منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

راهنما و جدیدترین طراحی دکوراسیون منزل مشاهده کنید

دکوراسیون

راهنمای تزئین و طراحی دکوراسیون به همراه عکس و نمونه

 طراحی دکوراسیون داخلی یکی از کارهای بسیار زیبا و جذابی است که وقتی به انتها می رسد و نتیجه آن مشاهده می شود می تواند خیلی راحت خستگی شما را از تن بیرون کند. زیرا به تمام چیزی که به عنوان فانتزی در ذهن خود داشته اید با به کار گرفتن اصول و قواعدی که در مورد آن وجود دارد، جامه عمل می پوشانید و می توانید یک دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد را در خانه خود داشته باشید.

 

انواع سبک دکوراسیون داخلی

 دکوراسیون داخلی خانه ها انواع مختلفی دارند و یکی از آن ها، دکوراسیون کلاسیک می باشد که بسیار زیبا و اصیل است و از دیگر سبک های دکوراسیون داخلی سبک صنعتی است که هنرمندان در این زمینه تلاش کردند که با به کارگیری معماری و پیشرفته شدن صنعت سعی کنند که از آهن آلات و صنعت در این سبک استفاده شود که آن را به سبک هایتک هم می گویند که صنعت و تکنولوژی را با هم تلفیق کرده است.

  

در خیلی موارد، این روزها مشاهده می شود که سبک های مختلف با هم تلفیق می‌شوند تا چیزهای جدید و نویی در خانه ها و محل های مختلف پیاده شود زیرا انسان همیشه روحیه تنوع طلبی دارد و هیچ وقت این نیاز سیراب نمی شود و همیشه به دنبال کشف چیز های جدیدتر و ایده های نو می باشد.

برای دکوراسیون داخلی گاه از سبک انتقالی هم استفاده می کنند و دکوراسیون داخلی منزل به سبک انتقالی طوری هست که از المان های سنتی تا مدرن در خانه وجود دارد و شما می توانید با قدم زدن در یک خانه در طول تاریخ سفر کنید و ‏ در نهایت سبک معاصر پیش روی شما قرار می‌گیرد. ولی این تغییر انقدر با شیب ملایمی انجام شده است که شما به صورت کامل تعادل و توازن را در محیط مشاهده می کنید و با یک شیب ملایم از سبک مدرن به سبک سنتی حرکت می کنید.

برای اینکه بتوانید طراحی داخلی دکوراسیون خانه و محیط های اداری و سایر محیط های دیگر را انجام دهید باید در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید و ببینید که هدف شما چیست و در عین حال باید از سبک‌های مختلف دکوراسیون هم به اندازه کافی اطلاعات داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای هدف مورد نظر داشته باشید.

 سبک های دکوراسیون داخلی در انواع مختلف مدرن، اسکاندیناوی، مینیمال، صنعتی و غیره وجود دارد و شما با توجه به هدف و سلیقه ای که در نظر دارید می توانید برای دکوراسیون منزل خود یکی از آنها را انتخاب کنید و در آن مسیر حرکت کنید.

سبک مینیمال یکی از سبک های دکوراسیونی هست که بسیار طرفدار دارد و از جمله سبک های دکوراسیون داخلی جذابی است که همه ویژگی های گفته شده برای سبک مدرن مثل سادگی ظاهری و زیبایی و خلوت بودن را دارد و چه بسا از سبک مدرن ساده تر می باشد و شما میتوانید از یک سری پالت های رنگی استفاده کنید که بیشتر خنثی هستند و هیچ وسیله ای در داخل سبک مینیمال وجود ندارد که زرق و برق داشته باشد و تجملی در آن دیده شود و یکی از بیشترین رنگ هایی که در سبک مینیمال به کار می‌رود سفید و طوسی می باشد.

 

طراحی دکوراسیون با مبل های راحتی

 

طراحی دکوراسیون با مبل کلاسیک

 

طراحی دکوراسیون با مبل های سلطنتی زیبا

 

 

دکوراسیون سبک اسکاندیناوی

 سبک اسکاندیناوی یکی از سبک های بسیار ساده است که مهد آن در شمال اروپا قرار دارد و مبلمانی که در این سبک استفاده می شود مثل سبک مدرن ساده است و پالت تمام رنگی سفید در آن به کار می رود و رنگ سفید با پلاستیک های روشن و چوب و استیل و کفپوش های تکه ای و نورپردازی طبیعی و در نهایت یک دکوراسیون خلوت از مهم ترین ویژگی های سبک اسکاندیناوی می باشد.

 

 دکوراسیون سبک فرانسوی

در سبک دکوراسیون فرانسوی معمولاً از رنگ های ملایم و گرم تر مثل طلایی، قرمز و یا زرد استفاده می‌کنند و در جاهایی که امکان داشته باشد از آجر یا سنگ هم در سبک فرانسوی استفاده می شود. اما هر چیزی باید در جایگاه خودش قرار بگیرد تا تعادل و توازن در محیط برقرار باشد.

همچنین معمولاً در سبک فرانسوی از ظرف های تزئینی چینی و روتختی هایی که سنگین و ضخیم باشند استفاده می شود. با توجه به مواردی که گفته شد دکوراسیون فرانسوی کمی زرق و برق و تجمل دارد که این تجمل با اصالت و سنتی بودن آمیخته شده است.

 

دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی خانه ها یکی از اثر گذار ترین عواملی است که می تواند در انرژی یک خانه و حس و حالی که در آن جاری است تاثیر گذار باشد و دکوراسیون داخلی نزدیکی زیادی با زیبایی دارد و همه کسانی که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی کار می کنند همه هوش و خلاقیت خود را در جهت تعیین یک سری اصول و قواعد به کار می برند تا با استفاده از این اصول و قواعد در کنار رنگ شناسی باعث شوند که این زیبایی به وجود بیاید و در نهایت بتوانند یک دکوراسیون زیبا، جذاب و منحصر به فرد که توام با آرامش باشد فراهم شود و در این راه از قواعد و اصول معماری و فنگ شویی و سایر موارد دیگر استفاده می‌کنند تا بتوانند این جذابیت بصری را برای یک خانه رقم بزنند.

 

 

طراحی دکوراسیون با مبل ال زرد

 

طراحی دکوراسیون با مبل راحتی مدرن

 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب زیبا

 

 

 دکوراسیون آشپزخانه

 برای چیدمان و طراحی دکوراسیون آشپزخانه باید این نکته را در نظر داشته باشید که این قسمت از خانه هم باید مثل قسمت پذیرایی منزل سبک مشخصی داشته باشد و بعد از اینکه سبک اصلی خانه مشخص شد، وسایل مورد نیاز این قسمت را خریداری کنید تا بتوانید به صورت هدفمند به دنبال خرید وسایل بروید.

 بعد از اینکه سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما مشخص شد باید کابینت ها را متناسب با آن خریداری کنید و بعد از آن ظرف ها و وسایل مورد نیاز آشپزخانه و میز ناهار خوری باید خریداری و چیده شود و در سر جای خود گذاشته شوند و چیدمان این وسایل اهمیت ویژه ای دارد چون باید علاوه بر این که وسایل مورد نیاز دم دست شما باشند تا آشپزی و پذیرایی به راحتی انجام شود، لازم است که زیبایی و نظم آشپزخانه کاملا رعایت شود تا با حجم وسیله های زیادی که در این قسمت وجود دارد نامنظمی در این قسمت دیده نشود، زیرا در آشپزخانه ها نا منظم بودن وسایل باعث می شود که خانه هم به صورت نامنظم مشاهده شود مخصوصاً آشپزخانه های امروزی که معمولاً اپن ساخته می شود.

 

 نورپردازی آشپزخانه ها هم نکته بسیار مهمی است که باید مد نظر قرار بگیرد و در نظر داشته باشید که اگر فضای آشپزخانه شما طوری است که میز ناهار خوری داخل آن قرار می‌گیرد باید میز ناهار خوری و صندلی های آن در قسمتی قرار بگیرد که تردد که شما دچار مشکل نشود و اگر قرار است برای آشپزخانه خود لوستری خریداری کنید باید در مرکزیت آشپزخانه واقع شده باشد و خیلی ارتفاع زیادی نداشته باشد.

 

دکوراسیون پذیرایی

پذیرایی و نشیمن خانه ها اولین جایی است که به چشم مهمانان و افراد یک خانه می آید و خیلی از دورهمی ها و مهمانی ها در آنجا برگزار می شود و وقت زیادی در آن جا می گذرد و چیدمان این قسمت و دکوراسیون آن می تواند تاثیر زیادی در زیبایی آن داشته باشد و انرژی بیشتری در آن برقرار کند.

چیدمان پذیرایی و نشیمن خانه ها بستگی به نقطه کانونی آن دارد که معمولا شومینه یا پنجره های خاص و یا حتی تلویزیون است. وقتی مرکز کانونی اتاق مشخص شد، بقیه چیدمان طبق آن پیش می رود. در صورتیکه تمایل دارید در مورد چیدمان دکوراسیون پذیرایی و نشیمن اطلاعات بیشتری داشته باشید مطالب ما را در این زمینه مطالعه کنید.

 

 

 دکوراسیون آشپزخانه با تم تیره

 

 دکوراسیون آشپزخانه با رنگ زرد

 

دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب ها محلی برای آرامش و استراحت شما هستند و برای رفع خستگی ها و رهایی از دغدغه های روزمره، مطالعه و استراحت از آن جا استفاده می کنید. بنابراین باید دکوراسیون اتاق خواب بدون نقص و عالی باشد که بتوانید به این آرامش برسید. از آنجاییکه اتاق خواب مکان شخصی است بهتر است که فضای آن طوری باشد که خواب را به چشم شما بیاورد نه بی خوابتان کند. چیدمان اتاق خواب شما باید طوری باشد که جای کوچکی برای نشستن داشته باشید و لازم نباشد مدام روی تخت بنشینید. خیلی ها فکر می کنند هر چقدر وسایل زیباتر و بیشتری در اتاق خواب باشد برای زیبایی دکوراسیون بهتر است اما برعکس، هر چه اتاق خواب ساده تر باشد بهتراست و آرامش بیشتری دارد.

نظم در اتاق خواب یک فاکتور خیلی مهم است زیرا به شما احساس بهتری می دهد و هم حس آرامشتان را بیشتر می کند و فضای اتاق را بزرگتر جلوه می دهد. استفاده از مبل های چندکاره در اتاق خواب ها می تواند برای خانه های کوچک ایده ی خوبی باشد.در صورت تمایل بیشتر به کسب اطلاعات مفید در این باره مقاله ی مفصل ما در زمینه ی د.وراسیون اتاق خواب را مطالعه کنید.

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک

به گفته محققان محیط رشد کودکان تاثیر زیادی در شخصیت آنها خواهد داشت و اولین جایی که کودک در آن رشد می کند خانه است و مدت زیادی از پروسه یادگیری و شکل گیری شخصیت کودک در خانه و اتاق خواب او شکل می گیرد. پس اتاق خواب کودک شما تاثیر زیادی در سلامت فکری و جسمی و رشد او خواهد داشت و او را برای قرار گرفتن در مرحله های بعدی و محیط های بعدی آماده می کند. پس بهتر است در چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق فرزند خود دقت زیادی به خرج دهید و برای آن وقت و انرژی بگذارید زیرا تأثیر آن را به صورت مستقیم در رفتار و شخصیت او خواهید دید.

پیشنهاد می کنیم دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک شما متناسب با سن و جنس او باشد و اگر فرزند شما به سنی رسیده است که می تواند در مورد اتاق خود نظر بدهد از او نظرخواهی کنید و در اتاق خوابش از رنگ ها و وسایلی استفاده کنید که با جنسیت فرزند شما و خلقیات او هماهنگی بیشتری داشته باشد تا از قرار گرفتن در اتاق خواب احساس آرامش و لذت داشته باشد.

در صورتی که تمایل دارید در مورد نحوه چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک اطلاعات بیشتری داشته باشید پیشنهاد می کنیم که مطالب مرتبط ما در این رابطه را به صورت کامل مطالعه کنید تا بتوانید این کار را به نحو احسن انجام دهید.
 

طراحی دکوراسیون منزل با مبلمان زیبا

 

طراحی دکوراسیون با مبل لمسه کوبی بنفش

 

طراحی دکوراسیون با مبل ال طوسی

 

طراحی دکوراسیون با مبل راحتی و چرمی

 

طراحی دکوراسیون با مبل یاسی

 

طراحی دکوراسیون به سبک اروپایی

انواع سبک دکوراسیون داخلی

 

طراحی دکوراسیون منزل با فرش و مبل راحتی

 

طراحی دکوراسیون با مبل ال مدرن

 

طراحی دکوراسیون با مبل ال و میز ناهار خوری

 

طراحی دکوراسیون با تم بنفش

 

طراحی دکوراسیون با تم بنفش و خاکستری

 

طراحی دکوراسیون با مبل کلاسیک آبی

 

طراحی دکوراسیون منزل مدرن و شیک

 

طراحی دکوراسیون با مبل ال کرم رنگ

 

 

طراحی دکوراسیون با مبل کلاسیک

 

طراحی دکوراسیون با تم سفید و مشکی

 

طراحی دکوراسیون منازل کوچک

 

طراحی دکوراسیون با مبل چرمی سفید مشکی

 

 دکوراسیون سبک فرانسوی

 

  بهترین مدل طراحی دکوراسیون با مبل های رنگی

 

طراحی دکوراسیون با مبل چرمی

 

طراحی دکوراسیون با مبل راحتی زیبا

 

طراحی دکوراسیون  با مبل چرمی ال

 

طراحی دکوراسیون با تم نارنجی برای پاییز

 

طراحی دکوراسیون با میز خاطره

 

دکوراسیون منزل

 

بهترین مدل طراحی دکوراسیون با پرده های زیبا

 
 
دکوراسیون منزل با مبل سبز ال
 
 
 
دکوراسیون منزل با مبل ال لمسه دوزی کرمی
 
 
دکوراسیون منزل رو به دریا
 
 
دکوراسیون منزل لوکس و اشرافی

 

 دکوراسیون آشپزخانه

 

 دکوراسیون آشپزخانه با جزیره

 

 

 دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سیاه

 

 دکوراسیون آشپزخانه با رنگ های تیره و مدرن

 

 دکوراسیون آشپزخانه با حس و حال طبیعت

 

 دکوراسیون آشپزخانه لوکس با قرمز

 

دکوراسیون پذیرایی

 

دکوراسیون پذیرایی فوق العاده زیبا و راحت

 

دکوراسیون پذیرایی با مبل های سفید

 

دکوراسیون پذیرایی با تم آبی و سفید

 

دکوراسیون پذیرایی با مبل لوکس و کوسن های طرح دار

دکوراسیون اتاق خواب

 

دکوراسیون اتاق خواب شیروانی

 

دکوراسیون اتاق خواب با تخت های زیبا

 

دکوراسیون اتاق خواب با سرویس چوبی

 

دکوراسیون اتاق خواب با تخت مدرن

 

دکوراسیون اتاق خواب با سرویس خواب لمسه کوبی

 

دکوراسیون اتاق خواب با سرویس خواب چوبی مدرن

 

دکوراسیون اتاق خواب با ملحفه های گل گلی

 

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک و لوکس

 

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ طوسی خنثی

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک با تم آبی و زرد

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک اسپرت قرمز

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک با رنگ سفید

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک با تم فانتزی

 

دکوراسیون اتاق کودک صورتی

سه شنبه 28 تیر 1401 جذابیت بیشتر منازل با حضور بوفه ها و ویترین ها در دکوراسیون
khhajeb 0 17864
وسایلی همچون بوفه و ویترین برای نمایش وسایل مجلل و دکوری ها و ظرف های زیبا ساخته شده اند. با وجود تنوع زیاد در این محصول، انتخاب محصولی که متناسب با دکور و سبک خانه باشد کار چندان ساده ای نیست.  ..
سه شنبه 16 شهریور 1400 ابعاد میز کنفرانس
khhajeb 0 2859
در شرکت های تجاری و اداری و سایر اتاق هایی که در ارگان های مختلف برای مذاکرات در نظر گرفته می‌شوند عنصر مرکزی و اصلی اتاق، میز کنفرانس است. میز کنفرانس علاوه بر تاثیری که در ظاهر دکوراسیون و..
سه شنبه 28 تیر 1401 جذاب ترین ایده های دکوراسیون آشپزخانه و تزیین بوفه آشپزخانه
khodabakhsh 0 37482
یکی از مهم ترین قسمت های فضای آشپزخانه ویترین آن است که می تواند قسمت چشمگیر و جذاب فضای آشپزخانه باشد و در صورتی که تزیین این ویترین به صورت صحیح و هوشمندانه باشد می تواند ظاهر آشپزخانه را بسیار چشم ..
سه شنبه 28 تیر 1401 زیبایی منزل نو عروس با این استند و بوفه و ویترین های دکوری
khhajeb 0 20695
در بیشتر خانه های ایرانی از بوفه و ویترین به عنوان عضو اساسی در چیدمان یاد می‌شود زیرا بیشتر افرادی که کار طراحی خانه های ایران را انجام میدهند بوفه و ویترین را جزو لاینفک چیدمان منزل ایرانی می&z..
سه شنبه 28 تیر 1401 مهم ترین نکات هنگام انتخاب و خرید مبلمان
khhajeb 0 19685
امروزه به علت افزایش تقاضا در زمینه ی مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل، تنوع محصولات به طرز چشم گیری افزایش یافته است و هنگامی که قصد خرید محصولی را داریم و به فروشگاه های مبلمان مراجعه می کنیم تنوع زیاد..
سه شنبه 28 تیر 1401 آشنایی با انواع بوفه ها و ویترین های تزیینی زیبا و شیک
khhajeb 0 19532
در بین وسایل مختلفی که برای منازل خریداری می شود، بوفه ها و ویترین ها جزو آن دسته ای هستند که وقت و انرژی زیادی برای انتخاب آن ها و خریدشان صرف می شود زیرا جلوه ی خاصی به محیط می بخشد و تاثیر زیادی در..
شنبه 01 مرداد 1401 راهنمای کامل خرید مبل های تختخواب شو و کم جا
khhajeb 1 16490
امروزه کوچک بودن متراژ آپارتمان ها و خانه ها باعث شده که مردم درصدد بر بیایند که از بیشترین پتانسیل موجود در فضای خانه برای کارهای خود استفاده کنند. یکی از مواردی که به افراد این اجازه را می‌دهد ..
سه شنبه 28 تیر 1401 شیک ترین و جذاب ترین مدل های مبلمان سلطنتی جدید
khodabakhsh 0 229676
یکی از مهم ترین وسایلی که برای زیباسازی منزل مورد استفاده قرار می گیرد مبلمان است. مبل ها برای زیبایی فضای منزل از جایگاه ویژه ای برخوردارند. با وجود تنوع بسیار زیاد در مبلمان انتخاب مبل مناسب کار دشو..
سه شنبه 28 تیر 1401 طراحی و ساخت مدل های مختلف میز جلو مبلی با وسایل بدون استفاده
khodabakhsh 0 27041
ابزار و وسایلی که در خانه خود قرار میدهید چه به عنوان وسایل اصلی چه به عنوان تزئینی نمادی از سلیقه و شخص خود شما است و فرق نمی کند که میز جلو مبلی شما به چه صورت باشد و چه مدل و جنسی داشته باشد و یا ر..
سه شنبه 28 تیر 1401 معرفی انواع مختلف طرح های بوفه و ویترین دکوری برای دکوراسیون منزل
khhajeb 0 19617
به نمایش گذاشتن ظرف های تزیینی و پذیرایی زیبا و چشم نواز با استفاده از بوفه و ویترین ها انجام می شود. همیشه بهترین جایگاه برای قرار دادن بوفه و ویترین قسمت پذیرایی و غذاخوری خانه است. سعی کنید برای هر..
سه شنبه 28 تیر 1401 راهنمای کامل خرید مبلمان راحتی برای دکوراسیون داخلی منازل
khhajeb 0 24360
مبل راحتی به نوعی از کاناپه گفته می شود که به صورت دو نفره ، سه‌ نفره و بیشتر ساخته می شود. در بدنه این مبلمان معمولا از چوب استفاده نمی شود و دارای پایه‌های کوتاه و دسته‌های پهن می&zwn..
پنجشنبه 10 شهریور 1401 آشنایی با نحوه ی تمیز کردن و شستن انواع مختلف مبلمان
khhajeb 0 126538
تمیز کردن مبلمان باعث جلوه دادن به فضای محیط و افزایش طول عمر کالا می شود. برای اینکه این شستشو در منزل صورت گیرد کارهای مختلفی میتوان انجام داد. با انجام منظم گردگیری و جاروکشی مبل‌ها میتوان همی..
نمایش 1 تا 12 از 352 (30 صفحه)