در هر خانه ای دکوراسیون اتاق غذاخوری و آشپزخانه تاثیر چشم گیری در دکوراسیون کلی منزل دارد و می تواند در روشنایی منزل هم تاثیر زیادی داشته باشد. پس اجزایی که در این فضا قرار میگیرند باید طوری باشند که اثر مثبتی در ظاهر خانه و قسمت غذاخوری بگذارند. البته لازم است بدانید که در هر قسمت چه وسیله ای باید قرار بگیرد تا منزلتان زیباتر شود. در بین انواع میزهای ناهار خوری میز ناهار خوری مدرن طرفداران بسیار زیادی در بین خانواده‌های ایرانی پیدا کرده است و به همین منظور در این مقاله مدل های جدید این نوع از میزها را برای شما معرفی خواهیم کرد.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه سفید جزیره آشپزخانه

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه هشت نفره

 

مهمانی های دورهمی و گفت و گو های گرم هنگام غذا خوردن یکی از مهم ترین بخش‌های زندگی ما هست که فضایی که برای این نوع گفت‌وگوها اختصاص داده می‌شود بسیار بااهمیت است. صندلی ناهارخوری از مهم‌ترین بخش‌های دکوراسیون منزل است که باعث می شود فضای گرم و صمیمی در خانه حاکم شود.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه نیمکت دار صندلی روکش پارچه سفید

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه سلطنتی کلاسیک طلایی آبی

 

با اینکه بیشتر خانواده ها هنوز هم ترجیح می‌دهند از سفره‌های غذایی که بر روی زمین پهن می شود استفاده کنند اما باز هم وجود میزناهارخوری جزو بسیار مهمی از چیدمان بیشتر منازل به شمار می رود در این حد که حتی اگر از آن استفاده نکنند برای تزیین منزل خود خریداری می‌کنند.

 

برای این که میز ناهار خوری مناسب خرید کنید باید یک سری نکات و اصول را در نظر بگیرید. وقتی تصمیم می گیرید برای منزل خود میز ناهارخوری تهیه کنید به اندازه فضای آشپزخانه و اتاق ناهارخوری خود توجه کنید و سعی کنید میزتان با چیدمان و سایر وسایل خانه همخوانی داشته باشد.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه صندل یبا روکش پارچه ای سفید

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه روکش پارچه ای صورتی

 

در صورتی که شما در چیدمان منزل تان از دکوراسیون مدرن بهره می‌برید پیشنهاد می‌کنیم که این ست از میزها و صندلی های ناهار خوری را که در بین بیشتر مردم طرفداران زیادی دارند انتخاب کنید.

 

بیشتر سبک هایی که به شما معرفی می کنیم ساده و سبک هستند و اغلب رنگ های خنثی و روشن دارند که پیشنهاد اصلی ما برای دکوراسیون شما رنگ های خنثی و روشن است که باعث می‌شود هم ظاهر چشم نوازی به دکوراسیون شما بدهد و هم منزل شما بزرگتر به نظر می‌رسد.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه شیشه ای سلطنتی کلاسیک قهوه ای

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه سلطنتی کلاسیک طلایی قرمز

 

با انتخاب میزهای ناهارخوری که برای شما معرفی کردیم انتخاب خاص و متفاوت خواهید داشت و تا سال‌های سال می‌تواند از آن استفاده کنید بدون اینکه دل شما را بزند و از استفاده از آنها لذت ببرید.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه نیمکت صندلی روکش پارچه

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه توسی

 

قیمت میز ناهار خوری کلاسیک

قیمت این دسته از میزها بسته به جنس و کیفیت و نوع متریال به کار رفته در آن ها از  2 میلیون و 500 هزار تومان تا 4 میلیون و 500 هزار تومان است. این دسته از میزها نسبت به بقیه قیمت بیشتری دارند اما چند توصیه برای خرید انواع میز را در نظر بگیرید. اول اینکه سعی کنید میزی را انتخاب کنید که  راحت حمل شود، میزی راحت حمل می شود که هنگام جابه جایی  رویه آن از پایه جدا شده تا حمل آن راحت تر باشد. برای فضا هایی که کوچک  هستند میز غذا خوری گرد بهتر است. در ضمن برای خرید این محصول به رنگ آن توجه کنید چون نمی شود هر ساله آن را عوض کرد.

شما همچنین می توانید از شیشه برای رویه میز استفاده کنید. زیرا با هر دکوراسیونی ست شده و به خاطر سطح براق باعث روشن تر شدن فضا می شود. جنس چوب گردو، افرا و بلوط از بقیه موارد دوام بالاتری دارند و بهتر است صندلی هایی که انتخاب می کنید تشک داشته باشند که بعد از مدتی نشستن روی آن احساس خستگی نکنید.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه سلطنتی کلاسیک پارچه ای کرم

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه کلاسیک سلطنتی کرمی بوفه ویترین سلطنتی

 

میز ناهار خوری چوبینه

میزهای ناهار خوری در انواع مختلفی طراحی و تولید شده اند که از بین آن ها میزهایی که از جنس چوب هستند جذابیت بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارند از این رو طرفداران بیشتری را به سمت خود جلب کرده اند. این میزها با توجه به نیاز مشتری در انواع و اقسام طرح ها و ست ها عرضه می شوند که شما می توانید با توجه به نیاز خود و مبلغی که توان هزینه کردن آن را دارید میز ناهار خوری مناسب خود را خریداری کنید.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه نیمکت دار تاشو

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه کلاسیک سلطنتی

 

میز ناهار خوری کوچک

اگر در خانه ای زندگی می کنید که ابعاد کوچک و متراژ پایینی دارد نگران خرید وسایل برای دکوراسیون آن نباشید زیرا امروزه با توجه به افزایش تقاضا برای محصولات مختلف تنوع در همه ی محصولات از جمله میز ناهار خوری بالا رفته است و شما هر مدلی که دلخواهتان باشد را می توانید پیدا کنید. از انواع میز های کم جا، میز ناهارخوری تاشو است که این مدل معمولا با صندلی های تاشو می تواند همراه باشد. با خرید این محصول می توانید بعد از استفاده آن را جمع کنید و در گوشه ای قرار دهید تا وقتی به آن ها نیاز ندارید، فضایی را در خانه تان اشغال نکند.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه تاشو کم چا

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه تاشو کشویی سفید

 

میز ناهار خوری پلاستیکی

همانطور که قبلا اشاره کردیم میزهای ناهارخوری در انواع مختلف جنس ها و ست ها تولید می شود و هر خانواده با توجه به نیاز خود و میزان فضایی که در دسترس دارد و همچنین مبلغی که می‌تواند برای خرید آن پرداخت کند میز ناهار خوری مورد نظر خود را انتخاب می کنند.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه پلاسیتکی فلزی استیل

 

در بین انواع مختلف میزهای ناهارخوری آن هایی که جنس پلاستیکی دارند قیمت پایین تری نسبت به بقیه دارند البته یکی از مزایای میزهای ناهارخوری پلاستیکی این است که می‌توانید در محیط‌های باز هم از آنها استفاده کنید زیرا در برخورد با آفتاب و آب و باران هیچ مشکلی برای آنها پیش نمی آید. میزهای پلاستیکی همچنین به خاطر نوع موادی که در ساخت آنها به کار می رود می‌توانند تنوع رنگی بسیار بالایی داشته باشند و در محیط های مختلف می توانید از این میزهای ناهارخوری پلاستیکی استفاده کنید.

 

میز ناهار خوری جدید 97

در سال 97 بیشترین مدلی که در بین خریداران طرفداران زیادی داشته است  انواع میزهای ناهارخوری با سبک مدرن و جنس چوبی است. خیلی از افراد با هر سلیقه ای تمایل به خرید این سبک از میزها داشتند.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه نیمکت دار

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه روکش پارچه ای توسی

 

میز ناهار خوری استقبال

یکی از معروف ترین برندهای میز و مبل و صندلی کشور ترکیه برند استقبال است که خیلی از افراد تمایل دارند از محصولات این برند خرید کنند و با توجه به علاقه و خواست مشتری ها، تنوع بی نظیری در محصولات این برند مشاهده می شود و شما با هر سلیقه ای که داشته باشید از محصولات این برند دست خالی بر نمیگردید.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه روکش چرم کرمی صندلی

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه گرد دایره ای روکش چرمی

 

قیمت صندلی تک میز ناهار خوری

شما می توانید با توجه به نیاز خود هر تعداد صندلی که بخواهید به دور میز ناهارخوری اضافه کنید و این کار برای میزهای گرد راحت تر انجام می شود. با توجه به جنس صندلی ها و متریالی که در ساخت این صندلی ها به کار رفته است قیمت این محصول بسیار متفاوت بوده و از 200 هزار توامن تا 2 میلیون می تواند متغییر باشد.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه صندلی میز ناهارخوری

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه صندلی میز ناهارخوری روکش پارچه ای مخمل طرحدار