منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

ما با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. اطلاعات بیشتر

تخت خواب سلطنتی

تخت خواب سلطنتی آذرخش از mdf ساخته شده و بسیار با دوام بوده و کیفیت بالایی دارد.همچنین رنگ و طرح این محصول اتاق شما را خاص تر کرده و به آن جلوه می بخشد.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محصولات آف دکو..
تخت خواب دو نفره شکیل از طرح های سلطنتی لاکچری است.تاج این تخت منبت های ظریف و شیکی داشته و قسمت های چرمی آن لمسه دوزی است.تخت خواب شکیل از ام دی اف ساخته شده و از مدل های لوکس است.شما می توانید این تخت خواب را به همراه پاتختی و میز آرایش به صورت سرویس خواب نیز ثبت سفارش کنید...
8,000,000تومان
تخت خواب سلطنتی دو نفره دلوان
-19 %
یکی از مدل های پر طرفدار و پر فروش ما مدل دلوان است.این مدل با ترکیب رنگ زیبا و تلفیق طرح مدرن و کلاسیک تبدیل به مدلی پر فروش شده است.تخت دلوان را می توانید به همراه سایر وسایل به صورت سرویس خواب نیز سفارش دهید.این تخت تمام ام دی اف بوده و کیفیت و دوام بی نظیری دارد.تخت دلوان از محصولات شرکتی تولید ..
5,400,000تومان 6,700,000تومان
تخت خواب دو نفره پاستل یک کار شرکتی تمام ام دی اف می باشد که به سبک کار های خارجی طراحی و  ساخته شده است. این محصول را می توان در تم های دکوراسیونی مختلف از قبیل کلاسیک، نیمه سنتی و مینیمال استفاده نمود. تاج این تخت به صورت لمسه دوزی طراحی شده است که تماما با دست و هنرمندانه انجام شده است...
5,900,000تومان
تخت خواب دو نفره آراد از طرح های کلاسیک و لوکس می باشد.این تخت از ام دی اف ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.تخت آراد را می توانید به همراه سایر وسایل آن به صورت سرویس خواب کامل ثبت سفارش کنید.این تخت از محصولات شرکتی بوده و در درجه کیفی بالا تولید می شود...
6,600,000تومان
تخت خواب دو نفره پارلا از مدل های متفاوت با طرحی منحصر به فرد است.این تخت از چوب ام دی اف ساخته شده و روکش آن می تواند پارچه یا چرمی باشد.تخت پارلا از محصولات شرکتی است و با درجه کیفی و دوام بالا تولید و عرضه می شود.شما همچنین می توانید این تخت را به صورت سرویس خواب کامل با سایر وسایل ثبت سفارش کنید..
6,300,000تومان
تخت خواب سلطنتی دو نفره تولیکا
-19 %
تخت خواب تولیکا از مدل های تلفیقی کلاسیک و مدرن است.این تخت خواب لوکس جلوه خاصی به اتاق خواب شما می بخشد.تخت خواب تولیکا از محصولات شرکتی بوده و برای ساخت آن از ام دی اف با کیفیت استفاده شده است.این تخت را می توانید به همراه پاتختی و میز آرایش به صورت سرویس خواب نیز ثبت سفارش کنید...
5,600,000تومان 6,900,000تومان
تخت خواب سلطنتی دو نفره رومنس
-19 %
تخت خواب رومنس از مدل های تلفیقی سبک کلاسیک و مدرن است.این تخت خواب زیبا با لمسه دوزی های تاج و طرح متفاوت خود از طرح های ترکیه ای است.تخت تولید ایران و محصولی شرکتی با کیفیتی درجه یک است.تخت رومنس را می توانید به صورت ست کامل نیز ثبت سفارش نمایید...
5,600,000تومان 6,900,000تومان
تخت خواب دو نفره هوفر با جلوه ی بسیار شیک و در عین حال ساده می باشد که بسیار ظریف و دقیق طراحی شده است. این سرویس خواب برای اتاق هایی که تم دکوراسیون مدرن و مینیمال دارند و یا برای اتاق هایی که فضای دکوراسیون اسپورت و ساده دارند می تواند یک انتخاب خوب باشد. هوفر یک کار شرکتی با کیفیت بوده و از جنس ا..
11,100,000تومان
تخت خواب دو نفره مبین از مدل های کلاسیک و پر طرفدار است.این مدل را می توانید در دو رنگ سفید و گردویی روشن ثبت سفارش کنید.تخت خواب دو نفره مبین از کیفیت و دوام بالایی برخوردار بوده و محصولی شرکتی است.این تخت خواب به همراه پاتختی و میز آرایش قابل سفارش و تهیه می باشد...
9,700,000تومان
تخت خواب دو نفره نانسی از مدل های کلاسیک با طرحی منحصر به فرد است.این تخت با طرح متفاوت و زیبای خود به دکوراسیون منزل و اتاق شما جلوه ای خاص می بخشد.این تخت خواب از ام دی اف ساخته شده و تاج آن دارای طرحی متفاوت با لمسه دوزی ای زیبا است.تخت خواب نانسی را می توانید به همراه میز آرایش و پاتختی به صورت ..
7,400,000تومان
تخت خواب سلطنتی دو نفره شبنم
-16 %
تخت خواب دو نفره شبنم از مدل های مدرن با طرحی متفاوت است.طرح این تخت از مدل های ترکیه ای با تاج بلند ساخته شده است.تخت خواب شبنم از ام دی اف ساخته شده است.این تخت خواب از محصولات شرکتی با کیفیت و دوام بی نظیر می باشد.تخت شبنم را می توانید به همراه سایر وسایل ست به صورت سوریس خواب کامل ثبت سفارش کنید..
5,600,000تومان 6,700,000تومان
تخت خواب دو نفره مونترال یک کار شرکتی با کیفیت می باشد که به سبک ساده و زیبایی طراحی شده است. این محصول از بدنه ی ام دی اف، پایه های چوبی و پارچه ی مرغوب ساخته شده است و از دوام بسیار بالایی برخوردار است. این محصول طراحی بسیار مناسبی دارد و با دقت و ظرافت بسیار به اجرا درآمده است. این طرح شامل پاتخت..
8,700,000تومان
تخت خواب سلطنتی دو نفره پارالکس
-19 %
تخت خواب دو نفره پارالکس از مدل های کلاسیک با رنگی منحصر به فرد است.این تخت خواب از ام دی اف ساخته شده و کیفیت آن بی نظیر است.تخت خواب پارالکس با رنگ خاص خود جلوه و زیبایی محیط را بیشتر می کند.این تخت خواب به همراه پاتختی و میز آرایش به صورت سرویس خواب کامل نیز قابل سفارش است...
5,400,000تومان 6,700,000تومان
تخت خواب سلطنتی دو نفره پرنیان
-19 %
تخت خواب دو نفره پرنیان از مدل های کلاسیک و زیبا است.تاج این تخت طرح خاصی داشته و باعث جلوه و منحصر به فردی طرح تخت شده است.تخت خواب پرنیان از ام دی اف ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.تخت خواب دو نفره پرنیان را می توانید به همراه سایر وسایل به صورت سرویس خواب کامل نیز سفارش دهید...
5,400,000تومان 6,700,000تومان
تخت خواب سلطنتی آمتیس طرح زیبا و بسیار لاکچری داشته و لمسه دوزی های این کار نیز زیبایی آن را دوچندان کرده است.این تخت بسیار با کیفیت و با دوام بوده و زیبایی آن چشم هر مخاطبی را خیره می کند.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل..
16,200,000تومان
تخت خواب آنتیک شیک و درجه یک استاین تخت به اتاق شما جلوه ای ویژه می بخشد و چشم همگان را خیره می کند.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و از بهترین متریال ساخته می شوند و از درجه ک..
13,500,000تومان
سرویس خواب زیبا و متفاوت موناکو دارای قطر 2.20 سانتی متر است.این سرویس خواب از چوب راش گرجستان ساخته شده و بسیار با دوام و با کیفیت است.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و از بهت..
18,100,000تومان
تخت خواب ملکه منبت کاری و لمسه دوزی های زیبایی دارد که چشم همگان را خیره می کنداین تخت زیبا برگرفته از طرح های ایتالیایی است و از چوب راش گرجستان درجه یک ساخته شده است.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محص..
20,400,000تومان
تخت سلطنتی عروس از طرح های ترکیه ای است که به دست نجاران ایرانی ساخته شده و بسیار با کیفیت و مرغوب است.وجود این تخت لوکس و لاکچری اتاق شما را زیباتر می کند.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محصولات آف دکور..
13,000,000تومان
این تخت زیبا از چوب راش گرجستان ساخته شده است و کیفیت بسیار بالایی دارد. طرح تاج، منبت کاری ها و لمسه دوزی های این تخت زیبایی آن را بیشتر کرده است.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محصولات آف دکور شرک..
15,200,000تومان
منبت کاری های روی تاج  این طرح بسیار زیبا هستند.این تخت از چوب راش گرجستان ساخته شده که بسیار با کیفیت و مرغوب است.کیفیت و طراحی کار در سطح جهانی است نمونه مشاهبه این کار را فقط در بین محصولات تولید شده از کشور ایتالیا می توانید پیدا کنید.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه می..
17,500,000تومان
تخت خواب عروس از مدل های لوکس و از طرح های ترکیه ای است.این تخت  با منبت کاری های زیبا و لمسه دوزی های خود نظر هر شخصی را جلب می کند.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و از ب..
14,300,000تومان
تخت خواب سلطنتی دو نفره میراندا
توقف تولید
تخت خواب دو نفره میراندا از مدل هایی لوکس و سلطنتی است.این تخت خواب تاج صدفی با طرحی منحصر به فرد دارد.تخت خواب میراندا از ام دی اف با کیفیت و با دوام ساخته شده است.این محصول شرکتی و درجه یک را می توانید به صورت سرویس خواب نیز ثبت سفارش کنید...
تخت خواب سلطنتی دو نفره هاله
توقف تولید
تخت خواب دو نفره هاله از مدل های مدرن با طرحی منحصر به فرد است.این تخت خواب با طرح صدفی تاج و طرح موجود بر  روی چوب از مدل های خاص و پر طرفدار است.تخت خواب دو نفره هاله از ام دی با روکش هایگلاس ساخته شده است.این تخت از محصولات شرکتی با کیفیت و دوام بالاست.تخت خواب هاله را می توانید به صورت سروی..
نمایش 1 تا 25 از 25 (1 صفحه)

راهنما خرید تخت خواب سلطنتی 

معمولا زوج های جوان خرید تخت خواب های سلطنتی را به اسپرت ترجیح می دهند برای خرید تخت خواب به طور کل باید فضا اتاق خواب را در نظر گرفته و تختی را خریداری کنید که طول و عرض آن مناسب اتاق باشد. همچنین برای خرید تخت به قد و وزن شخصی که می خواد بر روی آن استراحت کند نیز دقت نمایید تا تختی مناسب برای تحمل وزن او خریداری کنید. بعد از آن ارتفاع تخت خواب را بررسی کنید ارتفاع تخت خواب باید حدود 40 سانتی متر باشد به این صورت که وقتی شما بر روی آن نشستید پای شما بر روی زمین قرار گیرد.


قیمت تخت خواب سلطنتی

تخت های سلطنتی به خاطر داشتن منبت کاری و همینطور استفاده از چوب و متریال با کیفیت در ساخت از قیمت بالاتری نسبت به تخت های مدرن برخوردار هستند. این تخت ها کیفیت و دوام بالایی نیز دارند.


خرید تخت خواب سلطنتی

خرید اینترنتی به نسبت خرید حضوری مزایای بیشتری داشته و شما می توانید در زمان کمتری محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرید. برخی از سایت های اینترنتی مثل آف دکور با حذف واسطه امکان خرید مستقیم شما از کارخانه را فراهم کرده اند تا شما بتوانید محصولات با کیفیت را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید.


تخت خواب دو نفره سلطنتی استیل شیک عروس


تخت سلطنتی

تخت خواب سلطنتی در مدل های مختلفی تولید می شود منتهی ویژگی اصلی این تخت ها داشتن تاج بلند و لمسه دوزی شده و منبت کاری بر روی چوب است. این تخت ها در رنگ های طلایی، سفید ساخته می شوند و برای دکوراسیون های سلطنتی و لوکس مناسب هستند.


تخت خواب سلطنتی سفید طلایی

تخت خواب های سلطنتی به اتاق خواب شما زیبایی بسیاری می بخشد و معمولا برای لوکس تر بنظر رسیدن این تخت ها آن ها را در رنگ های سفید و طلایی می سازند. وجود این تخت خواب دکوراسیون اتاق شما را لاکچری کرده و به آن جلوه می بخشد.


تخت خواب گرد سلطنتی

تخت خواب های گرد مدل خاص و متفاوتی هستند که در سال های اخیر طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند. وجود این تخت ها در اتاق خواب شما دکوراسیون شما را لوکس جلوه می دهد. علاوه بر مدل های سلطنتی شما می توانید از مدل های اسپرت آن نیز استفاده کرده و یک دکوراسیون مدرن داشته باشید.

تجربه مشتریان

سوالات متداول

1- چرا در سایر فروشگاه ها قیمت نسبت به آف دکور بالاتر می باشد؟

فروش اینترنتی و کاهش هزینه ها در فروشگاه های اینترنتی باعث کاهش قیمت ها شده است و فروش به صورت مستقیم انجام می شود.

2- نحوه ارسال تخت خواب سلطنتی به سراسر ایران چگونه است؟

تخت خواب سلطنتی به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

3- چطور از کیفیت کارها و شرکتی بودن تخت خواب مطمئن شویم؟

تمامی تخت خواب های سلطنتی موجود در سایت آف دکور شرکتی بوده و دارای ضمانت نامه معتبر می باشند. تخت خواب کارگاهی در سیستم آف دکور عرضه نمی شود.

4- امکان سفارش تخت خواب سلطنتی به صورت سرویس کامل وجود دارد؟

بله این امکان برای برخی از محصولات وجود دارد و شما می توانید در صورت تمایل آن را به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.

5- امکان ثبت سفارش برای مدل هایی که توقف تولید می باشند وجود دارد؟

خیر، با توجه به این که از خط تولید خارج شده اند امکان تولید این محصولات وجود ندارد.

6- از چه چوبی در تخت خواب های سلطنتی استفاده می شود؟

متریال استفاده شده برای هر تخت خواب سلطنتی متفاوت می باشد و تمام تخت خواب ها با متریال درجه یک مانند چوب روس، ام دی اف و ملامینه و ... ارائه می شوند.

7- نحوه ثبت سفارش به چه صورتی می باشد؟

شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی ثبت سفارش تون رو انجام دهید، در صورت اینترنتی جزئیات محصول به تایید شما رسیده و سپس سفارش شما ثبت می گردد.

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه