پارامترهای مختلفی در زیبایی دکوراسیون منزل به ویژه قسمت نهارخوری تاثیر دارد و یکی از مهم‌ترین این پارامترها رنگی است که برای دیوارها و وسایل انتخاب می کنید.

 

ناهارخوری

 

رنگ و دکوراسیون اتاق ناهار خوری

با انتخاب رنگ های مناسب و ترکیب رنگ های هوشمندانه می توانید دکوراسیون منحصر به فردی را در این قسمت از خانه داشته باشید.  از جمله بهترین رنگ هایی که می توانید برای قسمت ناهار خوری داشته باشید رنگ آبی است زیرا هم ملایم است و هم فضای دلنشینی را در خانه شما ایجاد می کند.

 

ناهارخوری

 

می‌توانید برای به هم زدن یکنواختی از یک تابلو یا منظره هم در این قسمت استفاده کنید. البته سعی کنید در انتخاب تابلو هارمونی رنگ را در نظر بگیرید. مثلا اگر فضای زمینه شما آبی کم رنگ بود بهتر است قاب تابلو که استفاده می‌کنید کرمی رنگ باشد و اگر بتوانید سرویس غذاخوری که انتخاب می‌کنید هم رنگ آبی داشته باشد جذابیت قسمت غذاخوری شما چند برابر خواهد شد.

 

 یکی دیگر از رنگ های پرطرفداری که برای قسمت ناهارخوری خانه خود می توانید از آن استفاده کنید رنگ گلبهی یا مرجانی است که به عنوان رنگ سال 2019 هم آن را می شناسند.

 

ناهارخوری

 

رنگ هایی که در ترکیب با این رنگ می تواند خیلی چشمگیر باشد رنگ قهوه ای نسکافه ای است و همچنین رنگ سبز هم در کنار این رنگ ها می تواند جذابیت خاصی داشته باشد.

 از جمله رنگ هایی که می تواند قسمت غذاخوری شما را زیباتر کند رنگ سبز پر رنگ است. زیرا هم جز به رنگ های تند و گرم است و هم شادی انرژی زیادی را در خود دارد.

 

ناهارخوری

 

در کنار رنگ سبز پر رنگ می توانید از رنگ قهوه ای به عنوان مکمل استفاده کنید. ترکیب این دو رنگ در کنار هم بسیار زیبا می شود و برای تلطیف فضا می توانید از گل های قرمز روی میز ناهارخوری استفاده کنید.

 

 رنگ زرشکی هم از جمله رنگ هایی است که هم در دسته رنگ های گرم است و هم مورد پسند بسیاری از سلیقه ها می باشد. ولی به خاطر گرمای این رنگ بهتر است که با رنگ های خنثی و روشن ترکیب شود. به طور مثال ترکیب رنگ زرشکی و سفید جذابیت زیادی خواهد داشت.

 

ناهارخوری

 

میز ناهار خوری نسکافه ای

 رنگ نسکافه ای هم از جمله رنگ های پرطرفدار در دکوراسیون منازل می باشد که استفاده از این رنگ در قسمت ناهارخوری هم خالی از لطف نیست و باعث زیباتر شدن این فضا می شود.

در کنار این رنگ نسکافه ای می توانید میز و صندلی ها را قهوه ای پررنگ خریداری کنید. البته این ست برای اتاق هایی که نور کافی دارد مناسب است زیر اگر نور کافی به این فضا نرسد یک محیط دلگیر به وجود می آورد.

 

ناهارخوری

 

با توجه به سلیقه مشتری تنوع محصولات مورد نیاز در قسمت ناهار خوری مثل میز ناهار خوری و صندلی و همچنین ظروف غذا خوری بسیار زیاد است و شما با هر سلیقه و ایده ای که وارد فروشگاه ها شوید می توانید در نهایت دکوراسیونی که باب میلتان است را ترتیب دهید. اما در نظر بگیرید که همیشه هارمونی رنگ ها و تناسب سبک ها را در نظر بگیرید تا زحمت های شما و هزینه ای که برای خرید وسیله ها صرف می کنید شما را به سمت هدفی که داشتید هدایت کند.

 

ناهارخوری

 

رنگ میز ناهار خوری

انتخاب رنگ مناسب برای میز ناهار خوری یک امر کاملا سلیقه ای است و کاملا بستگی دارد که شما تصمیم دارید از چه رنگی در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید اما در نظر داشته باشید که هر رنگی برای میز ناهارخوری انتخاب کردید باید همخوانی و هارمونی باسایر رنگ هایی که در دکوراسیون منزل شما وجود دارد داشته باشد. 

استفاده از رنگ هایی که پیشتر گفتیم می تواند باعث زیبایی دو چندان در محیط شود اما به شرطی که تناسب از بین نرود و در ذوق نزند. در بیشتر موارد میز ناهارخوری ها دارای رنگ قهوه ای هستند و از جنس چوب هستند و در برخی دیگر دارای رنگ های متنوع تری مناسب با فضای غذاخوری یا آشپزخانه هستند. 

در نظر داشته باشید هر رنگی می تواند تاثیر خاصی روی غذاخوردن شما داشته باشد. مثلا رنگ قرمز باعث کاهش اشتها می شود و رنگ آبی برعکس این قضیه است. سعی کنید به این  نکات ریز هم توجه کنید تا برای دکوراسیون خود سنگ تمام بگذارید.

 

 
میز

 

جدیدترین میز ناهار خوری

با توجه به افزایش تقاضا در زمینه دکوراسیون و محصولاتی که به این زمینه تعلق دارند تنوع در میزهای غذاخوری نیز افزایش پیدا کرده و شما در هر سبکی که نیاز داشته باشد می توانید سرویس غذا خوری درخور و مناسبی را پیدا کنید.

 جدیدترین میزهای ناهارخوری به نحوی طراحی و تولید شدند که بیشتر از اینکه به جنبه زیبایی توجه کرده باشند آسایش و آرامش را به همراه دارند و بیشتر آنها از سبک مدرن پیروی می کنند.

 

میز

 

تزیین میز ناهار خوری گرد

در بین انواع مختلف میزهای ناهار خوری انواع گرد آن طرفداری های بیشتر دارند زیرا برای خانه های امروزی  که بیشترشان متراژ پایینی دارند گزینه ی مناسب تری هستند. زیرا در دور این میز ها می توانید خیلی راحت تا حد ظرفیت صندلی اضافه کنید و مهمان های بیشتری را پوشش دهید.

اما در مورد تزیین این نوع میزها باید بگوییم که بهتر است چیدمان را از مرکزیت میز آغاز کنید و در مرکز یک گلدان زیبا ه با سبک محیط هم همخوانی داشته باشد قرار دهید. همچنین می توانید از شمع ها هم در این قسمت استفاده کنید و این زیبایی را چند برابر کنید. 

در انواع جدید این میزها قسمت مرکزی حالت دورانی دارد که پذیرایی را خیلی راحت تر می کند و اجاره دسترسی همه ی افراد دور میز به وسایل پذیرایی را می دهد.

 

میز

 

خیلی ها برای روی میزهای گرد رومیزی های بلند را استفاده میکنند اما ما می گوییم اگر میز شما ظاهر جذابی داشت با رومیزی کلیشه ای آن را نپوشانید و اجاره خودنمایی به آن بدهید.

اگر سبک مدرن را انتخاب کردید که نیازی به استفاده زیاد از دکوری و وسایل تزیینی ندارید زیرا خصوصیت اصلی این سبک سادگی آن است. اما اگر سبک سنتی را انتخاب کردید می توانید از وسایل قدیمی و آنتیک هم روی میز استفاده کنید.

 

میز