منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

راهنما و جدیدترین طراحی دکوراسیون منزل مشاهده کنید

دکوراسیون اتاق کودک

 

بهترین طراحی دکوراسیون اتاق کودک + مدل و نمونه

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودکان اهمیت خیلی زیادی برای والدین آن ها دارد زیرا فرزندان آن ها وقت زیادی از روز خود را در آن می گذرانند که تاثیر خیلی زیادی در روحیه آنها و خلقیات آنها خواهد داشت، پس بهتر است که طراحی اتاق فرزندان شما طوری باشد که  اتاق فرزندتان با سن و روحیات آنها تناسب داشته باشد تا از قرار گرفتن در آن اتاق احساس امنیت و آرامش و شادابی داشته باشند.

پیشنهاد می کنیم که با قوانین دکوراسیون داخلی اتاق کودک آشنا باشید و برای فرزند خود این وقت و انرژی را بگذارید تا نتیجه آن را در شخصیت او مشاهده کنید زیرا بچه هایی که در محیط های آرام و سالم و با انرژی مثبت بزرگ می‌شوند معمولا بچه های آرام تر و خلاق تر و باهوش تری هستند.

 

دکوراسیون اتاق کودک صورتی

 

دکوراسیون اتاق کودک آبی و مدرن

 

دکوراسیون اتاق کودک رنگی رنگی

 

دکوراسیون اتاق کودک شیک و مددرن

 

دکوراسیون اتاق کودک چوبی

 

دکوراسیون اتاق نوجوان شیک و لوکس

 

دکوراسیون اتاق کودک رنگی و جذاب

 

دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان


 از آنجایی که بیشتر بچه ها وقت زیادی در طول روز را به بازی یا انجام تکالیفی که در مدرسه به آنها گفته شده می‌گذرانند، بهتر است اتاق آنها را طوری طراحی کنید و چیدمانش را انجام دهید که بتوانند تمام این کارها را داخل اتاق خودشان انجام دهند و مدت زیادی در اتاق خودشان سرگرم باشند و از قرار گرفتن در اتاق خود لذت ببرند و با آن انس بگیرند.

 

سرویس خواب کودک و نوجوان

 مهم ترین فاکتوری که برای یک اتاق خواب کودک باید به آن توجه کنید سرویس خوابی است که برای اتاق او تهیه می کنید. برای خرید سرویس خواب ها سعی کنید حتما جنسیت فرزندانتان و سن آنها و مدت زمانی که قرار است از سرویس خواب استفاده کنند را در نظر بگیرید و علاوه بر آن به ابعاد اتاق هم توجه کنید تا بتوانید در نهایت سرویس خوابی خریداری کنید که متناسب با ویژگی های او باشد تا استفاده از آن برایش جذاب و رضایت بخش باشد.

 

دکوراسیون اتاق کودک با مبل آبی

 

دکوراسیون اتاق کودک فانتزی

 

دکوراسیون اتاق کودک با اسباب بازی

 

دکوراسیون اتاق کودک خردلی

 

دکوراسیون اتاق پسرانه با رنگ آبی

 

دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان با رنگ سبز

 

دکوراسیون اتاق کودک فانتزی با کمد شیک

 

 لازم است خرید شما طوری باشد که از سبک دکوراسیون کلی منزل و اتاق فرزند شما تبعیت کند و اگر فرزند شما به سنی رسیده که خودش می‌تواند می‌تواند نظر بدهد برای طرح و رنگ سرویس خواب از او نظر خواهی کنید و حتی از او بپرسید که دوست دارد اجزای سرویس خواب به چه صورت چیده شود و سعی کنید سرویس خوابی خریداری کنید که به اندازه کافی قسمت هایی برای قرار دادن وسایل فرزندان شما در آن تعبیه شده باشد که تا جایی که امکان دارد اتاق فرزند شما منظم و مرتب باشد تا با نظم و قرار دادن وسیله ها در جای مشخص، از حالا منظم بود را یاد بگیرند و این خصوصیت در او نهادینه شود.

 

دکوراسیون اتاق کودک سبز

 

دکوراسیون اتاق کودک سیاه و سفید راه راه

 

دکوراسیون اتاق کودک صورتی

 

دکوراسیون اتاق کودک اروپایی

 

دکوراسیون اتاق کودک پسرانه و اسپرت

 

دکوراسیون اتاق کودک با کمد لباس زیبا

 

 دکوراسیون اتاق کودک با رنگ صورتی

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

 اگر طراحی و چیدمان دکوراسیون اتاق را برای فرزند خود که پسر است انجام می‌ دهید باید توجه داشته باشید که سرویس خواب و تمام وسایلی که در کنار آن قرار می‌دهید دارای طرح و رنگی باشند که با جنسیت و سن کودک شما مطابقت داشته باشد و بهتر است چیدمان یک اتاق به بهترین نحو ممکن صورت گیرد تا فضای کافی در جلوی دست کودک شما برای بازی کردن و انجام کارهایش وجود داشته باشد.

پیشنهاد می کنیم که در و دیوار ها را با قاب ها و عکس های فانتزی و شخصیت های کارتونی که برای فرزند شما جذاب است تزیین کنید تا برای رویایی تر باشد.

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه شیک 

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه مدرن

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه سبز و قرمز

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه مشترک

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه بزرگ با رنگ آبی

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با تخت خاص

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

 در صورتی که طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خوابی که انجام می دهید برای فرزند دختر شما است در انتخاب طرح ها و رنگ ها دقت زیادی به خرج دهید زیرا معمولا دختر ها روحیه حساس و تاثیر پذیری دارند و فضایی که برای آنها فراهم می کنید تاثیر زیادی در روحیه آنها خواهد داشت و سعی کنید از وسایلی استفاده کنید که برای سلامت فرزندانتان خطری به دنبال نداشته باشد.

 

 دکوراسیون اتاق خواب دخترانه مدرن

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه صورتی

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه مدرن و صورتی

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه با تخت دو نفره

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه فانتزی شیک

 

 چنانچه تصمیم دارید سرویس خوابی که برای اتاق کودک خود تهیه می کنید تا سال‌ها برای او باقی بماند و تا سن نوجوانی از آن بتوانند استفاده کنند باید اجزای مختلف سرویس خواب را طوری انتخاب کنید که فرزند شما در سال‌های آتی بتواند از آن استفاده کند و حتی اگر از نظر قدی هم رشد محسوسی داشت وسایلی که برای او خریداری کرده اید ظرفیت لازم را داشته باشد.

 

 تاثیر رنگ در دکوراسیون اتاق کودکان

 تعیین و انتخاب رنگ برای دکوراسیون اتاق فرزند شما یکی از کارهای بسیار مهم و تاثیرگذاری است که باید به آن توجه کنید و این رنگی که برای اتاق انتخاب می کنید می تواند مستقیماً در روحیه او تاثیر بگذارد.

به طور مثال اگر فرزند شما خیلی شیطون و پر انرژی است و تمایل دارید که یک کمی آرام تر باشد شخصیت آرام تری داشته باشد بهتر است از رنگ‌های سرد مثل رنگ آبی در اتاقش استفاده کنید تا کمی شخصیت او را آرام تر کند و آرامش بیشتری در فضای اتاق او فراهم باشد.

بر عکس اگر فرزند شما خیلی آرام و گوشه گیر است و تمایل دارید که کمی جنب‌وجوش بیشتری داشته باشد بهتر است از رنگ های گرم و پر انرژی مثل قرمز یا نارنجی در اتاقش استفاده کنید که با انرژی و خلاقیت او سر و کار دارد و آنها را تحریک میکند.

 

رنگ های روشن در دکوراسیون اتاق کودکان

 

رنگ صورتی در دکوراسیون اتاق کودکان

 

رنگ های متنوع در دکوراسیون اتاق کودکان

 

اسباب بازی در دکوراسیون اتاق کودکان

 

تم سبز و آبی و زرد در دکوراسیون اتاق کودکان

 

 دکوراسیون اتاق کودکان با سبک مدرن

 

بازسازی اتاق کودک

 

 


سوالات متداول

1- بهتر است از چه رنگی برای اتاق خواب کودکان استفاده کنیم؟

رنگ ها تاثیر زیادی روی روحیات فرزندان شما خواهند داشت. به طور مثال اگر فرزند شما خیلی شیطون و پر انرژی است و تمایل دارید که شخصیت آرام تری داشته باشد بهتر است از رنگ‌های سرد مثل رنگ آبی در اتاقش استفاده کنید تا کمی شخصیت او را آرام تر کند و آرامش بیشتری در فضای اتاق او فراهم باشد. برعکس این مورد نیز برقرار است.

2- برای خرید سرویس خواب مقرون به صرفه برای اتاق خواب باید به چه نکته ای توجه کرد؟

اگر تصمیم دارید سرویس خوابی که برای اتاق کودک خود تهیه می کنید تا سال‌ها برای او باقی بماند و تا سن نوجوانی از آن بتوانند استفاده کنند باید اجزای مختلف سرویس خواب را طوری انتخاب کنید که فرزند شما در سال‌های آتی بتواند از آن استفاده کند و حتی اگر از نظر قدی هم رشد محسوسی داشت وسایلی که برای او خریداری کرده اید ظرفیت لازم را داشته باشد.

3- بهترین نوع نور پردازی در دکوراسیون اتاق خواب کودک کدام است؟

برای زیباتر شدن فضای اتاق کودک میتوانید از لوسترهای فانتزی کمک بگیرید و از چراغ های سقفی توکار استفاده نمایید اما در بهترین حالت از نورها بصورت ترکیبی استفاده کنید.

4- آیا قرار دادن تختتخواب در کنج اتاق کار درستی است؟

قرار دادن تختخواب در کنج اتاق، فضای بیشتری را اشغال می کند و در منازل کوچک یا اتاق خواب های کوچک این حرکت تاثیر منفی در زیبایی خواهد داشت.

5- برای چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک باید از چه روشی استفاده کرد؟

بهتر است از قبل تمام وسایل را با توجه به ابعاد و سبک خانه خریدری نمایید و با ذهنیت قبلی از جایگاه تقریبی آن ها، وسایل را انتخاب کنید. برای چیدمان ابتدا از وسایل اصلی با ابعاد بزرگتر شروع کنید و بقیه وسایل را مطابق با آن بچینید. به روحیات و جنسیت فرزندتان نیز در خرید وسایل دقت نمایید.

6- نحوه ثبت پروژه دکوراسیون اتاق کودک به چه صورت می باشد؟

برای ثبت و شروع پروژه ابتدا درخواست کننده باید تعدادی عکس از فضاهای مختلف و با زاویه مناسب گرفته و به همراه نقشه ساختمان برای ما ارسال نماید ، علاوه بر آن هر گونه اطلاعات جزئی و بیشتر، در اجرای هر چه بهتر پروژه تاثیر گذار خواهد بود.

7- آیا تمامی مراحل اجرایی پروژه توسط تیم دکور پلاس انجام می شود؟

بله، از طراحی تا بازسازی و اجرای دکوراسیون تماما توسط تیم دکور پلاس اجرا می گردد .

8- انجام هر پروژه طراحی دکوراسیون اتاق کودک چقدر زمان می برد؟

مدت زمان انجام هر پروژه متفاوت بوده و به تعداد و ابعاد فضاها و نوع طراحی انتخابی شما بستگی دارد.

سه شنبه 04 مرداد 1401 یک اتاق شگفت انگیز رنگی برای کودک دلبند شما
khhajeb 0 7104
اتاق کودکان برای آنها حکم یک دنیای دیگر را دارد. یک دنیایی که تصور می کند می تواند در آن آزادانه هر کاری که دلش می خواهد انجام دهد و خلاقیت ها و استعدادهای خود را به نمایش بگذارد.[wrepi value="pr..
دوشنبه 03 مرداد 1401 بهترین انتخاب برای اتاق فرزند شما تخت کودک است یا نوجوان؟
khhajeb 0 13756
اگر شما فرزند کوچکی در راه دارید و تصمیم دارید که برای اتاق خواب سیسمونی تهیه کنید و سرویس خواب کودک خریداری کنید و یا حتی اگر می‌خواهید که فرزند شما که اکنون در سن نوجوانی به سر می‌برد سروی..
دوشنبه 03 مرداد 1401 ایده های ناب برای تغییر دکوراسیون اتاق کودک در فصل مدرسه
khodabakhsh 0 16210
یکی از عواملی که باعث می شود فرزندان شما تمایل بیشتری به انجام تکالیف مدرسه و وقت گذراندن در اتاق خواب خود را داشته باشند این است که دکوراسیون اتاق خواب آنها را به نحوی طراحی کنید که برای آنها جذابیت ..
شنبه 08 مرداد 1401 ایده های ناب و ساده برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان
khhajeb 0 16924
بهترین دکوراسیون برای اتاق نوجوان ها همان گزینه ای است که با علایق و اهداف آن ها همسو است. بنابراین برای انتخاب بهترین گزینه لازم است که نکات زیادی را در نظر بگیرید و مطابق با آن عمل کنید. در این مطلب..
شنبه 08 مرداد 1401 سوالات پر تکرار در مورد طراحی دکوراسیون اتاق نوزادان
khodabakhsh 0 9590
بسیاری از زوج های جوان که در شرف بچه دار شدن هستند و قرار است اولین تجربه خود را در مورد پدر شدن و مادر شدن داشته باشند شوق زیادی برای چیدمان دکوراسیون اتاق کودک خود دارند و انبوهی از سوالات در ذهن آن..
دوشنبه 03 مرداد 1401 تخت های ایده آل برای اتاق خواب برای کودک و نوجوان شما
khhajeb 0 24036
همیشه برای اینکه خرید موفق‌تری داشته باشید لازم است قبل از اینکه اقدام به خرید کنید اطلاعات کافی در مورد وسیله ای که می خواهید آن را بخرید کسب کنید و حتما هدف خود را از خرید این وسیله مشخص کنید و..
دوشنبه 03 مرداد 1401 چیدمان هیجان انگیز دکوراسیون اتاق خواب کودک با تخت خواب های بی نظیر
khhajeb 0 21638
همانطور که بزرگترها این حق را دارند که دکوراسیون مطابق با میل و سلیقه خودشان داشته باشند تا در آن احساس آسایش داشته باشند کودکان و نوجوانان هم از این حق برخودارند. یکی از جذاب ترین دوران زندگی همه ما ..
شنبه 08 مرداد 1401 اتاق خواب هایی که پسر کوچولوها بیشتر از همه دوست دارن
khhajeb 0 7476
اتاق خواب بچه ها به عنوان پناهگاه آنها به حساب می آید و پسربچه ها بیشتر علایق و سلیقه های خودشان را در اتاق خوابشان به نمایش میگذارند. آنها با گذاشتن لباس های ورزشی و کتاب ها و رنگ های مورد علاقه شان ..
شنبه 08 مرداد 1401 طراحی زیبا برای دکوراسیون داخلی اتاق کودکان و نوجوانان
khhajeb 0 9332
کودکان و مسائل مختلف مربوط به آنها همیشه جزو مهم ترین عواملی بوده است که خانواده‌هایی که دارای فرزند هستند به آن توجه می کنند و مادرها و پدرها همیشه تلاش و زحمت هایشان بیشتر به خاطر این است که زن..
دوشنبه 03 مرداد 1401 انتخاب هوشمندانه وسایل مورد نیاز برای دکوراسیون اتاق کودک
khhajeb 0 15359
همانطور که در مقاله های مربوط به دکوراسیون اتاق خواب برای بزرگترها گفته شد اتاق خواب افرادی که بزرگتر هستند نیاز به آرامش دارد و آسایش در اتاق خواب بزرگترها اولین هدف است. ولی برعکس در اتاق خواب کودکا..
دوشنبه 03 مرداد 1401 راهنمای کامل انتخاب و خرید هوشمندانه سرویس خواب کودک و نوجوان
khhajeb 0 13153
اتاق خواب بچه ها در واقع دنیایی است که محیط امن آن‌ها را فراهم می‌کند و آنها آزادانه به انجام کارهای خود در آن می‌پردازند و می‌تواند موجبات آرامش کودکان و آموزش آنها را فراهم کند. ..
شنبه 08 مرداد 1401 قوانین فنگ شویی برای چیدمان دکوراسیون اتاق کودک
khodabakhsh 0 7385
برای تمام خانواده ها رشد و تربیت فرزند به صورت اصولی یکی از مهم ترین چیزهایی است که بیشتر تلاش آنها در این جهت می باشد و سعی می کنند که تمام شرایط فضا و محیط به گونه ای باشد که در جهت رشد کودکان آنها ..
نمایش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)