از بین وسایلی که در اتاق نشیمن خانه قرار می گیرد تلویزیون‌ها از مهم ترین ها هستند که می توانند این قابلیت را داشته باشند که نقطه کانونی دکوراسیون هم باشند و خیلی از مهمانی ها و دورهمی ها در این قسمت برگزار می شوند. با حرکت مردم به سمت مدرنیته خیلی از افراد توجه بیشتری به دکوراسیون و چیدمان منازل خود می کنند و همه خانواده ها ترجیح می دهند که دکوراسیون آنها یک دکوراسیون جذاب و منحصر به فرد باشد تا هر کسی که به خانه آنها می آید جذب فضا شود و از بودن در آن لذت ببرد.

 

تلویزیون دیواری

 

در بین انواع مختلف وسایلی که به این منظور تولید می‌شوند و به مشتری عرضه می‌شود تلویزیون های دیواری جزو آن دسته از محصولاتی هستند که کم کم دارند جای خود را در بین مردم باز می کنند و امروزه در خیلی از خانه ها از این تلویزیون ها استفاده می شود و مردم تمایلشان برای خرید این تلویزیون ها خیلی زیاد شده است زیرا می دانند که این محصول زیبایی اتاق نشیمن را چند برابر میکند و چون روی زمین قرار نگرفته است فضایی را هم در روی زمین اشغال نمی کند و می تواند یک گزینه بسیار مناسب مخصوصاً برای خانه های کوچک با متراژ پایین و خانه های آپارتمانی باشد زیرا با نصب این تلویزیون ها و قرار دادن آنها روی دیوار هم جذابیت دکوراسیون افزایش پیدا می کند و هم از فضایی که قرار بوده میز تلویزیون در خانه قرار بگیرد می توانید استفاده های دیگری بکنید و نهایت صرفه جویی در فضا را انجام داده اید.

 

تلویزیون دیواری

 

و در ضمن نیاز نیست یک هزینه جدا برای خرید میز تلویزیون داشته باشید. البته اگر هنوز هم تصمیم دارید که از میز تلویزیون ها و تلویزیون هایی که بر روی میز تلویزیون قرار می گیرند استفاده کنید می توانید از سایر محصولات ما دیدن کنید و از بین آنها چیزی که مطابق سلیقه و میل شماست را خریداری کنید. برای اینکه این میز تلویزیون ها در یک مکان مناسب و استاندارد قرار بگیرند که زیبایی دکوراسیون هم بیشتر شود لازم است که یک سری اطلاعات در این مورد داشته باشید. ارتفاع تلویزیون از زمین باید طوری باشد که هم ارتباط چشمی مناسب برقرار شود و هم تماشای تلویزیون راحت تر باشد.

 

تلویزیون دیواری

 

برای اینکه تلویزیون دیواری را در دکوراسیون منزل قرار دهید باید اندازه و کیفیت و تراکم پیکسل تلویزیون را هم مد نظر قرار دهید و سعی کنید فاصله آن با افرادیکه نزدیک تلویزیون می نشینند استاندارد باشد و چشم آن ها را اذیت نکند. بهتر است خط مرکزی صفحه تلویزیون شما با خط دید افرادی که تلویزیون را تماشا می کنند منطبق باشد. بنابراین مهم ترین عاملی که برای ارتفاع تلویزیون در نظر گرفته می شود ارتفاع بیننده از تلویزیون است و سپس اندازه تلویزیون مهم است.

بهتر است یک نفر روی کاناپه ای که رو به روی تلویزیون است بنشیند و ببینید که ارتفاع سطح دید او از زمین چقدر است. اگر کاناپه ها در اندازه نرمال باشند این ارتفاع معمولاً یک متر یا کمی بیشتر می باشد.

 

تلویزیون دیواری

 

بهترین فاصله بیننده از تلویزیون دو برابر و نیم طول تلویزیون ها است. بعضی ها معتقدند اندازه تلویزیون ها باید با توجه به اندازه اتاق نشیمن شما در نظر گرفته شود و فاصله ای که بین تلویزیون و افراد بیننده می تواند وجود داشته باشد یک و نیم برابر طول تلویزیون باشد.

اگر اتاق نشیمن شما متراژ و ابعاد بزرگی دارد بهتر است موقعیت کاناپه ها نسبت به تلویزیون سه و نیم متر فاصله داشته باشد و برای خانه و اتاق بزرگ تلویزیونی خریداری کنید که 55 تا 60 اینچ باشد. حتی می توانید تلویزیون های تا اندازه 70 اینچ هم برای همچین اتاق و نشیمنی خریداری کنید. بهتر است تلویزیون را در جایی بگذارید که از همه ی زاویه ها بتوانید به آن دید داشته باشید و سایه در دید شما نباشد.

 

تلویزیون دیواری

 

در سایت آف دکور می توانید بهترین و جدید ترین میز تلویزیون ها و پایه های دیواری تلویزیون و تلوزیون های دیواری را مشاهده کنید که با توجه به نیاز مشتری ها این محصولات در طرح های متنوع و اندازه های مختلف طراحی و تولید شده اند تا نیاز بازار را تامین کنند. بعد از مقایسه قیمت ها و مشخصات این محصولات می توانید بهترین میز تلویزیون یا پایه دیواری تلویزیون را بصورت اینترنتی سفارش دهید و تحویل بگیرید.

 

تلویزیون دیواری