منو
سبد خرید شما
راهنما و جدیدترین طراحی دکوراسیون منزل مشاهده کنید

تخت خواب سلطنتی

راهنما خرید تخت خواب سلطنتی 

معمولا زوج های جوان خرید تخت خواب های سلطنتی را به اسپرت ترجیح می دهند برای خرید تخت خواب به طور کل باید فضا اتاق خواب را در نظر گرفته و تختی را خریداری کنید که طول و عرض آن مناسب اتاق باشد. همچنین برای خرید تخت به قد و وزن شخصی که می خواد بر روی آن استراحت کند نیز دقت نمایید تا تختی مناسب برای تحمل وزن او خریداری کنید. بعد از آن ارتفاع تخت خواب را بررسی کنید ارتفاع تخت خواب باید حدود 40 سانتی متر باشد به این صورت که وقتی شما بر روی آن نشستید پای شما بر روی زمین قرار گیرد.


قیمت تخت خواب سلطنتی

تخت های سلطنتی به خاطر داشتن منبت کاری و همینطور استفاده از چوب و متریال با کیفیت در ساخت از قیمت بالاتری نسبت به تخت های مدرن برخوردار هستند. این تخت ها کیفیت و دوام بالایی نیز دارند.


خرید تخت خواب سلطنتی

خرید اینترنتی به نسبت خرید حضوری مزایای بیشتری داشته و شما می توانید در زمان کمتری محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرید. برخی از سایت های اینترنتی مثل آف دکور با حذف واسطه امکان خرید مستقیم شما از کارخانه را فراهم کرده اند تا شما بتوانید محصولات با کیفیت را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید.


تخت سلطنتی

تخت خواب سلطنتی در مدل های مختلفی تولید می شود منتهی ویژگی اصلی این تخت ها داشتن تاج بلند و لمسه دوزی شده و منبت کاری بر روی چوب است. این تخت ها در رنگ های طلایی، سفید ساخته می شوند و برای دکوراسیون های سلطنتی و لوکس مناسب هستند.


تخت خواب سلطنتی سفید طلایی

تخت خواب های سلطنتی به اتاق خواب شما زیبایی بسیاری می بخشد و معمولا برای لوکس تر بنظر رسیدن این تخت ها آن ها را در رنگ های سفید و طلایی می سازند. وجود این تخت خواب دکوراسیون اتاق شما را لاکچری کرده و به آن جلوه می بخشد.


تخت خواب گرد سلطنتی

تخت خواب های گرد مدل خاص و متفاوتی هستند که در سال های اخیر طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند. وجود این تخت ها در اتاق خواب شما دکوراسیون شما را لوکس جلوه می دهد. علاوه بر مدل های سلطنتی شما می توانید از مدل های اسپرت آن نیز استفاده کرده و یک دکوراسیون مدرن داشته باشید.

تخت خواب سلطنتی آمتیس طرح زیبا و بسیار لاکچری داشته و لمسه دوزی های این کار نیز زیبایی آن را دوچندان کرده است.این تخت بسیار با کیفیت و با دوام بوده و زیبایی آن چشم هر مخاطبی را خیره می کند.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل..
9,300,000تومان
تخت خواب آنتیک شیک و درجه یک استاین تخت به اتاق شما جلوه ای ویژه می بخشد و چشم همگان را خیره می کند.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و از بهترین متریال ساخته می شوند و از درجه ک..
7,800,000تومان
سرویس خواب زیبا و متفاوت موناکو دارای قطر 2.20 سانتی متر است.این سرویس خواب از چوب راش گرجستان ساخته شده و بسیار با دوام و با کیفیت است.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و از بهت..
10,500,000تومان
تخت خواب ملکه منبت کاری و لمسه دوزی های زیبایی دارد که چشم همگان را خیره می کنداین تخت زیبا برگرفته از طرح های ایتالیایی است و از چوب راش گرجستان درجه یک ساخته شده است.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محص..
11,700,000تومان
تخت سلطنتی عروس از طرح های ترکیه ای است که به دست نجاران ایرانی ساخته شده و بسیار با کیفیت و مرغوب است.وجود این تخت لوکس و لاکچری اتاق شما را زیباتر می کند.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محصولات آف دکور..
7,500,000تومان
این تخت زیبا از چوب راش گرجستان ساخته شده است و کیفیت بسیار بالایی دارد. طرح تاج، منبت کاری ها و لمسه دوزی های این تخت زیبایی آن را بیشتر کرده است.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محصولات آف دکور شرک..
8,900,000تومان
منبت کاری های روی تاج  این طرح بسیار زیبا هستند.این تخت از چوب راش گرجستان ساخته شده که بسیار با کیفیت و مرغوب است.کیفیت و طراحی کار در سطح جهانی است نمونه مشاهبه این کار را فقط در بین محصولات تولید شده از کشور ایتالیا می توانید پیدا کنید.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه می..
10,100,000تومان
تخت خواب عروس از مدل های لوکس و از طرح های ترکیه ای است.این تخت  با منبت کاری های زیبا و لمسه دوزی های خود نظر هر شخصی را جلب می کند.در صورتی که تمایل دارید می توانید این تخت را به همراه میز آرایشی، پاتختی و کشوهای زیر تخت به صورت یک سرویس کامل سفارش دهید.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و از ب..
8,300,000تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه