منو
سبد خرید شما

مطالب مبلمان استیل

چهارشنبه 07 شهریور 1397 برای منزل شما مبل کلاسیک بهتر است یا راحتی؟
khodabakhsh 0 1205
در خیلی از موارد ممکن است دیده باشید که افرادی که سعی دارند در منزل خود دکوراسیون سنتی و مدرن را با هم ترکیب کنند این کار را به درستی نمی توانند انجام دهند زیرا آگاهی کافی در مورد قوانین ترکیب سبک ها ..
سه شنبه 01 خرداد 1397 آشنایی با نحوه ی تمیز کردن و شستن انواع مختلف مبلمان
khodabakhsh 0 13057
تمیز کردن مبلمان باعث جلوه دادن به فضای محیط و افزایش طول عمر کالا می شود. برای اینکه این شستشو در منزل صورت گیرد کارهای مختلفی میتوان انجام داد. با انجام منظم گردگیری و جاروکشی مبل‌ها میتوان همیشه آن..
سه شنبه 06 شهریور 1397 انتخاب و خرید پارچه رو مبلی برای روکش مبل های کلاسیک
khodabakhsh 0 2671
در صورتی که شما تمایل به خرید مبلمان کلاسیک را دارید باید به نکات مختلفی از جمله راحتی و دوام پارچه و رنگ آن توجه کنید. در بیشتر مواقع هنگام خرید مبلمان کلاسیک از شما خواسته می شود که پارچه رومبلی مور..
سه شنبه 01 خرداد 1397 مهم ترین نکات هنگام انتخاب و خرید مبلمان
khodabakhsh 0 1836
امروزه به علت افزایش تقاضا در زمینه ی مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل، تنوع محصولات به طرز چشم گیری افزایش یافته است و هنگامی که قصد خرید محصولی را داریم و به فروشگاه های مبلمان مراجعه میکنیم تنوع زیاد ..
چهارشنبه 07 شهریور 1397 برندهای مختلف مبلمان کلاسیک را بهتر بشناسید
khodabakhsh 0 4349
اگر در فروشگاه ها یا بازار برای خرید مبلمان کلاسیک گشت و گذاری کرده باشید با سبک های مختلف آشنا شده اید و ممکن است که به شما مبلمان از برند های متفاوتی پیشنهاد شود. مبلمان کلاسیک دارای انواع برند..
سه شنبه 06 شهریور 1397 خرید و انتخاب رنگ مناسب مبلمان کلاسیک برای منازل مختلف
khodabakhsh 0 1481
اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که تصمیم دارند برای منزل خود مبل استیل تهیه کنند پیشنهاد می کنیم که مقاله پیش رو را با دقت مطالعه کنید. مبلمان کلاسیک از جمله مبلمانی هست که ثبت با وقاری دارد و ..
چهارشنبه 07 شهریور 1397 تفاوت ها و شباهت های مبلمان کلاسیک و استیل در چیست؟
khodabakhsh 0 2698
به علت اهمیت مبلمان در دکوراسیون منزل برای انتخاب آنها باید دقت زیادی به کار ببرید. مبلمان در ایران به سه دسته مبلمان استیل و مبل کلاسیک و مبلمان راحتی تقسیم می‌شوند که در بین این سه دسته مبل های کلاس..
شنبه 10 شهریور 1397 روش اصولی و قواعد چیدمان مبلمان استیل و سلطنتی
khodabakhsh 0 2041
اغلب خانواده های ایرانی از مبلمان استیل یا همان مبلمان سلطنتی برای تزیین دکوراسیون منزل خود استفاده می کنند. در مقاله های دیگر مرتبط با مبلمان استیل برای شما گفتیم که این نوع مبلمان در دو ست 9 نفره و ..
چهارشنبه 07 شهریور 1397 تفاوت ها و شباهت های مبلمان کلاسیک و راحتی در چیست؟
khodabakhsh 0 1671
امروزه در بیشتر خانه ها حضور مبلمان به یک قسمت اصلی تبدیل شده که تمام افراد حتی در صورتی که ساکن خانه های خیلی کوچک باشند تمایل دارند در منزل خود حتماً یکی از انواع مختلف مبلمان را داشته باشند. پس تصم..
سه شنبه 06 شهریور 1397 ویژگی ها و خصوصیات مختلف مبلمان کلاسیک
khodabakhsh 0 2469
سوالات متعددی در مورد انواع مبلمان کلاسیک بیان شود که شامل مواردی از جمله پرسش در مورد مبل های کلاسیک و انواع آن مطرح می‌شود. اینکه مبل های کلاسیک چه هستند و به چه مبلی کلاسیک می گویند.[wrepi value="p..
سه شنبه 06 شهریور 1397 نکته هایی که حتما قبل از خرید مبلمان کلاسیک باید بدانید
khodabakhsh 0 1900
سبک زندگی افراد امروزه در جهتی حرکت می‌کند که مدام در پی مدرن شدن و راحتی پیش می رود. افراد با هر توان مالی که دارند سعی می‌کنند در منزل خود مبلمان متناسب با محیط خانه خود را داشته باشند و در این بین ..
سه شنبه 01 خرداد 1397 شیک ترین و جذاب ترین مدل های مبلمان سلطنتی جدید
khodabakhsh 0 15566
یکی از مهم ترین وسایلی که برای زیباسازی منزل مورد استفاده قرار می گیرد مبلمان است. مبل ها برای زیبایی فضای منزل از جایگاه ویژه ای برخوردارند. با وجود تنوع بسیار زیاد در مبلمان انتخاب مبل مناسب کار دشو..
نمایش 1 تا 12 از 32 (3 صفحه)