منو
سبد خرید شما
راهنما و جدیدترین طراحی دکوراسیون منزل مشاهده کنید

دکوراسیون اتاق کودک

بهترین طراحی دکوراسیون اتاق کودک + مدل و نمونه

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودکان اهمیت خیلی زیادی برای والدین آن ها دارد زیرا فرزندان آن ها وقت زیادی از روز خود را در آن می گذرانند که تاثیر خیلی زیادی در روحیه آنها و خلقیات آنها خواهد داشت، پس بهتر است که طراحی اتاق فرزندان شما طوری باشد که  اتاق فرزندتان با سن و روحیات آنها تناسب داشته باشد تا از قرار گرفتن در آن اتاق احساس امنیت و آرامش و شادابی داشته باشند.

پیشنهاد می کنیم که با قوانین دکوراسیون داخلی اتاق کودک آشنا باشید و برای فرزند خود این وقت و انرژی را بگذارید تا نتیجه آن را در شخصیت او مشاهده کنید زیرا بچه هایی که در محیط های آرام و سالم و با انرژی مثبت بزرگ می‌شوند معمولا بچه های آرام تر و خلاق تر و باهوش تری هستند.

 

دکوراسیون اتاق کودک صورتی

 

دکوراسیون اتاق کودک آبی و مدرن

 

دکوراسیون اتاق کودک رنگی رنگی

 

دکوراسیون اتاق کودک شیک و مددرن

 

دکوراسیون اتاق کودک چوبی

 

دکوراسیون اتاق نوجوان شیک و لوکس

 

دکوراسیون اتاق کودک رنگی و جذاب

 

دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان


 از آنجایی که بیشتر بچه ها وقت زیادی در طول روز را به بازی یا انجام تکالیفی که در مدرسه به آنها گفته شده می‌گذرانند، بهتر است اتاق آنها را طوری طراحی کنید و چیدمانش را انجام دهید که بتوانند تمام این کارها را داخل اتاق خودشان انجام دهند و مدت زیادی در اتاق خودشان سرگرم باشند و از قرار گرفتن در اتاق خود لذت ببرند و با آن انس بگیرند.

 

سرویس خواب کودک و نوجوان

 مهم ترین فاکتوری که برای یک اتاق خواب کودک باید به آن توجه کنید سرویس خوابی است که برای اتاق او تهیه می کنید. برای خرید سرویس خواب ها سعی کنید حتما جنسیت فرزندانتان و سن آنها و مدت زمانی که قرار است از سرویس خواب استفاده کنند را در نظر بگیرید و علاوه بر آن به ابعاد اتاق هم توجه کنید تا بتوانید در نهایت سرویس خوابی خریداری کنید که متناسب با ویژگی های او باشد تا استفاده از آن برایش جذاب و رضایت بخش باشد.

 

دکوراسیون اتاق کودک با مبل آبی

 

دکوراسیون اتاق کودک فانتزی

 

دکوراسیون اتاق کودک با اسباب بازی

 

دکوراسیون اتاق کودک خردلی

 

دکوراسیون اتاق پسرانه با رنگ آبی

 

دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان با رنگ سبز

 

دکوراسیون اتاق کودک فانتزی با کمد شیک

 

 لازم است خرید شما طوری باشد که از سبک دکوراسیون کلی منزل و اتاق فرزند شما تبعیت کند و اگر فرزند شما به سنی رسیده که خودش می‌تواند می‌تواند نظر بدهد برای طرح و رنگ سرویس خواب از او نظر خواهی کنید و حتی از او بپرسید که دوست دارد اجزای سرویس خواب به چه صورت چیده شود و سعی کنید سرویس خوابی خریداری کنید که به اندازه کافی قسمت هایی برای قرار دادن وسایل فرزندان شما در آن تعبیه شده باشد که تا جایی که امکان دارد اتاق فرزند شما منظم و مرتب باشد تا با نظم و قرار دادن وسیله ها در جای مشخص، از حالا منظم بود را یاد بگیرند و این خصوصیت در او نهادینه شود.

 

دکوراسیون اتاق کودک سبز

 

دکوراسیون اتاق کودک سیاه و سفید راه راه

 

دکوراسیون اتاق کودک صورتی

 

دکوراسیون اتاق کودک اروپایی

 

دکوراسیون اتاق کودک پسرانه و اسپرت

 

دکوراسیون اتاق کودک با کمد لباس زیبا

 

 دکوراسیون اتاق کودک با رنگ صورتی

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

 اگر طراحی و چیدمان دکوراسیون اتاق را برای فرزند خود که پسر است انجام می‌دهید باید توجه داشته باشید که سرویس خواب و تمام وسایلی که در کنار آن قرار می‌دهید دارای طرح و رنگی باشند که با جنسیت و سن کودک شما مطابقت داشته باشد و بهتر است چیدمان یک اتاق به بهترین نحو ممکن صورت گیرد تا فضای کافی در جلوی دست کودک شما برای بازی کردن و انجام کارهایش وجود داشته باشد.

پیشنهاد می کنیم که در و دیوار ها را با قاب ها و عکس های فانتزی و شخصیت های کارتونی که برای فرزند شما جذاب است تزیین کنید تا برای رویایی تر باشد.

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه شیک 

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه مدرن

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه سبز و قرمز

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه مشترک

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه بزرگ با رنگ آبی

 

 دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با تخت خاص

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

 در صورتی که طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خوابی که انجام می دهید برای فرزند دختر شما است در انتخاب طرح ها و رنگ ها دقت زیادی به خرج دهید زیرا معمولا دختر ها روحیه حساس و تاثیر پذیری دارند و فضایی که برای آنها فراهم می کنید تاثیر زیادی در روحیه آنها خواهد داشت و سعی کنید از وسایلی استفاده کنید که برای سلامت فرزندانتان خطری به دنبال نداشته باشد.

 

 دکوراسیون اتاق خواب دخترانه مدرن

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه صورتی

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه مدرن و صورتی

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه با تخت دو نفره

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه فانتزی شیک

 

 چنانچه تصمیم دارید سرویس خوابی که برای اتاق کودک خود تهیه می کنید تا سال‌ها برای او باقی بماند و تا سن نوجوانی از آن بتوانند استفاده کنند باید اجزای مختلف سرویس خواب را طوری انتخاب کنید که فرزند شما در سال‌های آتی بتواند از آن استفاده کند و حتی اگر از نظر قدی هم رشد محسوسی داشت وسایلی که برای او خریداری کرده اید ظرفیت لازم را داشته باشد.

 

 تاثیر رنگ در دکوراسیون اتاق کودکان

 تعیین و انتخاب رنگ برای دکوراسیون اتاق فرزند شما یکی از کارهای بسیار مهم و تاثیرگذاری است که باید به آن توجه کنید و این رنگی که برای اتاق انتخاب می کنید می تواند مستقیماً در روحیه او تاثیر بگذارد.

به طور مثال اگر فرزند شما خیلی شیطون و پر انرژی است و تمایل دارید که یک کمی آرام تر باشد شخصیت آرام تری داشته باشد بهتر است از رنگ‌های سرد مثل رنگ آبی در اتاقش استفاده کنید تا کمی شخصیت او را آرام تر کند و آرامش بیشتری در فضای اتاق او فراهم باشد.

 

بر عکس اگر فرزند شما خیلی آرام و گوشه گیر است و تمایل دارید که کمی جنب‌وجوش بیشتری داشته باشد بهتر است از رنگ های گرم و پر انرژی مثل قرمز یا نارنجی در اتاقش استفاده کنید که با انرژی و خلاقیت او سر و کار دارد و آنها را تحریک میکند.

 

رنگ های روشن در دکوراسیون اتاق کودکان

 

رنگ صورتی در دکوراسیون اتاق کودکان

 

رنگ های متنوع در دکوراسیون اتاق کودکان

 

اسباب بازی در دکوراسیون اتاق کودکان

 

تم سبز و آبی و زرد در دکوراسیون اتاق کودکان

 

 دکوراسیون اتاق کودکان با سبک مدرن

سه شنبه 27 شهریور 1397 اتاق خواب هایی که پسر کوچولوها بیشتر از همه دوست دارن
khodabakhsh 0 1169
اتاق خواب بچه ها به عنوان پناهگاه آنها به حساب می آید و پسربچه ها بیشتر علایق و سلیقه های خودشان را در اتاق خوابشان به نمایش میگذارند. آنها با گذاشتن لباس های ورزشی و کتاب ها و رنگ های مورد علاقه شان ..
یکشنبه 18 شهریور 1397 چیدمان هیجان انگیز دکوراسیون اتاق خواب کودک با تخت خواب های بی نظیر
khodabakhsh 0 2123
همانطور که بزرگترها این حق را دارند که دکوراسیون مطابق با میل و سلیقه خودشان داشته باشند تا در آن احساس آسایش داشته باشند کودکان و نوجوانان هم از این حق برخودارند. یکی از جذاب ترین دوران زندگی همه ما ..
شنبه 31 شهریور 1397 سوالات پر تکرار در مورد طراحی دکوراسیون اتاق نوزادان
khodabakhsh 0 1512
بسیاری از زوج های جوان که در شرف بچه دار شدن هستند و قرار است اولین تجربه خود را در مورد پدر شدن و مادر شدن داشته باشند شوق زیادی برای چیدمان دکوراسیون اتاق کودک خود دارند و انبوهی از سوالات در ذهن آن..
شنبه 31 شهریور 1397 طراحی زیبا برای دکوراسیون داخلی اتاق کودکان و نوجوانان
khodabakhsh 0 1670
کودکان و مسائل مختلف مربوط به آنها همیشه جزو مهم ترین عواملی بوده است که خانواده‌هایی که دارای فرزند هستند به آن توجه می کنند و مادرها و پدرها همیشه تلاش و زحمت هایشان بیشتر به خاطر این است که زن..
یکشنبه 18 شهریور 1397 یک اتاق شگفت انگیز رنگی برای کودک دلبند شما
khodabakhsh 0 1166
اتاق کودکان برای آنها حکم یک دنیای دیگر را دارد. یک دنیایی که تصور می کند می تواند در آن آزادانه هر کاری که دلش می خواهد انجام دهد و خلاقیت ها و استعدادهای خود را به نمایش بگذارد.[wrepi value="pr..
شنبه 31 شهریور 1397 ایده های ناب و ساده برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان
khodabakhsh 0 1613
بیشتر نوجوان ها به علت سنی که در آن قرار دارند و شرایط حساسی که برای آنها وجود دارد به طرز شدیدی تحت تاثیر عوامل و شرایط اطراف خود هستند. برای این که بهترین برخورد را با این افراد در این سن داشته باشی..
یکشنبه 18 شهریور 1397 انتخاب هوشمندانه وسایل مورد نیاز برای دکوراسیون اتاق کودک
khodabakhsh 0 1616
همانطور که در مقاله های مربوط به دکوراسیون اتاق خواب برای بزرگترها گفته شد اتاق خواب افرادی که بزرگتر هستند نیاز به آرامش دارد و آسایش در اتاق خواب بزرگترها اولین هدف است. ولی برعکس در اتاق خواب کودکا..
شنبه 17 شهریور 1397 بهترین انتخاب برای اتاق فرزند شما تخت کودک است یا نوجوان؟
khodabakhsh 0 1520
اگر شما فرزند کوچکی در راه دارید و تصمیم دارید که برای اتاق خواب سیسمونی تهیه کنید و سرویس خواب کودک خریداری کنید و یا حتی اگر می‌خواهید که فرزند شما که اکنون در سن نوجوانی به سر می‌برد سروی..
سه شنبه 27 شهریور 1397 قوانین فنگ شویی برای چیدمان دکوراسیون اتاق کودک
khodabakhsh 0 1168
برای تمام خانواده ها رشد و تربیت فرزند به صورت اصولی یکی از مهم ترین چیزهایی است که بیشتر تلاش آنها در این جهت می باشد و سعی می کنند که تمام شرایط فضا و محیط به گونه ای باشد که در جهت رشد کودکان آنها ..
شنبه 17 شهریور 1397 تخت های ایده آل برای اتاق خواب برای کودک و نوجوان شما
khodabakhsh 0 2176
همیشه برای اینکه خرید موفق‌تری داشته باشید لازم است قبل از اینکه اقدام به خرید کنید اطلاعات کافی در مورد وسیله ای که می خواهید آن را بخرید کسب کنید و حتما هدف خود را از خرید این وسیله مشخص کنید و..
شنبه 17 شهریور 1397 راهنمای کامل انتخاب و خرید هوشمندانه سرویس خواب کودک و نوجوان
khodabakhsh 0 1495
اتاق خواب بچه ها در واقع دنیایی است که محیط امن آن‌ها را فراهم می‌کند و آنها آزادانه به انجام کارهای خود در آن می‌پردازند و می‌تواند موجبات آرامش کودکان و آموزش آنها را فراهم کند. ..
یکشنبه 18 شهریور 1397 ایده های ناب برای تغییر دکوراسیون اتاق کودک در فصل مدرسه
khodabakhsh 0 1869
یکی از عواملی که باعث می شود فرزندان شما تمایل بیشتری به انجام تکالیف مدرسه و وقت گذراندن در اتاق خواب خود را داشته باشند این است که دکوراسیون اتاق خواب آنها را به نحوی طراحی کنید که برای آنها جذابیت ..
نمایش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)