در بین وسایل مختلفی که برای منازل خریداری می شود، بوفه ها و ویترین ها جزو آن دسته ای هستند که وقت و انرژی زیادی برای انتخاب آن ها و خریدشان صرف می شود زیرا جلوه ی خاصی به محیط می بخشد و تاثیر زیادی در ظاهر آن خواهد داشت. خیلی از خانم ها علاقمند هستند که وسایل و ظروف را در جایگاه مشخص و منظمی قرار دهند و به همین دلیل تمایل به خرید بوفه ها در بین خانم ها همیشه وجود داشته است و مدل های مختلف دکوری های چوبی و غیر چوبی در دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار میگیرد که در ادامه برای شما خواهیم گفت.

 

بوفه استند چوبی میز ناهار خوری 6 شش نفره کنسول و آینه چوبی mdf

 

ویترین مدرن استند بوفه چوبی فلزی

 

ویترین و بوفه و  استند چوبی فلزی مدرن

 

ویترین لوکس بوفه و استند کلاسیک و سلطنتی لاکچری مبل سلطنتی

 

ویترین لاکچری طلایی سلطنتی

 

ویترین چوبی کلاسیک سلطنتی خاص و شیک مبلمان سلطنتی

 

انواع بوفه های سلطنتی و مدرن

بوفه و کمد های سلطنتی با سبک دکوراسیون کلاسیک مطابقت دارند زیرا این نوع  بوفه ها بسیار پر تزیین هستند و جزئیات زیادی دارند و خطوط منحنی زیادی در آنها به کار رفته اند که رنگ آنها اغلب قهوه ای طلایی و سفید است که نقش های برجسته ای که روی آنها وجود دارد از ویژگی‌های بارز آنها است. در صورتی که در دکوراسیون منزل خود از این موارد استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم که از مبلمان کلاسیک و میز غذاخوری کلاسیک در یک سالن بزرگ استفاده کنید زیرا تزئینات فراوان باعث می شود که محیط شلوغ باشد و در منازل کوچک به کاربردن این سبک کار مناسبی نیست.

اما هنگامی صحبت از بوفه های مدرن به میان می آید بیشتر اشکال مستطیلی و فرم های خاصی مد نظرمان است که در انواع مدرن آن به خاطر اینکه شیشه به کار نرفته است، محیط می‌تواند متفاوت جلوه کند پس بهتر است که قبل از اینکه انتخاب خود را انجام دهید جایی که می‌خواهید ویترین را در آن قرار بدهید انتخاب کنید و بعد ویترین یا بوفه مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

مبل سلطنتی بوفه ویترین استند چوبی سلطنتی

 

ویترین و بوفه استند کتابخونه چوبی ساده

 

ویترین بوفه استند کتابخانه چوبی و شیشه ای

 

مدل های متنوع بوفه های کوتاه و فانتزی

با توجه به فضای محدود بیشتر خانه های امروزی بوفه های کوتاه بسیار مورد توجه قرار گرفتند. این نوع از بوفه خیلی خوب طرف ها را در خود جای میدهند و مورد نمایش قرار می دهند. از انواع کشو دار این بوفه ها هم میتوانید در محیط منزلتان استفاده کنید که از نظر کاربری هم نیازتان را تامین میکند. گاها از بوفه های کوتاه برای پوشاندن و پر کردن فرورفتگی دیوار ها و بخش های مختلف منزل هم میشود استفاده کرد. اما وقتی از بوفه های فانتزی در منزل خود استفاده می کنید آزادی عمل شما برای انتخاب بیشتر میشود و این نوع بوفه ظاهر رسمی زیادی ندارد و در بسیاری محیط ها چشم نواز خواهند بود. تنوع رنگ در این نوع بوفه زیاد است و باید این را هم مد نظر بگیرید که انتخاب شما با سبک دکوراسیون حاکم در خانه شما همخوانی داشته باشد.

 

ویترین استند بوفه کتابخانه چوبی کلاسیک

 

ویترین فانتزی استند چوبی

 

ویترین تلویزیون فلزی چوبی

 

ویترین های دکوری کنسول چوبی

 

مدل های متنوع بوفه های کوتاه

با توجه به فضای محدود بیشتر خانه های امروزی بوفه های کوتاه بسیار مورد توجه قرار گرفتند. این نوع از بوفه خیلی خوب طرف ها را در خود جای میدهند و مورد نمایش قرار می دهند. از انواع کشو دار این بوفه ها هم میتوانید در محیط منزلتان استفاده کنید که از نظر کاربری هم نیازتان را تامین میکند. گاها از بوفه های کوتاه برای پوشاندن و پر کردن فرورفتگی دیوار ها و بخش های مختلف منزل هم میشود استفاده کرد.

 

مدل های متنوع بوفه های فانتزی

وقتی از بوفه های فانتزی در منزل خود استفاده می کنید آزادی عمل شما برای انتخاب بیشتر میشود و این نوع بوفه ظاهر رسمی زیادی ندارد و در بسیاری محیط ها چشم نواز خواهند بود. تنوع رنگ در این نوع بوفه زیاد است و باید این را هم مد نظر بگیرید که انتخاب شما با سبک دکوراسیون حاکم در خانه شما همخوانی داشته باشد.

 

مبلمان راحتی پارچه ای سفید بوفه ویترین استند چوبی سفید

 

بوفه ویترین استند چوبی رنگی سبز

 

بوفه کنسول میز ناهار خوری 6 شش نفره چوبی سلطنتی

 

بوفه و ویترین و استند قهوه ای چوبی میز ناهار خوری ست 6 شش نفره

 

بوفه استند ویترین تو دیوار  با تم قدیمی و پتینه

 

بوفه استند ویترین چوبی شیشه ای قهوه ای