منو
سبد خرید شما

سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب دو نفره مدرن عروس شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه دو عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.اگر از سادگی خسته شده اید و به دنبال یک تخت مدل دار هستید ما به شما سرویس خواب عروس را پیشنهاد می کنیم.این تخت علاوه بر زیبایی با متریال درجه یک ساخته شده و دوام بسیاری دارد.در عین..
2,100,000تومان
سرویس خواب دو نفره لبخند شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه دو عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.سرویس خواب لبخند با لمسه دوزی های زیبا تاج بلند و طرح چوب خاص توجه افراد زیادی را به سمت خود جلب می کند.این سرویس خواب زیبا در کیفیت بالایی تولید شده و خواب راحتی را برای شما به ارمغان..
4,500,000تومان
 سرویس خواب دو  نفره کلاسیک شاینا شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه دو عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.این سرویس زیبا بر اساس طرح های ترکیه ای اما با دستان نجاران ایرانی ساخته شده و مناسب برای زوج های جوان و دکوراسیون های مدرن است.لمسه دوزی های تاج و قسمت پایینی تخت و..
2,450,000تومان
سرویس خواب چوبی سهند شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه یک عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و پاف نشیمن می باشد.این سرویس خواب دارای کیفیت مطلوبی است و از مدل های مدرن و پرطرفدار می باشد.قسمت تاج تخت خواب این سرویس خواب و میز آرایش، قفسه بندی شده است که میتوانید برای گذاشتن وسایل دکوری از آن استفاده ک..
3,750,000تومان
سرویس خواب دو نفره وکیوم شیدا شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه دو عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد. مدل خاص تاج تخت و لمسه دوزی های آن چشم نواز و بسیار زیبا بوده است.این سرویس خواب مدرن و شیک در مدت کوتاهی پس از ورود به بازار به یکی از سرویس های پرفروش تبدیل شده است.مزیت د..
2,300,000تومان
سرویس خواب دو نفره لمسه خورشید شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه دو عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.مدل تاج این تخت نیم دایره بوده و با سایر تخت ها از این جهت متفاوت است.لمسه دوزی های تخت و ترکیب رنگ هایی که در این تخت استفاده شده آن را خاص و  متفاوت کرده است.اگر طرفدار مد..
2,200,000تومان
سرویس خواب دو نفره آناهیتا شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه دو عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.سرویس خواب شیک و مدرن آناهیتا با طرح خاص  خود جلوه خاصی به اتاق شما بخشیده و چشم ها را خیره می کند.این سرویس خواب بسیار خوش ساخت و با بهترین متریال ساخته شده است که دوام زیادی د..
3,000,000تومان
سرویس خواب دو نفره النا شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه دو عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.طرح چوب و رنگ خاص این سرویس خواب برای کسانی که طرفدار طرح های مدرن هستند بسیار مناسب است.خوش ساختی و متریال درجه یک این سرویس خواب باعث  زیبایی و دوام بیشتر آن شده است...
3,200,000تومان
سرویس خواب دو نفره بهار شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه دو عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.این سرویس خواب زیبا بر اساس طرح های مدرن ترکیه ای ساخته شده در عین حال کلاسیکی طرح های ایرانی را هم تداعی می کند.این سرویس خواب با توجه به طرح و رنگ خود برای افراد با هر سن و سلیقه ای م..
1,800,000تومان
سرویس خواب دو نفره تافته شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه دو عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.این سرویس خواب با متریال مرغوب تهیه شده و بسیار با دوام و ماندگار است.مدل تاج تخت و قسمت پایینی آن، طرحی خاص و متفاوت بوده و برای افراد خاص پسند و کسانی که دوست دارند دکوراسیون خاص و م..
2,200,000تومان
سرویس خواب دو نفره حلما شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه دو عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.سرویس خواب حلما یکی از سرویس های بسیار زیبا و مدرن موجود در بازار است.این سرویس خواب با طرح خاص و چشم گیر خود به یکی از سرویس های پرفروش و پر طرفدار تبدیل شده است.طرح و رنگ ساده و در عی..
3,500,000تومان
سرویس خواب دو نفره رهام شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه دو عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.این سرویس خواب به خاطر طرح خاصی که دارد هرگز قدیمی نشده و شما می توانید سال های سال از آن استفاده کنید.همچنین متریال این سرویس از مواد درجه یک ساخته شده که باعث مقاومت و ماندگاری آن می ..
3,700,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 73 (7 صفحه)