منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

خرید اینترنتی و آنلاین مبلمان و دکوراسیون #درخانه_بمانیم #کرونا_را_شکست_میدهیم

مبل

مبل لوییز از مدل های خاص و منحصر به فرد است.این مبل به دکوراسیون و خانه شما زیبایی خاصی می بخشد.این مبل منبت کاری های بسیار ظریف و زیبایی دارد که توسط منبت کاران زبردست انجام شده است.برای ساخت این مبلمان از بهترین متریال ها استفاده شده، از این رو این مبل کیفیت و دوام فوق العاده ای دارد.شما می توانید..
31,100,000تومان
مبل استیل هلما
-12 %
مبلمان استیل هلما از مدل های بروز بوده، که حاصل تلاش نجاران و منبت کاران زبده ایرانی بر اساس طرح های فرانسوی و ایتالیایی  میباشد.این مبلمان از متریال با کیفیتی مثل چوب راش گرجستان ساخته شده و منبت کاری های آن بسیار ظریف است.پارچه روکش این مبلمان پارچه های نیوناپولی، جاسمین، پورشه، جکوار کف..
18,300,000تومان 20,700,000تومان
مبل استیل هیلتون
-18 %
مبلمان هیلتون از مدل های جدید و زیبای مبلمان سلطنتی است.این مبلمان با دقت و ظرافت به دست نجاران و منبت کاران توانمند ایرانی ساخته شده است.مبلمان هیلتون بسیار خوش ساخت بوده و برای ساخت آن از مواد درجه یک استفاده شده است.شما می توانید رنگ و طرح پارچه این مبلمان را به سلیقه خود انتخاب کنید.این مبلمان د..
32,200,000تومان 39,100,000تومان
مبل استیل چکاوک از مدل های لوکس و خاص است.این مدل زیبایی منحصر به فردی دارد و از مدل های بسیار پرطرفدار است.مبلمان چکاوک را می توانید در رنگ مورد نظر خود سفارش دهید.این مبلمان از بهترین و با کیفیت ترین متریال ساخته می شود.مبلمان چکاوک دارای 24 ماه ضمانت است...
48,300,000تومان
مبل الیزه یک مبل راحتی و لوکس است.وجود مبل تخت خواب شو در خانه های کوچک امروزی جز ضروریات شده است.این مبل فضای کمی را اشغال کرده در عین حال کارایی زیادی دارد.رنگ و جنس روکش این مبلمان به سلیقه شما قابل تعیین می باشد.این مبلمان از فلز درجه یک ساخته شده و کیفیت بالایی دارد...
2,500,000تومان
مبل تختشو لوکس هومان
جدید
مبل راحتی تختخواب شو هومان از مدل های بی نظیر و با کیفیت است.طرح این مبل از طرح های روز دنیا بوده و دوام و کیفیت آن نیز با محصولات وارداتی برابری می کند.دسته و پشتی های آن دارای قابلیت مکانیزمی هستند.کلاف این مبل از چوب روس ساخته شده و دارای یراق دوبل درجه یک است.مبل هومان دارای دو سال ضمانت شرکتی ا..
16,500,000تومان
طراحی زیبا و بدون نقص مبل سلطنتی آدرین در قسمت پایه ها و تاج مبل موجب استقبال بالا از این محصول گردیده است.ساختار پیچیده و منحنی شکل در پایه های این مبل، حاصل ماهها تلاش نجاران و منبت کاران ایرانی است.این مبلمان سلطنتی دارای نشیمن دوبل بوده و در نشیمن آن از فوم سرد و در قسمت تکیه گاه آن از اسفنج 25 ..
17,300,000تومان
مبل سلطنتی آرتا
-13 %
مبل  سلطنتی آرتا دارای طراحی زیبا و بدون نقص میباشد که با مهارت نجاران و منبت کاران زبده ساخته شده استاین مبلمان زیبا از جنس راش گرجستان ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.رنگ آن پلی اورتان ترک و پارچه روکش آن نیوناپولی، جاسمین، پورشه، جکوار کف گل برجسته یزد با تراکم بالا است.این مب..
15,000,000تومان 17,300,000تومان
مبلمان سلطنتی صوفیا از مدل های بسیار لوکس و جدید است.دسته و نوع تاج و نشیمن این مبلمان متفاوت و منحصر به فرد طراحی شده است.چوب راش استفاده شده برای ساخت این مبلمان از انواع درجه یک این چوب می باشد.منبت کاری ها و ساخت این مبلمان ها در نهایت دقت و ظرافت توسط ماهرترین نجاران ایرانی انجام شده است.مبلمان..
63,300,000تومان
مبل فاخر از مدل های لوکس و لاکچری است.این مدل لمسه دوزی و منبت کاری های زیبا و ظریفی داشته و یکی از محصولات پر طرفدار است.مبلمان فاخر در کیفیت بالایی ساخته شده و کیفیت و دوام آن با مدل های ترکیه ای برابر است.این مبلمان از مرغوب ترین نوع چوب راش ساخته شده و پارچه روکش و فوم استفاده شده برای آن از بهت..
36,800,000تومان
مبل سلطنتی هاکان، مبلی لوکس و بسیار زیبا است.این مبلمان با طرحی منحصر به فرد توسط ماهار ترین نجاران ساخته شده است.مبلمان هاکان دارای منبت کاری های ظریف می باشد که طرحی متفاوت داشته و با دقت و ظرافت انجام شده اند.این مبلمان در کیفیت بالا و با بهترین متریال ها ساخته شده است.شما می توانید این مبلمان را..
33,400,000تومان
مبل سلطنتی ژولین
-21 %
مبلمان سلطنتی ژولین از طرح های بسیار دوست داشتنی و زیبا است.این مبلمان دارای منبت کاری های ظریف می باشد و مدل و طرح آن از طرح های 2018 است.جنس اسکلت این مبلمان از راش گرجستان بوده و فوم آن از نوع فوم سرد با اسفنج 25 کیلویی است.این محصول با بسته بندی حبابدار سه لایه عرضه می شود.مبلمان های سلطنتی با م..
15,500,000تومان 19,600,000تومان
مبل راحتی چستر کویین
جدید -31 %
مبل راحتی کویین طرحی منحصر به فرد و متفاوت دارد.این مبلمان کیفیت بالایی داشته و از نظر کیفی با محصولات وارداتی در یک سطح است.مبل چستر کویین با طراحی متفاوت خود به یک یاز محصولات پر فروش در بازار تبدیل شده است.این مبلمان شرکتی بوده و از متریال بسیار مرغوب و درجه یکی ساخته شده است.شما می توانید رنگ ای..
9,500,000تومان 13,800,000تومان
مبل راحتی آلفا
جدید
مبل راحتی آلفا از طرح های اسپرت و مدرن است.این مبلمان مدلی پر طرفدار است که با کیفیتی بالا و بی نظیر تولید می شود.در قسمت نشیمن این مبل از فوم 35 کیلویی ویژه و فنر پاکتی جهت راحتی بیشتر استفاده شده است.مبل راحتی آلفا از محصولات شرکتی درجه یک است که با اسکلتی از جنس چوب راش ساخته شده است.ابعاد کاناپه..
12,000,000تومان
مبل استیل 8 نفره ونوس، یک مبل زیبا و منحصر به فرد در سبک خود می باشد. استفاده از چوب راش گرجستان در ساخت این محصول بیش از پیش کیفیت این مبل را افزایش داده است. مبل های تک نفره مبل سلطنتی ونوس با طراحی متفاوت خود در قسمت نشیمنگاه و پایه محصول زیبایی خود را به رخ سایر تولید کنندگان در این حوزه ک..
19,600,000تومان
مبل راحتی تانیا
-36 %
مبل راحتی تانیا یک راحتی مدرن و لوکس است.این مبل راحتی از بهترین و مرغوب ترین متریال ساخته شده است.شما می توانید این مبل را در رنگ چوب و پارچه مورد نظر خود سفارش دهید.مبل تانیا برای دکوراسیون های مدرن مناسب می باشد...
4,800,000تومان 7,500,000تومان
مبل راحتی مکانیزم ورونا
جدید
مبل راحتی ورونا از مدل های جدید و مدرن است.نشیمن این مبل دارای مکانیزم بوده و به اندازه 30 سانتی متر جا به جا می شود.لمسه دوزی تکیه گاه مبل با ظرافت و دقت انجام شده و کار دست است.اسکلت این مبل از چوب راش ساخته شده و قسمت مکانیزم آن فلزی است.ابعاد کاناپه سه نفره 90 * 2/35 سانتی متر و کاناپه یک ن..
12,000,000تومان
مبل سلطنتی روشنا
-20 %
مبلمان روشنا از طرح های جدید ترکیه الهام گرفته شده و توسط نجاران خوش ذوق ایرانی ساخته شده است.این مبلمان زیبا از چوب راش گرجستان ساخته شده و منبت کاری های ظریف و خاصی دارد.این مبلمان با بسته بندی 3 لایه حباب دار عرضه می شود.محصول مذکور دارای 18 ماه گارانتی است.مبلمان سلطنتی داری ست میز ناهار خوری 4 ..
13,800,000تومان 17,300,000تومان
مبل راحتی موکا
جدید
مبل راحتی موکا طرحی منحصر به فرد و متفاوت دارد.این مبلمان برای دکوراسیون های مدرن و اسپرت و حتی کلاسیک مناسب است.پایه های فلزی، کناره های چرم زیبایی این مبل را چندین برابر کرده است.مبل راحتی موکا از چوب راش ساخته شده و در نشیمن آن از فوم 35 کیلویی ویژه استفاده شده است.این مبلمان را می توانید در دو س..
12,000,000تومان
مبل راحتی پارمیس
جدید
مبل راحتی کلاسیک پارمیس از مدل هایی با طرح منحصر به فرد و زیبا است.مبلمان پارمیس از محصولات شرکتی درجه یک بوده و در کیفیتی بالا تولید می شود.در قسمت نشیمن این مبلمان به علاوه بر فوم 35 کیلویی ویژه از فنر پاکتی جهت راحتی بیشتر نیز استفاده می شود.ابعاد کاناپه سه نفره آن 90 * 2/40، کاناپه دو نفره ..
12,000,000تومان
مبل راحتی ویولت
جدید -38 %
مبل راحتی ویولت از مدل های جدید و لوکس است.این مبلمان با کیفیتی بی نظیر و با بهترین متریال تولید می شود.برای ساخت این مبلمان از چوب روس استفاده شده و پایه های آن از جنس چوب راش گرجستان است.این مبل را می توانید در رنگ مورد نظر خود سفارش دهید...
10,500,000تومان 17,000,000تومان
اگر قصد تغییر دکوراسیون خانه خود را دارید و می خواهید با یک مبل سلطنتی لوکس فضای نشیمن خانه خود را با شکوه کنید، مبل استیل لاکچری یکی از گزینه های شما است.طراحی و ساختار این مبل استیل بسیاز زیبا و چشم نواز است و همگان از تماشای این اثر هنری چوبی در خانه شما به وجد خواهند آمد.این مبل سلطنتی دارای یک ..
25,300,000تومان
مبل استیل که با نام مبل سلطنتی نیز شناخته میشود یکی از پرطرفدارترین نوع مبل در بین خانواده های ایرانی و اروپایی شده است. استفاده از کلاف تمام چوبی و منبت کاری شده نوسط نجاران زبده و امکان انتخاب  انواع رنگ و نشمنگاه دوبل و راحت بر محبوبیت مبل سلطنتی افزوده است. ویژگی ممتاز مبل های سلطنتی ..
17,800,000تومان
مبل راحتی تختخوابشو باکس دار آکاژو
-31 %
یکی از ویژگی های بارز این مبل راحتی قابلیت تختخوابشو آن است که این محصول را بسیار پرطرفدار نموده است.خصوصیت تختخوابشو مبل تختخوابشو باکس دارآکاژو بسیار کاربردی است و در کنار طراحی زیبای این محصول بسیار چشم نواز است.طراحی زیبای این محصول و دوخت فوق العاده آن در کنار تلفیق رنگ چوب و پارچه یکی دیگر از ..
7,500,000تومان 10,900,000تومان
مبل راحتی درسا
-35 %
مبل راحتی درسا تلفیقی از چوب و پارجه بوده و این موضوع باعث زیبایی بیشتر آن شده است.این مبلمان زیبا برای دکوراسیون های مدرن می تواند بسیار مناسب باشد.همچنین متریال درجه یکی که برای ساخت این مبل استفاده شده باعث دوام و مقاومت بیشتر این مبلمان شده است.مبلمان راحتی مرسده از جنس چوب روس و پایه های آن از ..
9,300,000تومان 14,400,000تومان
مبل راحتی کارن
جدید -27 %
مبل راحتی کارن از محصولات جدید با طرحی متفاوت است.مبلمان کارن از محصولات با کیفیت شرکتی است که با بهترین چوب روس ساخته شده و دوخت آن بسیار تمیز انجام می شود.این محصول درجه یک شرکتی را می توانید در رنگ مورد نظر خود خریداری کنید.مبل راحتی کارن 7 نفره بوده و با دو سال ضمانت و با پک حباب دار تقدیم می شو..
6,900,000تومان 9,500,000تومان
مبل راحتی ال الدورا
-34 %
مبل راحتی ال الدورا راحتی و آسایش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.این مبل زیبا و خاص از مدل های پرطرفدار نیز محسوب می شود.این محصول زیبا دارای قابلیت مکانیزم تکیه گاه و تخت شو می باشد.مبل های ال این خاصیت را دارند که برای خانه های با متراژ کم یا زیاد مناسب هستند و فضای دنج و راحتی را ایجاد می ..
9,200,000تومان 14,000,000تومان
مبل راحتی سالوادور
جدید