منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

راهنما و جدیدترین طراحی دکوراسیون منزل مشاهده کنید

دکوراسیون داخلی منزل

راهنمای چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل به همراه عکس و نمونه

طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی امر دشواری است که افراد این روزها به دنبال مطالعه مطالب مرتبط در رابطه با آن هستند تا بتوانند یک فضای دلنشین در قسمت‌های مختلف خانه داشته باشند و داشتن یک دکوراسیون زیبا و جذاب تنها با دانستن قوانین و اصول چیدمان میسر می شود.

وقتی که تصمیم گرفتید چیدمان دکوراسیون داخلی منزل خود را انجام دهید باید در نظر داشته باشید که به همه قسمت های خانه به اندازه اهمیت آنها توجه کنید و هیچ کدام از قسمت ها را به حال خود رها نکنید و منزل شما از قسمت های مختلفی مثل آشپزخانه، اتاق پذیرایی و نشیمن اتاق خواب و سرویس بهداشتی و غیره تشکیل شده است و برای این که بتوانید ادعا کنید که یک دکوراسیون کامل را طراحی کرده اید باید به همه این قسمت ها رسیدگی کنید و انرژی خود را تنها روی قسمت پذیرایی و نشیمن نگذارید.

 

تعیین سبک دکوراسیون منزل

برای این که بتوانید چیدمان دکوراسیون داخلی منزل خود را انجام دهید در وهله اول باید سبک کلی دکوراسیون خانه خود را مشخص کنید و ببینید که تصمیم دارید چه دکوراسیون و چه سبکی را برای خانه خود انتخاب کنید. زیرا تعیین سبک مهمترین گامی است که باید برداشته شود چون باعث میشود که شما در خرید وسایل مورد نیاز منزل دچار گمراهی نشوید و بدانید که برای هر قسمت از خانه می خواهید از چه سبکی و چه رنجی خرید کنید.

به طور مثال اگه تصمیم گرفتید که سبک مدرن را در خانه داشته باشید می دانید که باید برای آن از بین مبل های مختلفی که در بازار وجود دارد کدام مبلمان را انتخاب کنید و برای اتاق خواب خود چه سرویس خوابی را در نظر داشته باشید و در قسمت آشپزخانه چه کابینت ها و میز و صندلی های ناهارخوری را خریداری کنید.

 اما در صورتی که سبک مورد نظر شما برای دکوراسیون منزل تعیین نشده باشد برای خرید وسیله ی منزل مدام دچار شک و تردید می شوید و نمی دانید که از بین وسایلی که چشم شما را گرفتند خرید کدام یک از آنها می تواند شما را به هدف اصلی که یک چیدمان دکوراسیون جذاب است هدایت کند.

 

دکوراسیون منزل

 

دکوراسیون منزل

 

سبک های مختلف دکوراسیون داخلی منزل

برای اینکه بتوانید در منزل خود سبک مشخصی داشته باشید باید از سبک های مختلف آگاهی داشته باشید تا بتوانید یکی از بهترین و مناسب ترین آنها را برای خانه خود انتخاب کنید تا مقدمات یک دکوراسیون خوب را فراهم کنید. برای این منظور باید از همه قسمت های مختلفی که چیدمان یک منزل را تشکیل می‌دهند آگاهی داشته باشید و نکات مختلف را برای چیدمان و خرید وسیله ها رعایت کنید. شاید تصور کنید که سبک های داخلی دکوراسیون منزل محدود به دو یا سه مورد هستند، اما با خواندن این مطلب در ادامه متوجه خواهید شد که سبک های دکوراسیون داخلی انواع مختلفی دارند که چند نمونه از مهم ترین آنها برای شما آورده شده است.

 

 سبک دکوراسیون مدرن

برای اینکه بتوانید در منزل خود سبک دکوراسیون مدرن را پیاده سازی کنید باید توجه داشته باشید که مهم ترین ویژگی سبک مدرن رنگ های ساده و خط های صاف و منظم است و هرچه فضا خلوت تر و ساده تر باشد با سبک مدرن تطابق بیشتری دارد. بهتر است بیشتر از شیشه و استیل و رنگ های سفید و نقره ای در فضا استفاده شود و هر چه وسایل صاف و صیقلی تر باشند این سبک جذابیت بیشتری خواهد داشت.

 

 سبک دکوراسیون امروزی

 شاید در نگاه اول تصور کنید که سبک دکوراسیون امروزی کاملا مطابق با سبک دکوراسیون مدرن است، اما اینطور نیست و کسانی که بخواهند از این سبک پیروی کنند لازم است که بیشتر از دنیای مد و طراحی بدانند و بعد از آن متوجه تفاوت های ریزی که سبک مدرن و سبک امروزی با هم دارند خواهند شد. یکی از تفاوت‌ های اصلی آنها این است که سبک مدرن قدمت بیشتری دارد و قوانین مشخصی برای چیدمان آن وجود دارد و انعطاف پذیری سبک امروزی نسبت به مدرن بیشتر است و علاقه و تمایلات به روز مردم در آن گنجانده شده است. به طور مثال استفاده از خط های خمیده در سبک امروزی یکی از تحولات آن است.

 

 سبک دکوراسیون مینیمال

 برخی از افراد تصمیم می‌گیرند که در خانه خود سبک دکوراسیون مینیمال را پیاده سازی کنند و پرکاربردترین رنگی که در این دکوراسیون وجود دارد رنگ سفید است و این سبک شباهت زیادی از نظر ساده بودن به سبک مدرن دارد. استفاده زیاد از رنگ های خنثی در سبک دکوراسیون مینیمال از ویژگی های بارز آن است و باید تا جایی که می توانید وسایل اضافی و دکوری های بیش از حد در این فضا نگذارید. مهم ترین ویژگی سبک مینیمال خلوت بودن فضا است که باعث ایجاد یک آرامش خاصی در محیط می شود.

 

دکوراسیون منزل با مبل ال

 

دکوراسیون منزل با فرش های شیک و مبل ال

 

دکوراسیون منزل با رنگ طوسی کرمی

 

 

 سبک دکوراسیون روستیک

 آن دسته از خانواده هایی که تصمیم می‌گیرند در دکوراسیون منزل خود از سبک روستیک استفاده کنند ممکن است آن را با سبک روستایی هم بشناسند. در واقع ویژگی اصلی سبک روستایی و روستیک یک خانه ساده و بی آلایش است که تا جایی که امکان دارد از سنگ و چوب در طراحی فضا استفاده شده است و میتوانید در این خانه از وسیله های کهنه و رنگ و رو رفته استفاده کنید تا این فضا را اصیل تر نشان دهید.

 

 سبک شیکر در دکوراسیون داخلی

 سبک های مختلف دکوراسیون داخلی می‌تواند در خانه شما وجود داشته باشد اما در بین آنها سبک شیکر یکی از سبک هایی است که شما حتی اگر اطلاعی از آن داشته باشید به سمت آن جذب می شوید، زیرا جذابیت و سادگی چشم‌ نوازی در این سبک مشهود است. یکی از اصلی ترین ویژگی های سبک شیکر استفاده از رنگ‌ های مات و خنثی مانند رنگ های طوسی، خاکستری و بژ می باشد و همه وسایلی که در قسمت ‌های مختلف خانه قرار می ‌گیرند رنگ های مات و خنثی دارند و هر چه چوبی که در این سبک به کار می‌رود تیره تر باشد این فضا جذاب تر خواهد بود.

 

سبک دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

به علت وجود وسایل خاص و ویژه‌ ای که در خانه ‌های ایرانی وجود دارد، می توان یک سبک مجزا برای دکوراسیون داخلی منازل ایرانی در نظر گرفت و در خیلی از جاهای دنیا این سبک شناخته شده است و قدمت اصالت زیادی دارد. استفاده از ستون‌های بلند و ایوان ‌های مرتفع یکی از اصلی ترین ویژگی های طراحی داخلی منازل ایرانی است و شما می توانید از فرش ایرانی و پرده های متناسب با آن برای تکمیل این سبک استفاده کنید.

 

 سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک

 برای دکوراسیون داخلی کلاسیک می توانید تا جایی که امکان دارد از نظم و تقارن استفاده کنید و در واقع یکی از ویژگی های این سبک نظم زیاد آن است و اصالت و سنگینی خاصی در فضا حاکم می شود. در قسمت های مختلف سبک کلاسیک دکوری هایی قرار می گیرد که می توانید از هر کدام یک جفت تهیه کنید تا تقارن در فضا به صورت کامل رعایت شود. همچنین می توانید در سبک دکوراسیون کلاسیک از رنگ های مختلفی مثل کرم و قهوه ای و زرشکی استفاده کنید و ترکیب آنها در کنار وسایل چوبی این زیبایی را دو چندان می کند. برای پیاده سازی سبک کلاسیک در قسمت اتاق خواب می توانید از سرویس خواب کلاسیک استفاده کنید و همچنین آباژور های سرامیکی و غیره می توانند این سبک دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک را تکمیل تر کنند.

 

دکوراسیون منزل با تلوزیون دیواری

 

دکوراسیون منزل

 

دکوراسیون آشپزخانه

 در مورد دکوراسیون آشپزخانه در مقوله جدا به صورت مفصل برای شما صحبت خواهیم کرد زیرا آشپزخانه‌ها یکی از محیط های مهم در خانه هستند که خانم های خانه دار الخصوص اهمیت ویژه ای به این قسمت می دهند چون زمان زیادی از روز خود را در این قسمت می گذرانند و برای آنها مهم است که این قسمت از خانه، هم جذابیت ظاهری داشته باشد و هم کاربردی باشد.

 

 دکوراسیون اتاق خواب

در صورتی که تمایل داشته باشید در مورد دکوراسیون اتاق خواب اطلاعات مفصل تری داشته باشید پیشنهاد می کنیم که مقالات مرتبط با دکوراسیون اتاق خواب که به صورت مفصل در رابطه با آن صحبت کردیم را مطالعه کنید تا بتوانید با آگاهی بیشتری خرید وسایل اتاق خوابتان را انجام دهید و با وسایلی که خریده اید بهترین نوع چیدمان را انجام دهید.

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک

 همان طور که گفتیم خانه شما فقط شامل پذیرایی و نشیمن نیست و دکوراسیون آشپزخانه و اتاق خواب هم دارای اهمیت هستند و علاوه بر آن اگر دارای فرزندی هستید باید به فکر دکوراسیون اتاق خواب کودک خود هم باشید زیرا حتی در پایین ترین رده های سنی هم آنها متوجه محیط اطرافشان هستند و محیط اطراف آنها روی رشد و روحیه آنها تاثیر گذار خواهد بود پس بهتر است اتاق کودکان شما به به نحوی باشد که روی رشد او تاثیر مثبت داشته باشد.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی

 چیدمان دکوراسیون قسمت سرویس بهداشتی و حمام هم امر مهمی است که خیلی ها به آن توجه نمی کنند و این قسمت را به حال خود رها می کنند اما باید توجه داشته باشید که حتی اگر مهمانی برای چند ساعت هم به خانه شما بیاید ممکن است از سرویس بهداشتی شما دیدن کند و چیدمان این قسمت می تواند تاثیر زیادی در دید مهمان و مخاطب داشته باشد و علاوه بر مهمان خود شما هم اگر از سرویس بهداشتی و حمام خانه تان لذت ببرید و چیدمان دکوراسیون آن را قبول داشته باشید از تمام فضای خانه لذت بیشتری خواهید برد و از کار خود بیشتر راضی هستید.

 

دکوراسیون منزل با مبل ال مدرن

 

دکوراسیون منزل با آشپزخانه ی مدرن

 

دکوراسیون منزل با مبل ال

 

دکوراسیون منزل با تابلوهای هنری و مبل راحتی

 

 

دکوراسیون منزل با مبل ال چرمی

 

دکوراسیون منزل با مبل طوسی

 

دکوراسیون منازل بزرگ با مبل های مدرن

 

دکوراسیون منزل با رنگ آبی و سفید

 

دکوراسیون منزل با مبل و پرده های های سفید

 

دکوراسیون منزل با ال سی دی دیواری

 

دکوراسیون منزل با مبل های مدرن و شومینه

 

دکوراسیون منزل با میز جلو مبلی خاص

 

دکوراسیون منزل با مبل راحتی

 

دکوراسیون منزل با رنگ آبی و سفید

 

دکوراسیون منزل با کتابخانه های کلاسیک

 

دکوراسیون منزل با گلدان های بزرگ

 

دکوراسیون آشپزخانه

 

دکوراسیون آشپزخانه تم خاکستری

 

دکوراسیون آشپزخانه با جزیره و صندلی اوپن

 

دکوراسیون آشپزخانه با صندلی اپن

 

دکوراسیون آشپزخانه با کابینت های مدرن

 

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ طوسی

 

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ طوسی و جزیره

 

دکوراسیون آشپزخانه مدرن با رنگ آبی

 

 دکوراسیون اتاق خواب

 

 دکوراسیون اتاق خواب با کوسن های زیبا

 

 دکوراسیون اتاق خواب مدرن

 

 دکوراسیون اتاق خواب با فرش زیبا

 

 دکوراسیون اتاق خواب لوکس و لاکچری

 

 دکوراسیون اتاق خواب با نورپردازی بالای تخت

 

 دکوراسیون اتاق خواب مدرن و هنری

 

 دکوراسیون اتاق خواب چوبی

 

 دکوراسیون اتاق خواب خانه های ویلایی 

 

 دکوراسیون اتاق خواب های بزرگ

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک صورتی

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک دخترانه

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک پرنسس

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک فانتزی

 

دکوراسیون صورتی اتاق خواب کودکان

 

 دکوراسیون اتاق خواب کودک با رنگ آّبی

دکوراسیون سرویس بهداشتی

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی شیشه ای

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی سفید

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی گرانیتی

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی های کوچک

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی با تم سبز

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منازل این روزها بحث داغ خیلی از محافل است و به علت توجه زیادی که به آن میشود هر روز شاهد نوآوری و کارهای تازه در این زمینه هستیم. کارهایی همچون معماری داخلی و بازسازی خانه های قدیمی و به کار گیری متدهای نوین برای چیدمان منازل در این مسیر انجام می شود و چیدمان منزل یکی از مهم ترین دغدغه های خانم های خانه دار شده است و همه تمایل دارند که خانه آن ها منحصربفرد باشد.

 

دکوراسیون منزل کوچک

به طور کلی باید در خانه های کوچک فضا را طوری طراحی کنید که از همه قسمت های خانه تا کوچک ترین قسمت های گوشه و کنار استفاده کنید و در عین حال چیدمان را طوری انجام دهید که فضا برای تردد باقی بماند. بعد از اینکه وسایل خریداری شد نوبت به چیدمان وسایل می‌رسد. البته در مرحله خریداری بهتر است به ابعاد و فضایی که در اختیار شما قرار دارد هم توجه کنید و همه وسایل را متناسب با آن خریداری کنید. به طور مثال اگر در خانه های آپارتمانی کوچک زندگی می کنید و یک دکوراسیون مدرن را برای خانه خود انتخاب کرده اید بهتر است مبلمان راحتی را برای خانه خود خریداری کنید که با توجه به فضای در اختیار شما بهترین گزینه برای قسمت نشیمن و پذیرایی باشد و جایگاه آن را از قبل تعیین کنید.

 

چیدمان منزل

برای چیدمان منزل به بهترین نحو ممکن، باید ابتدا وسایل خوب و مناسب و هدفمند خریداری شود. بعد از اینکه همه خرید هایی که برای دکوراسیون داخلی منزل و چیدمان دکوراسیون داخلی خانه شما نیاز است خریداری شد، حالا نوبت به چیدمان اصولی و صحیح وسایل در قسمت‌های مختلف خانه اعم از پذیرایی و نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب و سرویس بهداشتی می رسد و برای این که خروجی کار شما یک خانه بسیار زیبا و جذاب در همه قسمت ها باشد باید به دکوراسیون تک تک این قسمت ها توجه کنید و تناسب را بین همه قسمت های خانه رعایت کنید. اصلی ترین وسیله در چیدمان دکوراسیون، مبلمان است و باید مطابق با سبک مورد نظر شما خریداری شود.

فرش و پرده ای که قرار است در کنار این مبلمان قرار گیرد باید کاملاً با آن تناسب داشته باشد. فرش هایی با طرح و رنگهای بسیار متنوع و ایرانی هستند که در هر خانه ای جلوه گری میکنند اما اگر طرح ها و رنگ های متنوعی داشته باشند در کنار مبل راحتی مدرن و تک رنگ نمی توانند ظاهر زیبایی را به دکوراسیون خانه شما ببخشند و بهتر است که از فرش های ساده تر با رنگ های متناسب با تم کلی دکوراسیون استفاده کنید.

 

دکوراسیون خانه

چیدمان دکوراسیون خانه با وسایلی که در آن قرار می گیرند، شکل گیرد و اگر در خرید وسیله ها دقت زیادی به خرج دهید و تمام سلیقه خود را به کار گیرید می توانید بهترین دکوراسیون را برای منزل خود داشته باشید. زیباترین دکوراسیون ها، آن هایی نیستند که وسایل گرانتری در آن ها قرار دارد، بلکه شما می توانید با قیمت های پایین هم دکوراسیون خانه خود را به بهترین شکل ممکن تبدیل کنید. سلیقه و آگاهی از اصول چیدمان دکوراسیون داخلی منزل شرط اصلی خلق این جذابیت است.

 

طراحی داخلی منزل

حالا که با سبک های مختلف دکوراسیون داخلی منزل آشنا شدید با توجه به اطلاعاتی که کسب کرده اید می توانید طراحی داخلی منزل خود را بدون نیاز به دیزاینرها به تنهایی انجام دهید و لازمه این طراحی داخلی دکوراسیون منزل، خرید وسایل مناسب و چینش صحیح آن ها می باشد. اگر در قسمت هایی از خانه احساس کردید که نیاز به تغییراتی وجود دارد، می توانید به دو صورت آن ها را انجام دهید، یا با استفاده از وسایل مختلف می توانید طراحی داخلی منزل خود را تغییر دهید و جای وسیله ها را عوض کنید و یا اگر تصمیم دارید که یک تغییر کلی و پایه ای در خانه خود داشته باشید، می توانید از معماران داخلی برای بازسازی طراحی داخلی منزل کمک بگیرید تا با تغییر سیستم طراحی داخلی منزل، بتوانید هر سبکی که در نظر دارید را در آن پیاده کنید. زیرا ممکن است بافت خانه شما خیلی قدیمی باشد و شما تمایل داشته باشید که طراحی داخلی منزل شما مطابق با سبک مدرن باشد و حتی با خرید وسیله های مدرن بازهم نتیجه کار برای شما مطلوب نباشد و در این زمینه می توانید با تغییر طراحی داخلی منزل خود آنچه را که می‌خواهید به دست بیاورید.

 

دیزاین منزل

دیزاین منزل شما ارتباط مستقیم با سلیقه شما و همچنین وقتی که برای این چیدمان آن صرف کرده اید دارد. هر چه وقت و انرژی بیشتری صرف کنید تا آگاهی لازم را در مورد قوانین چیدمان و همچنین قوانین فنگ ‌شویی به دست بیاورید و سلیقه خود را بیشتر به کار ببرید، با توجه به هارمونی می توانید دیزاین منزل خود را با ساده ترین وسایل و کمترین قیمت ها به بهترین دیزاین تبدیل کنید.

 

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی شما وابسته به وسایل مختلف از جمله مبلمان، میز جلو مبلی، میز تلویزیون و قسمت ‌های مختلفی مثل آشپزخانه و وسایلی که داخل آشپزخانه قرار می گیرد و همچنین اتاق خواب و سرویس خوابی که در داخل آن قرار داده اید، می باشد.

 

بهترین دکوراسیون منزل

بهترین دکوراسیون منزل از دید تمام افراد دکوراسیونی است که تناسب بین تمام وسایل آن مشهود باشد و همه قسمت های مختلف خانه دقیقاً طوری چیده شده باشند که با نگاه کردن به آن متوجه شوید که هر وسیله درست در جایی قرار گرفته است که باید قرار می‌گرفته و وسایل با سبک دکوراسیون منزل شما مطابقت دارند. هارمونی بین رنگ ها و نظم و ترتیبی که در وسایل شما وجود دارد می‌تواند این زیبایی را دو چندان کنند.

 

مدل دکوراسیون منزل

تعیین مدل دکوراسیون منزل کاملا سلیقه ای است و هر فردی با توجه به سلیقه شخصی خود و اعضای خانواده می ‌تواند مدل دکوراسیون منزل خود را تعیین کند. به طور مثال خیلی از خانواده ها تمایل دارند که از سبک مدرن برای دکوراسیون خانه خود استفاده کنند و به خوبی می دانند که اصلی ترین ویژگی این سبک سادگی و خلوت بودن است و برخی از خانواده‌ ها تمایل دارند که سبک اشرافی و مجلل را داشته باشند و به این منظور وسایل کلاسیک، مثل مبلمان کلاسیک و سرویس خواب کلاسیک تهیه می کنند.

 

طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی ساختمان چیزی نیست که شما تصمیمی برای آن گرفته باشید و معمولاً معمارهایی که قبل از ساکن شدن شما در خانه نقشه ها خانه را کشیده باشند در طراحی داخلی ساختمان نقش دارند. اما اگر طراحی داخلی ساختمان شما به گونه ‌ای است که تمایل به تغییر آن را دارید می توانید خیلی راحت از گروه های معماری که این روزها مشغول بازسازی خانه ها هستند کمک بگیرید و از آنها بخواهید که طراحی داخلی ساختمان شما را تغییر دهند و گاهی اوقات شما می توانید با جابجایی بعضی از وسایل این طراحی را تغییر دهید.


سوالات متداول

1- برای چیدمان دکوراسیون داخلی منزل باید از چه روشی استفاده کرد؟

بهتر است از قبل تمام وسایل را با توجه به ابعاد و سبک خانه خریدری نمایید و با ذهنیت قبلی از جایگاه تقریبی آن ها، وسایل را انتخاب کنید. برای چیدمان ابتدا از وسایل اصلی با ابعاد بزرگتر شروع کنید و بقیه وسایل را مطابق با آن بچینید.

2- چگونه میتوان تشخیص داد که کدام سبک دکوراسیون داخلی برای خانه مناسب تر است؟

قانون خاصی در انتخاب سبک دکوراسیون وجود ندارد و سلیقه شخصی افراد تعیین کننده است. اما در نظر داشته باشید تناسب فاکتور بسیار مهمی است و بهتر است سبک انتخابی با متراژ منزل و ابعاد فضا و سایر مشخصات در تناسب باشد. به طور مثال استفاده از سبک سلطنتی و اشرافی در خانه های کوچک غلط است.

3- بهترین نوع نور پردازی در دکوراسیون منزل کدام است؟

برای زیباتر شدن فضای خانه و کاهش کنتراست و ملایم کردن سایه ها می توانید از چراغ های سقفی توکار استفاده نمایید اما در بهترین حالت از نورها بصورت ترکیبی استفاده کنید. یعنی از چند لوستر و آباژور و چراغ های سقفی توکار با هم برای نور پردازی کمک بگیرید.

4- آیا میتوان در قسمت های مختلف خانه از سبک های مختلف استفاده کرد؟

بستگی به فضای منزل شما خواهد داشت. چنانچه ابعاد کوچکی در اختیار دارید و قسمت های مختلف به یکدیگر دید دارند، بهتر است از یک سبک استفاده کنید تا آرامش در محیط برقرار باشد. اگر در خانه بزرگی زندگی میکنید، که قسمت های مجزایی دارد، میتوانید از چند سبک استفاده کنید.

5- برای اجرای سبک مدرن در منزل باید به چه مواردی توجه داشت؟

اصلی ترین ویژگی سبک مدرن سادگی و خلوت بودن فضا است. پس بهتر است در انتخاب وسایل و قرار گیری آنها به این مورد توجه زیادی داشته باشید و از شلوغی زیاد و قرار دادن وسایل مجلل پرهیز کنید.

6- نحوه ثبت پروژه دکوراسیون منزل به چه صورت می باشد؟

برای ثبت و شروع پروژه ابتدا درخواست کننده باید تعدادی عکس از فضاهای مختلف و با زاویه مناسب گرفته و به همراه نقشه ساختمان برای ما ارسال نماید ، علاوه بر آن هر گونه اطلاعات جزئی و بیشتر، در اجرای هر چه بهتر پروژه تاثیر گذار خواهد بود.

7- آیا تمامی مراحل اجرایی پروژه توسط تیم دکور پلاس انجام می شود؟

بله، از طراحی تا بازسازی و اجرای دکوراسیون تماما توسط تیم دکور پلاس اجرا می گردد .

8- انجام هر پروژه طراحی دکوراسیون منزل چقدر زمان می برد؟

مدت زمان انجام هر پروژه متفاوت بوده و به تعداد و ابعاد فضاها و نوع طراحی انتخابی شما بستگی دارد.

سه شنبه 29 بهمن 1398 آشنایی با نحوه ی تمیز کردن و شستن انواع مختلف مبلمان
khhajeb 0 31690
تمیز کردن مبلمان باعث جلوه دادن به فضای محیط و افزایش طول عمر کالا می شود. برای اینکه این شستشو در منزل صورت گیرد کارهای مختلفی میتوان انجام داد. با انجام منظم گردگیری و جاروکشی مبل‌ها میتوان همی..
سه شنبه 29 بهمن 1398 مناسب ترین جای قرارگرفتن بوفه و ویترین در دکوراسیون منازل
khhajeb 0 3970
در چند سال اخیر بوفه ها ویترین ها در دکوراسیون منازل ایرانی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده‌اند و با رشد جمعیت و کمتر شدن فضای خانه ها، بوفه و ویترین ها جایگاهی در این منازل ندارند و افراد باید از ..
سه شنبه 29 بهمن 1398 شیک ترین و جذاب ترین مدل های مبلمان سلطنتی جدید
khhajeb 0 35806
یکی از مهم ترین وسایلی که برای زیباسازی منزل مورد استفاده قرار می گیرد مبلمان است. مبل ها برای زیبایی فضای منزل از جایگاه ویژه ای برخوردارند. با وجود تنوع بسیار زیاد در مبلمان انتخاب مبل مناسب کار دشو..
سه شنبه 29 بهمن 1398 جذاب ترین ایده های دکوراسیون آشپزخانه و تزیین بوفه آشپزخانه
khhajeb 0 4696
یکی از مهم ترین قسمت های فضای آشپزخانه ویترین آن است که می تواند قسمت چشمگیر و جذاب فضای آشپزخانه باشد و در صورتی که تزیین این ویترین به صورت صحیح و هوشمندانه باشد می تواند ظاهر آشپزخانه را بسیار چشم ..
سه شنبه 29 بهمن 1398 روش های تمیز کردن و پاکسازی بوفه ها و سایر وسایل چوبی
khhajeb 0 9164
برای اینکه بوفه ویترین و وسایل چوبی خود را تمیز نگه دارید باید به یک سری از نکات توجه کنید که در این قسمت به شما خواهیم گفت. بهتر است برای پیشگیری از خراب شدن وسایل چوبی آنها را در معرض نور خورشید و گ..
سه شنبه 29 بهمن 1398 راهنمای کامل خرید مبل های تختخواب شو و کم جا
khhajeb 1 2719
امروزه کوچک بودن متراژ آپارتمان ها و خانه ها باعث شده که مردم درصدد بر بیایند که از بیشترین پتانسیل موجود در فضای خانه برای کارهای خود استفاده کنند. یکی از مواردی که به افراد این اجازه را می‌دهد ..
سه شنبه 29 بهمن 1398 زیبایی منزل نو عروس با این استند و بوفه و ویترین های دکوری
khhajeb 0 4192
در بیشتر خانه های ایرانی از بوفه و ویترین به عنوان عضو اساسی در چیدمان یاد می‌شود زیرا بیشتر افرادی که کار طراحی خانه های ایران را انجام میدهند بوفه و ویترین را جزو لاینفک چیدمان منزل ایرانی می&z..
سه شنبه 29 بهمن 1398 جذابیت بیشتر منازل با حضور بوفه ها و ویترین ها در دکوراسیون
khhajeb 0 2911
وسایلی همچون بوفه و ویترین برای نمایش وسایل مجلل و دکوری ها و ظرف های زیبا ساخته شده اند. با وجود تنوع زیاد در این محصول، انتخاب محصولی که متناسب با دکور و سبک خانه باشد کار چندان ساده ای نیست.  ..
سه شنبه 29 بهمن 1398 معرفی انواع مختلف طرح های بوفه و ویترین دکوری برای دکوراسیون منزل
khhajeb 0 4294
به نمایش گذاشتن ظرف های تزیینی و پذیرایی زیبا و چشم نواز با استفاده از بوفه و ویترین ها انجام می شود. همیشه بهترین جایگاه برای قرار دادن بوفه و ویترین قسمت پذیرایی و غذاخوری خانه است. سعی کنید برای هر..
سه شنبه 29 بهمن 1398 آشنایی با انواع بوفه ها و ویترین های تزیینی زیبا و شیک
khhajeb 0 3481
در بین وسایل مختلفی که برای منازل خریداری می شود، بوفه ها و ویترین ها جزو آن دسته ای هستند که وقت و انرژی زیادی برای انتخاب آن ها و خریدشان صرف می شود زیرا جلوه ی خاصی به محیط می بخشد و تاثیر زیادی در..
سه شنبه 29 بهمن 1398 راهنمای کامل خرید مبلمان راحتی برای دکوراسیون داخلی منازل
khhajeb 0 3825
مبل راحتی به نوعی از کاناپه گفته می شود که به صورت دو نفره ، سه‌ نفره و بیشتر ساخته می شود. در بدنه این مبلمان معمولا از چوب استفاده نمی شود و دارای پایه‌های کوتاه و دسته‌های پهن می&zwn..
پنجشنبه 21 آذر 1398 مهم ترین نکات هنگام انتخاب و خرید مبلمان
khodabakhsh 0 3602
امروزه به علت افزایش تقاضا در زمینه ی مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل، تنوع محصولات به طرز چشم گیری افزایش یافته است و هنگامی که قصد خرید محصولی را داریم و به فروشگاه های مبلمان مراجعه می کنیم تنوع زیاد..
نمایش 1 تا 12 از 280 (24 صفحه)