منو
سبد خرید شما

سرویس خواب دو نفره

راهنما خرید سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب را باید با توجه به فضا اتاق خواب خود خریداری کنید اگر فضا کمی در اختیار دارید باید تخت کوچک تر یا حتی تخت تاشو خریداری کنید تا بتوانید از فضا باقی مانده اتاق استفاده کنید. در مورد متریال استفاده شده برای ساخت سرویس خواب سوال کنید معمولا سرویس خواب های چوبی و ام دی اف کیفیت بالایی داشته و بعد از آنها ملامینه کیفیت مطلوبی دارد. 


قیمت سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب دو نفره با توجه به متریال ساخت و کیفیت قیمت گذاری می شود. همانطور که می دانید سرویس خواب شامل موارد مختلفی می شود، انتخاب یا حذف هر یک از اجزا آن در قیمت تمام شده سرویس خواب شما موثر خواهد بود.


سرویس خواب دو نفره سفید

رنگ سفید برای دکوراسیون اتاق خواب معمولا جز انتخاب های اول هر شخصی است. این رنگ روشن باعث می شود اتاق خواب شما بزرگتر بنظر رسیده همچنین آن را لوکس جلوه می دهد. برخی از تخت ها مثل تخت های سایبان دار فقط در رنگ سفید تولید می شوند پس اگر به این تخت ها علاقه کمندید باید رنگ سفید را برای سرویس خواب خود انتخاب کنید.


سرویس خواب دو نفره ام دی اف

ام دی اف یکی از بهترین متریال ها برای ساخت سرویس خواب است. سرویس خواب ام دی اف بسیار مقاوم و با کیفیت بوده و در مدل های مختلف نیز تولید می شود. با وجود اینکه این سرویس خواب ها از نظر کیفی با سرویس خوا چوبی برابر هستند اما قیمت بسیار مناسب تری دارند.


سرویس خواب دو نفره وکیوم

برخی از سرویس خواب های ام دی اف دارای روکش وکیوم هستند، وکیوم باعث مقاومت، زیبایی و طول عمر بیشتر ام دی اف می شود.


سرویس خواب دو نفره جدید

جدید ترین و زیباترین سرویس خواب ها را می توانید از سایت آف دکور با مناسب ترین قیمت ها خریداری کنید.

سرویس خواب دو نفره مبین تلفیقی از طرح های مدرن و کلاسیک است.این سرویس خواب زیبا شامل تخت کشودار، پاتختی و میز آرایش می شود.برای ساخت سرویس خواب مبین از ام دی اف با روکش وکیوم  استفاده شده است.این سرویس خواب با ضمانت نامه یک ساله و بسته بندی حبابدار عرضه می شود.رنگ این سرویس خواب را می توانید با..
5,100,000تومان
سرویس خواب آتوسا مدل زیبا و لوکسی دارد.این سرویس خواب تلفیقی از طراحی کلاسیک و مدرن می باشد.اگر اتاق خواب بزرگی دارید خرید این مدل زیبا را به شما پیشنهاد می کنیم.سرویس خواب آتوسا از جنس ام دی اف با روکش های گلاس ساخته شده است.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.سرویس خواب آ..
4,700,000تومان
سرویس خواب آراد از مدل های زیبایی است که طرفداران خاصی دارد.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، پاتختی و میز آرایش می شود.سرویس خواب آراد از متریال با کیفیتی مثل ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.این سرویس خواب با ضمانت نامه کتبی و بسته بندی حبابدار عرضه می شود...
4,700,000تومان
سرویس خواب دو نفره آران از مدل های لوکس و کلاسیک است.این مدل طرح فانتزی  و زیبایی داشته و از محصولات پر طرفدار است.این سرویس خواب از ام دی اف با روکش وکیوم سفید سوزنی(حالت دون دون) ساخته شده است.سرویس خواب کلاسیک شامل تخت دو نفره، میز آرایش و یک پاتختی می شود.شما می توانید در صورت تمایل دراور ا..
5,500,000تومان
سرویس خواب دو نفره آریا بوکس و زیبا است.این سرویس خواب کیفیت بالایی داشته و بسیار خوش ساخت است.این سرویس خواب از جنس ام دی اف ساخته شده و تاح تخت آن چرمی است.همچنین طرح گل روی کشوها از جنس CNC است.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود...
5,100,000تومان
سرویس خواب دو نفره آلبرتو از مدل های زیبا و جدید است.این سرویس خواب از مدل های مدرن و اسپرت است که این روزها طرفداران زیادی دارند.سرویس خواب آلبرتو از ام دی اف با روکش وکیوم ونگخ ساخته شده و تاج تخت آن روکش های گلاس دارد.سرویس خواب آلبرتو تخت خواب دو نفره، یک پاتختی و یک میز آرایش است.شما می توانید ..
4,700,000تومان
تاج لمسه دوزی شده و طرح زیبا سرویس خواب آندیا اتاق شما را بسیار زیبا خواهد کرد.سرویس خواب آندیا شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب  از ام دی اف ساخته شده و روکش وکیوم دارد.این سرویس خواب با ضمانت نامه یک ساله و بسته بندی حبابدار عرضه می شود...
3,800,000تومان
سرویس خواب آیتن از مدل های کلاسیک و لوکس است.این سرویس خواب کیفیت بالایی داشته و بسیار خوش ساخت است.مدل هاص و منحصر به فرد این سرویس خواب آن را به یکی از سرویس خواب های پر فروش تبدیل کرده است.سرویس خواب آیتن از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و پایه های تخت آن از جنس چوب راش است.این سرویس شامل تخت ..
6,400,000تومان
سرویس خواب ارمیا مدل خاصی داشته و از سرویس خواب های اسپرت محسوب می شود.سرویس خواب شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب را می توانید در رنگ مورد نظر خود سفارش دهید.سرویس خواب ارمیا از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.همچنین این سرویس با ضمانت نامه کتبی و بسته بندی حبابدار عرضه می شو..
4,100,000تومان
سرویس خواب اسکارلت طرح مدرن و جدیدی دارد.این سرویس خواب از متریال مرغوب و به دست نجاران ماهر ساخته شده است.این سرویس خواب از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.سرویس خواب اسکارلت شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانید کمد این سرویس را همراه این سایر اجزا آن سفارش دهید...
4,300,000تومان
سرویس خواب الگا از مدل های کلاسیک لوکس است.این سرویس خواب به خاطر طرح لاکچری خود به یکی از محصولات پر طرفدار تبدیل شده است.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانیدعلاوه بر سایر اجزا،  کمد این محصول را نیز سفارش دهید.این محصول از ام دی اف ساخته شده و تاج تخت آن..
4,500,000تومان
سرویس خواب بئاتریس مدرن و لوکس با طرحی متفاوت است.این سرویس خواب از مدل های پرطرفدار و بسیار خوش ساخت است.برای ساخت آن از بهترین و مرغوب ترین متریال ها استفاده شده است.این سرویس خواب تمام ام دی اف با روکش های گلاس بوده و تاج تخت آن چرمی است.سرویس خواب بئاتریس شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش ..
4,500,000تومان
سرویس خواب بارکو از مدل های مدرن و اسپرت است.این سرویس خواب بدون دستگیره و به رنگ ونگو است.سرویس خواب بارکو مدلی منحصر به فرد دارد و از محصولا پر طرفدار است.این محصول از ام دی اف با روکش وکیوم ضد خش ساخته شده و کیفیت بالایی دارد.سرویس خواب بارکور ا می توانید به همراه میز دراور آن سفارش دهید...
4,600,000تومان
سرویس خواب براندو از مدل های متفاوت و لوکس است.طرح این کار که از طرح های روز دنیا می باشد توسط نجاران با سلیقه و ماهار ایرانی ساخته شده است.سرویس خواب براندواز ام دی اف ساخته شده و تاج آن دارای روکش چرمی است.سرویس خواب براندو شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانیدد رصورت تمایل ..
5,000,000تومان
سرویس خواب تولیکا از مدل های زیبا و لوکس است.این مدل با تاج تخت چرمی و لمسه کاری شده جذابیت فوق العاده ای دارد.این محصول از ام دی اف ساخته شده و دارای روکش های گلاس است.سرویس خواب تولیکا شامل یک تخت دونفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانید در صورت تمایل پاف این تخت را هم سفارش دهید...
4,900,000تومان
سرویس خواب دو نفره السا طرحی خاص و ویژه دارد.این سرویس خواب با طرح پارچه ای و لمسه دوزی های خود طرفداران زیادی دارد.این سرویس خواب شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.این محصول علاوه بر زیبایی دارای کیفیت بالا بوده و از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.سرویس خواب السا با ضمانت نامه یک ساله و بست..
4,500,000تومان
سرویس خواب کلاسیک دلوان از مدل های ساده و شیک است.این سرویس خواب از مدل های با کیفیت و پر طرفدار است.سرویس دلوان تلفیقی از چوب و ام دی اف با روکش وکیوم است.برای ساخت این سرویس از بهترین و مرغوب ترین متریال ها استفاده شده است.این سرویس خواب با 24 ماه ضمانت عرضه می شود...
5,400,000تومان
سرویس خواب رادین از مدل های مدرنی است که طرفداران زیادی دارد.این سرویس خواب زیبا با طرح خاص و متفاوت خود اتاق شما را زیباتر می کند.سرویس خواب رادین شامل تخت دو نفره،پاتختی و میز آرایش می شود.متریال استفاده شده برای ساخت سرویس خواب نشاندهنده کیفیت آن است.این سرویس خواب از ام دی اف با روکش وکیومم ساخت..
4,500,000تومان
 سرویس خواب روشا از مدل های زیبا و لوکس است.این سرویس خواب مدرن با بهترین متریال و کیفیتی بالا ساخته می شود.برای ساخت این محصول از ام دی اف استفاده شده و تاج تخت آن از جنس چرم است.رنگ محصول ونگه(رنگ تیره) و بلوطی(رنگ روشن) و ثابت است.سرویس خواب روشا شامل تخت دو نفره، یک پاتختی، میز آرایش میشود...
4,600,000تومان
سرویس خواب رومنس از مدل های کلاسیک و لوکس است.طرح متفاوت میز آرایش و لمسه دوزی های تاج تخت این سرویس را به یکی از سرویس های پر طرفدار تبدیل کرده است.سرویس خواب رومنس از جنس ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و کیفیت بالایی دارد.این سرویس بسیار خوش ساخت بوده و از متریال درجه یک ساخته شده است.سرویس خواب..
5,100,000تومان
اگر شما علاقه مند دکوراسیون های مدرن و مینیمال باشید حتما از این نوع سرویس خواب ها زیاد دیده اید.سرویس خواب رومیسا از مدل های جدید و لوکس است.این سرویس خواب از ام دی افبا روکش وکیوم ساخته شده و کیفیت بسیار بالایی هم دارد.وجود  ضمانت نامه یک ساله نیز نشان از کیفیت بالا کالا و اطمینان فروشنده به ..
4,100,000تومان
سرویس خواب رونک از مدل های لوکس و جدید است.این سرویس خواب مدل مدرن و ساده ای داشته و به اتاق شما جلوه می بخشد.سرویس خواب رونک از mdf  با روکش وکیوم و تاج تخت CNC ساخته شده است.سرویس خواب رونک شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانید کمد این سرویس خواب را نیز به همراه آن سفار..
4,600,000تومان
سرویس خواب رژینا مدرن و لوکس است.این سرویس خواب از مدل های زیبا با کیفیت بالا می باشد.سرویس خواب ژینا از ام دی اف ساخته شده و قسمت های مشکی آن روکش های گلاس دارند.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، میز آرایش و یک پاتختی می شود.این محصول دارای 2 سال ضمانت است. ..
4,800,000تومان
سرویس خواب ساریلا زیبا و لوکس می باشد.این سرویس خواب کیفیتی و دوام بالایی دارد و از مرغوب ترین نوع ام دی اف ساخته شده است.رنگ این سرویس خواب ترکیبی از رنگ ونگه و سفید می باشد.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.می توانید کمد این محصول را نیز به همراه سایر اجزا آن سفارش دهید..
4,300,000تومان
سرویس خواب مدرن سامیا از مدل های خاص و مدرنی است که در مدت کیم پس از تولید به یکی از مدل های پر طرفدار بدل شده است.این سرویس خواب از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.سرویس خواب سامیا شامل تخت دو نفره، پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب با بسته بندی حبابدار و ضمانت نا..
4,800,000تومان
سرویس خواب دو نفره ساویا از مدل های مدرن و مینیمال است.این سرویس خواب از متریال درجه یک ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.این سرویس خواب از جنس ام دی اف با روکش های گلاس ساخته شده است.سرویس خواب ساویا شامل تخت دو نفره، میز آرایش و یک پاتختی می شود.شما می توانید در صورت نیاز دراور این سرویس خوار ا..
5,100,000تومان
سرویس خواب سزار از مدل های مدرن و مینیمال است.این سرویس خواب طرح ساده ای داشته و روکش های گلاس به آن جذابیتی خاص بخشیده است.شیار های طراحی شده بر روی این سرویس آینه ای می باشند.سرویس خواب سزار شامل تخت دو نفره، میز آرایش و یک پاتختی می شود.همچنین شما می توانید در صورت تمایل دراور آن را نیز سفارش دهی..
4,700,000تومان
سرویس خواب دو نفره سلما طرح مدرن و متفاوتی دارد.این سرویس خواب برای افراد خاص پسند و کسانی که طرفدار سبک مدرن هستند مناسب می باشد.این سرویس خواب از ام دی اف با روکش های گلاس و تاج چرم ساخته شده است و کیفیت بالایی دارد.سرویس خواب سلما شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب همرا..
4,900,000تومان
سرویس خواب سها از مدل های خاص و متفاوت است.اگر به دکوراسیون های خاص و مدرن علاقه مندید این سرویس خواب انتخاب مناسبی است.سرویس خواب سها شامل تخت دو نفره، یک پاتختی، میز آرایش می شود.این سرویس خواب را می توانید به همراه یک کمد سفارش دهید.سرویس خواب سها ام دی اف بوده و کیفیت و دوام بالایی دارد...
4,900,000تومان
سرویس خواب سیمون از مدل های زیبا و ساده است.این سرویس خواب برای هر دکوراسیون و سلیقه ای مناسب است.سرویس خواب سیمون از جنس ام دی اف با روکش های گلاس ضد خش ساخته شده است.تاج تخت این سرویس پارچه ای و پایه های آن فلزی است.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش است...
4,700,000تومان
نمایش 1 تا 30 از 199 (7 صفحه)
ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه