منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

فروش ویژه مبلمان با قیمت ویژه و تعداد محدود، بازدید حضوری در نمایشگاه بازار مبل جاجرود #تغییر_سال_با_تغییر_هال_خونه

میز تلویزیون

میز تلویزیون رزولت
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون رزولت یک میز تلویزیون عالی و با کیفیت می باشد که با طرحی بسیار خاص و زیبا ساخته شده است. این میز به سبک مدرن طراحی شده است و برای خانه هایی که این سبک دکوراسیون را دارند بسیار مناسب می باشد. این محصول دارای دو کشو می باشد و فضای جانبی خوبی را جهت قرار دادن وسایل دلخواهتان در اختیار ..
3,700,000تومان
میز تلویزیون مدرن والسا
فقط 5 سرویس باقی مانده
اگر طرفدار سبک دکوراسیون مدرن هستید این میز تلویزیون برای شما انتخاب مناسبی است.میز تلویزیون از 5 قسمت جدا ساخته شده و شما می توانید آن را به مدل های مختلف چیدمان کنید.میزی که مشاهده می کنید در دو رنگ گردویی روشن و گردویی تیره قابل سفارش است.عکس های دیگر این کار  برای نشان دادن مدل های مختلف چی..
3,000,000تومان
میز تلویزیون السانا
فقط 4 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون السانا یک کار شرکتی زیبا می باشد که در طرح و نقشی بسیار خاص و متفاوت در حال تولید است. این کار زیبا برای انواع سایز تلوزیون قابل استفاده است و به جهت طراحی در ابعاد مینیمال برای انواع فضاها قابل بهره وری است. . فرم پایه های این میز به صورت متفاوت و زیبا طراحی شده است و نمای این کار ..
3,100,000تومان
میز تلویزیون مدرن هیلدا
-31 % فقط 6 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون هیلدا از مدل های لوکس و لاکچری است.این میز مدرن دارای طول 160-280 سانتی متری بوده و بخش هایی از آن محرک است.میز تلویزیون هیلدا دارای سه کشو می باشد...
2,400,000تومان 3,500,000تومان
میز تلویزیون مدرن پادینا
فقط 5 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون پادینا از مدل های جدید و لوکس است.این میز طرح خاصی داشته و می توانید از آن در دکوراسیون مدرن و کلاسیک استفاده کنید.این میز در دو طرفه بوده  و  باکس ها قابل جا به جایی هستند. میز پادینا از ام دی اف مرغوب ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.این میز برای انواع تلویزیون های ..
3,100,000تومان
میز تلویزیون الدورا
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون الدورا یک میز بسیار زیبا و جذاب از میان میز های تلویزیون مدرن است. این میز علاوه بر زیبایی کارایی خوبی نیز دارد. در وسط این نیز طبقه هایی برای نگهداری وسایل مختلف طراحی شده است. پایه های این میز به صورت پلکانی طراحی شده‌اند و زیبایی و جذابیت این میز را بیشتر میکنند. طراحی این میز ساد..
5,000,000تومان
میز تلویزیون بارتا
-11 % فقط 4 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون بارتا از مدل های کلاسیک با طرحی جدید است.این میز انتخابی متفاوت برای دکوراسیون های کلاسیک و سنتی است.میز بارتا کیفیت و دوام بالایی داشته و از بهترین متریال ها ساخته شده است.میز بارتا دارای دو طبقه و دو کشو می باشد.شما می توانید این میز را به همراه میز ناهار خوری و جلو مبلی آن سفارش دهید..
2,500,000تومان 2,800,000تومان
میز تلویزیون تکین
-4 % فقط 4 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون تکین از مدل های زیبا و لوکس است.طراحی این میز بر اساس طرح های روز ایتالیایی انجام و ساخته شده است.برای ساخت این میزی از ام دی اف مرغوب استفاده شده و کیفیت بی نظیری دارد.میز تکین دارای سه کشو و یک طبقه دو قسمته است.شما می توانید علاوه بر میز تلویزیون، میز ناهار خوری میز جلو مبلی و عسلی ه..
2,600,000تومان 2,700,000تومان
میز تلویزیون روبرتو سیلور
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون روبرتو سیلور یک کار شرکتی با یک طراحی ویژه و متفاوت می باشد که به شکل خاص و زیبایی طراحی شده است. این محصول در سبک مدرن و پایه فلزی طراحی شده است و صفحه ی آن از جنس ام دی اف تمام سنگ می باشد. تضاد موازی بودن و در عین حال در هم ریختگی خطوط زیبایی منحصر به فردی به این کار بخشیده است و ..
3,100,000تومان
میز تلویزیون ساپتا
-24 % فقط 4 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون ساپتا طرح کلاسیکی داشته و از مدل های خاص و منحصر به فرد است.این میز دارای دو کشو و دو طبقه می باشد.میز ساپتا از ام دی اف ساخته شده و و میزی با کیفیت و با دوام بالا است.این محصول یک محصول شرکتی است که از متریال درجه یک و با درجه کیفی بالا تولید شده است...
2,900,000تومان 3,800,000تومان
میز تلویزیون نارسیس
فقط 5 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون نارسیس یک کار عالی و متفاوت می باشد که به شکل کاملاً متمایزی نسبت به نمونه های مشابه طراحی شده است. با توجه به طول انتخابی شما از این میز می توان برای انواع تلویزیون بین سایز های 55 تا 75 اینچ استفاده نمود. این کار بسیار ساده و در عین حال شیک طراحی شده است و برای فضاهایی که  تم ..
3,400,000تومان
میز تلویزیون والنسیا
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون والنسیا از مدل های مدرن و لوکس است.طول صفحه این میز 130 سانتی متر و برای تلویزیون های 55 اینچ مناسب است.این میز قابلیت تغییر حالت داشته و می توانید آن را جمع کنید یا در کنج قرار دهید.این میز تلویزیون از ام دی اف ساخته شده و کیفیت بی نظیری دارد. ..
2,100,000تومان
میز تلویزیون آشیل
فقط 4 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون آشیل از مدل های زیبا و لوکس است.این میز دارای یک کمد و دو کشو می باشد.طرح متفاوت و خاص این میز باعث پر طرفداری آن شده است.میز آشیل در دو سایز صفحه 140 و 160 سانتی متری تولید می شود.میز آشیل برای تلویزیون های تا 55 اینچ مناسب است.این میز از جنس ام دی اف بوده و کیفیت فوق العاده ای دارد...
2,400,000تومان
میز تلویزیون گریسون
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون مدل گریسون یک میز مدرن با طراحی ویژه است که به تنهایی می تواند زیبایی منزل شما را چند برابر کند. این میز دارای دو طبقه و دو کشوی جادار است که فضای مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. این میز طراحی ساده ای دارد و نقوش روی این میز زیبایی و جلوه ی خاصی به آن می دهد. این میز پایه های ک..
2,800,000تومان
میز تلویزیون مانا
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون مانا یک کار شرکتی زیبا می باشد که در طرحی بسیار زیبا تولید می شود. این میز تلوزیون در سایز مناسبی ساخته شده و برای خانه های کوچک نیز مناسب است. این میز تلوزیون برای انواع سایز تلوزیون قابل استفاده می باشد. این محصول یک فضای جانبی مناسب جهت قرار دادن اشیا و وسایلتان در اختیار شما قرا..
3,000,000تومان
میز تلویزیون مدرن ژوبین
فقط 5 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون ژوبین از مدل های خاص و زیبا است.این میز تلویزیون دو رو بوده و رنگ پشت و روی آن متفاوت است.میز ژوبین از ام دی اف درجه یک و با دوام ساخته شده است.میز ژوبین 5 تیکه بوده و قابل چیدمان به 10 روش مختلف می باشد.این کار در رنگ های مختلف تولید و ساخته می شود...
2,900,000تومان
میز تلویزیون مدرن کارول
فقط 4 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون کارول از مدل های جدید و بسیار شیک است.از این نوع میز تلویزیون برای دکوراسیون های مدرن استفاده می شود.میز تلویزیون کارول در دو سایز 160 و 180 سانتی متری تولید می شود.سایز 160 سانتی متری آن برای تلویزیون های تا 60 اینچ و 180 سانتی متری آن برای تلویزیون های تا 75 اینچی مناسب می باشد.این می..
2,500,000تومان
میز تلویزیون هانتر
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون هانتر یک میز بسیار زیبا و با طراحی خاص و منحصر به فرد می باشد. این میز به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر زیبایی کارایی خوبی نیز برای شما داشته باشد. کشوها و طبقه ی طراحی شده در میز هانتر فضای جانبی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. این میز بصورت مکعبی و با پایه های بسیار زیبا در..
3,800,000تومان
میز تلویزیون هایگلاس اورانوس
فقط 4 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون اورانوس از مدل های جدید و مدرن است.این میز از ام دی اف با روکش های گلاس ساخته شده است.میز اورانوس را می توانید در رنگ های مختلف متناسب با دکوراسیون خود سفارش دهید.همچنین این میز چند تیکه بوده و قابلیت چیدمان به صورت های مختلف را دارد...
2,800,000تومان
میز تلویزیون آوانگارد
فقط 2 سرویس باقی مانده
میز کلاسیک و زیبا آوانگارد از مدل های پر طرفدار است.این میز برای استفاده در دکوراسیون کلاسیک و مدرن مناسب می باشد.میز آوانگارد از ام دی اف درجه یک ساخته شده و کیفیت بالایی دارد.این محصول دارای دو کشو و دو طبقه می باشد.میز آوانگارد در رنگ فندوقی تولید و عرضه می شود...
2,000,000تومان
میز تلویزیون لمیسا
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون لمیسا یک کار شرکتی زیبا و متفاوت می باشد که برای فضاهایی که تم دکوراسیون مدرن یا نیمه مدرن دارند یک انتخاب عالی می باشد. ترکیب رنگ این کار یک ترکیب رنگ عالی می باشد که از رنگ های خنثی تشکیل شده است و شما می توانید آن را با هر تم رنگی در فضا هماهنگ کنید. این کار شامل دو کشو می باشد ک..
3,700,000تومان
میز تلویزیون پارسیان
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون پارسیان از مدل های زیبا و منحصر به فرد است.این میز تلویزیون را می توانید برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک مورد استفاده قرار دهید.میز پارسیان دارای 3 کشو بوده و از ام دی اف درجه یک ساخته شده است.میز پارسیان در رنگ های فندوقی و سفید تولید و ساخته می شود...
2,300,000تومان
میز تلویزیون بهفر
فقط 5 سرویس باقی مانده
میز تلوزیون بهفر یک کار شرکتی با کیفیت می باشد که از جنس ام دی اف ساخته شده است و پایه های آن از جنس چوب می باشد. این میز دارای دو کشو می باشد که می توانید از آن استفاده ی دلخواهتان را به عمل آورید. این محصول دارای دو محفظه ی مخصوص می باشد که برای قرار گرفتن دستگاه گیرنده و دی وی دی تعبیه شده اس..
3,300,000تومان
میز تلویزیون مرداس
فقط 5 سرویس باقی مانده
 میز تلویزیون مرداس یک کار شرکتی زیبا می باشد که با طرحی بسیار زیبا در حال تولید می باشد. این میز از جنس ام دی اف می باشد و پایه های آن از جنس چوب راش گرجستان است. روکش به کار رفته در این محصول از نوع وکیوم ممبران ضد خش است که علاوه بر نمای مناسب، استحکام بسیار خوبی دارد. این محصول از دوام ب..
3,700,000تومان
میز تلویزیون کارولین
فقط 4 سرویس باقی مانده
میزتلویزیون کارولین یک میز با کیفیت زیبا و با کارایی بالا می باشد. این مدل یک میز پرطرفدار از میان میز های تلویزیون مدرن است. برای این میز تلویزیون دو کشور در نظر گرفته شده است که فضای جانبی بسیار خوبی را در اختیار شما می گذارد. همچنین در وسط این میز تلویزیون دو طبقه قرار دارد که می توانید وسایل..
3,800,000تومان
میز تلویزیون گرشا
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون گرشا یک کار شرکتی با کیفیت می باشد که از جنس ام دی اف ساخته شده است. این کار زیبا در سبک مدرن طراحی شده است و برای خانه هایی که این سبک دکوراسیون را دارند بسیار مناسب است. این میز دارای دو کشو می باشد که فضای جانبی خوبی را جهت قرار دادن وسایل در اختیار شما قرار می دهد. این محصول فاقد..
3,400,000تومان
میز تلویزیون رامونا
فقط 4 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون رامونا از مدل های کلاسیک و لوکس است.این میز تلویزیون در دو مدل یک کشو و دو کشو تولید می شود.این تلویزیون مناسب برای تلویزیون های تا  55 اینچ است.میز تلویزیون رامونا در دو رنگ پر طرفدار طوسی و مرمری تولید می شود...
2,400,000تومان
میز تلویزیون سیتا
فقط 5 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون سیتا یک کار عالی و با کیفیت می باشد که برای خانه هایی که فضای دکوراسیون اسپرت، نیمه مدرن و یا ساده دارند یک انتخاب عالی به شمار می رود. این کالا دارای چهار کشو می باشد که فضای بسیار مناسبی را جهت قرار دادن اشیا دلخواهتان در اختیار شما قرار می دهد. همچنین دو فضای جانبی جهت قرار دادن د..
3,400,000تومان
میز تلویزیون هرمس
فقط 4 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون هرمس از مدل های لوکس و مدرن است.این میز تلویزیون دو رنگ بوده و جلوه ی خاصی دارد.میز تلویزیون هرمس از ام دی اف ساخته شده و کیفیت بالایی دارد.این میز خوش ساخت دارای دو کشو و یک طبقه است...
1,500,000تومان
میز تلویزیون ولنسیا
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون ولنسیا از مدل های مدرن و لوکس است.این میز تلویزیون از طرح های روز دنیا بوده و بسیار خوش ساخت است.این محصول از ام دی اف درجه یک ساخته شده و بسیار با کیفیت است.میز تلویزیون ولنسیا را می توانید در رنگ مورد نظر خود سفارش دهید.این میز دارای طول 160 سانتی متری و دو کشو و دو طبقه می باشد...
1,900,000تومان
میز تلویزیون بتیس
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون بتیس از مدل های لوکس و شیک می باشد.میز بتیس از ام دی اف با کیفیت ساخته شده است.این میز در سه رنگ کرمی، کرم مرمری و فندوقی تولید می شود.میز بتیس با دقت و ظرافت ساخته شده و منبت کاری های زیبا و خاصی دارد...
2,500,000تومان
میز تلویزیون دنیز
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون دنیز از مدل های مدرن و لوکس است.این میز برای دکوراسیون های مدرن و اسپرت مناسب می باشد.میز تلویزیون دنیز از ام دی اف در رنگ گردویی ساخته شده و با کیفیت و با دوام است.این میز دارای دو کشو و یک طبقه بوده و در طول 160 سانتی متری تولید می شود.میز دنیز برای انواع تلویزیون ها مناسب می باشد...
2,800,000تومان
میز تلویزیون درنیکا
فقط 2 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون درنیکا از مدل های کلاسیک است.این میز لوکس و زیبا از ام دی اف ساخته شده است.میز درنیکا یک محصول خوش ساخت و با کیفیت شرکتی است.این میز دارای 150 سانتی متر طول بوده و رنگ آن توسط شما قابل تعیین است...
2,100,000تومان
میز تلویزیون دیانا
فقط 5 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون دیانا طرحی مدرن و مینیمال دارد.سایز صفحه میز تلویزون دیانا 140 سانتی بوده و برای تلویزیون های 55 اینچ مناسب می باشد.این میز تلویزیون کیفیت و دوام بالایی داشته و تمام ام دی اف است.شما می توانید رنگ این میز را طبق نظر خود انتخاب کنید...
2,300,000تومان
میز تلویزیون رولدرویس
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون رولدرویس یک کار بی نظیر و با کیفیت می باشد که برای فضاهایی که تم دکوراسیون کلاسیک دارند یک انتخاب عالی به شمار می رود. این محصول از جنس ام دی اف ساخته شده است و روکش آن از نوع وکیوم ممبران ضد خش میباشد. این رو کش جلوه بسیار زیادی را به این کار بخشیده است و مقاومت این کار را به طرز چ..
3,700,000تومان
میز تلویزیون سارین
فقط 4 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون مدرن و لوکس سارین از مدل های پر فروش است.این میز از متریال درجه یک ساخته شده و کیفیت ودوام بالایی دارد.میز سارین دارای 3 کشو و 2 طبقه است.میز سارین را می توانید در رنگ مورد نظر خود سفارش دهید.این میز دارای 160 سانتی متر طول بوده و از ام دی اف ساخته شده است...
1,800,000تومان
میز تلویزیون مارتین
فقط 3 سرویس باقی مانده
میز تلویزیون مارتین یک کار شرکتی زیبا می باشد که در ابعاد مینیمال و بسیار مناسب طراحی شده است. بر روی این میز طرح های هندسی به کار رفته است و فرم پایه های این میز زیبایی بیشتری به این کار بخشیده است. همچنین این محصول فضای مناسبی را جهت قرار دادن دی وی دی و دستگاه گیرنده در اختیار شما قرار می دهد..
3,000,000تومان
میز تلویزیون نویا یک میز بسیار شیک، با دوام و زیبا می باشد که به تنهایی می تواند زیبایی منزل شما را چند برابر کند. سبک طراحی این میز تلویزیون مدرن است و پایه‌های آن به صورتی طراحی شده است که زیبایی و جذابیت آن را بیشتر می کند. نقوش روی میز تلویزیون نویا این میز تلویزیون را از سادگی در می آورد و ..
3,900,000تومان
میز تلویزیون نیولار یک کار بسیار با کیفیت و عالی بوده که در عین سادگی بسیار زیبا ساخته شده است. این کار بی نظیر در ابعاد مناسب طراحی شده است و برای انواع فضاها و همچنین سایز تلویزیون 55 تا 75 اینچ قابل استفاده است. این کار از جنس mdf ساخته شده است و روکش به کار برده شده در این کار وکیوم PVC ضد خ..
3,400,000تومان
میز تلویزیون تیفانی از مدل های بسیار زیبا و لوکس است.این مدل از جنس ام دی اف بوده و بسیار خوش ساخت می باشد.مدل تیفانی زیبایی و دوام بالایی داشته  و از کیفیت مطلوبی برخوردار است.میز تیفانی در دو رنگ فندوقی و سفید تولید و ساخته می شود...
1,800,000تومان