منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

ما با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. اطلاعات بیشتر

سرویس خواب یک نفره

سرویس خواب یک نفره نیل یک کار بسیار مدرن و خاص است. طراحی زیبا همراه با کیفیت ساخت بالا موجب اسقبال بالا از این مدل شده است. این سرویس خواب شامل تخت خواب یک نفره همراه کشو، پا تختی و میز آرایش می شود و در صورت لزوم می توانید کمد بدون ویترین را به سفارش خود بیفزایید.  سرویس خواب نیل برای تمام سن..
6,500,000تومان
 سرویس خواب یک نفره آدرینا یک کار تمام ام دی اف و از مدل های لوکس و لاکچری است. این سرویس خواب شامل تخت و میز آرایش می شود و شما می توانید کمد و یترین را نیز به سفارش خود بیفزایید. سرویس خواب آدرینا از ام دی اف ساخته شده و کیفیت و مقاوت بسیار بالایی دارد. این سرویس خواب بسیار با دوام، یک سال ضم..
7,900,000تومان
سرویس خواب یک نفره وندا شامل یک تخت خواب یک نفره  به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد. طرح مدرن چوب  این سرویس خواب شبیه طرح های ایتالیایی بوده و تماما هنر دست نجاران ایرانی است. این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده ..
7,500,000تومان
سرویس خواب یک نفره شنیتا دارای یک طراحی زیبا و عامه پسند است که مورد استقبال همه گروه های سنی میباشد. این سرویس خواب شامل تختخواب یک نفره با کشو، پاتختی و میز آرایش دارای 4 کشو دراور و آینه میباشد. سرویس خواب زیبا شنتیا در اتاق شما زیبایی خاصی به اتاق خواهد بخشید. امکان تغییر رنگ برحسب نظر شما ..
5,000,000تومان
سرویس خواب آلیس از مدل های لوکس و زیبا است. این سرویس خواب از ملامینه و ام دی اف ساخته شده است و جنس مقاوم و در عین حال سبکی دارد. سرویس خواب آلیس شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود و شما می توانید میز تحریر و کمد را به سفارشتان بیفزایید تا تمامی این اجزا را به صورت هماهنگ در منزلتان داشته باشید. ا..
5,000,000تومان
سرویس خواب آسرین از مدل های جدید و مدرن می باشد. این سرویس خواب از ام دی اف ساخته شده و دوام و کیفیت بسیار بالایی دارد. تمامی اجزا در هماهنگی کامل با یکدیگر قرار دارند و طراحی آن ها بسیار زیبا و منحصر به فرد است. سرویس خواب آسرین دارای ضمانت نامه کتبی است و با بسته بندی حبابدار به سراسر کشور عرضه می..
9,200,000تومان
سرویس خواب یک نفره آفتاب از مدل های کلاسیک و ساده می باشد و به جهت طراحی ساده برای استفاده در کنار انواع تم دکوراسیون مناسب است. این سرویس خواب زیبا از ام دی اف ساخته شده و بسیار محکم و مقاوم است. سرویس خواب آفتاب شامل تخت، پاتختی و میز تحریر کتابخانه دار می باشد و شما می توانید شلف دیواری و میز آرا..
7,200,000تومان
سرویس خواب یک نفره لیلیان شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد. سرویس خواب لیلیان مدرن و پرطرفدار بوده و آینه قدی و طرح چوب آن باعث زیبایی بیشتر این سرویس خواب شده است. این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران&nb..
5,100,000تومان
رنگ سفید در سرویس خواب یکی از رنگ های محبوب است. این رنگ باعث می شود اتاق شما روشن و بزرگتر بنظر رسد. سرویس خواب سپید علاوه بر رنگ زیبایی که دارد بسیار با دوام و مرغوب است.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و از بهترین متریال ها ساخته و تولید می شوند. همچنین پیش از ارسال از لحاظ کیفی بررسی می شود و شم..
4,900,000تومان
سرویس خواب یک نفره  طنین یک سرویس خواب عالی و جامع می باشد که در طراحی بسیار زیبا و جامعی به اجرا درآمده است. این سرویس از جنس ملامینه ی ضد خش و ضد آب ساخته شده است و در برابر انواع خراش و نفوذ آب مقاومت بسیار بالایی دارد. این محصول شامل تخت، کمد و پاتختی می باشد و در صورت لزوم می توانید میزآرا..
9,100,000تومان
سرویس خواب یک نفره آوا طرحی لوکس و اسپرت دارد. این سرویس خواب از جنس ام دی اف ساخته شده است. استفاده از متریال مرغوب در ساخت سرویس خواب باعث دوام و کیفیت بالا آن می شود. سرویس خواب آوا دارای ضمانت نامه کتبی یکساله بوده و با بسته بندی حبابدار عرضه می شود. این سرویس خواب شامل تخت، یک پاتختی و میز تحری..
10,200,000تومان
سرویس خواب یک نفره بوستون
-37 %
سرویس خواب بوستون از مدل های زیبا و لوکس است. این سرویس خواب برای دکوراسیون های مدرن و خاص مناسب است. سرویس خواب بوستن شامل تخت، پا تختی و میز آرایش می شود. شما می توانید کمد و میز تحریر این محصول را نیز به همراه آن سفارش دهید. این سرویس خواب  از ام دی اف و ملامینه با اتصالات الیت ساخته شده است..
4,900,000تومان 7,800,000تومان
سرویس خواب آوش طرحی کلاسیک و لوکس دارد. این سرویس خواب زیبا شامل تخت، پاتختی، میز تحریر کتابخانه دار می شود و میز تحریر و کمد نیز قابلیت اضافه شدن به سفارش را دارند. سرویس خواب آوش از ام دی اف ساخته شده و دوام و کیفیت فوق العاده ای دارد. تاج تمامی اجزا در هماهنگی با یکدیگر تولید شده اند و هارمونی بس..
12,100,000تومان
سرویس خواب فلزی مدل روبین شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد. جنس این سرویس خواب ملامینهبا روکش وکیوم ممبران است که کیفیت بسیار زیادی دارد و دوام بالایی دارد. این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.&..
4,200,000تومان
سرویس خواب یک نفره ایر طرحی اسپرت و بسیار زیبا دارد. این سرویس خواب از ام دی اف ساخته شده و دوام و کیفیت بالایی دارد. ترکیب رنگ زیبای آن نمای فوق العاده ای به کار بخشیده است و  نوع ترکیب رنگ موجب گردیده است تا  از این سرویس خواب بتوان هم برای دختر و هم برای پسر استفاده نمود. سرویس خواب ایر..
8,800,000تومان
سرویس خواب یک نفره کامیلا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد. یکی از ویژگی های سرویس خواب یک نفره میلان زیبایی و طراحی خاص آن است که برای هر نوع دکوراسیون مناسب است. این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران و فلز درجه یک شرکتی&nbs..
4,000,000تومان
سرویس خواب یک نفره ایزابل سرویس خوابی زیبا و مدرن می باشد. این سرویس خواب زیبا شامل تخت، پاتختی و میز تحریر کتابخانه دار است و شما می توانید میز آرایش و شلف دیواری را به سفارش خود بیفزایید. سرویس خواب ایزابل از ام دی اف ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد. بالای میز تحریر این کار قفسه ی کتاب ساخته ..
7,400,000تومان
سرویس خواب باوان از مدل های لوکس و مدرن است. این سرویس خواب زیبا شامل تخت با دو کشو، پاتختی و میز آرایش می شود و ویترین و کمد را نیز می توانید به سفارش خود بیفزایید. سرویس خواب باوان از ام دی اف ساخته شده و کیفیت بسیار بالایی دارد. نمای مشترک تمامی اجزای این سرویس خواب شکل بیضی بوده و شما می توانید ..
9,500,000تومان
سرویس خواب بهار بسیار زیبا و خاص می باشد. این سرویس خواب نمایی کلاسیک دارد و شامل تخت، پاتختی و میز تحریر می باشد. این سرویس کیفیت و دوام بالایی دارد چرا که از ام دی اف ساخته شده است و تمامی متریال از بهترین نوع خود به کار گرفته شده است. سرویس خواب بهار با بسته بندی حبابدار و ضمانت نامه کتبی عرضه می..
10,500,000تومان
سرویس خواب دیبا تلفیقی از طرح های مدرن و کلاسیک می باشد.این سرویس خواب شامل تخت یک نفره، پاتختی و میز تحریر می شود.سرویس خواب دیبا از ام دی اف ساخته شده و درجه کیفی بالایی دارد.این سرویس خواب با بسته بندی حبابدار و ضمانت نامه کتبی عرضه می شود.سرویس خواب دیبا برای تمام سنین مناسب است...
10,400,000تومان
سرویس خواب یک نفره چوبین یک کار لوکس شرکتی است. طرح ظریف گل بر روی تاج تخت این کار به همراه تاج لمسه دوزی شده جلوه ی خاصی به تخت چوبین بخشیده است که شما می توانید رنگ این تاج را طبق سلیقه خود تغییر دهید. علاوه بر این مسئله در قسمت زیرین تخت سه کشو قرار داده شده و فضای جانبی بسیار خوب را د راختیار شم..
8,700,000تومان
سرویس خواب یک نفره رادش از مدل های بسیار خاص و زیبا می باشد که مطابق با مدل های روز دنیا تولید شده است. نمای تخت خواب این کار بسیار خاص و ویژه بوده و به صورت متفاوت از سایر نمونه ها ساخته شده است. از تخت خواب این کار نیز می توان برای نشستن استفاده نمود. همچنین به علت ترکیب رنگ خنثی و سادگی طراحی می ..
11,000,000تومان
سرویس خواب راشا سرویس خوابی اسپرت و مناسب برای تمام سنین است. این سرویس خواب در عین زیبایی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با دوام است. سرویس خواب راشا از ام دی اف ساخته شده و با بسته بندی حبابدار عرضه می شود. این سرویس خواب شامل تخت یک نفره، پاتختی و میز آرایش می باشد. این کار نمایی نیمه کلاسیک دار..
8,900,000تومان
سرویس خواب یک نفره دیانا از مدل های اسپرت و کلاسیک است. این سرویس خواب به جهت سادگی در طراحی و نمای ظریف و عالی، برای دختر ها و پسرهای جوان مناسب است. شما می توانید رنگ چوب و پارچه تاج این تخت را به سلیقه خود انتخاب کنید و این کار را متناسب با تم رنگی حاکم بر فضای منزلتان در خانه داشته باشید. سرویس ..
8,600,000تومان
سرویس خواب نیکو از طراح های کلاسیک و بسیار زیبا جدید است.این سرویس خواب شامل یک تخت، پاتختی و میز تحریر کتابخانه دار می شود.سرویس خواب نیکو بسیار مرغوب و با کیفیت بوده و از ام دی اف ساخته شده است.این سرویس خواب با ضمانت نامه و بسته بندی حبابدار عرضه می شود...
16,200,000تومان
سرویس خواب پرستو سرویس خوابی لوکس و شیک است که به طرح کلاسیک طراحی شده است و برای طرفداران این سبک از دکوراسیون یک انتخاب عالی به شمار می رود. استفاده از کارهای روشن در دکوراسیون موجب می گردد تا فضای خانه بزرگتر و دلباز تر دیده شود. این کار برای افراد در تمامی سنین مناسب می باشد و به جهت طراحی ساده ..
11,200,000تومان
سرویس خواب یک نفره ادنا از کارهای شیک و کلاسیک است. رنگ این سرویس یکی از مواردی است که آن را خاص کرده و می تواند به اتاق خواب شما زیبایی بیشتری اعطا کند. این سرویس خواب شرکتی از جنس ملامینه ساخته شده و کیفیت خوبی دارد. طرح میز آرایش و تاج تخت و طبقاتی که در تاج و کنار آینه میز آرایش در نظر گرفته شده..
7,300,000تومان
سرویس خواب یک نفره فوژان لوکس و لاکچری است.این سرویس خواب زیبا از ام دی اف ساخته شده و دوام و کیفیت بالایی نیز دارد.سرویس خواب فوژان دارای ضمانت یک ساله است.این سرویس خواب شامل تخت و میز آرایش می شود.این سرویس خواب با بسته بندی حبابدار عرضه می شود...
7,800,000تومان
سرویس خواب سورنتو طرح کلاسیک و لوکسی دارد.این سرویس خواب زیبا از طرح های محبوب و پر طرفدار دختران جوان است.سرویس خواب سورنتو از ام دی اف درجه یک ساخته شده و بسیار با کیفیت است.سرویس خواب سورنتو شامل تخت، پاتختی، دراور و آینه می شود.شما می توانید سایر بخش های این سرویس خواب را نیز به همراه آن سفارش د..
11,800,000تومان
سرویس خواب ریچل از مدل های ساده و مدرن است.این سرویس خواب زیبا برای آقا پسر ها و حتی دختر خانم ها انتخاب مناسبی است.این سرویس شامل تخت، پاتختی و دراور می شود.شما می توانید این سرویس خواب را به همراه کمد، میز تحریر و کتابخانه آن سفارش دهید. این سرویس خواب با کیفیت شرکتی بوده و دارای 2 سال ضمانت ..
11,400,000تومان
سرویس خواب سارین از مدل های فانتزی و جدید است.این مدل با طراحی خاصی که دارد از مدل های مورد علاقه دختر خانم ها است.سرویس خواب سارین کیفیت بالایی دارد و از محصولات شرکتی درجه یک است.این سرویس خواب از ام دی اف درجه یک ساخته شده است.سرویس خواب سارین شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانید سای..
11,900,000تومان
سرویس خواب یک نفره سرمه طرح کلاسیکی دارد واز مدل های جدید است.این سرویس خواب شامل تخت، پاتختی، و میز تحریر می شود.این سرویس خواب زیبا با گارنتی یک ساله و بسته بندی حبابدار عرضه می شود.سرویس خواب سرمه از ام دس اف ساخته شده و دوام و کیفیت بالایی دارد...
10,500,000تومان
سرویس خواب سزار از مدل های تلفیقی طرح کلاسیک و مدرن است.این سرویس خواب زیبا از طرح های ترکیه ای است.این محصول یک محصول شرکتی بوده و از ام دی اف درجه یک ساخته شده است.سرویس خواب سزار شامل تخت، پاتختی، دراور و آینه می شود.شما می توانید سایر اجزا این سرویس خواب را نیز یه سفارش خود اضافه کنید...
11,500,000تومان
سرویس خواب رئال مادرید یک سرویس خواب پسرانه متفاوت و خاص است که با طراحی منحصر به فردی که دارد می تواند یک انتخاب جذاب برای نوجوان شما باشد. تخت خواب این سرویس طراحی ساده و در عین حال بسیار زیبایی دارد و در ابعاد استاندارد و کاملا مناسب ساخته می شود. قرار گرفتن پاتختی ست سرویس رئال مادرید در کنار تخ..
12,600,000تومان
سرویس خواب مدرن شوالیه یک کار عالی و خاص می باشد که بسیار منحصر به فرد و ویژه طراحی شده است و با یک قیمت استثنایی به شما عرضه می گردد. این کار ظرافت و کیفیت بالایی دارد و برای استفاده ی گروه سنی نوجوان و بزرگسال نیز مناسب است. این محصول زیبا و با کیفیت شامل اجزای مختلفی می باشد. ست اصلی متشکل از تخت..
11,200,000تومان
سرویس خواب یک نفره ایلیاد یک کار زیبا و با  استحکام بالا می باشد که به سبک مدرن طراحی شده است.  این ست طراحی بسیار هماهنگ و ویژه‌ای دارد و شامل تخت خواب، میز آرایش و پاتختی می باشد. پاتختی این کار شامل سه کشو و میز آرایش این کار شامل دو کشو و دو درب کمد می باشد که فضای جانبی بسیار منا..
10,500,000تومان
سرویس خواب یک نفره کیمبرلی یک کار مدرن زیبا و خاص می باشد که به سبک اسپورت طراحی شده است. این محصول زیبا از ام دی اف ساخته شده است و از دوام بسیار بالایی برخوردار است. این کالا از متریال مرغوب و روکش درجه یک ساخته شده است و میتواند تا سال های متوالی شما را از خرید مجدد این محصول باز دارد. این کالا ب..
10,200,000تومان
سرویس خواب یک نفره دانته یک کار با کیفیت و زیبا می باشد که به سبک نیمه کلاسیک طراحی شده است. این محصول بسیار مقاوم بوده و از ام دی اف ساخته شده است و همچنین دارای دو سال ضمانت می باشد. این کار با یک قیمت استثنایی به شما عرضه می گردد و شامل پاتختی، تخت و تخت خواب می باشد. علاوه بر این شما این امکان ر..
14,000,000تومان
سرویس خواب یک نفره راجا یک کار شیک و بسیار زیبا می باشد که با طراحی ساده و منحصر به فرد خود از سایر نمونه ها بسیار متمایز تر جلوه می کند.  این محصول شامل اجزای مختلف می باشد و ست اصلی شامل تخت خواب، پاتختی و دراور می باشد.  این محصول اجزای دیگر از قبیل میز تحریر، کمد سه درب، ویترین و شلف د..
8,900,000تومان
سرویس خواب یک نفره نولا یک کار شرکتی زیبا و متفاوت می باشد که به سبک مدرن طراحی و ساخته شده است. این ست دارای اجزای مختلفی از قبیل پاتختی، میز آرایش و تخت می باشد و در صورت نیاز می توانید پاتختی دوم، میز تحریر و کمد را به سفارشتان بیفزایید. این محصول طراحی ساده و دلنشینی دارد و به راحتی با اکثر تم ه..
11,000,000تومان
نمایش 1 تا 40 از 186 (5 صفحه)

راهنما خرید سرویس خواب یک نفره 

قبل از هرچیز بودجه خود را مشخص کنید و سعی کنید بهترین سرویس را با همان پول خریداری نمایید. سرویس خواب ها از جنس چوب، ام دی اف، ملامینه یا آهن ساخته می شوند که چوب مرغوبترین و البته گران ترین آنها است بعد از آن  ام دی اف است که از ملامینه با کیفیت تر می باشد با این وجود در زمان خرید دقت کنید چون ممکن است بعضی تولید کنندگان از جنس های نامرغوب استفاده نمایند. انتخابتان را با توجه به فضا اتاق خود انجام دهید و در صورتی که فضا اتاق شما کوچک است تخت بزرگ خریداری نکنید.


سرویس خواب یک نفره بزرگسال

سرویس خواب یک نفره ای که اکثر بزرگسالان خریداری و از آن استفاده می کنند معمولا طرحی ساده و اسپرت داشته و بدور از طرح های فانتزی دوران نوجوانی است. اگر قصد خرید سرویس خواب برای نوجوان خود را دارید و میخواهید سالها از آن استفاده کند بهتر است طرح های ساده را انتخاب کنید که برای دوره جوانی او نیز مناسب باشد.


سرویس خواب یک نفره دخترانه پسرانه مدرن شیک سفید


سرویس خواب یک نفره دخترانه

سرویس خواب های دخترانه طرح های فانتزی داشته و در رنگ های پاستلی و روشن تولید می شوند. البته شما می توانید برای فرزندتان سرویس خوابی ساده و اسپرت یا گاهی سرویس خواب سلطنتی خریداری کنید.


سرویس خواب یک نفره پسرانه

با توجه به علایق فرزندتان می توانید برای او سرویس خوابی مناسب بخرید. مثلا اگر فرزند شما علاقه زیادی به فوتبال دارد می توانید دکوراسیون اتاق او را فوتبالی کرده و سرویس خوابی مناسب با آن دکوراسیون برای او خریداری کنید. 


سرویس خواب یک نفره چوبی

سرویس خواب ها از متریال های مختلفی ساخته می شوند اما چوب یکی از بهترین متریال ها برای ساخت سرویس خواب است. سرویس خواب چوبی بسیار محکم و با دوام است، به همین نسبت نیز این سرویس خواب از سایر سرویس ها