منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

راهنما و جدیدترین طراحی دکوراسیون منزل مشاهده کنید

کاغذ دیواری اتاق خواب

بهترین کاغذ دیواری اتاق خواب به همراه مدل و عکس

 در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب ممکن است کمی سردرگم شوید، زیرا تنوع کاغذ دیواری اتاق خواب آنقدر زیاد است که انتخاب مدل دلخواه از بین انبوه آن ها کار دشواری است و این روزها کاغذدیواری به محبوب ترین و پرطرفدارترین فاکتور در دکوراسیون منزل تبدیل شده است و در همه فضاهای مختلف از کاغذ دیواری های متنوع استفاده می شود. یکی از قسمت های خانه که مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد دکوراسیون اتاق خواب است و استفاده از کاغذ دیواری مناسب برای اتاق خواب می تواند در زیبایی بیشتر این فضا تأثیر چشمگیری داشته باشد.

 

 همان طور که می دانید اتاق خواب ها به عنوان خصوصی ترین قسمت خانه هستند و فضای بسیار مهمی برای افراد خانه به حساب می آیند و نحوه چیدمان داخلی اتاق خواب باید طوری باشد که هم کاربرد اتاق خواب را داشته باشد و هم نیازهای شما را برطرف کند و به زیبایی خانه بیافزاید و در نهایت فضای خوابی که برای شما فراهم می شود علاوه بر ایجاد حس آرامش و استراحت برای شما زیبایی خانه را هم به همراه داشته باشد.

 در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب باید به نکات مختلفی از جمله رنگ مناسب برای کاغذ دیواری توجه کنید. بهتر است رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب تند و درخشان نباشد و مزاحمتی برای استراحت و آرامش شما نداشته باشد. استفاده از رنگ های گرم و صمیمی مثل نارنجی، طلایی، قرمز آجری و رنگ های این چنینی می ‌تواند فضای گرم و جذابی را برای شما فراهم کند. ولی در عین حال استفاده از رنگ ‌های سردی مثل رنگ سبز و زرد هم می تواند گزینه خوبی باشد و انتخاب رنگ کاغذ دیواری اتاق امری کاملا سلیقه ای است.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

 بهتر است در انتخاب مدل و طرح مناسب کاغذ دیواری برای اتاق خواب دقت زیادی به خرج دهید و سبک و تم دکوراسیون را هم مد نظر قرار دهید و اگر می خواهید فضای اتاق خواب شما آرامش بخش باشد بهتر است طرح های ملایم تر انتخاب کنید و طرح های ساده برای قسمت اتاق خواب گزینه مناسب تری است.

 در بین طرح های مختلف کاغذ دیواری بعضی از آن ها طوری هستند که شما می توانید برای بزرگتر جلوه دادن فضا، یا بلندتر نشان دادن سقف و همچنین پوشاندن نواقص اتاق استفاده کنید.

 

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری های مدرن به علت نقش ها و نگارهای شادی که در طراحی آن ها به کار می رود طرفداران زیادی دارد و در طراحی آن ها سعی می شود از طرح های جدید و خلوت توام با زیبایی محصور کننده ای استفاده شود.

 

کاغذ دیواری کلاسیک

سبک کلاسیک که قدمت زیادی در بین سایر سبک ها دارد متشکل از خطوط و نقش های منحنی به همراه تقارن می باشد و با توجه به مدل های کاغذ دیواری کلاسیک متوجه احساس آرامشی که در انواع مدل های آن موج می زند خواهید شد. در کاغذ دیواری های کلاسیک عموما از رنگ های خنثی مانند خاکستری، بژ، کرم و طوسی استفاده می شود.

 

کاغذ دیواری برجسته

کاغذ دیواری برجسته جزو جدید ترین مدل های کاغذ دیواری ها هستند که زیبایی بی نظیری دارند و تنوع آن ها بسیار بالاست و می توان گفت که از پرفروش ترین محصولات کاغذ دیواری ها هستند. مهمترین ویژگی کاغذ دیواری های برجسته قابل شستشو بودن آن ها می باشد. همچنین با لمس طرح و نقش و خطوط طرح های برجسته ی آن ها حس بسیار خوبی به شما منتقل می شود.

 

کاغذ دیواری تصویری

اخیرا با نمونه های جدیدی از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی مدرن همراه هستیم که به آن ها کاغذ دیواری تصویری می گویند. علت محبوبیت این نوع کاغذ دیواری در بین مخاطبان پیاده سازی سلیقه ی شخصی و عکس های خاص در این نمونه هاست زیرا بر اساس سلیقه مشتری طراحی و چاپ آن ها انجام می شود و در ابعاد دلخواه شما تولید خواهد شد.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

کاغذ دیواری اتاق خواب

سوالات متداول

1- طرح کاغذ دیواری اتاق خواب باید چگونه باشد؟

انتخاب طرح و مدل کاغذ دیواری اتاق بستگی به سلیقه شما و دکوراسیون منزل دارد و همچنین وابسته به سایر وسایلی است که در اتاق خواب قرار دارند. به طور مثال اگر روکش تخت خواب و یا فرش اتاق خواب طرح و نقش شلوغی داشته باشند بهتر است طرح کاغذدیواری ساده تر باشد تا از به هم ریختن آرامش در فضا جلوگیری شود.

2- مناسب ترین طرح کاغذ دیواری اتاق خواب برای فضاهای کوچک کدام است؟

در صورتی که اتاق خواب شما فضای کوچکی دارد بهتر است از کاغذ دیواری برای آن استفاده کنید که طرح های ساده تری دارند و همچنین رنگ روشنی در پس زمینه دارند زیرا باعث بزرگتر نشان دادن فضا می شوند.

3- آیا می توان با استفاده از کاغذ دیواری اتاق خواب فضا را بزرگتر جلوه داد و یا سقف را بلندتر نشان داد؟

بله، استفاده از کاغذ دیواری هایی با طرح های ساده و خلوت و رنگ روشن فضا را بزرگتر نشان می‌دهد و اگر راه راه های عمودی داشته باشند باعث بلندتر نشان داده شدن سقف می شوند.

4- در صورتی که قسمتی از کاغذ دیواری اتاق خواب پاره یا دچار مشکل شود باید چه کاری انجام داد؟

بهتر است در این شرایط قسمت آسیب دیده را در نظر گرفته و یک تکه از همان طرح از کاغذ دیواری سالم را برش دهید و با استفاده از روشی که در این مطلب توضیح داده شده آن را ترمیم کنید.

5- آیا میتوان از چند طرح مختلف کاغذ دیواری در اتاق خواب استفاده کرد؟

بله، ترکیب طرح های کاغذ دیواری کاملا سلیقه ای است و برای این حالت می توانید قسمت دیوار بالای تخت خواب را به عنوان طرح متنوع انتخاب کنید.

6- نحوه ثبت پروژه دکوراسیون اتاق خواب به چه صورت می باشد؟

برای ثبت و شروع پروژه ابتدا درخواست کننده باید تعدادی عکس از فضاهای مختلف و با زاویه مناسب گرفته و به همراه نقشه ساختمان برای ما ارسال نماید ، علاوه بر آن هر گونه اطلاعات جزئی و بیشتر، در اجرای هر چه بهتر پروژه تاثیر گذار خواهد بود.

7- آیا تمامی مراحل اجرایی پروژه توسط تیم دکور پلاس انجام می شود؟

بله، از طراحی تا بازسازی و اجرای دکوراسیون تماما توسط تیم دکور پلاس اجرا می گردد .

8- انجام هر پروژه طراحی دکوراسیون اتاق خواب چقدر زمان می برد؟

مدت زمان انجام هر پروژه متفاوت بوده و به تعداد و ابعاد فضاها و نوع طراحی انتخابی شما بستگی دارد.