در چیدمان منزل تازه عروس ها باید برای همه قسمت های خانه انرژی بگذارید زیرا در خانه نو عروسان همه قسمت ها اهمیت دارند و باید زیبایی چشم نوازی داشته باشند. معمولا اولین جایی که چیدمان دکوراسیون آن را انجام می دهند اتاق نشیمن خانه تازه عروس ها است و بعد از آن آشپزخانه نقش مهمی در زیبایی خانه اما بخشی از خانه که قرار است آرامش افراد را تامین ‌کند اتاق خواب است که لازم است برای تزیین دکوراسیون اتاق خواب عروس از همه خلاقیت و سلیقه خود استفاده کنید.

 

تزیین اتاق خواب عروس

 

اگر شما از قوانین دکوراسیون و چیدمان آگاهی کافی داشته باشید و بتوانید یک چیدمان اصولی برای خانه خود و قسمت های مختلف مخصوصا اتاق خواب داشته باشید می‌شود که یک خانه زیبا و پر از آرامش حاصل کار شما باشد که هر مهمانی که وارد خانه‌ تان می‌شود از بودن در آن لذت ببرد.

 

دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد

از عوامل مهمی که در چیدمان اتاق خواب عروس اهمیت زیادی دارد نورپردازی مناسب است. در کنار نورپردازی مهم است که از چه رنگی در دکوراسیون اتاق خواب عروس استفاده می کنید و همچنین سرویس چوب و تزییناتی که بر روی آن قرار می دهید و پرده ای که برای اتاق خواب عروس نصب می کنید همه عوامل تاثیرگذار بر زیبایی و آرامش این محیط هستند.

 

اتاق خواب تازه عروس ها

 

علاوه بر اینکه در خرید وسایل اتاق خواب دقت زیادی به خرج می دهید سعی کنید در نظر داشته باشید که وسیله هایی که خریده اید به چه صورت است و نهایت هماهنگی را در آنها به وجود بیاورید و در نهایت طوری وسیله ها را بچینید که یک فضای صمیمی و آرام در خانه شما به وجود بیاید.

 

جدیدترین رنگ اتاق خواب عروس

همانطور که می دانید رنگ هایی که در اتاق خواب و یا قسمت های دیگر خانه استفاده می شود دقیقا روی احساس شما و ذهن شما تاثیر می گذارد و چون اتاق خواب جایی است که شما قرار است در آن به آرامش برسید بهتر است از رنگی استفاده کنید که دقیقا این حس را در شما به وجود می آورد.

 

معمولاً برای رنگ اتاق خواب تازه عروس ها از رنگ های سفید و فیلی و همچنین رنگ طوسی روشن بیشتر استفاده می کنند زیرا این رنگ ها هم دلبازتر هستند و هم آرامش بیشتری را به همراه دارند. البته رنگ آبی آسمانی هم جزو رنگ هایی است که طرفدار زیادی بین تازه عروس ها داشته است.

 

تم قرمز و سفید اتاق خواب عروس

 

 البته فکر نکنید که با گفتن این رنگ ها شما در انتخاب رنگ محدود شده اید و شما می توانید از هر رنگی که حس خوبی به شما می دهد در اتاق خواب استفاده کنید. ولی این نکته را در نظر داشته باشید که هر رنگی را به عنوان رنگ شاخص اتاق در نظر گرفتید، سایر وسایل را طوری انتخاب کنید که در توناژ همان رنگ قرار داشته باشند و یا اینکه رنگ متضاد و مکمل باشند. هیچ وقت ترکیب رنگ ها را بدون قانون انجام ندهید زیرا با این که هزینه برای خرید آنها صرف کرده‌اید زیبایی که شما می‌خواهید را نمی تواند برای شما تامین کند.

 

طراحی اتاق خواب عروس و داماد

 سعی کنید در اتاق خواب تازه عروس ها از این شمع ها برای تزیین اطراف تخت خواب و کل اتاق خواب استفاده کنید و نور پردازی طوری باشد که بتوانید موقع خواب یک سری نورهای ملایم و کمی در اتاق وجود داشته باشد که بهترین قسمت برای این نورپردازی های ملایم بالای تخت خواب است و باز هم تأکید می کنیم که از قرار دادن شمع در اتاق خواب غافل نشوید زیرا یک فضای رمانتیک و جذابی را در اتاق زوج‌های جوان به وجود می آورد.

 

دیزاین اتاق خواب عروس

 

تزیین حجله عروس با ساتن

یکی از ابزارهایی که می توانید برای تزیین اتاق خواب عروس و دامادهای جوان از آن استفاده کنید پارچه های ساتن است که با کمی ذوق و سلیقه و خلاقیت می توانید این پارچه را به صورت گل در آورید و روی تخت خواب بگذارید. یا اینکه برای خلق طرح های جذاب و زیبا می توانید از این پارچه ها استفاده کنید. حتی اگر ایده ای نداشتید می توانید در اینترنت تزیینات با پارچه ساتن را جستجو کنید و از مدل ها ایده بگیرید.

 

تزیین حجله عروس با ساتن

 

تزیین اتاق خواب عروس با نمد

شما همچنین می توانید از پارچه های نمدی هم برای تزیین جهزیه نو عروس ها استفاده کنید. برای تزیین اتاق خواب عروس و دامادهای جوان از این پارچه استفاده کنید تا وقتی جهزیه را به نمایش گذاشتید مهمان ها از سلیقه و ذوق شما به وجد بیایند.

 

تزیین اتاق عروس با شمع و گل