منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

خرید اینترنتی و آنلاین مبلمان در روز های قرنطینه از خانه #درخانه_بمانیم

سرویس خواب یک نفره

سرویس خواب یک نفره آتیلا
-15 %
سرویس خواب آتیلا از سرویس خواب های مدرن و اسپرت است.این سرویس خواب از مدل های مناسب برای دختران و پسرا ن است.سرویس خواب آتیلا شامل تخت، پاتختی و دراور و آینه می شود.شما می توانید کتابخانه، کمد، میز تحریر و شلف دیواری آن را نیز سفارش دهید.این محصول شرکتی و بسیار با کیفیت بوده و دارای دو سال ضمانت است..
8,100,000تومان 9,500,000تومان
 سرویس خواب یک نفره آدرینا از مدل های لوکس و لاکچری است.این سرویس خواب شامل تخت و میز آرایش می شود.سرویس خواب آدرینا از ام دی اف ساخته شده و کیفیت و مقاوت بالایی دارد.این سرویس خواب یک سال ضمانت داشته و با بسته بندی حبابدار عرضه می شود.این کار در دو رنگ سفید و صورتی قابل سفارش است...
6,200,000تومان
سرویس خواب یک نفره آرمک
-15 %
سرویس خواب یک نفره آرمک از مدل های مدرن و اسپرت است.این سرویس خواب لوکس از مدل های بسیار با کیفیت است.از ام دی اف ساخته شده و محصولی شرکتی است.این سرویس خواب شامل تخت، پاتختی، دراور و آینه می شود.شما می توانید سایر اجزا آن مثل می زتحریر، کتابخانه و غیره را نیز سفارش دهید...
9,600,000تومان 11,300,000تومان
سرویس خواب یک نفره آرمیتا
-15 %
سرویس خواب آرمیتا از مدل و طرح های مدرن است.این سرویس خواب برای هر سن و سلیقه ای مناسب بوده و مدلی پر فروش است.سرویس خواب آرمیتا تمام ام دی اف و محصولی شرکتی و بسیار با کیفیت است.این سرویس خواب را می توانید به همراه سایر اجزا آن سفارش دهید.ما این سرویس خواب را با تخت، پاتختی، دراور و آینه آن به شما ..
10,800,000تومان 12,700,000تومان
سرویس خواب یک نفره ستایش شامل یک تخت خواب یک نفره با 4 کشو به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.طرح مدرن چوب  این سرویس خواب شبیه طرح های ایتالیایی بوده و تماما هنر دست نجاران ایرانی است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده و اتصالات آن ..
7,200,000تومان
سرویس خواب یک نفره آرنا
-15 %
سرویس خواب آرنا از مدل های با لوکس و لاکچری است.طرح چوب همیشه شیک و  بورس بوده و هیچگاه قدیمی نمی شود.این سرویس خواب باکیفیت و با دوام از ام دی اف درجه یک ساخته شده است.سرویس خواب آرنا شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.همچنین می توانید کمد، کتابخانه و میز تحریر این سرویس خواب را نیز سفارش دهی..
9,200,000تومان 10,800,000تومان
سرویس خواب یکنفره ایلیا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تحویل داده..
5,000,000تومان
سرویس خواب یک نفره شنیتا دارای یک طراحی زیبا و عامه پسند است که مورد استقبال همه گروه های سنی میباشد.این سرویس خواب شامل تختخواب یک نفره با کشو، پاتختی و میز آرایش دارای 4 کشو دراور و آینه میباشد.سرویس خواب زیبا شنتیا در اتاق شما زیبایی خاصی به اتاق خواهد بخشید.امکان تغییر رنگ برحسب نظر شما در ..
4,800,000تومان
سرویس خواب یک نفره آرنیکا
-15 %
سرویس خواب آرنیکا از مدل های دخترانه و فانتزی است.انتخاب رنگ صورتی و طرح تخت و میز تحریر این سرویس خواب آن را خاص کرده است.سرویس خواب آرنیکا از ام دی اف ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.سرویس خواب شامل تخت، پاتختی و میز تحریر می شود.شما در صورت تمایل می توانید کمد و دراور این سرویس را نیز سفارش ..
10,600,000تومان 12,500,000تومان
سرویس خواب آلیس از مدل های لوکس و زیبا است.این سرویس خواب از ملامینه و ام دی اف ساخته شده است.سرویس خواب آلیس شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب محصولی با کیفیت و شرکتی است.شما می توانید آن را در رنگ مورد نظر خود سفارش دهید...
4,800,000تومان
سرویس خواب یک نفره موج شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.در این سرویس خواب با تلفیقی از چوب و فلز طرحی زیبا به وجود آورده اند که زیبایی خاصی را برای اتاق شما به ارمغان می آورد.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران و فلز درجه یک شرک..
4,300,000تومان
سرویس خواب آسرین از مدل های جدید و مدرن می باشد.این سرویس خواب از ام دی اف ساخته شده و دوام و کیفیت بسیار بالایی دارد.سرویس خواب آسرین دارای ضمانت نامه کتبی است و با بسته بندی حبابدار عرضه می شود.سرویس خواب شامل تخت یک نفره، پاتختی و میز تحریر کتابخانه دار می شود.این سرویس خواب برای تمام سنین مناسب ..
8,300,000تومان
سرویس خواب یک نفره آفتاب از مدل های کلاسیک و ساده می باشد.این سرویس خواب زیبا از ام دی اف ساخته شده و بسیار محکم و مقاوم است.سرویس خواب آفتاب شامل تخت، پاتختی و میز تحریر کتابخانه دار می شود.سرویس خوابی که مشاهده می کنید با بسته بندی حبابدار و ضمانت نامه کتبی عرضه می شود...
6,900,000تومان
سرویس خواب یک نفره رکسانا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.سرویس خواب رکسانا مدرن و پرطرفدار بوده و آینه قدی و طرح چوب آن باعث زیبایی بیشتر این سرویس خواب شده است. این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران با ستون های MDF&nb..
4,800,000تومان
رنگ سفید در سرویس خواب یکی از رنگ های محبوب است.این رنگ باعث می شود اتاق شما روشن و بزرگتر بنظر رسد.سرویس خواب سپید علاوه بر رنگ زیبایی که دارد بسیار با دوام و مرغوب است.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و از بهترین متریال ها ساخته و تولید می شوند.این سرویس خواب شامل تخت خواب یک نفره همراه با کشوها، ..
4,800,000تومان
سرویس خواب یک نفره آلبرتو
-15 %
سرویس خواب آلبرتو از طرح های مدرن و ساده است.این سرویس خواب از ام دی اف ساخته شده و قسمت تاج آن پارچه ای است.سرویس خواب آلبرتو شامل تخت، پاتختی، دراور و آینه می شود.در صورت تمایل شما سایر قسمت های این سرویس مثل میز تحریر و غیره به همراه آن قابل سفارش است.این سرویس خواب را می توانید در رنگ مورد نظر خ..
9,900,000تومان 11,600,000تومان
سرویس خواب فلزی کلاسیک شامل یک تخت خواب یک نفره با کشو به همراه یک میز آرایش، آینه و یک پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و به دلیل طراحی سبک کلاسیک آن برای تمامی سنین مناسب و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.در ساخت این سرویس خواب از بهترین متریال برای تولید و طراحی ..
3,600,000تومان
سرویس خواب یک نفره  طنین یک سرویس خواب عالی و جامع می باشد که در طراحی بسیار زیبا و جامعی به اجرا درآمده است. این سرویس از جنس ملامینه ی ضد خش و ضد آب ساخته شده است و در برابر انواع خراش و نفوذ آب مقاومت بسیار بالایی دارد. این محصول شامل تخت، کمد و پاتختی می باشد و در صورت لزوم می توانید میزآرا..
8,700,000تومان
سرویس خواب یک نفره آلتون
-15 %
سرویس خواب آلتون از مدل های دخترانه و لوکس است.این سرویس خواب با مدل فانتزی و شیک خود یکی از محصولات پر طرفدار است.سرویس خواب آلتون شرکتی بوده و برای ساخت آن از بهترین متریال ها استفاده شده است.سرویس خواب آلتون شامل تخت، پاتختی و دراور می شود.شما می توانید در صورت تمایل سایر اجزا این سرویس که شامل ک..
10,200,000تومان 12,000,000تومان
سرویس خواب یک نفره آلفا
-15 %
سرویس خواب آلفا از مدل های مدرن با طرحی به روز است.این سرویس خواب با کیفیت و با دوام از محصولات با کیفیت شرکتی است.سرویس خواب آلفا شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانید این سرویس را با سایر قسمت های آن مثل کمد و کتابخانه و غیره سفارش دهید.این سرویس خواب از محصولات شرکتی با دو سال ضمانت ب..
11,100,000تومان 13,000,000تومان
سرویس خواب یک نفره آنجلیک
-15 %
سرویس خواب آنجلیک از مدل های لوکس و زیبا است.این سرویس از طرح های مدرن و پرطرفدار می باشد.سرویس آنجلیک شرکتی بوده و در درجه کیفی بالایی تولید می شود.این سرویس از ام دی اف ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.سرویس آنجلیک شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.همچنین شما می توانید میز تحریر، کتابخانه، ش..
9,900,000تومان 11,600,000تومان
سرویس خواب یک نفره شیدا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.دارای لمسه دوزی زیبا و طراحی خاص و کلاسیک در قسمت تاج تخت این سرویس خواب را خاص و زیبا کرده است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده و اتصالات آن از نوع الی..
5,000,000تومان
سرویس خواب یک نفره آوا طرحی لوکس و اسپرت دارد.این سرویس خواب از جنس ام دی اف ساخته شده است.استفاده از متریال مرغوب در ساخت سرویس خواب باعث دوام و کیفیت بالا آن می شود.سرویس خواب آوا دارای ضمانت نامه کتبی بوده و با بسته بندی حبابدار عرضه می شود.این سرویس خواب شامل تخت، یک پاتختی و میز تحریر می شود...
8,500,000تومان
سرویس خواب بوستون از مدل های زیبا و لوکس است.این سرویس خواب برای دکوراسیون های مدرن و خاص مناسب است.سرویس خواب بوستن شامل تخت، پا تختی و میز آرایش می شود.شما می توانید کمد و میز تحریر این محصول را نیز به همراه آن سفارش دهید.این سرویس خواب  از ام دی اف و ملامینه با اتصالات الیت ساخته شده است.رنگ..
4,800,000تومان
سرویس خواب آوش طرحی کلاسیک و لوکس دارد.این سرویس خواب زیبا شامل تخت، پاتختی، میز تحریر کتابخانه دار می شود.سرویس خواب آوش از ام دی اف ساخته شده و دوام و کیفیت فوق العاده ای دارد.این سرویس خواب با ضمانت نامه کتبی و بسته بندی حبابدار عرضه می شود...
8,600,000تومان
سرویس خواب یک نفره آکاژو
-15 %
سرویس خواب آکاژو طرح منحصر به فرد و متفاوتی دارد.ترکیب رنگ آبی و سفید در کنار طرح قایقی این سرویس خواب آن را خاص کرده است.سرویس خواب آکاژو از ام دی اف ساخته شده و کیفیت بالایی دارد.این سرویس خواب شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.علاوه بر آن می توانید سرویس خواب آکاژو را به همراه میز تحریر، کمد و ..
12,000,000تومان 14,100,000تومان
سرویس خواب فلزی مدل فروهر شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.جنس این سرویس خواب ملامینهبا روکش وکیوم ممبران است که کیفیت بسیار زیادی دارد و دوام بالایی دارد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.تخت خواب این ..
3,900,000تومان
سرویس خواب یک نفره آیسلا
-15 %
سرویس خواب ماتریسا از مدل های دخترانه و لوکس است.این سرویس خواب با ترکیب رنگ سفید و توسی و سرخابی طراحی شده است.سرویس خواب ماتریسا شامل تخت، پاتختی و میز تحریر می شود.همچنین شما می توانید، کمد، کتابخانه، شلف دیواری و دراور این محصول را نیز سفارش دهید.این محصول شرکتی و با کیفیت دارای 2 سال ضمانت است...
9,400,000تومان 11,100,000تومان
سرویس خواب یک نفره اسپارتا
-15 %
سرویس خواب یک نفره اسپارتا از مدل های زیبا و جدید است.رنگ آبی این سرویس خواب آرامش بخش اتاق خواب فرزند شما است.این سرویس خواب از ام دی اف ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.سرویس خواب اسپارتا شامل تخت ، پاتختی و میز تحریر می شود.در صورت تمایل می توانید کمد، دراور و کتابخانه این سرویس را نیز سفارش ..
10,200,000تومان 12,000,000تومان
سرویس خواب یک نفره افرا
-15 %
سرویس خواب افرا زیبا و لوکس است.این سرویس خواب طرح مدرن و ساده ای دارد.سرویس خواب افرا با کیفیت و با دوام است.این سرویس خواب از متریال درجه یک ساخته شده و محصولی شرکتی است.سرویس خواب افرا شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می  شود.این سرویس خواب را می توانید به همراه سایر اجزا آن از قبیل میز تحریر، ک..
10,000,000تومان 11,800,000تومان
سرویس خواب یک نفره الین
-14 %
سرویس خواب الین از مدل های کلاسیک و اسپرت است.این سرویس خواب زیبا برای استفاده دختر یا پسر شما عزیزان مناسب می باشد.کیفیت در سرویس خواب اهمیت زیادی دارد.کیفیت این محصول را ام دی اف مرغوبی که برای ساخت آن استفاده شده است تضمین می کند.این سرویس شامل تخت، پاتختی و میز تحریر می شود.شما می توانید بر حسب ..
9,700,000تومان 11,300,000تومان
سرویس خواب یک نفره الینا
-15 %
سرویس خواب دخترانه الینا از مدل های لوکس و فانتزی است.این سرویس با طرح قلب و ترکیب رنگ سفید و صورتی اتاق دختر شما را زیباتر می کند.سرویس خواب الینا شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانید کمد و میز تحریر این سرویس را نیز به همراه اجزا اصلی آن سفارش دهید.سرویس الینا از ام دی اف ساخته شده و ..
10,300,000تومان 12,100,000تومان
سرویس خواب یک نفره امیلیا
-15 %
سرویس خواب دخترانه و زیبای امیلیا از مدل های بسیار لوکس است.این سرویس خواب با رنگ یاسی و ترکیب آن با بنفش و سفید بسیار خاص شده است.سرویس خواب امیلیا از ام دی اف درجه یک با اتصالات الیت ساخته شده است.این سرویس شامل تخت یک نفره، پاتختی و میز آرایش (میز، آینه و صندلی) می شود.شما می توانید کمد، میز تحری..
13,100,000تومان 15,400,000تومان
سرویس خواب یک نفره اونیس
-15 %
مدل اونیس از مدل های زیبا و مدرن است.یکی از ویژگی های مدل های مدرن استفاده از رنگ های خنثی در آن ها است.رنگ خنثی با تمام رنگ ها در دکوراسیون قابل ست کردن است.سرویس خواب اونیس شرکتی بوده و از متریال با کیفیت ساخته شده است.وجود دو سال ضمانت کیفیت این سرویس را تضمین می کند.سرویس خواب اونیس شامل تخت، پا..
9,100,000تومان 10,700,000تومان
سرویس خواب یک نفره ایر طرحی اسپرت و زیبا دارد.این سرویس خواب از ام دی اف ساخته شده و دوام و کیفیت بالایی دارد.سرویس خواب ایر شامل تخت یک نفره، پاتختی و میز کامپیوتر می شود.این سرویس دارای ضمانت نامه کتبی بوده و با بسته بندی حبابدار عرضه می شود...
6,500,000تومان
سرویس خواب یک نفره شادی شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.طرح ساده و زیبا این سرویس خواب باعث شده است تا هر شخصی با هر سلیقه و رنج سنی بتواند از آن استفاده کند.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده و اتصالات آن از ن..
3,800,000تومان
نمایش 1 تا 36 از 159 (5 صفحه)

راهنما خرید سرویس خواب یک نفره 

قبل از هرچیز بودجه خود را مشخص کنید و سعی کنید بهترین سرویس را با همان پول خریداری نمایید. سرویس خواب ها از جنس چوب، ام دی اف، ملامینه یا آهن ساخته می شوند که چوب مرغوبترین و البته گران ترین آنها است بعد از آن  ام دی اف است که از ملامینه با کیفیت تر می باشد با این وجود در زمان خرید دقت کنید چون ممکن است بعضی تولید کنندگان از جنس های نامرغوب استفاده نمایند. انتخابتان را با توجه به فضا اتاق خود انجام دهید و در صورتی که فضا اتاق شما کوچک است تخت بزرگ خریداری نکنید.


سرویس خواب یک نفره بزرگسال

سرویس خواب یک نفره ای که اکثر بزرگسالان خریداری و از آن استفاده می کنند معمولا طرحی ساده و اسپرت داشته و بدور از طرح های فانتزی دوران نوجوانی است. اگر قصد خرید سرویس خواب برای نوجوان خود را دارید و میخواهید سالها از آن استفاده کند بهتر است طرح های ساده را انتخاب کنید که برای دوره جوانی او نیز مناسب باشد.


سرویس خواب یک نفره دخترانه پسرانه مدرن شیک سفید


سرویس خواب یک نفره دخترانه

سرویس خواب های دخترانه طرح های فانتزی داشته و در رنگ های پاستلی و روشن تولید می شوند. البته شما می توانید برای فرزندتان سرویس خوابی ساده و اسپرت یا گاهی سرویس خواب سلطنتی خریداری کنید.


سرویس خواب یک نفره پسرانه

با توجه به علایق فرزندتان می توانید برای او سرویس خوابی مناسب بخرید. مثلا اگر فرزند شما علاقه زیادی به فوتبال دارد می توانید دکوراسیون اتاق او را فوتبالی کرده و سرویس خوابی مناسب با آن دکوراسیون برای او خریداری کنید. 


سرویس خواب یک نفره چوبی

سرویس خواب ها از متریال های مختلفی ساخته می شوند اما چوب یکی از بهترین متریال ها برای ساخت سرویس خواب است. سرویس خواب چوبی بسیار محکم و با دوام است، به همین نسبت نیز این سرویس خواب از سایر سرویس ها قیمت بالاتری دارد.


سرویس خواب یک نفره شیک مدرن اسپرت دخترانه پسرانه سفید


سرویس خواب یک نفره سفید

رنگ سفید برای دکوراسیون چوبی یکی از رنگ های مد شده در سال های اخیر است که طرفداران زیادی دارد. سرویس خواب سفید برای هر شخصی، در هر سنی و با هر سلیقه ای مناسب بوده و مزیت دیگر آن این است در اتاق های کوچک باعث بزرگتر بنظر رسیدن فضا اتاق خواب می شود.


سرویس خواب یک نفره ارزان

قیمت سرویس خواب با توجه به مترسیال استفاده شده برای ساخت آن تعیین می شود از این جهت سرویس خواب چوبی بیشترین قیمت و سرویس خواب فلزی کمترین قیمت را در بین سرویس خواب ها دارند.


سرویس خواب یک نفره دخترانه پسرانه شیک مدرن سفید اسپرت


تجربه مشتریان

سوالات متداول

1- چرا در سایر فروشگاه ها قیمت نسبت به آف دکور بالاتر می باشد؟

فروش اینترنتی و کاهش هزینه ها در فروشگاه های اینترنتی باعث کاهش قیمت ها شده است و فروش به صورت مستقیم انجام می شود.

2- نحوه ارسال سرویس خواب یک نفره به سراسر ایران چگونه است؟

سرویس خواب یک نفره به سراسر ایران توسط باربری مخصوص سرویس خواب ارسال می شود.

3- چطور از کیفیت کارها و شرکتی بودن سرویس خواب یک نفره مطمئن شویم؟

تمامی سرویس خواب های یک نفره موجود در سایت آف دکور شرکتی بوده و دارای ضمانت نامه معتبر می باشند. سرویس خواب کارگاهی در سیستم آف دکور عرضه نمی شود.

4- سرویس خواب یک نفره شامل چه چیزهایی می شود؟

سرویس خواب یک نفره شامل تخت یک نفره، پاتختی و میز آرایش یا تحریر می شود. شما می توانید سایر اجزا سرویس خواب مثل کمد را نیز به همراه آن سفارش دهید.

5- امکان ثبت سفارش برای مدل هایی که توقف تولید می باشند وجود دارد؟

خیر، با توجه به این که از خط تولید خارج شده اند امکان تولید این محصولات وجود ندارد.

6- از چه چوبی در سرویس خواب یک نفره استفاده می شود؟

متریال استفاده شده برای هر سرویس خواب یک نفره متفاوت می باشد و تمام سرویس خواب ها با متریال درجه یک مانند چوب روس، ام دی اف و ملامینه و ... ارائه می شوند.

7- نحوه ثبت سفارش به چه صورتی می باشد؟

شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی ثبت سفارش تون رو انجام دهید، در صورت اینترنتی جزئیات محصول به تایید شما رسیده و سپس سفارش شما ثبت می گردد.