و در حین کار گاهی دستگاه را نگه دارید و با قاشق آن را هم بزنید.

 سپس پوره به دست آمده را داخل یک ظرف مناسب بریزید و ظرف مخلوط کن را تمیز بشویید تا برای ادامه کار بتوانید از آن استفاده کنید.

برای مرحله بعدی باید شیر و بستنی را درون مخلوط کن بریزید و حدود 2 دقیقه با دور تند مخلوط کن آنها را مخلوط کنید تا محتویات یکدست و خامه‌ای به شما بدهد.

برای سرو کردن شیک توت فرنگی چند لایه باید یک چهارم فنجان بستنی هم زده به همراه یک سوم فنجان پوره توت فرنگی را در درون ظرف بریزید. لایه بعدی را هم یک چهارم فنجان بستنی هم خورده بریزید.

حالا شیک توت فرنگی چند لایه شما آماده است و می‌توانید آن را سرو کرده و میل نمایید.

 

دستور تهیه شیک توت فرنگی