منو
سبد خرید شما

سرویس خواب دو نفره

راهنما خرید سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب را باید با توجه به فضا اتاق خواب خود خریداری کنید اگر فضا کمی در اختیار دارید باید تخت کوچک تر یا حتی تخت تاشو خریداری کنید تا بتوانید از فضا باقی مانده اتاق استفاده کنید. در مورد متریال استفاده شده برای ساخت سرویس خواب سوال کنید معمولا سرویس خواب های چوبی و ام دی اف کیفیت بالایی داشته و بعد از آنها ملامینه کیفیت مطلوبی دارد. 


قیمت سرویس خواب دو نفره


سرویس خواب دو نفره سفید

رنگ سفید برای دکوراسیون اتاق خواب معمولا جز انتخاب های اول هر شخصی است. این رنگ روشن باعث می شود اتاق خواب شما بزرگتر بنظر رسیده همچنین آن را لوکس جلوه می دهد. برخی از تخت ها مثل تخت های سایبان دار فقط در رنگ سفید تولید می شوند پس اگر به این تخت ها علاقه کمندید باید رنگ سفید را برای سرویس خواب خود انتخاب کنید.


سرویس خواب دو نفره ام دی اف

ام دی اف یکی از بهترین متریال ها برای ساخت سرویس خواب است. سرویس خواب ام دی اف بسیار مقاوم و با کیفیت بوده و در مدل های مختلف نیز تولید می شود. با وجود اینکه این سرویس خواب ها از نظر کیفی با سرویس خوا چوبی برابر هستند اما قیمت بسیار مناسب تری دارند.


سرویس خواب دو نفره وکیوم

برخی از سرویس خواب های ام دی اف دارای روکش وکیوم هستند، وکیوم باعث مقاومت، زیبایی و طول عمر بیشتر ام دی اف می شود.


سرویس خواب دو نفره جدید

جدید ترین و زیباترین سرویس خواب ها را می توانید از سایت آف دکور با مناسب ترین قیمت ها خریداری کنید.

سرویس خواب دو نفره مبین تلفیقی از طرح های مدرن و کلاسیک است.این سرویس خواب زیبا شامل تخت کشودار، پاتختی و میز آرایش می شود.برای ساخت سرویس خواب مبین از ام دی اف با روکش وکیوم  استفاده شده است.این سرویس خواب با ضمانت نامه یک ساله و بسته بندی حبابدار عرضه می شود.رنگ این سرویس خواب را می توانید با..
5,100,000تومان
سرویس خواب آراد از مدل های زیبایی است که طرفداران خاصی دارد.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، پاتختی و میز آرایش می شود.سرویس خواب آراد از متریال با کیفیتی مثل ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.این سرویس خواب با ضمانت نامه کتبی و بسته بندی حبابدار عرضه می شود...
4,700,000تومان
تاج لمسه دوزی شده و طرح زیبا سرویس خواب آندیا اتاق شما را بسیار زیبا خواهد کرد.سرویس خواب آندیا شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب  از ام دی اف ساخته شده و روکش وکیوم دارد.این سرویس خواب با ضمانت نامه یک ساله و بسته بندی حبابدار عرضه می شود...
3,800,000تومان
سرویس خواب ارمیا مدل خاصی داشته و از سرویس خواب های اسپرت محسوب می شود.سرویس خواب شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب را می توانید در رنگ مورد نظر خود سفارش دهید.سرویس خواب ارمیا از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.همچنین این سرویس با ضمانت نامه کتبی و بسته بندی حبابدار عرضه می شو..
4,100,000تومان
سرویس خواب دو نفره جدید السا
پرفروش ترین
سرویس خواب دو نفره السا طرحی خاص و ویژه دارد.این سرویس خواب با طرح پارچه ای و لمسه دوزی های خود طرفداران زیادی دارد.این سرویس خواب شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.این محصول علاوه بر زیبایی دارای کیفیت بالا بوده و از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.سرویس خواب السا با ضمانت نامه یک ساله و بست..
4,500,000تومان
سرویس خواب رادین از مدل های مدرنی است که طرفداران زیادی دارد.این سرویس خواب زیبا با طرح خاص و متفاوت خود اتاق شما را زیباتر می کند.سرویس خواب رادین شامل تخت دو نفره،پاتختی و میز آرایش می شود.متریال استفاده شده برای ساخت سرویس خواب نشاندهنده کیفیت آن است.این سرویس خواب از ام دی اف با روکش وکیومم ساخت..
4,500,000تومان
اگر شما علاقه مند دکوراسیون های مدرن و مینیمال باشید حتما از این نوع سرویس خواب ها زیاد دیده اید.سرویس خواب رومیسا از مدل های جدید و لوکس است.این سرویس خواب از ام دی افبا روکش وکیوم ساخته شده و کیفیت بسیار بالایی هم دارد.وجود  ضمانت نامه یک ساله نیز نشان از کیفیت بالا کالا و اطمینان فروشنده به ..
4,100,000تومان
سرویس خواب مدرن سامیا از مدل های خاص و مدرنی است که در مدت کیم پس از تولید به یکی از مدل های پر طرفدار بدل شده است.این سرویس خواب از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.سرویس خواب سامیا شامل تخت دو نفره، پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب با بسته بندی حبابدار و ضمانت نا..
4,800,000تومان
سرویس خواب شایلی از مدل ها خاص و جدید است.این سرویس خواب بر اساس استاندارد جهانی و طرح های روز دنیا توسط نجاران توانمند ایرانی تولید شده است.سرویس خواب شایلی از ام دی اف ساخته شده و کیفیت بالایی دارد.این سرویس خواب با ضمانت نامه یک ساله و بسته بندی حبابدار عرضه می شود...
4,700,000تومان
سرویس خواب شهزاد از مدل های سال 2018 و بسیار جدید است.این سرویس خواب با طرح ساده و مدرن خود اتاق شما را زیبا تر می کند.سرویس خواب شهزاد شامل تخت دو نفره، پاتختی و میز آرایشی می شود.این سرویس خواب از ام دی اف ساخته شده و روکش آن از نوع وکیوم است.سرویس خواب شهزاد با گارانتی یک ساله و بسته بندی حبابدار..
5,200,000تومان
این سرویس خواب زیبا با طرح خاصی که بر روی چوب خود دارد اتاق شما را زیبا تر خواهد کرد.سرویس خواب مانا از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.استفاده از متریال مرغوب کیفیت و دوام محصول را بالا می برد.این سرویس خواب دارای ضکانت نامه یک ساله بوده و با بسته بندی حبابدار عرضه می شود...
4,900,000تومان
سرویس خواب درنا از مدل های ساده و کلاسیک است.این سرویس خواب از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و کیفیت بالایی دارد.سرویس خواب درنا دارای ضمانت نامه یک ساله می باشد و با بسته بندی حبابدار عرضه می شود.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره،پاتختی و  میز آرایش می شود...
4,500,000تومان
سرویس خواب دو نفره ملورین ساده و کلاسیک می باشد.این سرویس خواب لوکس شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.برای ساخت این سرویس خواب از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و با بهترین متریال تولید می شوند.این سرویس خواب یک سال ضمانت داشته و با بسته بندی حبابدار عرضه می ..
4,800,000تومان
ترکیب رنگ سفید با چوب در سرویس خواب ملیسا آن را تبدیل به مدلی خاص و پر طرفدار کرده است.این سرویس خواب شامل تخت کشودار، پاتختی و میز آرایش می شود.سرویس خواب ملیسا از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و شما می توانید رنگ آن را طبق نظر خود انتخاب کنید.این سرویس خواب با ضمانت نامه کتبی و بسته بندی حبابدا..
4,800,000تومان
سرویس خواب مها با طرح زیبا و خاص خود اتاق شما را زیبا تر می کند.این طرح با الهام از طرح های روز دنیا توسط نجاران زبر دست ایرانی ساخته شده است.سرویس خوای مها از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و کیفیت بسیار بالایی دارد.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، پاتختی و میز آرایش می شود.سرویس خواب مها با ضمان..
4,600,000تومان
سرویس خواب نانسی تلفیقی از طرحی اروپایی  با طرح های سنتی ایرانی است.این سرویس خواب  زیبا به دست نجاران توانمند و زبده ایرانی ساخته شده است.سرویس خواب نانسی شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.جنس این کار از ام دی اف با روکش وکیوم بوده که کیفیت بالایی دارد.این محصول با بسته بندی حبابدار و ض..
5,200,000تومان
سرویس خواب دو نفره هاله با طرح متفاوتی که دارد اتاق شما را به یک اتاق لاکچری تبدیل می کند.سرویس خواب هاله شامل تخت دو نفره، پاتختی و میزآرایش می شود.سرویس خواب هاله از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و کیفیت بسیار بالایی دارد.این سرویس خواب با ضمانت نامه یک ساله عرضه می شود...
4,200,000تومان
سرویس خواب ژِینا از مدل های خاص برای خاص پسندان است.این مدل دو رنگ بوده و طرح برجسته متفاوتی دارد که آن را زیباتر می کند.زیبایی تنها برای سرویس خواب قطعا کافی نیست و کیفیت و دوام بالا باید از ویژگی های اساسی آن باشد.این سرویس خواب از ام دی اف ساخته شده و روکش وکیوم دارد.این سرویس خواب بسته بندی حباب..
5,200,000تومان
سرویس خواب اسپرت ژینوس از مدل های جدید و مدرن است.سرویس خواب ژینوس شامل تخت دو نفره ، دو پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب زیبا از ام دی اف ساخته شده است.استفاده از متریال مرغوب باعث افزایش کیفیت و دوام کالا خواهد شد.این کالا با ضمانت یک ساله و بسته بندی حبابدار عرضه می شود...
4,100,000تومان
سرویس خواب روشین از طرح های بسیار ساده و مینیمال است.این سرویس خواب برای کسانی که دکوراسیون مینیمال یا حتی کلاسیک دارند مناسب می باشد.سرویس خواب روشین شامل تخت دو نفره، دو پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و با بسته بندی حبابدار عرضه می شود.سرویس خواب روشین..
4,000,000تومان
سرویس خواب دو نفره میراندا طرحی خاص و ویژه دارد.این سرویس خواب با تلفیقی از طرح های سنتی و مدرن ساخته شده است.سرویس خواب میراندا شامل تخت دو نفره، پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب جذاب کیفیت مطلوبی نیز دارد و این مضوع به علت استفاده از ام دی اف در ساخت آن است.این محصول دارای یک سال ضمانت بود..
4,500,000تومان
اگر به دنبال آن هستید که در خانه آرزوهایتان،ملکه باشید باید اتاق خوابتان را مثل یک ملکه مجلل کنید.بدون شک زیبایی اتاق خواب، تاثیر بالایی در ایجاد حس آرامش، شادابی و افزایش علاقه زوجین بعد از ازدواج دارد.یکی از اصلی ترین اصول زندگی، داشتن خوابی آسوده و راحت در فضایی مناسب است.سرویس خواب س..
19,500,000تومان
سرویس خواب سلطنتی موناکو، یک سرویس خواب متفاوت و فوق لوکس است که به شکل یک دایره به قطر 2.20 سانتی متر ساخته شده است.برای تولید این محصول نیازبه طراحی اختصاصی آن در همه زمینه ها بود که در نهایت سرویس خواب سلطنتی موناکو بتواند خوابی آسوده را برای شما ِبه ارمغان بیاورد.لزوم توجه به طول من..
17,500,000تومان
سرویس خواب شارمین طرح 2018 و بسیار جدید است.این سرویس خواب تمام چوب  حسی از طبیعت را القا می کند علاوه بر آن دوام و کیفیت بالایی دارد.سرویس خواب شارمین شامل تخت، دو پاتختی و میز آرایش می شود...
5,500,000تومان
سرویس خواب تیام  طرح کلاسیک دارد.این سرویس خواب زیبا با لمسه دوزی های تاج و طرح خودبه  اتاق شما جلوه خاصی می دهد.سرویس خواب تیام شامل تخت دو نفره، دو پاتختی و میز آرایش می شود.امکان تغییر رنگ پارچه و چوب بر اساس سلیقه شما وجود دارد...
5,500,000تومان
سرویس خواب شادلین مدل 2018 بوده و بسیار جدید است.این سرویس خواب مدرن شامل تخت، دو پاتختی و میز آرایش می شود.استفاده از متریال با کیفیت برای ساخت این محصول دوام و استحکام آن را بیشتر می کند...
5,700,000تومان
سرویس خواب دو نفره ماندانا شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه یک عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.سرویس خواب ماندانا با متریال درجه یک ساخته شده است که باعث استقامت و  دوام بیشتر آن می شود.طرح زیبا و متفاوت تاج و قسمت پایینی این تخت از طرح های مدرن ایتالیایی الهام گرفته شده ..
1,999,000تومان 2,700,000تومان
سرویس خواب دو نفره میلان
پرفروش ترین -16 %
سرویس خواب دو نفره میلان شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه یک عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد.این سرویس خواب زیبا با طرح فلزی خود نظر بسیاری از مخاطبان را جلب کرده و به یکی از پرفروش ترین سرویس خواب ها تبدیل شده است.این سرویس خواب زیبا بسیار خوش ساخت بوده و برای ساخت آن از متری..
1,690,000تومان 2,000,000تومان
سرویس خواب دو نفره وکیوم شیدا
پرفروش ترین -22 %
سرویس خواب دو نفره وکیوم شیدا شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه یک عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد. مدل خاص تاج تخت و لمسه دوزی های آن چشم نواز و بسیار زیبا بوده است.این سرویس خواب مدرن و شیک در مدت کوتاهی پس از ورود به بازار به یکی از سرویس های پرفروش تبدیل شده است.مزیت د..
2,500,000تومان 3,200,000تومان
سرویس خواب دو نفره ستاره شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه یک عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و کشو های زیر تخت می باشد.بعضی از افراد طرفدار سرویس های فلزی یا تلفیق فلز و چوب هستند، این سرویس قطعا برای این افراد مناسب می باشد.طرح شیک و  زیبای تاج تخت، جنس مرغوب آن قطعا چشم هر بینن..
1,600,000تومان 2,300,000تومان
نمایش 1 تا 30 از 132 (5 صفحه)
ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه