منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

راهنما و جدیدترین طراحی دکوراسیون منزل مشاهده کنید

بازار مبل کرج

بیشترین تاثیر در دکوراسیون داخلی خانه ها را مبلمان دارند که اصلی ترین وسایل دکوراسیون داخلی خانه محسوب می شوند. دقت داشته باشید که قبل از این که اقدام به خرید مبلمان برای خانه کنید باید در اولین قدم سبک کلی مورد نظر خانه خود را مشخص کنید و بدانید که تصمیم دارید چه سبک از دکوراسیون را در خانه خود داشته باشید.سپس با توجه به همان سبکی که انتخاب کرده اید وسیله ها را خریداری کنید و حتما قبل از آن بودجه ای که می خواهید برای خرید مبلمان صرف کنید را مشخص کنید تا بازه انتخابی شما محدودتر شود و وقت کمتری از شما گرفته شود. 

 

 

بازار مبل کوروش کرج

این بازار مبل که در استان البرز و در شهر کرج واقع شده است در هفت طبقه مجزا از برندهای مختلف فروش مبلمان را انجام می دهد و مزایای بسیار زیادی برای مشتری های خود در نظر دارد که از جمله ی آن ها می توان به فروش اقساطی مبل بلند مدت بدون سود و کارمزد و فروش اقساطی مبلمان و سرویس خواب ویژه کارمندان بدون چک یا بدون پیش پرداخت فقط و همچنین فروش اقساطی مبلمان و سرویس خواب با چک و پیش پرداخت ویژه عموم و تخفیف نقدی ویژه و اقساط بدون چک و پیش پرداخت برای کارکنان محترم دولت اشاره کرد.

 

 

 ساعت کاری بازار مبل کوروش کرج

این بازار همه روزه از 9 صبح الی 22 و در روزهای تعطیل از 10 صبح الی 21 به مشتری های خود خدمات ارائه می دهد.

 

آدرس و موقعیت مکانی بازار مبل کوروش کرج

کرج - بلوار چمران - رو به روی سه راه دانشکده - بازار مبل کوروش

 

 

بازار مبل امام علی (ع) کرج

بازار مبل امام علی (ع) که در شهر کرج واقع شده است وسعتی بیش از 350000 متر مربع دارد و محصولات متنوع مبلمان در سبک ها و برندهای مختلف در این بازار به فروش می رسد که می توانید برای خرید مبل به آن جا مراجعه کنید.

 

آدرس و موقعیت مکانی بازار مبل امام علی (ع) کرج

استان البرز، کرج، مشکین دشت، بلوار مبل امام علی

 

 

خرید حضوری و آنلاین مبلمان از آف دکور

آف دکور یکی از فروشگاه های تخصصی در زمینه مبلمان و دکوراسیون می باشد که به صورت حضوری و اینترنتی محصولات خود را در دسته بندی های مختلف شامل مبلمان، سرویس خواب، انواع مبلمان اداری و سایر ملزومات چیدمان دکوراسیون ارائه می کند و محصولات خود را به سراسر ایران به صورت تحویل درب منزل ارائه خواهد داد و تمامی اجناس دارای ضمانت هستند. هنگامی که شما سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت می کنید، با توجه به نوع سفارش در یک باره زمانی مشخص، محصول شما ساخته و ارسال خواهد شد. با خرید از آف دکور، هزینه ای که برای محصول پرداخت می کنید به قیمت کارخانه خواهد بود. برای خرید آنلاین می توانید با توجه به محصول مورد نظر، به دسته بندی مربوط به آن مراجعه کرده و با مطالعه خصوصیات هر محصول و مقایسه بین آنها، بهترین انتخاب را انجام دهید.

 

 

یکشنبه 20 اسفند 1402 بازار مبل کوروش کرج
khodabakhsh 0 23628
این بازار مبل که در استان البرز و در شهر کرج واقع شده است در هفت طبقه مجزا از برندهای مختلف فروش مبلمان را انجام می دهد و مزایای بسیار زیادی برای مشتری های خود در نظر دارد که از جمله ی آن ها می توان ب..
یکشنبه 20 اسفند 1402 بازار مبل امام علی (ع) کرج
khodabakhsh 0 49984
بازار مبل امام علی (ع) که در شهر کرج واقع شده است وسعتی بیش از 350000 متر مربع دارد و محصولات متنوع مبلمان در سبک ها و برندهای مختلف در این بازار از صبح تا ساعت 10 شب به فروش می رسد که می توانید برای ..
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)