همیشه برای اینکه بهترین انتخاب را در وسایل مختلف از جمله تخت خواب داشته باشید باید یک سری از نکات را مد نظر داشته باشید. در این مقاله سعی داریم که شما را با طرح های جدید و متنوع تخت خواب های یک نفره دخترانه و تخت خواب پسرانه آشنا کنیم تا شما با دیدن موارد مختلف در نهایت با توجه به دکوراسیون اتاق کودک و سلیقه او انتخاب و خرید خود را انجام دهید.

 

تخت خواب های دخترانه و پسرانه اسپرت

 

در هر اتاق خوابی تخت خواب ها یکی از مهمترین عناصری هستند که هم در زیبایی و هم در آسایش افراد تأثیر ویژه ای دارند و باید چیدمان وسایل به گونه‌ای باشد که تمام موارد با هم هماهنگی داشته باشند.

 

تخت خواب دو طبقه اسپرت

 

انواع تخت خواب های یک نفره دخترانه و پسرانه

هنگامی که به فروشگاه های مختلف در سایت های اینترنتی مختلف سر می زنید متوجه می‌شوید که مدل های تخت خواب های دو نفره و یک نفره به صورت بسیار متنوعی عرضه می‌شود که احتمالا برای انتخاب گزینه دلخواه سردرگم خواهید شد و برای اینکه بتوانید انتخاب خوبی را داشته باشید در کنار توجه به سلیقه شخصی که خرید برای صورت می گیرد باید به موارد دیگری از جمله متراژ خانه دکوراسیون و اندازه و ارتفاع آن هم توجه کنید و در نهایت طرح و رنگ مورد نظر را در قالب دلخواه انتخاب کنید.

 

تخت خواب دخترانه اسپرت

 

برای اینکه تخت خواب مناسبی برای دخترها یا پسرها تهیه کنید خیلی اهمیت دارد که بدانید برای چه جنسیتی قرار است خرید صورت بگیرد و فرد دارای چه ویژگی های شخصیتی می باشد؟ معمولا پسرها و دخترها سلایق شبیه و نزدیک به هم ندارند و اگر شما قصد خرید تخت خواب و یا سرویس خوابی برای پسر خود را داشته باشید متوجه می‌شوید که پسرها به چه چیزهایی علاقه مند هستند و خوشبختانه متناسب با سلایق پسر ها تنوع تخت خواب ها در بازار بسیار زیاد است.

 

سرویس خواب رنگی رنگی

 

بیشتر پسرها علاقه زیادی به رنگ های خنثی یا آبی دارند و به همین دلیل بیشتر سرویس خواب های پسرها با این رنگ ها تهیه می شود و الهام گرفته از ماشین های مورد علاقه آنها و همچنین شخصیت های کارتونی مد نظر آنها است.

 

سرویس خواب mdf نوجوان

 

در عین حال دخترها بیشتر به رنگ های آرام و ملایم و زنده تر مثل صورتی و سبز علاقه دارند و سعی می کنند بیشتر وسایل خود را در این رنگ ها انتخاب کنند و در وسایل آنها بیشتر از این شخصیت های کارتونی و فرشته ها و جاهای فانتزی الهام گرفته شده است. هنگامی که تصمیم به خرید قطعی گرفتید سعی کنید حتما به سن آن ها هم توجه کنید.

 

اتاق خواب دخترانه بنفش یاسی

 

اگر لازم باشد هر سال تعویض انجام دهید و مبلغ بسیار زیادی را هزینه کنید پیشنهاد می کنیم از همان ابتدا خرید را به نحوی انجام دهید که مطابق با هدف شما باشد و چندسال قابل استفاده باشد و همانطور که در سایر مقالات اشاره کردیم بهتر است اگر تصمیم دارید برای دو فرزند به صورت اشتراکی از یک اتاق استفاده کنید برای هر یک از آنها مطابق میل شخص خود او خرید را انجام دهید تا احساس استقلال داشته باشد و حس کند به سلیقه او احترام گذاشته شده است.

 

سرویس خواب hello kitty