مواد لازم برای تهیه میلک شیک موز

خامه‏ به مقدار لازم
شیر به مقدار لازم
بیسکویت 5 عدد ساده
پودر نارگیل 1 قاشق غذا خوری
موز 1 عدد

بهترین طرز تهیه میلک شیک موز 

شیک ها در طعم های مختلفی تهیه می‌ شود که یکی از محبوب ترین آنها که با هر ذائقه‌ی همخوانی دارد میلک شیک موز است که به راحتی می توانید این اسموتی خوشمزه را در منزل خود با استفاده از کمترین مواد تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

به همین منظور در ادامه با طرز تهیه میلک شیک موز مخصوص آشنا می شوید و مواد لازم برای تهیه میلک شیک موز را مشاهده خواهید کرد.

 

طرز تهیه میلک شیک موز مخصوص

 

البته مقدار مواد برای 3 نفر در نظر گرفته شده است و اگر تمایل داشته باشید این شیک را برای تعداد نفرات کمتر یا بیشتر تهیه کنید باید با رعایت نسبت ها مقدار مواد اولیه را تغییر دهید تا ماحصل کار هم ظاهر دلپسندی داشته باشد و هم اذیت باشد.

برای درست کردن اسموتی موز مخصوص حدود نیم ساعت زمان نیاز دارید.

 

مواد لازم برای تهیه میلک شیک موز مخصوص

 

دستور تهیه میلک شیک موز مخصوص

در اولین مرحله برای تهیه میلک شیک موز باید موزها را خرد کنید و درون یک ظرف قرار دهید  و آنها را داخل فریزر بگذارید تا کاملاً یخ ببندد که برای این کار حدود 4 ساعت زمان نیاز دارید.

پس از آن باید بیسکویت ها را هم خرد کنید و با کمی شیر آنها را میکس کنید. مقدار شیر باید در حدی باشد که مخلوط کن بچرخد ولی خیلی مایه شلی به دست نیاید.

 در ادامه باید موزی که یخ زده بود را به همراه خامه و پودر نارگیل با هم میکس کنید و مقدار کمی هم شیر داخل آن بریزید.

سپس تمام مواد را داخل یک مخلوط کن بریزید و به میزان دلخواه به آن شیر سرد اضافه کنید.

 

دستور تهیه میلک شیک موز مخصوص

 

غلظت میلک شیک موز را سلیقه و ذائقه شما تعیین می کند.

حالا میلک شیک موز مخصوص شما آماده است و می‌ توانید آن را نوش جان کنید. البته می توانید برای تهیه این شیک به جای پودر نارگیل از خود نارگیل تازه هم استفاده کنید و طعم جذاب‌ تری به آن بدهید.

در صورت تمایل و علاقه استفاده از شکلات تخته ای به صورت رنده شده داخل این نوشیدنی، اسموتی جذاب تری را برای شما فراهم می کند.

همانطور که اشاره کردیم بهتر است شیزی که داخل آن استفاده می‌کنید حتماً سرد باشد تا طعم بهتری به نوشیدنی شما بدهد.

 

شیک موز