منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

خرید اینترنتی و آنلاین مبلمان و دکوراسیون #درخانه_بمانیم #کرونا_را_شکست_میدهیم

سرویس خواب یک نفره

سرویس خواب یک نفره ستایش
-25 %
سرویس خواب یک نفره ستایش شامل یک تخت خواب یک نفره با 4 کشو به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.طرح مدرن چوب  این سرویس خواب شبیه طرح های ایتالیایی بوده و تماما هنر دست نجاران ایرانی است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده و اتصالات آن ..
3,300,000تومان 4,400,000تومان
سرویس خواب یک نفره شنیتا
-27 %
سرویس خواب یک نفره شنیتا دارای یک طراحی زیبا و عامه پسند است که مورد استقبال همه گروه های سنی میباشد.این سرویس خواب شامل تختخواب یک نفره با کشو، پاتختی و میز آرایش دارای 5 کشو دراور و آینه میباشد.سرویس خواب زیبا شنتیا در اتاق شما زیبایی خاصی به اتاق خواهد بخشید.امکان تغییر رنگ برحسب نظر شما در ..
2,400,000تومان 3,300,000تومان
سرویس خواب یک نفره نیل
-28 %
سرویس خواب یک نفره نیل مدرن و خاص است.طراحی زیبا همراه با کیفیت ساخت بالا موجب اسقبال بالا از این مدل شده است.سرویس خواب شامل تخت خواب یک نفره همراه کشو، پا تختی و میز آرایش می شود.سرویس خواب نیل برای تمام سنین مناسب می باشد.امکان تغییر رنگ برحسب سلیقه شما در این مدل وجود دارد...
2,600,000تومان 3,600,000تومان
سرویس خواب یکنفره ایلیا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تحویل داده..
2,800,000تومان
سرویس خواب یک نفره آلیس
-32 %
سرویس خواب آلیس از مدل های لوکس و زیبا است.این سرویس خواب از ملامینه و ام دی اف ساخته شده است.سرویس خواب آلیس شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب محصولی با کیفیت و شرکتی است.شما می توانید آن را در رنگ مورد نظر خود سفارش دهید...
3,200,000تومان 4,700,000تومان
سرویس خواب یک نفره موج شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.در این سرویس خواب با تلفیقی از چوب و فلز طرحی زیبا به وجود آورده اند که زیبایی خاصی را برای اتاق شما به ارمغان می آورد.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران و فلز درجه یک شرک..
2,100,000تومان
سرویس خواب یک نفره دخترانه رکسانا
-20 %
سرویس خواب یک نفره رکسانا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.سرویس خواب رکسانا مدرن و پرطرفدار بوده و آینه قدی و طرح چوب آن باعث زیبایی بیشتر این سرویس خواب شده است. این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران با ستون های MDF&nb..
2,800,000تومان 3,500,000تومان
سرویس خواب یک نفره سپید
-38 %
رنگ سفید از رنگ های ترند سال 2018 است.این رنگ باعث می شود اتاق شما روشن و بزرگتر بنظر رسد.سرویس خواب سپید علاوه بر رنگ زیبایی که دارد بسیار با دوام و مرغوب است.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و از بهترین متریال ها ساخته و تولید می شوند.این سرویس خواب شامل تخت خواب یک نفره همراه با کشوها، میز آرایش ..
2,400,000تومان 3,900,000تومان
سرویس خواب کلاسیک
-10 %
سرویس خواب فلزی کلاسیک شامل یک تخت خواب یک نفره با کشو به همراه یک میز آرایش، آینه و یک پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و به دلیل طراحی سبک کلاسیک آن برای تمامی سنین مناسب و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.در ساخت این سرویس خواب از بهترین متریال برای تولید و طراحی ..
1,800,000تومان 2,000,000تومان
سرویس خواب یکنفره جوان ماندانا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.یکی از ویژگی های سرویس خواب یک نفره جوان ماندانا زیبایی و طراحی به خصوص آن است که آرامش را به فضای اتاق خوابتان هدیه میکند.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit)&..
2,300,000تومان
سرویس خواب یک نفره مارال
-11 %
سرویس خواب یک نفره مارال شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تحویل داده م..
3,100,000تومان 3,500,000تومان
سرویس خواب یک نفره دخترانه شیدا
-22 %
سرویس خواب یک نفره شیدا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.دارای لمسه دوزی زیبا و طراحی خاص و کلاسیک در قسمت تاج تخت این سرویس خواب را خاص و زیبا کرده است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده و اتصالات آن از نوع الی..
2,500,000تومان 3,200,000تومان
سرویس خواب یک نفره بوستون
-15 %
سرویس خواب بوستون از مدل های زیبا و لوکس است.این سرویس خواب برای دکوراسیون های مدرن و خاص مناسب است.سرویس خواب بوستن شامل تخت، پا تختی و میز آرایش می شود.شما می توانید کمد و میز تحریر این محصول را نیز به همراه آن سفارش دهید.این سرویس خواب  از ام دی اف و ملامینه با اتصالات الیت ساخته شده است.رنگ..
2,900,000تومان 3,400,000تومان
سرویس خواب فلزی مدل فروهر شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.جنس این سرویس خواب ملامینهبا روکش وکیوم ممبران است که کیفیت بسیار زیادی دارد و دوام بالایی دارد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس..
2,000,000تومان
سرویس خواب یک نفره ورساچه
-17 %
سرویس خواب یک نفره ورساچه شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.این سرویس خواب با طرحی کلاسیک و طرح ورساچه بر روی تاج و قسمت پایین خود ساخته شده است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده و اتصالات آن از نوع الیت (elite)..
2,000,000تومان 2,400,000تومان
سرویس خواب یک نفره مدرن شادی
-10 %
سرویس خواب یک نفره شادی شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.طرح ساده و زیبا این سرویس خواب باعث شده است تا هر شخصی با هر سلیقه و رنج سنی بتواند از آن استفاده کند.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده و اتصالات آن از ن..
1,800,000تومان 2,000,000تومان
سرویس خواب یک نفره میلان شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.یکی از ویژگی های سرویس خواب یک نفره میلان زیبایی و طراحی خاص آن است که برای هر نوع دکوراسیون مناسب است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران و فلز درجه یک شرکتی بوده و..
1,900,000تومان
سرویس خواب یک نفره مدرن  سه ستاره
-18 %
سرویس خواب یک نفره سه ستاره شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.تلفیق هوشمندانه از چوب و فلز، طرحی زیبا و چشم گیر را به وجود آورده است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی و فلز درجه یک بوده و اتصالات آن از نوع الیت (elit..
1,800,000تومان 2,200,000تومان
سرویس خواب یک نفره دیانا از مدل های اسپرت و کلاسیک است.این سرویس خواب برای دختر ها و پسرهای جوان مناسب است.شما می توانید رنگ چوب و پارچه تاج این تخت را به سلیقه خود انتخاب کنید.سرویس خواب های یک نفره شامل تخت میز تحریر و پاتختی هستند.اما شما می توانید به سلیقه خود آیتم میز آرایش و کمد را نیز به این ..
5,100,000تومان
سرویس خواب یک نفره ماریا طرحی مدرن و لوکس است.این سرویس خواب منحصر به فرد با کیفیت بالا و از متریال با دوام ساخته شده است.سرویس خواب ماریا شامل تخت، پاتختی و میز تحریر می شود.شما می توانید میز آرایش و کمد این سرویس را نیز در صورت تمایل به همراه آن سفارش دهید.سرویس خواب ماریا در رنگ مورد نظر شما ساخت..
5,100,000تومان
سرویس خواب یک نفره پادینا از طرح های جدید استاین سرویس خواب تلفیقی از طرح های کلاسیک و مدرن می باشد.این محصول از محصولات با کیفیت شرکتی و درجه یک است.شما می توانید ترکیب رنگ آن را به سلیقه خود انتخاب کنید.سرویس خواب پادینا شامل تخت، پاتختی و میز تحریر می شود.شما می توانید دراور، میز آرایش و کمد ست ا..
5,100,000تومان
سرویس خواب یک نفره پاریس از مدل های لوکس و با کیفیت است.این سرویس خواب برای علاقه مندان پاریس و برج ایفل یک انتخاب عالی است.این محصول شرکتی بوده و با کیفیت بسیار بالایی تولید شده است.سرویس خواب پاریس شامل تخت، پاتختی و میز تحریر می شود.امکان سفارش میز آرایش و کمد نیز به همراه این سرویس وجود دارد...
5,100,000تومان
سرویس خواب یک نفره گرل یکی از مدل های دخترانه و پر طرفدار است.این سرویس خواب از طرح های جدید و خاص است.ما این سرویس خواب را به دختر خانم های خوش سلیقه پیشنهاد می کنیم.سرویس خواب گرل شامل تخت یک نفره، میز تحریر و پاتختی می شود.این سرویس خواب را می توانید به همراه کمد و میز آرایش آن سفارش دهید...
5,100,000تومان
سرویس خواب یک نفره سنا
-26 % توقف تولید
سرویس خواب یک نفره سنا از طرح های مدرن 2018 است.این سرویس خواب شامل تخت یک نفره با دو کشو، پاتختی و میزآرایش است.سرویس خواب یک نفره سنا با متریال با کیفیتی تولید شده و از دوام بالایی برخوردار است.این سرویس خواب برای تمام سنین مناسب است و امکان تغییر رنگ وجود دارد...
2,900,000تومان 3,900,000تومان
سرویس خواب یک نفره مازون
-25 % توقف تولید
سرویس خواب یک مازون یک سرویس خواب مدرن و اسپرت است.این سرویس خواب برای کسانی که طرفدار مدل های مدرن هستند توصیه می شود.این سرویس خواب شامل تخت، یک پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانید کمد و میز تحریر این سرویس خواب را نیز به همراه آن سفارش دهید.این محصول دارای دو سال ضمانت بوده و رنگ آن را می توا..
3,600,000تومان 4,800,000تومان
سرویس خواب یک نفره مهتاب
-26 % توقف تولید
سرویس خواب مهتاب از مدل های مدرن و جدید است.این سرویس خواب طرح منحصر به فردی داشته و از مدل های پر طرفدار است.سرویس خواب مهتاب از ملامینه و ام دی اف ساخته شده است.این سرویس خواب شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانید کمد آن را نیز در صورت تمایل سفارش دهید.این سرویس خواب در رنگ مورد نظر شم..
3,500,000تومان 4,700,000تومان
سرویس خواب یک نفره پرنیان
-25 % توقف تولید
سرویس خواب نوجوان پرنیان​ از مدل های اسپرت می باشد.این سرویس خواب برای هر شخص و در هر سنی مناسب است.در قسمت تاج آن طبقه برای قراردادن کتاب یا وسایل تزیینی و در زیر تخت آن 5 کشو تعبیه شده، که بسیار کاربردی است.سرویس خواب پرنیان با بهترین متریال و بالاترین کیفت تولید شده است.امکان تغییر رنگ پارچه و چو..
3,300,000تومان 4,400,000تومان
سرویس خواب یک نفره پینار
-26 % تمام شد
سرویس خواب پینار از مدل های اسپرت و ساده می باشد.این سرویس خواب برای تمام سنین مناسب است.سرویس خواب شامل تخت یک نفره با کشو، پاتختی، میز آرایش  می شود.تخت این سرویس خواب دارای کشو بوده و فضای برای قراردادن وسایل در اختیار شما قرار میگیرد...
2,900,000تومان 3,900,000تومان
سرویس خواب اسپرت نوجوان مارکدار خم
توقف تولید
سرویس خواب اسپرت نوجوان مارکدار خم شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تح..
2,100,000تومان
سرویس خواب اسپرت نوجوان مارکدار ساده
--14 % توقف تولید
سرویس خواب اسپرت نوجوان مارکدار ساده شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن ..
3,200,000تومان 2,800,000تومان
سرویس خواب اسپرت یکنفره ملودی موج
توقف تولید
سرویس خواب اسپرت یکنفره ملودی موج شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن&nbs..
1,800,000تومان
سرویس خواب مدرن یک نفره رز
توقف تولید
سرویس خواب یک نفره رز شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.تلفیق رنگ سفید و طلایی در این سرویس خواب باعث جلوه خاص آن شده که هر چشمی را خیره می کند.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران شرکتی بوده و اتصالات آن از نوع الیت (elite) ..
3,600,000تومان
سرویس خواب مدرن یک نفره صدف
توقف تولید
سرویس خواب یک نفره صدف شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و یک پاتختی می باشد.این سرویس خواب زیبا بوده و با متریال درجه یک ساخته شده است.این سرویس خواب چوبی ملامینه با روکش وکیوم ممبران و فلز درجه یک شرکتی بوده و اتصالات آن از نوع الیت (elite) است.تمام سرویس..
2,000,000تومان
سرویس خواب مدرن یکنفره هلیا
توقف تولید
سرویس خواب مدرن یکنفره هلیا شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن ..
2,400,000تومان
سرویس خواب کلاسیک یک نفره بهار
توقف تولید
سرویس خواب کلاسیک یکنفره بهار شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نوع اتصالات الیت (elit) می باشد و در بسته بندی حبابدار و کارتن تح..
2,000,000تومان
سرویس خواب یک نفره  3d led
-24 % تمام شد
سرویس خواب فلزی  3d led شامل یک تخت خواب یک نفره به همراه یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و پاتختی می باشد.جنس این سرویس خواب ملامینه است که کیفیت بسیار زیادی دارد و دوام بالایی دارد.این سرویس خواب دارای طول عمر زیادی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.اتصالات سرویس خواب ها از نو..
1,900,000تومان 2,500,000تومان
نمایش 1 تا 36 از 64 (2 صفحه)

راهنما خرید سرویس خواب یک نفره 

قبل از هرچیز بودجه خود را مشخص کنید و سعی کنید بهترین سرویس را با همان پول خریداری نمایید. سرویس خواب ها از جنس چوب، ام دی اف، ملامینه یا آهن ساخته می شوند که چوب مرغوبترین و البته گران ترین آنها است بعد از آن  ام دی اف است که از ملامینه با کیفیت تر می باشد با این وجود در زمان خرید دقت کنید چون ممکن است بعضی تولید کنندگان از جنس های نامرغوب استفاده نمایند. انتخابتان را با توجه به فضا اتاق خود انجام دهید و در صورتی که فضا اتاق شما کوچک است تخت بزرگ خریداری نکنید.


سرویس خواب یک نفره بزرگسال

سرویس خواب یک نفره ای که اکثر بزرگسالان خریداری و از آن استفاده می کنند معمولا طرحی ساده و اسپرت داشته و بدور از طرح های فانتزی دوران نوجوانی است. اگر قصد خرید سرویس خواب برای نوجوان خود را دارید و میخواهید سالها از آن استفاده کند بهتر است طرح های ساده را انتخاب کنید که برای دوره جوانی او نیز مناسب باشد.


سرویس خواب یک نفره دخترانه

سرویس خواب های دخترانه طرح های فانتزی داشته و در رنگ های پاستلی و روشن تولید می شوند. البته شما می توانید برای فرزندتان سرویس خوابی ساده و اسپرت یا گاهی سرویس خواب سلطنتی خریداری کنید.


سرویس خواب یک نفره پسرانه

با توجه به علایق فرزندتان می توانید برای او سرویس خوابی مناسب بخرید. مثلا اگر فرزند شما علاقه زیادی به فوتبال دارد می توانید دکوراسیون اتاق او را فوتبالی کرده و سرویس خوابی مناسب با آن دکوراسیون برای او خریداری کنید. 


سرویس خواب یک نفره چوبی

سرویس خواب ها از متریال های مختلفی ساخته می شوند اما چوب یکی از بهترین متریال ها برای ساخت سرویس خواب است. سرویس خواب چوبی بسیار محکم و با دوام است، به همین نسبت نیز این سرویس خواب از سایر سرویس ها قیمت بالاتری دارد.


سرویس خواب یک نفره سفید

رنگ سفید برای دکوراسیون چوبی یکی از رنگ های مد شده در سال های اخیر است که طرفداران زیادی دارد. سرویس خواب سفید برای هر شخصی، در هر سنی و با هر سلیقه ای مناسب بوده و مزیت دیگر آن این است در اتاق های کوچک باعث بزرگتر بنظر رسیدن فضا اتاق خواب می شود.


سرویس خواب یک نفره ارزان

قیمت سرویس خواب با توجه به مترسیال استفاده شده برای ساخت آن تعیین می شود از این جهت سرویس خواب چوبی بیشترین قیمت و سرویس خواب فلزی کمترین قیمت را در بین سرویس خواب ها دارند.

تجربه مشتریان

سوالات متداول

1- چرا در سایر فروشگاه ها قیمت نسبت به آف دکور بالاتر می باشد؟

فروش اینترنتی و کاهش هزینه ها در فروشگاه های اینترنتی باعث کاهش قیمت ها شده است و فروش به صورت مستقیم انجام می شود.

2- نحوه ارسال سرویس خواب یک نفره به سراسر ایران چگونه است؟

سرویس خواب یک نفره به سراسر ایران توسط باربری مخصوص سرویس خواب ارسال می شود.

3- چطور از کیفیت کارها و شرکتی بودن سرویس خواب یک نفره مطمئن شویم؟

تمامی سرویس خواب های یک نفره موجود در سایت آف دکور شرکتی بوده و دارای ضمانت نامه معتبر می باشند. سرویس خواب کارگاهی در سیستم آف دکور عرضه نمی شود.

4- سرویس خواب یک نفره شامل چه چیزهایی می شود؟

سرویس خواب یک نفره شامل تخت یک نفره، پاتختی و میز آرایش یا تحریر می شود. شما می توانید سایر اجزا سرویس خواب مثل کمد را نیز به همراه آن سفارش دهید.

5- امکان ثبت سفارش برای مدل هایی که توقف تولید می باشند وجود دارد؟

خیر، با توجه به این که از خط تولید خارج شده اند امکان تولید این محصولات وجود ندارد.

6- از چه چوبی در سرویس خواب یک نفره استفاده می شود؟

متریال استفاده شده برای هر سرویس خواب یک نفره متفاوت می باشد و تمام سرویس خواب ها با متریال درجه یک مانند چوب روس، ام دی اف و ملامینه و ... ارائه می شوند.

7- نحوه ثبت سفارش به چه صورتی می باشد؟

شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی ثبت سفارش تون رو انجام دهید، در صورت اینترنتی جزئیات محصول به تایید شما رسیده و سپس سفارش شما ثبت می گردد.

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه