منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

خرید اینترنتی و آنلاین مبلمان و دکوراسیون #درخانه_بمانیم #کرونا_را_شکست_میدهیم

سرویس خواب دو نفره

هکتور از مدل های زیبا و لوکس است.این سرویس خواب از ام دی اف با روکش های گلاس ساخته شده و تخت آن تماما چرم است.کشو های پاتختی و میز آرایش این سرویس دارای طرح سه بعدی است.این سرویس خواب زیبا شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب را می توانید به همراه کمد آن سفارش دهید...
7,000,000تومان
کاستل سرویس خوابی مدرن و شیک است.این سرویس خواب زیبایی و کیفیت را در کنار هم دارد.سرویس خواب کاستل تماما ام دی اف با روکش وکیوم های گلاس می باشد.این سرویس در رنگ قهوه ای تولید و عرضه می شود.سرویس خواب کاستل شامل تخت دو نفره، میز آرایش و یک پاتختی می شود.شما می توانید در صورت نیاز دراور آن را نیز سفا..
6,500,000تومان
سرویس خواب گلوریا از مدل های زیبا و مدرن است.پاتختی های این سرویس خواب به تاج تخت آن متصل هستند.سرویس خواب گلوریا از جنس ام دی اف با روکش وکیوم بوده و پایه های میز آرایشی آن فلزی است.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می باشد.سرویس خواب گلوریا را می توانید به همراه دراور آن سفارش..
6,500,000تومان
سرویس خواب آراد از مدل های زیبایی است که طرفداران خاصی دارد.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، پاتختی و میز آرایش می شود.سرویس خواب آراد از متریال با کیفیتی مثل ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.این سرویس خواب با ضمانت نامه کتبی و بسته بندی حبابدار عرضه می شود...
5,900,000تومان
سرویس خواب ارمیا مدل خاصی داشته و از سرویس خواب های اسپرت محسوب می شود.سرویس خواب شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب را می توانید در رنگ مورد نظر خود سفارش دهید.سرویس خواب ارمیا از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.همچنین این سرویس با ضمانت نامه کتبی و بسته بندی حبابدار عرضه می شو..
5,200,000تومان
سرویس خواب بئاتریس مدرن و لوکس با طرحی متفاوت است.این سرویس خواب از مدل های پرطرفدار و بسیار خوش ساخت است.برای ساخت آن از بهترین و مرغوب ترین متریال ها استفاده شده است.این سرویس خواب تمام ام دی اف با روکش های گلاس بوده و تاج تخت آن چرمی است.سرویس خواب بئاتریس شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش ..
5,900,000تومان
سرویس خواب والنسیا طرح مدرن و اسپرتی دارد.این سرویس از مدل های پر طرفدار و خاص بوده و بسیار خوش ساخت می باشد.این سرویس خواب از ام دی اف ساخته شده و کیفیت بالایی دارد.سرویس خواب والنسیا شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب دارای دو سال ضمانت است. ..
6,200,000تومان
سرویس خواب دو نفره السا طرحی خاص و ویژه دارد.این سرویس خواب با طرح پارچه ای و لمسه دوزی های خود طرفداران زیادی دارد.این سرویس خواب شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.این محصول علاوه بر زیبایی دارای کیفیت بالا بوده و از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.سرویس خواب السا با ضمانت نامه یک ساله و بست..
5,500,000تومان
سرویس خواب کلاسیک دلوان از مدل های ساده و شیک است.این سرویس خواب از مدل های با کیفیت و پر طرفدار است.سرویس دلوان تلفیقی از چوب و ام دی اف با روکش وکیوم است.این سرویس خواب شامل تخت، یک پاتختی و میز آرایش می شود.برای ساخت این سرویس از بهترین و مرغوب ترین متریال ها استفاده شده است.این سرویس خواب با 24 ..
7,800,000تومان
سرویس خواب دو نفره وکیوم شیدا
-20 %
سرویس خواب دو نفره وکیوم شیدا شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه یک عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن می باشد. مدل خاص تاج تخت و لمسه دوزی های آن چشم نواز و بسیار زیبا بوده است.این سرویس خواب مدرن و شیک در مدت کوتاهی پس از ورود به بازار به یکی از سرویس های پرفروش تبدیل شده است.مزیت د..
3,300,000تومان 4,100,000تومان
سرویس خواب آتوسا مدل زیبا و لوکسی دارد.این سرویس خواب تلفیقی از طراحی کلاسیک و مدرن می باشد.اگر اتاق خواب بزرگی دارید خرید این مدل زیبا را به شما پیشنهاد می کنیم.سرویس خواب آتوسا از جنس ام دی اف با روکش های گلاس ساخته شده است.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.سرویس خواب آ..
6,800,000تومان
سرویس خواب رومنس از مدل های کلاسیک و لوکس است.طرح متفاوت میز آرایش و لمسه دوزی های تاج تخت این سرویس را به یکی از سرویس های پر طرفدار تبدیل کرده است.سرویس خواب رومنس از جنس ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و کیفیت بالایی دارد.این سرویس بسیار خوش ساخت بوده و از متریال درجه یک ساخته شده است.سرویس خواب..
6,800,000تومان
سرویس خواب براندو از مدل های متفاوت و لوکس است.طرح این کار که از طرح های روز دنیا می باشد توسط نجاران با سلیقه و ماهار ایرانی ساخته شده است.سرویس خواب براندواز ام دی اف ساخته شده و تاج آن دارای روکش چرمی است.سرویس خواب براندو شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانیدد رصورت تمایل ..
6,600,000تومان
سرویس خواب رونک از مدل های لوکس و جدید است.این سرویس خواب مدل مدرن و ساده ای داشته و به اتاق شما جلوه می بخشد.سرویس خواب رونک از mdf  با روکش وکیوم و تاج تخت CNC ساخته شده است.سرویس خواب رونک شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانید کمد این سرویس خواب را نیز به همراه آن سفار..
6,100,000تومان
سرویس خواب دو نفره ستاره
-31 %
سرویس خواب دو نفره ستاره شامل یک تخت خواب دو نفره به همراه یک عدد پاتختی و یک میز آرایش، آینه و صندلی نشیمن و کشو های زیر تخت می باشد.بعضی از افراد طرفدار سرویس های فلزی یا تلفیق فلز و چوب هستند، این سرویس قطعا برای این افراد مناسب می باشد.طرح شیک و  زیبای تاج تخت، جنس مرغوب آن قطعا چشم هر بینن..
2,000,000تومان 2,900,000تومان
سرویس خواب تیام  طرح کلاسیک دارد.این سرویس خواب زیبا با لمسه دوزی های تاج و طرح خودبه  اتاق شما جلوه خاصی می دهد.سرویس خواب تیام شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.امکان تغییر رنگ پارچه و چوب بر اساس سلیقه شما وجود دارد...
6,900,000تومان
سرویس خواب مدرن سامیا از مدل های خاص و مدرنی است که در مدت کیم پس از تولید به یکی از مدل های پر طرفدار بدل شده است.این سرویس خواب از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.سرویس خواب سامیا شامل تخت دو نفره، پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب با بسته بندی حبابدار و ضمانت نا..
6,100,000تومان
سرویس خواب قاصدک از مدل های لوکس و بسیار لاکچری است.این سرویس خواب زیبا در نهایت دقت و ظرافت ساخته شده و کیفیت بالایی دارد.سرویس خواب قاصدک از ام دی اف با روکش های گلاس ساخته شده است.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانید کمد آن را نیز در صورت تمایل سفارش دهید...
6,400,000تومان
سرویس خواب کاسپین از مدل های مدرن و پر طرفدار است.این سرویس خواب زیبا و لوکس از بهترین متریال ساخته شده و بسیار با کیفیت است.سرویس خواب کاسپین از ام دی اف ساخته شده و برای آن از دو رنگ مشکی و لیون استفاده شده است.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.شما می توانید علاوه بر ای..
6,500,000تومان
سرویس خواب دو نفره لارن از مدل های لوکس و زیبا است.این سرویس خواب با وجود طرح کلاسیکی که دارد برای دکوراسیون مدرن نیز مناسب است.ترکیب رنگ این سرویس خواب یکی از ترکیب رنگ های پرطرفدار است و زیبایی آن را چندبرابر کرده است.سرویس خواب لارن از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و تاج تخت آن چرمی است.این سر..
5,900,000تومان
سرویس خواب دو نفره از مدل های مدرن و شیک است.این سرویس خواب با کیفیت و دوام بالا ساخته شده است.برای ساخت آن از ام دی اف درجه یک با روکش وکیوم استفاده شده است.سرویس خواب پاتریس شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب را می توانید به همراه کمد آن سفارش دهید...
5,800,000تومان
سرویس خواب دو نفره لوکاس از مدل های کلاسیک و لوکس است.این سرویس خواب طرح منحصر به فرد و خاصی دارد که آن ار به یک یاز مدل های پرفروش تبدیل کرده است.سرویس خواب لوکاس از بهترین نوع ام دی اف با روکش های گلاس ساخته شده و تاج تخت آن چرمی  است.این محصول شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.س..
6,400,000تومان
طرح سرویس خواب پارلا متفاوت و خاص است.مدل میز آرایشی و پاتختی های آن مدلی است که کمتر دیده اید.این سرویس خواب دو نفره از MDF ساخته شده و مقاومت و دروام بالایی دارد.شما می توانید روکش این سرویس خواب را ازجنس چرم یا پارچه انتخاب کنید.اگر می خواهید اتاق خوابی منحصر به فرد داشته باشید پارلا برای شما انت..
5,800,000تومان
سرویس خواب دو نفره یونیک از مدل های مدرن و جدید است.این سرویس خواب لوکس از ام دی اف ساخته شده و قسمت تاج و پایین تخت در این سرویس چرمی است.سرویس خواب یونیک کیفیت و دولم بالایی دارد چرا که برای ساخت آن از بهترین متریال ها استفاده شده است.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.س..
6,600,000تومان
سرویس خواب دو نفره ملورین ساده و کلاسیک می باشد.این سرویس خواب لوکس شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شود.برای ساخت این سرویس خواب از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده است.تمامی محصولات آف دکور شرکتی بوده و با بهترین متریال تولید می شوند.این سرویس خواب یک سال ضمانت داشته و با بسته بندی حبابدار عرضه می ..
6,100,000تومان
سرویس خواب آترین با تاج خاص و زیبای خود اتاق شما را لاکچری و لوکس می کند.این سرویس خواب از ام دی اف با کیفیت و درجه یکی ساخته شده و دوام بالایی دارد.می آرایشی این محصول ریلی است.سرویس خواب آترین دارای یک سال ضمانت می باشد...
4,800,000تومان
سرویس خواب مهتاب از مدل های مدرن با طرحی کلاسیک می باشد.این سرویس خواب زیبا با تاج چرمی و لمسه دوزی شده و کیفیت بالایی که دارد، یکی از محصولات پر طرفدار می باشد.این سرویس خواب از ام دی اف با روکش های گلاس ساخته شده است.سروس خواب مهتاب شامل تخت دو نفره، میز آرایش و یک پاتختی است.این سرویس خواب دارای ..
6,200,000تومان
یکی از جدید ترین مدل های سرویس خواب کلاسیک سرویس خواب کیانا است.این سرویس خواب از MDF ساخته شده و بسیار با دوام و کیفیت است.سرویس خواب کیانا دارای روکش وکیوم ضد آب و ضد خش است و در برابر گرما و رطوبت مقاوم می باشد.شما می توانید این سرویس خواب را با تاج لمسه دوزی شده یا به صورت ساده سفارش دهید. ..
7,600,000تومان
سرویس خواب رامک از مدل های جدید سال 2018 می باشد.این سرویس با تاج لمسه دوزی شده و بلند خود اتاق شما را بسیار زیبا می کند.این سرویس خواب از ترکیب چوب و MDF با روکش ممبران و رنگ ساخته شده است.پارچه استفاده شده برای لمسه دوزی های اینکار نیز درجه یک است. ..
5,900,000تومان
سرویس خواب نارنیا طرح ساده و مدرنی دارد.این سرویس خواب تمام ام دی اف می باشد.این سرویس خواب ساده از مدل های بسیار پر طرفدار است.کیفیت آن بسیار بالا بوده و با دقت و ظرافت زیاد ساخته شده است.سرویس خواب نارنیا شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود...
5,900,000تومان
سرویس خواب مارشال از سرویس خواب های کلاسیک و لوکس است.این سرویس خواب با رنگ و طرح خود دکئراسیون اتاق شما را زیبا می کند.سرویس خواب مارشال تمام ام دی اف بوده و رنگ آن افرا با روکش وکیوم است.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و یک میز آرایش است.شما می توانید در صورت تمایل کمد آن را نیز سفارش د..
7,300,000تومان
سرویس خواب دو نفره مدرن روناک
-12 %
سرویس خواب روناک از طرح های مدرن 2018 است.متریال استفاده شده برای ساخت این سرویس خواب ترکیبی از چوب و MDF با روکش هایگلاس هستند.طراحی بینظیر این سرویس خواب و استفاده از بهترین متریال در ساخت آن، موجب تولید یک محصول با ماندگاری بالا و زیبایی حداکثری شده است.این سرویس خواب علاوه بردو عدد پاتختی و میز ..
6,100,000تومان 6,900,000تومان
سرویس خواب ناتالی از مدل های مدرن با طرحی منحصر به فرد است.در قسمت تاج تخت LED تعبیه شده است و زیبایی آن را بیشتر کرده است.سرویس خواب ناتالی از جنس ام دی اف با روکش های گلاس ساخته شده و کیفیت بالایی دارد.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود.این سرویس خواب با ضمانت نامه 2 سال..
6,400,000تومان
سرویس خواب دو نفره هاله با طرح متفاوتی که دارد اتاق شما را به یک اتاق لاکچری تبدیل می کند.سرویس خواب هاله شامل تخت دو نفره، پاتختی و میزآرایش می شود.سرویس خواب هاله از ام دی اف با روکش وکیوم ساخته شده و کیفیت بسیار بالایی دارد.این سرویس خواب با ضمانت نامه یک ساله عرضه می شود...
5,300,000تومان
طرح این سرویس خواب از جدیدترین طرح های موجود در بازار می باشد.برای ساخت آن از  MDF و چوب استفاده شده که کیفیت بالایی دارند.در قسمت تاج این تخت نورهای مخفی و در قسمت زیرین آن چهار کشو وجود دارد.میز آرایشی این کار نیز قابل تغییر شکل و تغییر سایز است...
6,100,000تومان
سرویس خواب مادیا از مدل های لوکس و مینیمال است.این سرویس خواب مادیا از ام دی اف با روکش های گلاس ساخته شده است.این سرویس خواب شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش است.شما می توانید این محصول را به همراه دراور سفارش دهید.سرویس خواب مادیا دارای 2 سال ضمانت است...
5,900,000تومان
نمایش 1 تا 36 از 208 (6 صفحه)

راهنما خرید سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب را باید با توجه به فضا اتاق خواب خود خریداری کنید اگر فضا کمی در اختیار دارید باید تخت کوچک تر یا حتی تخت تاشو خریداری کنید تا بتوانید از فضا باقی مانده اتاق استفاده کنید. در مورد متریال استفاده شده برای ساخت سرویس خواب سوال کنید معمولا سرویس خواب های چوبی و ام دی اف کیفیت بالایی داشته و بعد از آنها ملامینه کیفیت مطلوبی دارد. 


قیمت سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب دو نفره با توجه به متریال ساخت و کیفیت قیمت گذاری می شود. همانطور که می دانید سرویس خواب شامل موارد مختلفی می شود، انتخاب یا حذف هر یک از اجزا آن در قیمت تمام شده سرویس خواب شما موثر خواهد بود.


سرویس خواب دو نفره سفید

رنگ سفید برای دکوراسیون اتاق خواب معمولا جز انتخاب های اول هر شخصی است. این رنگ روشن باعث می شود اتاق خواب شما بزرگتر بنظر رسیده همچنین آن را لوکس جلوه می دهد. برخی از تخت ها مثل تخت های سایبان دار فقط در رنگ سفید تولید می شوند پس اگر به این تخت ها علاقه کمندید باید رنگ سفید را برای سرویس خواب خود انتخاب کنید.


سرویس خواب دو نفره ام دی اف

ام دی اف یکی از بهترین متریال ها برای ساخت سرویس خواب است. سرویس خواب ام دی اف بسیار مقاوم و با کیفیت بوده و در مدل های مختلف نیز تولید می شود. با وجود اینکه این سرویس خواب ها از نظر کیفی با سرویس خوا چوبی برابر هستند اما قیمت بسیار مناسب تری دارند.


سرویس خواب دو نفره وکیوم

برخی از سرویس خواب های ام دی اف دارای روکش وکیوم هستند، وکیوم باعث مقاومت، زیبایی و طول عمر بیشتر ام دی اف می شود.


سرویس خواب دو نفره جدید

جدید ترین و زیباترین سرویس خواب ها را می توانید از سایت آف دکور با مناسب ترین قیمت ها خریداری کنید.

تجربه مشتریان

سوالات متداول

1- چرا در سایر فروشگاه ها قیمت نسبت به آف دکور بالاتر می باشد؟

فروش اینترنتی و کاهش هزینه ها در فروشگاه های اینترنتی باعث کاهش قیمت ها شده است و فروش به صورت مستقیم انجام می شود.

2- نحوه ارسال سرویس خواب دو نفره به سراسر ایران چگونه است؟

سرویس خواب دو نفره به سراسر ایران توسط باربری مخصوص سرویس خواب ارسال می شود.

3- چطور از کیفیت کارها و شرکتی بودن سرویس خواب های دو نفره مطمئن شویم؟

تمامی سرویس خواب های دو نفره موجود در سایت آف دکور شرکتی بوده و دارای ضمانت نامه معتبر می باشند. سرویس خواب کارگاهی در سیستم آف دکور عرضه نمی شود.

4- سرویس خواب دو نفره شامل چه چیزهایی می شود؟

سرویس خواب دو نفره شامل تخت دو نفره، یک پاتختی و میز آرایش می شود. شما می توانید سایر اجزا سرویس خواب مثل کمد را نیز به همراه آن سفارش دهید.

5- امکان ثبت سفارش برای مدل هایی که توقف تولید می باشند وجود دارد؟

خیر، با توجه به این که از خط تولید خارج شده اند امکان تولید این محصولات وجود ندارد.

6- از چه چوبی در سرویس خواب دو نفره استفاده می شود؟

متریال استفاده شده برای هر سرویس خواب دو نفره متفاوت می باشد و تمام سرویس خواب ها با متریال درجه یک مانند چوب روس، ام دی اف و ملامینه و ... ارائه می شوند.

7- نحوه ثبت سفارش به چه صورتی می باشد؟

شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی ثبت سفارش تون رو انجام دهید، در صورت اینترنتی جزئیات محصول به تایید شما رسیده و سپس سفارش شما ثبت می گردد.

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه