منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

راهنما و جدیدترین طراحی دکوراسیون منزل مشاهده کنید

دکوراسیون سرویس بهداشتی

اخیرا طراحی دکوراسیون داخلی منازل مورد توجه بسیاری از خانواده ها قرار گرفته است و تقریبا بیشتر خانواده ها تمایل دارند که در مورد این قوانین آگاهی پیدا کنند تا هزینه‌ای که صرف خرید وسایل منزل می کنند هدفمند تر انجام شود و نتیجه بهتری داشته باشد.

این قضیه تا جایی پیش رفته است که حتی خانواده هایی که تا چند سال پیش همه توجه شان تنها به طراحی دکوراسیون نشیمن منازل بود به قسمت‌های دیگر منزل هم توجه می کنند و برایشان اهمیت پیدا کرده که همه قسمت های خانه دکوراسیون مناسبی داشته باشد.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی بزرگ

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی آجری آبی

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کلاسیک

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی اروپایی

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی قهوه ای مدرن

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی پلنگی

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی با نمای گرانیتی

 

طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام اخیراً اهمیت ویژه‌ای در خانه ها پیدا کرده است و بیشتر اعضای خانواده تمایل دارند که این قسمت از خانه هم مورد توجه قرار گیرد و چیدمان خوبی داشته باشد تا از وقتی که برای بهداشت خود صرف می کنند نهایت استفاده را ببرند و برایشان لذت بخش باشد.

 جالب است بدانید که طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام چیزی نیست که هزینه خیلی زیادی برای شما داشته باشد یا خیلی وقت شما را بگیرد و شما با چند کار ساده و خرید یک سری وسایل خاص می توانید دکوراسیون زیبایی در حمام خود داشته باشید و این فضا را زیباتر از قبل کنید.

 

نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام

در طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام باید چند نکته مورد توجه قرار گیرد که یکی از آنها این است که بهتر است فضای سرویس بهداشتی شما همیشه تمیز و مرتب باشد و نهایت بهداشت در این قسمت رعایت شود و وسایلی که در این قسمت قرار دارد به نحوی چیده شود که زیبایی ظاهری آن کاملا حفظ شود و علاوه بر آن سیستم تهویه ای که برای هوا در قسمت حمام و سرویس بهداشتی شما قرار دارد اهمیت بسیار ویژه ای دارد.

هر چقدر هم که زیبایی ظاهری سرویس بهداشتی شما تکمیل باشد اگر بوی نامطبوعی در این قسمت وجود داشته باشد و شما آن را برطرف نکنید دیگر زیبایی که برای آن هزینه کرده اید و وقت گذاشته اید به چشم نمی آید. پس بهتر است فضای حمام و سرویس بهداشتی شما هوای مطبوعی داشته باشد.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن و شیک

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی بزرگ و مدرن

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی با بوفه ام دی اف

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن و اروپایی

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی با وان قفسه ای

 

 سعی کنید در سرویس بهداشتی و حمام خود یک قسمتی را برای قرار دادن وسایل شخصی افراد بگذارید و همچنین دمپایی مخصوص حمام را از دمپایی سرویس بهداشتی و قسمت بیرون از حمام جدا کنید و سعی کنید همیشه برای شست و شوی حمام و سرویس بهداشتی از محلول های شوینده قوی استفاده کنید.

 در انتخاب کاشی و سرامیک هایی که در قسمت سرویس بهداشتی و حمام به کار می‌رود دقت زیادی داشته باشید زیرا تمام این موارد در زیبایی و نظافت سرویس بهداشتی شما تاثیر گذار خواهد بود.

 

 خوب است بدانید که تزئیناتی هم که در قسمت دکوراسیون داخلی حمام استفاده می کنید تاثیر زیادی در زیبایی این قسمت دارد و شما میتوانید از جای حوله هایی که در بازار قرار دارد و به صورت تزیینی هستند و یا سبد هایی که برای قرار دادن حوله و وسایل حمام در بازار وجود دارند استفاده کنید تا هم وسایل شما پارتیشن بندی شده و منظم باشد و هم فضای حمام و سرویس بهداشتی شما زیباتر به نظر برسد.

  

 وسایلی که سرویس بهداشتی شما را زیبا تر می کند

 شما می توانید با صرف هزینه های خیلی کم و قرار دادن یک سری وسیله های ساده در سرویس بهداشتی خود زیبایی آن را چند برابر کنید. به طور مثال شما می‌توانید از آیینه ‌هایی با قاب های زیبا در سرویس بهداشتی خود استفاده کنید. زیرا همانطور که میدانید قرار دادن آینه در سرویس بهداشتی یک وسیله واجب است و باید این وسیله طوری انتخاب کنید که به فضای سرویس بهداشتی شما زیبایی ببخشد و چون انعکاس نور توسط آینه انجام می شود سرویس بهداشتی شما بزرگ تر و روشن تر دیده می شود.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام سر هم

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی با شیر آلات شیک

 

تاثیر آیینه در زیبایی دکوراسیون سرویس بهداشتی

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی با کمدهای زیبا

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی ریلکسیشن

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی گرانیتی مدرن

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک و مدرن

 

 قفسه های دیواری در سرویس بهداشتی

بهتر است جایگاه مخصوصی در سرویس بهداشتی داشته باشید و به وسایلی که داخل آن وجود دارد نظم دهید و باعث زیباتر شدن آن شوید. قفسه های دیواری که امروزه انواع مختلف و متنوع آن در بازار وجود دارد را می توانید با صرف هزینه محدود خریداری کنید و در حمام خود قرار دهید و این نظم را برقرار کنید.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی با قفسه های شیک

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کلاسیک و ساده

 

سرویس بهداشتی کاشی سرامیک وان

 

کاشی و سرامیک در سرویس بهداشتی

 کاشی و سرامیک های جذابی که در بازار وجود دارد می تواند سرویس بهداشتی شما را به جای زیباتری تبدیل کند و جذابیت چشمگیری را در این قسمت به وجود بیاورد. لازم نیست همه ی دیوار را کاشی کاری کنید و می توانید فقط یک قسمت محدودی که پشت سینک قرار دارد را کاشی کاری کنید و این زیبایی را برای سرویس بهداشتی خود رقم بزنید.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس و زیبا

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن با رنگ خنثی

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی با کمدهای کوچک

 

 کمد های متنوع در سرویس بهداشتی

شما می توانید همچنین از کمد های مختلفی که برای سرویس بهداشتی ها طراحی و تولید شدند استفاده کنید که بعضی از آنها ضد آب هستند و آب نمی تواند باعث پوسیدگی در آنها شود و تمام وسایلی که در قسمت سرویس بهداشتی مورد نیاز می‌شود را داخل این کمدها قرار دهید و یک فضای خلوت و ساده و در عین حال شیک و مدرن را در سرویس بهداشتی خود داشته باشید.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی با کمدهای متنوع

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی با کمد تیره

 

ست چوبی در دکوراسیون سرویس بهداشتی

 

انواع بوفه در دکوراسیون سرویس بهداشتی

 

کمد و بوفه شیک و کلاسیک در دکوراسیون سرویس بهداشتی

 

کمدهای تیره ی چوبی در دکوراسیون سرویس بهداشتی

 

کمدهای متنوع در دکوراسیون سرویس بهداشتی

 

 نورپردازی در سرویس بهداشتی

نورپردازی در سرویس بهداشتی می تواند تاثیر زیادی در فضای آن داشته باشد زیرا اگر قرار باشد شما کارهای آرایشی و بهداشتی خود را در جلوی آینه سرویس بهداشتی انجام دهید در صورتی که نور پردازی خوبی داشته باشد بیشتر از این کار لذت می برید و می توانید در قسمت بالای آینه چراغ هایی را قرار دهید که نور پردازی را به صورت متمرکز روی آینه انجام دهند و فضای سرویس بهداشتی شما را زیباتر کنند. استفاده از وسایل شیشه ای و پرده هایی که آب جذب نمی کنند می تواند سرویس بهداشتی شما را زیباتر کند.

 

 نورپردازی در سرویس بهداشتی با رنگ آبی

 

 نورپردازی در سرویس بهداشتی مدرن و زیبا

 

 نورپردازی در سرویس بهداشتی با کاشی های جذاب

 

 نورپردازی در سرویس بهداشتی مدرن

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی با نورپردازی حرفه ای

 

 

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

برای اینکه سرویس بهداشتی و حمام خود را بازسازی کنید باید در وهله اول با تشخیص کارشناس، شیر آلات و تاسیسات عوض شود. معمولاً این کار هزینه بر خواهد بود. البته اگر تیمی که کار بازسازی سرویس بهداشتی و حمام شما را انجام می‌ دهند حرفه‌ای باشند، به خوبی می توانند با حداقل هزینه و جابجایی یکسری وسایل بهترین بازسازی را در سرویس بهداشتی و حمام شما ایجاد کنند.

 گاهی با هزینه‌های اندک می توانید تغییرات چشمگیری در فضای سرویس بهداشتی و حمام ایجاد کنید؛ به طور مثال اگر داخل حمام یک وان قدیمی دارید و بودجه کافی برای تعویض آن ندارید، می توانید با صرف هزینه ای کم، ظاهر آن را صیقل دهید و به یک وان جدید تر و زیبا تر تبدیل کنید.

فراموش نکنید که برای بازسازی و نوسازی سرویس بهداشتی و حمام مهم ترین قسمت طبقه بندی دیوار و کف این قسمت و همچنین تعمیر تاسیسات و لوله کشی ها می باشد.

شما می توانید با تعویض کاشی ها و تغییر نقاشی دیوارها و بازسازی در سیستم تهویه و جابجایی قفسه ها و کاسه توالت این بازسازی و نوسازی را انجام دهید.

 برای زیباتر شدن هر چه بیشتر این فضا می توانید از وسایل دکوری مثل گلدان یا پهن کردن یک قالیچه و یا آویختن حوله های زیبا استفاده کنید.

هرچه فضای سرویس بهداشتی و حمام خلوت‌ تر، تمیز تر و ساده تر باشد زیبایی بیشتری خواهد داشت.

 

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

 

بازسازی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

سوالات متداول

1- مهمترین نکات در چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی چیست؟

برای خرید وسایل جهت چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی باید تمامی وسایل با توجه به سبک کلی دکوراسیون منزل و در تناسب با سایر قسمت ها باشد و با توجه به اینکه نظافت و بهداشت این قسمت بسیار حائز اهمیت است، بهتر است از کفپوش و سرامیکی و پوششی در دیوارها و سقف و کف استفاده شود که قابل شستشو بوده و خیلی زود فرسوده نشود و زیبایی ظاهری آن حفظ شود.

2- بهترین کفپوش برای سرویس بهداشتی کدام است؟

بهتر است در قسمت سرویس بهداشتی از کف پوشی استفاده نمایید که با شستشوی مداوم توسط مواد شوینده فرسوده نشده و از بین نرود و بهتر است خیلی از مواد شوینده قوی هم برای شستشو استفاده نکنید.

3- چگونه می توان با هزینه کم سرویس بهداشتی زیبا داشت؟

به راحتی می توانید با استفاده از وسایل ساده و ارزان مانند آینه های با قاب های مختلف در سرویس بهداشتی فضا را زیباتر کنید و همچنین استفاده از سبد هایی برای قرار دادن حوله و یا آویز هایی ساده و طبقه‌های در حمام می‌تواند هم در نظم آن کمک کرده و هم ظاهر آن را زیباتر کند.

4- برای برقراری امنیت بیشتر درسرویس بهداشتی سالمندان باید چه نکاتی را در نظر گرفت؟

بهتر است کفپوشی برای سرویس بهداشتی سالمندان استفاده شود که روی آن سر نخورند و همچنین در فاصله های کم در دیوار دستگیره هایی تعبیه شود که بتوانند تردد راحت تر و ایمن تری داشته باشند.

5- بهترین روش برای نورپردازی سرویس بهداشتی کدام است؟

علاوه بر روی نورپردازی در سقف بهتر است دور آینه را هم نورپردازی انجام دهید تا انعکاس آیینه فضا را روشن تر نشان داده و بتوانید به راحتی برای انجام کارهای آرایشی بهداشتی از آن استفاده کنید.

6- نحوه ثبت پروژه دکوراسیون سرویس بهداشتی به چه صورت می باشد؟

برای ثبت و شروع پروژه ابتدا درخواست کننده باید تعدادی عکس از فضاهای مختلف و با زاویه مناسب گرفته و به همراه نقشه ساختمان برای ما ارسال نماید ، علاوه بر آن هر گونه اطلاعات جزئی و بیشتر، در اجرای هر چه بهتر پروژه تاثیر گذار خواهد بود.

7- آیا تمامی مراحل اجرایی پروژه توسط تیم دکور پلاس انجام می شود؟

بله، از طراحی تا بازسازی و اجرای دکوراسیون تماما توسط تیم دکور پلاس اجرا می گردد .

8- انجام هر پروژه طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی چقدر زمان می برد؟

مدت زمان انجام هر پروژه متفاوت بوده و به تعداد و ابعاد فضاها و نوع طراحی انتخابی شما بستگی دارد.

شنبه 19 شهریور 1401 طراحی و چیدمان سرویس بهداشتی
khodabakhsh 0 6976
سرویس بهداشتی و حمام معمولا جلوی دید عموم افراد نیستند و خیلی توجه افراد، خصوصا مهمان های کوتاه مدت به آن جلب نمی شود. اما این قضیه باعث نمی شود به این قسمت ها به چشم جاهای کم اهمیت نگاه کرد. دکوراسیو..
دوشنبه 04 مهر 1401 نکات و ترفند مرتب سازی حمام
khhajeb 0 4706
زیبایی دکوراسیون منزل و داشتن خانه ای زیبا و آرام باب میل هر خانواده ای است اما تنها زیبایی ملاک کافی برای اینکه بگوییم یک خانه از هر نظر درجه ی یک هست نیست و لازم است در کنار این زیبایی پاکیزگی و نظا..
دوشنبه 28 شهریور 1401 دکوراسیون و چیدمان اتاق رخت شویی
khodabakhsh 0 14596
یکی از کارهایی که بعضی از خانواده ها در خانه خود انجام میدهند اختصاص دادن یک محیط هرچند کوچک برای اتاق لباسشویی و رخت شویی خانه است. با این کار شما می توانید یک قسمت ویژه و مناسب برای لباس های خود داش..
شنبه 02 مهر 1401 ترفندهای تمیز کردن خانه
khhajeb 0 4309
با نزدیک شدن سال نو افراد به فکر انجام اتاق تکانی و تمیز کردن منزل می افتند تا برای سال نو همه جا برق بزند و همه چیز تمیز باشد. ما در این مطلب سعی داریم اطلاعات کاربردی را در مورد تمیز کردن منزل در اخ..
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)