منو
سبد خرید شما

دکوراسیون آشپزخانه RSS Feed

سه شنبه 13 شهریور 1397 مدل های متنوع میز غذاخوری دیواری و تاشو برای خانه های نقلی و کوچک
khodabakhsh 0 1448
میزهای غذاخوری در انواع و اقسام سبک ها و ست ها در بازار موجود است و میزهای غذاخوری دیواری که بعضی از آنها هم به صورت تاشو هستند جای کمی را اشغال می کنند و مناسب خانه های هستند که متراژ کمی دارد و تعدا..
سه شنبه 13 شهریور 1397 زیباترین و مدرن ترین میزهای غذا خوری در سبک های مختلف
khodabakhsh 0 1102
یکی از قسمت هایی که در هر خانه ای مورد توجه بیشتر خانم‌های خانه قرار دارد و سعی می کنند برای تزئین آن انرژی زیادی را صرف کنند، آشپزخانه و بخش های مربوط به غذا می باشد و در بین اینها میز غذاخوری ی..
سه شنبه 13 شهریور 1397 اگر خانه ی کوچکی دارید این میز نهارخوری ها را بخرید
khodabakhsh 0 2849
شاید شما هم فکر کنید که در خانه های کوچک نمی شود میز ناهار خوری داشت. ولی باید بگوییم که اینطور نیست و برای هر فضایی مدل خاصی مد نظر خواهد بود. بیشتر ما معتقدیم آپارتمان های کوچک برای میز ناهارخوری ..
یکشنبه 22 مهر 1397 انواع صندلی های اپن آشپزخانه زیبا برای دکوراسیون منازل
khodabakhsh 0 870
بسیاری از افرادی که تصمیم به خرید صندلی اپن برای آشپزخانه منزل خودشان را دارند سعی می کنند قبل از رفتن به فروشگاه ها و مراکز خرید مدل های مختلف صندلی های اپن یا حتی قیمت های صندلی اپن آشپزخانه را سرچ ..
سه شنبه 13 شهریور 1397 مناسب ترین فرش ها و قالیچه ها برای زیر میز غذا خوری
khodabakhsh 0 1219
اتاقی که در آن میز ناهارخوری خود را قرار می دهید می تواند در کف خود فرش یا قالیچه داشته باشد که باعث زیباتر شدن محیط اتاق می شود. فرشی که به عنوان کفپوش بر سطح زمین انداخته می‌شود باید طول و عرض ..
سه شنبه 13 شهریور 1397 مدل های متنوع میز های ناهارخوری چوبی و کلاسیک
khodabakhsh 0 1504
میز ناهار خوری چوبیمیز ناهار خوری چوبی و ساده یکی از مدل های میز ناهارخوری است که هیچگاه دمده نمی شود و همیشه طرفدار های خاص خودش را دارد. در واقع قدیمی ترین نوع میزهای ناهارخوری هم از جنس چوب هست..
یکشنبه 28 مرداد 1397 جذاب ترین ایده های دکوراسیون آشپزخانه و تزیین بوفه آشپزخانه
khodabakhsh 0 1838
یکی از مهمترین قسمت های فضای آشپزخانه ویترین آن است که می تواند قسمت چشمگیر و جذاب فضای آشپزخانه باشد و در صورتی که تزیین این ویترین به صورت صحیح و هوشمندانه باشد می تواند ظاهر آشپزخانه را بسیار چشم ن..
سه شنبه 13 شهریور 1397 محبوب ترین و شیک ترین مدل های میز ناهارخوری
khodabakhsh 0 1531
در هر خانه ای دکوراسیون اتاق غذاخوری و آشپزخانه تاثیر چشم گیری در دکوراسیون کلی منزل دارد و می تواند در روشنایی منزل هم تاثیر زیادی داشته باشد. پس اجزایی که در این فضا قر..
شنبه 21 مهر 1397 نورپردازی مناسب برای دکوراسیون غذاخوری و آشپزخانه شما
khodabakhsh 0 549
افرادی که حساسیت زیادی برای چیدمان دکوراسیون منزل خود در قسمت های مختلف دارند سعی می کنند نورپردازی هر قسمت متناسب با فضایی باشد که در اختیار دارند و معمولاً برای قسمت های غذاخوری منازل نمی دانند که چ..
سه شنبه 13 شهریور 1397 جالبترین ایده های چیدمان و تزیین میزهای ناهار خوری برای با سلیقه ها
khodabakhsh 0 1753
بسیاری از خانم‌ها هنگام تزیین میز ناهارخوری بسیار سردرگم می‌شوند زیرا می‌خواهند چیدمان طوری باشد که خیلی شلوغ نشده و در عین حال جذاب و شیک باشد. تزیین میزهای ناهارخوری قواعد خاص خودش را..
شنبه 21 مهر 1397 بهترین جا برای میز ناهار خوری
khodabakhsh 0 1033
امروزه بیشتر افراد در خانه های کوچک و آپارتمان ها زندگی می کنند و در عین حال دوست دارند که در فضای کوچک منزل خود از تمام وسایلی که مورد نیاز یک خانه کامل است، استفاده کنند. به طور مثال دوست دارند در ف..
سه شنبه 13 شهریور 1397 نکات و راهنما خرید میز ناهار خوری
khodabakhsh 0 1857
میز ناهار خوری در سال های اخیر تبدیل به یکی از لوازم ضروری منزل شده است و شما در تمام منازل یک میز ناهار خوری را در سالن پذیرایی خواهید دید.از این رو ما قصد داریم در این مطلب شما را در خرید میز نا..
نمایش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)