منو
سبد خرید شما

سرویس خواب یک نفره

راهنما خرید سرویس خواب یک نفره 

قبل از هرچیز بودجه خود را مشخص کنید و سعی کنید بهترین سرویس را با همان پول خریداری نمایید. سرویس خواب ها از جنس چوب، ام دی اف، ملامینه یا آهن ساخته می شوند که چوب مرغوبترین و البته گران ترین آنها است بعد از آن  ام دی اف است که از ملامینه با کیفیت تر می باشد با این وجود در زمان خرید دقت کنید چون ممکن است بعضی تولید کنندگان از جنس های نامرغوب استفاده نمایند. انتخابتان را با توجه به فضا اتاق خود انجام دهید و در صورتی که فضا اتاق شما کوچک است تخت بزرگ خریداری نکنید.


سرویس خواب یک نفره بزرگسال

سرویس خواب یک نفره ای که اکثر بزرگسالان خریداری و از آن استفاده می کنند معمولا طرحی ساده و اسپرت داشته و بدور از طرح های فانتزی دوران نوجوانی است. اگر قصد خرید سرویس خواب برای نوجوان خود را دارید و میخواهید سالها از آن استفاده کند بهتر است طرح های ساده را انتخاب کنید که برای دوره جوانی او نیز مناسب باشد.


سرویس خواب یک نفره دخترانه

سرویس خواب های دخترانه طرح های فانتزی داشته و در رنگ های پاستلی و روشن تولید می شوند. البته شما می توانید برای فرزندتان سرویس خوابی ساده و اسپرت یا گاهی سرویس خواب سلطنتی خریداری کنید.


سرویس خواب یک نفره پسرانه

با توجه به علایق فرزندتان می توانید برای او سرویس خوابی مناسب بخرید. مثلا اگر فرزند شما علاقه زیادی به فوتبال دارد می توانید دکوراسیون اتاق او را فوتبالی کرده و سرویس خوابی مناسب با آن دکوراسیون برای او خریداری کنید. 


سرویس خواب یک نفره چوبی

سرویس خواب ها از متریال های مختلفی ساخته می شوند اما چوب یکی از بهترین متریال ها برای ساخت سرویس خواب است. سرویس خواب چوبی بسیار محکم و با دوام است، به همین نسبت نیز این سرویس خواب از سایر سرویس ها قیمت بالاتری دارد.


سرویس خواب یک نفره سفید

رنگ سفید برای دکوراسیون چوبی یکی از رنگ های مد شده در سال های اخیر است که طرفداران زیادی دارد. سرویس خواب سفید برای هر شخصی، در هر سنی و با هر سلیقه ای مناسب بوده و مزیت دیگر آن این است در اتاق های کوچک باعث بزرگتر بنظر رسیدن فضا اتاق خواب می شود.


سرویس خواب یک نفره ارزان

قیمت سرویس خواب با توجه به مترسیال استفاده شده برای ساخت آن تعیین می شود از این جهت سرویس خواب چوبی بیشترین قیمت و سرویس خواب فلزی کمترین قیمت را در بین سرویس خواب ها دارند.

سرویس خواب دخترانه سارینا از سرویس خواب های جدید 2018 است.این سرویس خواب از مدل های پرطرفدار بوده و به اتاق شما جلوه ای خاص می بخشد.سرویس خواب شامل تخت خواب یک نفره با کشو، یک پاتختی، میز آرایش می شود.امکان اضافه کردن کمد ست این مجموعه به سفارش شما نیز وجود دارد.برای ساخت سرویس خواب سلین از بهترین م..
2,300,000تومان 2,700,000تومان
سرویس خواب یک نفره سنا از طرح های مدرن 2018 است.این سرویس خواب شامل تخت یک نفره با دو کشو، پاتختی و میزآرایش است.سرویس خواب یک نفره سنا با متریال با کیفیتی تولید شده و از دوام بالایی برخوردار است.این سرویس خواب برای تمام سنین مناسب است و امکان تغییر رنگ وجود دارد...
2,300,000تومان 3,000,000تومان
سرویس خواب آناهیتا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تحویل داده می شوند..
2,650,000تومان 3,500,000تومان
رنگ سفید از رنگ های ترند سال 2018 است.این رنگ باعث می شود اتاق شما روشن و بزرگتر بنظر رسد.سرویس خواب سپید علاوه بر رنگ زیبایی که دارد بسیار با دوام و مرغوب است.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و از بهترین متریال ها ساخته و تولید می شوند.این سرویس خواب شامل تخت خواب یک نفره همراه با کشوها، میز آرایش ..
1,950,000تومان 3,000,000تومان
سرویس خواب مدرن یکنفره گلبرگ شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تحویل داده م..
2,300,000تومان
سرویس خواب یک نفره ستایش شامل یک تخت خواب یک نفره با 4 کشو به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.طرح مدرن چوب  این سرویس خواب شبیه طرح های ایتالیایی بوده و تماما هنر دست نجاران ایرانی است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده و اتصالات آن ..
2,899,000تومان 3,500,000تومان
 سرویس خواب یک نفره لوییس از مدل های ساده و مینیمال است.سرویس خواب یک نفره لوییس از متریال درجه یک ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.طراحی زیبا و منحصر به فرد این سرویس خواب موجب استقبال اکثر گروه های سنی از این محصول شده است.سرویس خواب یک نفره لوییس، شامل یک تخت یک نفره همراه با 5 کشو زیر ت..
2,500,000تومان 3,000,000تومان
سرویس خواب یک نفره شیدا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.دارای لمسه دوزی زیبا و طراحی خاص و کلاسیک در قسمت تاج تخت این سرویس خواب را خاص و زیبا کرده است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده و اتصالات آن از نوع الی..
2,200,000تومان 2,500,000تومان
سرویس خواب یکنفره ایلیا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تحویل داده..
2,200,000تومان
سرویس خواب زمرد طرح زیبایی دارد و اتاق شما را بسیار زیبا و لوکس می کند.این سرویس خواب شامل تخت یک نفره با کشو، یک پاتختی و میز آرایش می باشد.میز آرایش این سرویس خواب دارای 4 کشو و یک آینه قدی میباشد که بسیار کاربردی است.این سرویس خواب برای تمام سنین مناسب است و همچنین امکان تغییر رنگ در این مدل وجود..
1,850,000تومان 3,000,000تومان
سرویس خواب یک نفره مارال شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تحویل داده م..
2,400,000تومان 2,800,000تومان
سرویس خواب ملکه مناسب برای اتاق های ساده و طرفداران دکوراسیون مینیمال است.این سرویس خواب شامل تخت یک نفره با 4 کشو، یک پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب اسپرت بوده و برای هر سنی مناسب است.استفاده از متریال مرغوب در ساخت این سرویس خواب باعث کیفیت و دوام آن شده است.امکان اضافه کردن کمد و میز کا..
2,500,000تومان 3,000,000تومان
سرویس خواب مدرن یکنفره هلما شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تحویل داد..
3,200,000تومان
سرویس خواب نوجوان پرنیان​ از مدل های اسپرت می باشد.این سرویس خواب برای هر شخص و در هر سنی مناسب است.در قسمت تاج آن طبقه برای قراردادن کتاب یا وسایل تزیینی و در زیر تخت آن 5 کشو تعبیه شده، که بسیار کاربردی است.سرویس خواب پرنیان با بهترین متریال و بالاترین کیفت تولید شده است.امکان تغییر رنگ پارچه و چو..
2,600,000تومان 3,500,000تومان
سرویس خواب یک نفره دخترانه رکسانا
پرفروش ترین -21 %
سرویس خواب یک نفره رکسانا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.سرویس خواب رکسانا مدرن و پرطرفدار بوده و آینه قدی و طرح چوب آن باعث زیبایی بیشتر این سرویس خواب شده است. این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران با ستون های MDF&nb..
2,200,000تومان 2,800,000تومان
سرویس خواب یک نفره رهام شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.این سرویس خواب زیبا با طرحی  ایتالیایی توسط نجاران زبردست ایرانی تولید شده است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده و اتصالات آن از نوع الیت (elite) اس..
2,750,000تومان 3,300,000تومان
سرویس خواب گلدیس طرحی مدرن و ساده دارد.این سرویس خواب زیبا برای هر شخصی با هر سنی مناسب و قابل استفاده است.سرویس خواب گلدیس شامل تخت دو نفره همراه با کشو زیر تخت، میز آرایش همراه با 5 کشو دراور و آینه و یک پاتختی است. سرویس خواب گلدیس تماما شرکتی بوده و از متریال مرغوب ساخته شده و بسیار بادوام ..
1,950,000تومان 2,500,000تومان
سرویس خواب مهسان سرویس خوابی برای خاص پسندان است.این سرویس خواب رنگ و طرحی خاص دارد.سرویس مهسان برای تمام سنین مناسب بوده و بیشتر در دکوراسیون های منیمال و مدرن مورد استفاده قرار میگیرد.سرویس خواب مهسان شامل تخت خواب یک نفره همراه 4 کشو، یک پاتختی و میزآرایش میباشد و امکان تغییر رنگ دارد...
2,500,000تومان 3,000,000تومان
سرویس خواب آرزو شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تحویل داده می شوند.این سرویس خ..
2,850,000تومان 3,300,000تومان
سرویس خواب یک نفره نرمین
پرفروش ترین -20 %
سرویس خواب نرمین با طرح ساده و کلاسیک خود برای دکوراسیون های کلاسیک مناسب است.این سرویس خواب شامل تخت یک نفره با کشو، پاتختی و میز آرایش می شود.تخت خواب یک نفره نرمین دارای 4 کشو در قسمت زیرین تخت میباشد که کاربردی بودن این محصول را افزایش داده است.سرویس خواب نرمین از متریال مرغوب و با کیفیتی ساخته ..
2,800,000تومان 3,500,000تومان
سرویس خواب یک نفره ساحل شامل یک تخت خواب یک نفره با 4 کشو به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.تلفیق رنگ زیبا و مدل خاص این سریس خواب باعث تمایز و زیبایی بیشتر این سرویس خواب شده است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران  و اتصالات آن از نوع الیت (elite)..
2,500,000تومان 2,950,000تومان
سرویس خواب پاشا اسپرت و شیک می باشد.سرویس خواب پاشا از سرویس خواب های جلوه بخش دکوراسیون شما است.دوام و کیفیت بالا آن به دلیل استفاده از متریال مرغوب برای ساخت این سرویس خواب است.سرویس خواب یک نفره پاشا شامل یک تخت خواب یک نفره همراه کشو، میز ارایش و یک عدد پا تختی می باشد.سرویس خواب پاشا برای تمام ..
2,100,000تومان 3,000,000تومان
سرویس خواب پینار از مدل های اسپرت و ساده می باشد.این سرویس خواب برای تمام سنین مناسب است.سرویس خواب شامل تخت یک نفره با کشو، پاتختی، میز آرایش  می شود.تخت این سرویس خواب دارای کشو بوده و فضای برای قراردادن وسایل در اختیار شما قرار میگیرد...
2,300,000تومان 3,000,000تومان
سرویس خواب یکنفره اسپرت مرجان شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تح..
1,850,000تومان
سرویس خواب دخترانه دُرین از سرویس های کلاسیک و دخترانه است.تاج و لمسه دوزی های آن مدل خاص و جدید میز آرایش این کار توجه هر شخصی را جلب می کند.این سرویس خواب برای تمام سنین مناسب می باشد.امکان تغییر رنگ پارچه و چوب برحسب نظر شما وجود دارد.این سرویس خواب شامل یک تخت خواب یک نفره، کشوهای زیر تخت، ..
2,050,000تومان 2,700,000تومان
سرویس خواب آذین شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تحویل داده می شوند.ای..
1,699,000تومان 2,500,000تومان
سرویس خواب یک نفره وکیوم عروس شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.تلفیق هوشمندانه از چوب و فلز، طرحی زیبا و چشم گیر را به وجود آورده است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده و اتصالات آن از نوع الیت (elite) است.تمام ..
1,499,000تومان 2,200,000تومان
سرویس خواب اسپرت نوجوان مارکدار ساده شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن ..
2,499,000تومان 2,200,000تومان
سرویس خواب یک نفره شنیتا دارای یک طراحی زیبا و عامه پسند است که مورد استقبال همه گروه های سنی میباشد.این سرویس خواب شامل تختخواب یک نفره با کشو، پاتختی و میز آرایش دارای 5 کشو دراور و آینه میباشد.سرویس خواب زیبا شنتیا در اتاق شما زیبایی خاصی به اتاق خواهد بخشید.امکان تغییر رنگ برحسب نظر شما در ..
1,750,000تومان 2,600,000تومان
سرویس خواب یک نفره نیل مدرن و خاص است.طراحی زیبا همراه با کیفیت ساخت بالا موجب اسقبال بالا از این مدل شده است.سرویس خواب شامل تخت خواب یک نفره همراه کشو، پا تختی و میز آرایش می شود.سرویس خواب نیل برای تمام سنین مناسب می باشد.امکان تغییر رنگ برحسب سلیقه شما در این مدل وجود دارد...
2,100,000تومان 2,850,000تومان
نمایش 1 تا 30 از 54 (2 صفحه)
ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه