منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

راهنما و جدیدترین طراحی دکوراسیون منزل مشاهده کنید

دکوراسیون دفتر کار

معمولا طراحی دکوراسیون دفتر کار با توجه به اصول و قوانینی انجام می‌شود که تنها با دانستن این اصول و قواعد می توانید یک چیدمان زیبا و شیک و در عین حال کاربردی را داشته باشید.

 محل کار به عنوان محیطی شناخته می ‌شود که تنها زیبایی آن، ملاک نیست و باید در عین حال که با توجه به نوع کاربرد فضا، تمام وسایل مورد نیاز در دسترس کارمندان و کارکنان یک محیط باشد ، دارای نظم و ترتیب و آرامش بخش نیز باشد تا راندمان کار در محیط کار بالاتر برود.

 

دکوراسیون دفتر کار

برای اینکه بتوانید دکوراسیون دفتر کار خود را به بهترین نحو ممکن طراحی کنید باید رنگ دیوارها و وسایل متناسب با دفتر کار شما باشد و حتماً برای چیدمان و دیزاین دفتر کار، به کاری که در آن محیط انجام می‌شود و مخاطبانی که با آن محیط سروکار دارند توجه کنید.

مخاطبان و ارباب رجوع ها در یک محیط کاری، تاثیر زیادی در انتخاب دکوراسیون و چیدمان و طراحی آن خواهند داشت و همچنین می توانید به نوع افرادی که به شما مراجعه می کنند و رده سنی و جنسیت آن ها توجه داشته باشید و بعد به طراحی دکوراسیون دفتر کار خود بپردازید.

 تمام این مواردی که گفته شد می‌تواند هم در رنگ دیوارها تاثیرگذار باشد و هم در نوع کاغذ دیواری که انتخاب می‌کنید . علاوه بر آن در نوع و چیدمان صندلی و میز کار افراد و کمد ها و فایل ها و سایر موارد دیگری که در دفتر کار وجود دارد تأثیرگذار خواهد بود.

 همچنین علاوه بر این موارد کفپوش و سقف دفتر کار هم می ‌تواند با توجه به هدف شما متفاوت باشد و می توانید در قسمت های مختلف محیط کار های کوچک از رنگ های روشن تر برای ایجاد یک فضای دلباز در آن محیط استفاده کنید.

 اما اگر فضای در اختیار شما به اندازه کافی بزرگ و یا جادار است، می توانید از هر نوع رنگی که تمایل داشته باشید استفاده کنید ، ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که هر رنگی برای دیوارها و کف پوش و سقف و وسایل انتخاب کردید ، باید با سایر قسمت ها و وسایل در هارمونی کامل باشد و نوع محیط و چیدمان و دکوراسیون به گونه ‌ای باشد که حس اطمینان و رضایت را در مخاطبان القا و ایجاد کند.

 

دفتر کار،صندلی انتظار،کارمندی میز کار

 

میز و صندلی مدیریت، شلف و کتابخانه دفتر کار

 

تزیین دفتر کار

 در نظر داشته باشید که دفتر کار شما مانند خانه نیست که بتوانید برای چیدمان دکوراسیون داخلی آن از انواع مختلف دکوری ها و وسایل تزیینی استفاده کنید و برای چیدمان دکوراسیون دفتر کار و تزئین آن می توانید نهایتا از گلدان‌ های گل طبیعی در قسمت های مختلف استفاده کنید تا هم حس طبیعت و سرزندگی در محیط وجود داشته باشد و هم زیباتر باشد و در عین حال محیط شما از حالت رسمی خارج نشود.

 

 علاوه بر این موارد، گزینه ی دیگری که باید مد نظر قرار دهید این است که در فضای کاری خود از تابلوها و یا دکوری هایی استفاده کنید که متناسب با نوع کاربرد محیط شما باشد. به طور مثال استفاده از تابلوهای تصویر و عکس های شخصی در محیط کار، بیمه و یا خدمات اداری گزینه مناسبی نیست، ولی در عوض در گالری های هنری و محیط‌ های کاری که در ارتباط با هنر و موارد این چنینی هستند دست شما برای استفاده از تابلو های مختلف باز است.

 

 نکته ی دیگری که باید برای چیدمان دکوراسیون دفتر کار مد نظر قرار دهید این است که تمام وسایل مورد نیاز در جایی قرار داشته باشند که شما برای استفاده از آن ها دچار زحمت زیادی نشوید و وقت زیادی از شما گرفته نشود. این کار باعث می شود که هم بیش از حد خسته نشوید و هم راندمان کار شما بالاتر باشد.

 

خرید وسایل متناسب با ابعاد محیط

 سعی کنید نوع وسایل و ابزاری که در اتاق کار شما قرار می گیرند، مانند میز و صندلی و کمد و فایل های اداری، با توجه به ابعاد و فضایی که در اختیار دارید خریداری شوند. به طور مثال اگر در اداره و یا محیطی کار می کنید که محل دفتر کار شما ابعاد کوچکی دارد و متراژ بالایی ندارد، بهتر است از میز و صندلی های اداری که ظریف تر هستند و فضای کمتری را در بر می‌گیرند استفاده کنید تا تمام فضا توسط میز و صندلی گرفته نشود و هر چه میز و صندلی ها کاربردی تر باشند می توانند گزینه مناسب تری باشد.

 

 

دفتر کار در منزل، کتابخانه چوبی،دکوراسیون سبز، صندلی چرخدار کارمندی میز کار

 

طراحی دکوراسیون دفتر کار، دفتر مدیریت

 

انتخاب کمد اداری مناسب دفتر کار

سعی کنید در دفتر کار خود از فایل ها و کمدهایی استفاده کنید که تنها ویژگی آن ها زیبایی نباشد، بلکه بتوانند فایل های مختلف را در خود جای بدهند و عمق و ابعاد آن ها به اندازه کافی با توجه به اسناد و مدارک شما باشد.

گزینه دیگری که باید در چیدمان دکوراسیون دفتر کار به آن توجه کنید نوع طراحی و نورپردازی محیط کار شما است. بهتر است طراحی نورپردازی اتاق کار شما به گونه ‌ای باشد که نور کافی برای انجام کارها و مطالعه و تایپ و کارهای دیگر را داشته باشید . نور پردازی مناسب در محیط باعث می‌ شود که شما بیش از حد از چشمتان کار نکشید و از ضعیف شدن زود هنگام چشم شما جلوگیری می کند.

 

 طراحی دکوراسیون شیک محل کار

پس به صورت خلاصه وار برای طراحی دکوراسیون شیک در محل کار خود بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید :

  • رعایت تناسب رنگ در طراحی دفتر کار

  • رعایت نظم در چینش میز و صندلی‌های موجود در اتاق کار

  • برقراری نظم و ترتیب با استفاده از دکور و قفسه و فایل اداری

  • قرار دادن قسمت مشخص برای نصب نت و یادداشت ‌های مهم

  • بهره وری از نور طبیعی و نورپردازی مناسب در اتاق کار

  • استفاده از گیاهان آپارتمانی در داخل محل کار

 

دفتر مدیریت،صندلی مدیریت، انتظار دکوراسیون دفتر مدیریت

 

دکوراسیون دفتر کنفرانس،میز و صندلی کنفرانس

 

میز و صندلی مدیریت،صندلی کارمندی،دکوراسیون دفتر کار،شرکت

 

دکوراسیون دفتر فروش،مدیریت،دکوراسیون شرکت رنگ سال2020

 

دکوراسیون دفتر کار در شرکت

 

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر،شرکت

 

دکوراسیون دفتر کار مدرن جدید میز و صندلی مدیریت

 

دکوراسیون داخلی شرکت،میز و صندلی مدیریت

 

دکوراسیون مدرن و مینیمال دفتر کار در منزل

 

سوالات متداول

1- برای چیدمان دکوراسیون دفتر کار باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

در اولین مرحله انتخاب وسایل و خرید آن ها و چیدمان و دیزاین باید تناسب کامل با نوع محیط کار و مخاطبان و ارباب رجوع ها داشته باشد و همچنین رنگی که در فضا به کار میرود الهام گرفته از نوع کسب و کار باشد. در کنار آن بهتر است به جنسیت و رده سنی مراجعه‌کننده ها نیز توجه داشته باشید.

2- استفاده از چه رنگی برای دکوراسیون داخلی دفتر کار مناسب است؟

انتخاب رنگ دکوراسیون دفتر کار بستگی به نوع کار و ارباب رجوع ها دارد، ولی اگر فضای در اختیار شما بزرگ و جادار باشد دست شما برای انتخاب رنگ باز است. ولی باید تناسب و هارمونی در فضا برقرار باشد و رنگی که برای دیوارها انتخاب می‌شود با کفپوش و قفسه و سایر وسایلی که در فضا وجود دارد هماهنگی داشته باشد تا احساس اطمینان و رضایت در ارباب رجوع ایجاد شود.

3- برای تزیین دفتر کار و دکوراسیون محیط کار از چه المان هایی میتوان کمک گرفت؟

برای تزیین دفتر کار باید توجه داشته باشید که شما در یک محیط کاری قرار دارید و خیلی از وسایل تزیینی گزینه مناسبی برای آن نیستند و در نهایت هم می توانید از یک سری گلدان‌های گل طبیعی یا مصنوعی در فضاهای مختلف استفاده کنید و استفاده از تابلوهای هنری می تواند گزینه مناسبی برای تزئین دیوارها باشد. در ضمن می توانید از تابلو یا تصاویر مرتبط با کار خود هم استفاده نمایید.

4- چیدمان دکوراسیون محل کار و دفتر کار باید چگونه باشد؟

وسایل در دکوراسیون دفتر کار باید طوری چیده شده باشند که هر چیزی در جایی قرار داشته باشد که استفاده از آن باعث صرف هزینه و انرژی زیادی نشود و تمام موارد مورد نیاز در اطراف هر فرد باشد تا راندمان کار بالا برود.

5- برای طراحی یک دکوراسیون شیک در محل کار مهمترین فاکتورها کدامند؟

بهتر است برای رنگ دفتر کار و طراحی، تناسب را در نظر بگیرید و چینش میز و صندلی ها در اتاق کار دارای نظم و ترتیب باشد و تمام وسایل به صورت منظم و شماره بندی شده در قفسه ها و فایل های اداری باشند و یک قسمتی برای یادداشت ها و نوت ها در نظر گرفته شده باشد. در کنار تمامی موارد نورپردازی مناسب در اتاق کار و استفاده از گیاهان طبیعی می‌تواند فضای مطلوب تری برای کار با انگیزه تر فراهم کند.

6- نحوه ثبت پروژه دکوراسیون محل کار به چه صورت می باشد؟

برای ثبت و شروع پروژه ابتدا درخواست کننده باید تعدادی عکس از فضاهای مختلف و با زاویه مناسب گرفته و به همراه نقشه ساختمان برای ما ارسال نماید ، علاوه بر آن هر گونه اطلاعات جزئی و بیشتر، در اجرای هر چه بهتر پروژه تاثیر گذار خواهد بود.

7- آیا تمامی مراحل اجرایی پروژه توسط تیم دکور پلاس انجام می شود؟

بله، از طراحی تا بازسازی و اجرای دکوراسیون تماما توسط تیم دکور پلاس اجرا می گردد .

8- انجام هر پروژه طراحی دکوراسیون محل کار چقدر زمان می برد؟

مدت زمان انجام هر پروژه متفاوت بوده و به تعداد و ابعاد فضاها و نوع طراحی انتخابی شما بستگی دارد.

سه شنبه 28 تیر 1401 آشنایی با مدل ها و چیدمان های شیک شلف ها و باکس ها
khhajeb 0 23581
شلف های دیواری در واقع مدل به روز و مدرن طاقچه های قدیمی اند که امروزه در طرح های بسیار متنوعی عرضه می شوند. تقریبا تمام شلف های دیواری از دو قسمت تشکیل شده اند که شامل رویه و پایه می باشد که رنگ..
سه شنبه 04 مرداد 1401 صندلی ها و میز تحریرهای اداری و خانگی مطابق قوانین ارگونومیک
khhajeb 0 8789
امروزه در هر اتاق خوابی صندلی‌ها و میزهای تحریر جزو دکوراسیون اتاق خواب به حساب می آیند. اهمیت وجود صندلی و میز به یک اندازه است و باید در خرید هر دوی آنها دقت به خرج داد و نباید اینگونه باشد که ..
سه شنبه 04 مرداد 1401 صندلی اداری مناسب فیزیک بدنی شما کدام است؟
khhajeb 0 4305
صندلی های اداری باید یکسری ویژگی های مختص به خود را داشته باشند تا برای محیط های کار اداری مناسب باشند. در این صندلی ها باید استاندارد و ایمنی رعایت شود. افرادی که قرار است در محیط اداری روی صندلی های..
سه شنبه 04 مرداد 1401 اطلاعاتی که لازم است قبل از خرید در مورد انواع صندلی های اداری بدانید
khodabakhsh 0 6900
وقتی که صحبت از صندلی های اداری می‌شود ممکن است افراد تصورشان فقط یک نوع صندلی باشد که وقتی به یک اداره مشخصی مراجعه می‌کنند آن را مشاهده می‌کنند که یک صندلی چرخ دار متحرک با یک ظاهر مش..
سه شنبه 04 مرداد 1401 راهنمای کامل خرید زیباترین و مدرن ترین صندلی اداری
khhajeb 0 8244
هنگامی که می‌خواهید وسیله ای را خریداری کنید بهتر است از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید. در رابطه با میز و صندلی اداری کیفیت محصولات اهمیت بسیار ویژه ای دارد. صندلی و میز اداری روی روند کار و موفقیت ..
پنجشنبه 06 مرداد 1401 راحتی و آسایش بیشتر در محیط کار با مبلمان اداری مدرن
khodabakhsh 0 5432
این روزها به علت دشوار شدن شرایط زندگی و امرار معاش، بیشتر افراد وقت زیادی را در محیط های کار و اداره می گذراند. تا جایی که این محیط‌ها حکم خانه دوم آنها را خواهد داشت و اهمیت بسیار زیادی در برقر..
پنجشنبه 06 مرداد 1401 جدیدترین مدل های متنوع کتابخانه های مدرن و خلاقانه
khhajeb 0 18835
در بسیاری از منازل کتابخانه ها علاوه بر کاربرد اصلی آنها که قرار دادن کتاب در نوع خود می باشد جنبه دکوری و زیبایی برای خانه دارند. بسیاری از افراد حتی برای اینکه یک دکوراسیون فرهنگی و مدرن داشته باشند..
پنجشنبه 06 مرداد 1401 طراحی حرفه ای دکوراسیون فضاهای اداری با استفاده از مبلمان
khodabakhsh 0 5585
برای اینکه طراحی دکوراسیون داخلی محیط اداری شما به بهترین نحو انجام شود بهتر است یک سری قواعد و قوانین را در مورد آن بدانید و در کنار آن سعی کنید از مبل هایی استفاده کنید که مناسب این گونه محیط‌ه..
پنجشنبه 06 مرداد 1401 دکوراسیون و چیدمان محیط اداری
khodabakhsh 0 10269
تمام افرادی که به کارهای مختلف مشغول هستند می‌دانند که اگر در محیط کار خودشان آرامش داشته باشند عملکرد کار آنها بسیار بهتر خواهد شد و دنبال راهی هستند که بتوانند این آرامش را به وجود ‌آورند ..
پنجشنبه 06 مرداد 1401 نکاتی که باید در مورد طراحی دکوراسیون محیط اداری بدانید
khodabakhsh 0 5428
طراحی دکوراسیون اداری با طراحی دکوراسیون منازل تفاوت های بسیاری دارد و افرادی که سعی دارند دکوراسیون اداری خاصی را با میز اداری و سایر وسایل دیگر طراحی و اجرا کنند باید یک سری از نکات را در این باره ب..
پنجشنبه 06 مرداد 1401 راهنمای کامل خرید فایل و کمد اداری، قبل از خرید بخوانید
khodabakhsh 0 5939
یکی از مهمترین قسمت هایی که در تمام محیط های اداری و شرکت ها وجود دارد فایل و کمد اداری است یا در بعضی موارد کابینت ها برای محیط های اداری نقش مشابهی را دارند. فایل و کمد اداری باعث می شود که شما یک ف..
پنجشنبه 03 شهریور 1401 ایده های فوق العاده برای طراحی بهتر دکوراسیون اتاق مدیریت
khodabakhsh 0 25695
یکی از مهم ترین قسمت هایی که در هر اداره و شرکت وجود دارد اتاق مدیریت است و در واقع در هر مجموعه ای اتاق مدیریت حکم کلید ماجرا را دارد پس لازم است که طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت با نهایت دقت و ح..
نمایش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)