منو
سبد خرید شما

میز ناهار خوری

خرید اینترنتی میز ناهار خوری

میزها از هر نوعی که باشند در چیدمان منزل بسیار پرکاربرد هستند و در صورتی که آن ها درست انتخاب کنیم در زیبایی و راحتی منزل و آرامش افراد آن محیط تأثیر زیادی خواهد داشت. میز ناهارخوری، میز عسلی و پذیرایی، میز جلو مبلی، میز آشپزخانه، میز تلویزیون، میز کودک، میز تحریر و کامپیوتر ، میز بار، کنسول انواعی از میز هستند که در زیبایی ظاهر خانه نقش زیادی دارند. آف دکور با عرضه ی متنوع ترین مدل های مدرن میز ناهار خوری کار را برای انتخاب و خرید شما آسانتر کرده است.


قیمت میز ناهار خوری کلاسیک


میز ناهار خوری پلاستیکی


میز ناهار خوری تاشو


میز ناهار خوری کوچک

میز ناهار خوری مدرن بوگاتی طرحی شیک و خاص دارد و دکوراسیون منزل شما را زیباتر می کند.این میز از چوب راش گرجستان ساخته شده، رنگ آن پلی استر براق و پارچه آن از جنس مکس، بوگاتی، پورشه و لاکچری است.شما می توانید رنگ پارچه و چوب این محصول را با توجه به رنگ دکوراسیون خود انتخاب کنید.اجناس موجود در آف دکور..
2,100,000تومان
میز ناهار خوری کم جا یوشیتا برای آپارتمان ها با فضا کوچک بسیار مناسب بوده و شما می توانید آن را در آشپزخانه خود قرار دهید.این میز ناهار خوری دو نفره بوده و از چوب روس ساخته شده است.پارچه استفاده شده برای نشیمنگاه صندلی از جنس پورشه، مکس و مازراتی است.تمامی اجناس سایت آف دکور شرکتی بوده و از بهترین و..
1,000,000تومان
میز ناهار خوری ماهان با صندلی های طرح فلورانس بسیار زیبا و شیک بوده و برای دکوراسیون های کلاسیک مناسب است.این میز و صندلی های آن از چوب راش گرجستان ساخته شده و برای رنگ آن ها از پلی استر استفاده شده است.شما می توانید با توجه به رنگ به کار رفته در دکوراسیونتان رنگ چوب و پارچه این میز را انتخاب کنید.ت..
2,800,000تومان
میز ناهار خوری 4 نفره صدف طرحی شیک و مدرن دارد.این میز ناهار خوری از چوب راش گرجستان ساخته شده و جنس پارچه آن مکس، مازراتی، پورشه و لاکچری است.رنگ چوب و پارچه این کار طبق سلیقه شما قابل تغییر است.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و با بهترین و مرغوب ترین متریال ساخته می شوند...
2,200,000تومان
میز ناهار خوری در خانه یکی از لوازم ضروری محسوب می شود که با توجه به متراژ آشپزخانه می توانید آن را در آشپزخانه یا حال و پذیرایی خود قرار دهید.میز ناهار خوری 6 نفره عروس گردون دار بوده و صندلی های آن طرح صدفی است.این میز از جنس چوب راش گرجستان ساخته شده و پارچه صندلی های آن از جنس مازراتی، پورش و مک..
2,800,000تومان
اگر فضای زیادی برای گذاشتن میز ناهار خوری ندارید بهتر است میز ناهار خوری های کوچک که جای کمی را اشغال می کنند خریداری کنید.میز ناهار خوری لهستانی طرح خاصی داشته و توجه طرفداران سبک کلاسیک را به خود جلب کرده است.علاوه بر این، این میز ابعاد کوچکی داشته و برای آپارتمان ها با فضای کم بسیار مناسب می باشد..
2,200,000تومان
اگر دکوراسیون مدرن را برای منزل خود انتخاب کرده اید و می خواهید میز ناهار خوری خریداری کنید ما میز ناهار خوری مهرگان را به شما پیشنهاد می کنیم.این میز بسیار زیبا بوده و شما می توانید رنگ پارچه و چوب آن را با توجه به رنگ دکوراسیون خود انتخاب کنید.میز ناهار خوری مدرن مهرگان 6 نفره بوده و شامل 4 صندلی ..
2,900,000تومان
میز ناهار خوری عروس طرحی شیک و زیبا داشته و منزل شما را زیباتر می کند.این میز طرح عروس بوده و دارای یک گردونه و 5 صندلی با طرح عروس است.میز ناهار خوری عروس از چوب راش گرجستان ساخته شده و جنس پارچه آن مکس، مازراتی و پورشه است.رنگ چوب و پارچه آن با نظر شما عزیزان قابل تغییر است.تمامی محصولات موجود در ..
2,700,000تومان
میز پایه این میز ناهار خوری مدل خراطی و صندلی های آن طرح وکتور است.میز ناهار خوری وکتور از چوب راش گرجستان ساخته شده و جنس پارچه روکش صندلی های آن ازنوع پورشه، مکس، مازراتی و لاکچری است.رنگ و پارچه این کار طبق نظر شما عزیزان قابل تغییر می باشد.تمامی محصولات موجود در سایت آف دکور شرکتی بوده و از بهتر..
2,500,000تومان
این محصول شامل یک میز با طرح سم آهویی است و صندلی های سون و یک نیمکت دو نفره می شود.میز این کار از  HDF لیزری و صندلی های آن از چوب راش، توسکا و بلوط ساخته شده اند.پارچه استفاده شده برای روکش صندلی ها از جنس مازراتی و فوم استفاده شده برای نشیمنگاه از نوع 6 سانتی است.رنگ چوب و پارچه این کار..
3,000,000تومان
میز ناهار خوری معرق طرحی زیبا و خاص دارد.طرح این میز مدل معرق و طرح صندلی های آن مدل لهستانی لوله ای است.این میز از چوب راش گرجستان ساخته شده و رنگ آن پلی استر است.میز ناهار خوری معرق و سایر محصولات موجود در سایت آف دکور شرکتی بوده و از متریال با کیفیت و با درجه کیفی بالا ساخته می شوند...
2,300,000تومان
میز ناهار خوری 6 نفره آهو
پرفروش ترین
طرح میز ناهار خوری 6 نفره آهو بسیار شیک و زیبا بوده و از طرح های پرفروش و پر طرفدار است.این میز و صندلی های آن از چوب راش، توسکا، بلوط و روس ساخته می شوند.پارچه استفاده شده برای این محصول مازراتی بوده و فوم استفاده شده در نشیمنگاه آن فوم 6 سانتی است.رنگ چوب و پارچه آن نیز طبق نظر شما عزیزان قابل تغی..
3,200,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 54 (5 صفحه)