منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

راهنما و جدیدترین طراحی دکوراسیون منزل مشاهده کنید

مادر و کودک

پنجشنبه 13 آبان 1400 آزمایش ژنتیک قبل از بارداری
khhajeb 0 76
یکی از آزمایش هایی که قبل از بارداری پیشنهاد می شود، آزمایش ژنتیک بارداری است که البته اجباری برای انجام این آزمایش نیست، مگر در مواقعی که پزشک تشخیص دهد که با توجه به شرایطی که زن و شوهر دارند این آز..
دوشنبه 17 آبان 1400 معایب به تاخیر انداختن بارداری
khhajeb 0 78
در چند سال اخیر سن ازدواج به شدت افزایش پیدا کرده و دیگر تعجب نمی کنیم اگر ببینیم خانم بارداری 35 سال یا بیشتر دارد. در بسیاری از مواقع زنان و مردان بعد از ازدواج در سن های بالا، بچه دار شدن را به عنو..
یکشنبه 30 آبان 1400 آنومالی اسکن یا سونوگرافی ناهنجاری جنین
khhajeb 0 74
سونوگرافی یکی از با اهمیت ترین کارهایی است که در طول دوران بارداری انجام می‌شود. به طور کلی ناهنجاری یا آنومالی شرایطی است که فرد در آن با مشکل روبرو شود و سلامتش به خطر بیفتد. خیلی از ناهنجار..
سه شنبه 09 آذر 1400 بیماری های تاثیر گذار در باروری
khhajeb 0 172
زوج هایی که در زندگی زناشویی از روش‌های مختلف پیشگیری برای جلوگیری از بارداری استفاده می‌کنند، وقتی بعد از چند ماه که اولین رابطه جنسی بدون حفاظت خود را انجام می دهند ممکن است رابطه آنها باع..
شنبه 20 آذر 1400 افزایش تعداد اسپرم
khhajeb 0 45
یکی از راه هایی که باعث بالاتر رفتن شانس بارداری میشود افزایش تعداد اسپرم در آقایان است که این کار هم با استفاده از داروها و هم یکسری روش‌های درمانی می‌تواند انجام شود. البته بیشتر شدن تعداد..
چهارشنبه 19 آبان 1400 بهترین زمان نزدیکی بعد از زایمان طبیعی
khhajeb 0 88
یکی از سوالات متداولی که برای خیلی از زوج ها مطرح می‌شود این است که بهترین زمان نزدیکی پس از زایمان طبیعی چه وقتی است و باید چه نکاتی را در این رابطه رعایت کنند تا سلامت مادر به خطر نیفتد؟ داش..
یکشنبه 30 آبان 1400 سوراخ شدن کیسه آب
khhajeb 0 142
بسیاری از خانم‌های باردار نگران این هستند که کیسه آب آنها در دوران بارداری پاره شود و برای آنها این سوال مطرح می‌شود که انجام چه کارهایی منجر به سوراخ شدن کیسه آب و پاره شدن آن می‌شود ت..
یکشنبه 21 آذر 1400 تغذیه آقایان قبل از بارداری و غذاهای مفید برای باروری مردان
khhajeb 0 74
برای یک باروری موفق باید هم زن و هم مرد نکات مختلفی را رعایت کنند. معمولاً بیشتر افراد وقتی که صحبت از باروری می شود، همه پیشنهادها و توصیه‌ها را به خانم ها دارند و از مرد غافل می‌شوند؛ ولی ..
چهارشنبه 10 آذر 1400 سندروم تخمدان پلی کیستیک در بارداری
khhajeb 0 91
یکی از مشکلات رایجی که در خیلی از خانم‌ها رخ می‌دهد و گاهی اوقات باعث بروز مشکلات زیادی از جمله در زمینه ناباروری می‌‌شود، سندروم تخمدان پلی کیستیک یا pcos است و به دلیل عوارضی که ..
چهارشنبه 26 آبان 1400 تمرینات کگل برای ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی
khhajeb 0 98
تمرینات کگل که برای ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی پیشنهاد می شود شامل حرکت های ورزشی می شود که با انجام آنها قسمت لگن و ناحیه تناسلی درگیر می شود و با انجام دادن این حرکت ها عضلات لگن به شکل ارادی من..
سه شنبه 25 آبان 1400 تمرینات ورزشی مناسب برای بارداری
khhajeb 0 89
با انجام تمرینات ورزشی مناسب جهت بارداری، سطح سلامت شما بالاتر می رود. این تمرینات باعث می شود که از افزایش وزن بیش از حد در بارداری جلوگیری شود. همچنین باعث کاهش کمردرد در این دوران می شود و شما با ک..
دوشنبه 17 آبان 1400 بارداری مجدد بعد از بارداری
khhajeb 0 79
تصمیم های مهمی که پیش روی خانواده‌ها مخصوصا خانم هایی که قبلا عمل سزارین انجام داده اند قرار می‌گیرد بارداری مجدد بعد از عمل سزارین است. پیدا کردن یک زمان مناسب برای پروسه بارداری مجدد و تصم..
نمایش 1 تا 12 از 31 (3 صفحه)