منو
سبد خرید شما

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منازل با تغییر سال و تغییر فصل ها تغییر می کند و آگاهی در مورد قوانین و اصول چیدمان دکوراسیون می‌تواند در زیباتر شدن هر چه بیشتر دکوراسیون داخلی به شما کمک کند.

 هنگامی که صحبت از طراحی داخلی خانه می شود منظور اصلی هماهنگ کردن فاکتورهای مختلف برای جلوه‌گری رنگ ها و وسایل منزل در کنار یکدیگر است تا در نهایت نتیجه کار یک دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد با نهایت تعادل و هارمونی باشد.

  سبک شناسی دکوراسیون داخلی

شما می توانید از سبک های مختلف مدرن و کلاسیک برای طراحی دکوراسیون داخلی منازل مسکونی خود استفاده کنید که تمام آنها وابسته به سلیقه شخصی شما و نوع هدف و نیازتان می باشد که چه طرح و رنگ و وسیله ای را برای چیدمان دکوراسیون انتخاب کنید.

 یکی از پرطرفدارترین دکوراسیون هایی که امروزه بیشتر افراد به آن علاقه‌مند هستند دکوراسیون داخلی با سبک مدرن است که برای اینکه شما بتوانید از این سبک در چیدمان دکوراسیون منزل استفاده کنید باید در نظر داشته باشید که اصلی‌ترین ویژگی سبک مدرن سادگی ظاهری در عین زیبایی است و نباید از وسایل پر زرق و برق با تنوع رنگی بالا استفاده کنید.

 با توجه به اینکه بیشتر خانواده ها امروز در خانه های کوچک آپارتمانی زندگی می کنند دکوراسیون داخلی مدرن می تواند پیشنهاد خیلی خوبی برای آنها باشد زیرا شما می توانید با تعدادی وسیله محدود و ساده با قیمت مناسب دکوراسیونی طراحی کنید که زیبایی چشمگیری داشته باشد بدون اینکه نیاز باشد وسایل پر زرق و برق با قیمت بالا خریداری کنید.

  دکوراسیون داخلی پذیرایی

اگر در خانه های کوچک زندگی می کنید نحوه چیدمان دکوراسیون داخلی امر مهمی برای شما خواهد بود. شما می توانید فضای منزل خودتان را بزرگتر از چیزی که هست جلوه دهید ولی بر عکس اگر این کار را به صورت غیر اصولی انجام دهید خانه شما نه تنها زیبا نمی شود، بلکه به یک محیط شلوغ و نا منظم تبدیل می‌شود که آرامشی در آن وجود نخواهد داشت.

 

 بیشترین رنگی که در دکوراسیون داخلی مدرن برای منازل استفاده می شود رنگ های خنثی و رنگ های طبیعی است. طوسی سبز، آبی و امثال اینها جز رنگ های مدرن هستند و معمولاً از رنگ های جیغ و خیلی پر انرژی در دکوراسیون مدرن استفاده نمی‌شود.


این تصور را که باید تمام دکوراسیون متقارن باشد را فراموش کنید زیرا تقارن کامل در همه قسمت های خانه باعث می شود که یک محیط بی روح برای شما به وجود بیاید. برقراری تقارن در همه قسمت های خانه را کنار بگذارید ولی هیچگاه برقراری تعادل را فراموش نکنید زیرا باید همه بافت ها و قسمت‌های خانه با هم در تعادل باشند و از  سبک معینی پیروی کنند.

  پس در نهایت هم باید بگوییم که طراحی داخلی دکوراسیون منازل متشکل از کارهای مختلفی است که با هم در ارتباط هستند تا در نهایت نتیجه آن زیبایی و هماهنگی داخلی خانه شما باشد.

روحی که در خانه بر قرار است ارتباط زیادی با دکوراسیون داخلی آن دارد و بهتر است از قوانین علم فنگ شویی در طراحی دکوراسیون داخلی غافل نشوید زیرا این امر در مورد انرژی و تاثیر آن در محیط خانه صحبت می‌کند و می‌توانید با کمک گرفتن از علم فنگ شویی، دکوراسیون بهتری داشته باشید.

 لازم نیست که حتماً برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل هزینه‌های گزافی بپردازید بلکه با کمی ذوق و سلیقه و اندکی خلاقیت می توانید دکوراسیون جذابی داشته باشید که هر کسی از دیدن آن لذت ببرد و تنها با رعایت قوانینی که گفته شد در کنار یک نور پردازی خوب می توانید این زیبایی را رقم بزنید.

 در نظر داشته باشید هنگامی که صحبت از دکوراسیون داخلی می‌شود منظور تمام قسمت های داخلی خانه می باشد نه تنها قسمت پذیرایی، بلکه سایر قسمت های دیگر خانه مانند دکوراسیون اتاق خواب هم شامل دکوراسیون داخلی می شوند و باید به آنها توجه کنید و وقت مشخصی برای چیدمان آن ها بگذارید.

 دکوراسیون داخلی 2019

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد با شروع سال نو، خانواده ها به دنبال تغییر دکوراسیون خانه و نو کردن وسایل خود هستند به همین علت است که به دنبال راهی برای تغییر دکوراسیون و زیبا کردن آن هستند و خیلی از خانواده ها برای اجرا کردن این تصمیم هزینه زیادی در دست ندارند و فکر می‌کنند که با هزینه‌های محدود نمی‌توان دکوراسیون زیبایی داشت.


اما باید بگویم که شما می‌توانید حتی با هزینه‌های محدود یک دکوراسیون زیبا داشته باشید و لازمه این کار این است که قسمت‌های مشخصی از خانه را مد نظر قرار دهید و آن ها را تغییر دهید.

به طور مثال دیوار پشت تلویزیون و دیوارها و کف پوش ها و یا پرده هایی که در اتاق پذیرایی نصب شده است می تواند تغییرات چشمگیری در فضای دکوراسیون خانه شما به وجود بیاورد و یا حتی تنها با تغییر روکش مبلمان خود می توانید این تغییر را در دکوراسیون به وجود بیاورید که هزینه زیادی هم بابت آن پرداخت نخواهید کرد.

یا می توانید از دکوری های شیک که در بازار وجود دارند برای نو کردن دکوراسیون خود استفاده کنید که تمام اینها به سلیقه ی شما وابسته است. البته می توانید با توجه به نمونه‌هایی که در این مطلب مشاهده کردید ایده بگیرید و به سلیقه خودتان در دکوراسیون خانه نوآوری ایجاد کنید.

 دکوراسیون داخلی آشپزخانه

 دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها اهمیت زیادی برای خانه ها دارد زیرا بیشتر خانه های امروزی آشپزخانه های اپن دارند که چیدمان دکوراسیون آشپزخانه در ظاهر کلی خانه تأثیرگذار خواهد بود و خانم‌ها وقت زیادی از روز خود را در آشپزخانه سپری می‌کنند به همین علت دکوراسیون این بخش از خانه برای آنها اهمیت زیادی دارد.

 دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

 دکوراسیون داخلی منازل ایرانی یک سری ویژگی های خاص خودش را دارد که ریشه در اصالت ما دارد. به طور مثال در بیشتر خانه های ایرانی فرش ها، جزو لاینفک دکوراسیون هستند و می توانند باعث زیباتر شدن دکوراسیون خانه شما شوند به شرطی که فرش مناسب دکوراسیون خانه خود را انتخاب کنید.

به طور مثال اگر دکوراسیون مدرن را برای خانه خود انتخاب کردید و خواستید از سبک مدرن پیروی کنید، نباید از فرش هایی که رنگ لاکی و قرمز و ترکیب رنگ های خیلی متنوع دارند، استفاده کنید و بهتر است از فرش هایی که تعداد رنگ های محدودتری دارند و در سبک مدرن طراحی شده اند استفاده کنید.

 


سه شنبه 01 خرداد 1397 آشنایی با نحوه ی تمیز کردن و شستن انواع مختلف مبلمان
khodabakhsh 0 13055
تمیز کردن مبلمان باعث جلوه دادن به فضای محیط و افزایش طول عمر کالا می شود. برای اینکه این شستشو در منزل صورت گیرد کارهای مختلفی میتوان انجام داد. با انجام منظم گردگیری و جاروکشی مبل‌ها میتوان همیشه آن..
دوشنبه 29 مرداد 1397 مناسب ترین جای قرارگرفتن بوفه و ویترین در دکوراسیون منازل
khodabakhsh 0 1795
در چند سال اخیر بوفه ها ویترین ها در دکوراسیون منازل ایرانی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده‌اند و با رشد جمعیت و کمتر شدن فضای خانه ها، بوفه و ویترین ها جایگاهی در این منازل ندارند و افراد باید از ..
دوشنبه 29 مرداد 1397 جذابیت بیشتر منازل با حضور بوفه ها و ویترین ها در دکوراسیون
khodabakhsh 0 1441
وسایلی همچون بوفه و ویترین برای نمایش وسایل مجلل و دکوری ها و ظرف های زیبا ساخته شده اند. با وجود تنوع زیاد در این محصول، انتخاب محصولی که متناسب با دکور و سبک خانه باشد کار چندان ساده ای نیست.  ..
یکشنبه 28 مرداد 1397 زیبایی منزل نو عروس با این استند و بوفه و ویترین های دکوری
khodabakhsh 0 2352
در بیشتر خانه های ایرانی از بوفه و ویترین به عنوان عضو اساسی در چیدمان یاد می‌شود زیرا بیشتر افرادی که کار طراحی خانه های ایران را انجام میدهند بوفه و ویترین را جزو لاینفک چیدمان منزل ایرانی می&z..
سه شنبه 01 خرداد 1397 مهم ترین نکات هنگام انتخاب و خرید مبلمان
khodabakhsh 0 1836
امروزه به علت افزایش تقاضا در زمینه ی مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل، تنوع محصولات به طرز چشم گیری افزایش یافته است و هنگامی که قصد خرید محصولی را داریم و به فروشگاه های مبلمان مراجعه میکنیم تنوع زیاد ..
یکشنبه 28 مرداد 1397 آشنایی با انواع بوفه ها و ویترین های تزیینی زیبا و شیک
khodabakhsh 0 1746
در بین وسایل مختلفی که برای منازل خریداری می شود، بوفه ها و ویترین ها جزو آن دسته ای هستند که وقت و انرژی زیادی برای انتخاب آن ها و خریدشان صرف می شود زیرا جلوه ی خاصی به محیط می بخشد و تاثیر زیادی در..
یکشنبه 28 مرداد 1397 جذاب ترین ایده های دکوراسیون آشپزخانه و تزیین بوفه آشپزخانه
khodabakhsh 0 2027
یکی از مهمترین قسمت های فضای آشپزخانه ویترین آن است که می تواند قسمت چشمگیر و جذاب فضای آشپزخانه باشد و در صورتی که تزیین این ویترین به صورت صحیح و هوشمندانه باشد می تواند ظاهر آشپزخانه را بسیار چشم ن..
دوشنبه 29 مرداد 1397 روش های تمیز کردن و پاکسازی بوفه ها و سایر وسایل چوبی
khodabakhsh 0 3366
برای اینکه بوفه ویترین و وسایل چوبی خود را تمیز نگه دارید باید به یک سری از نکات توجه کنید که در این قسمت به شما خواهیم گفت. بهتر است برای پیشگیری از خراب شدن وسایل چوبی آنها را در معرض نور خورشید و گ..
یکشنبه 11 شهریور 1397 راهنمای کامل خرید مبل های تختخواب شو و کم جا
khodabakhsh 1 1649
امروزه کوچک بودن متراژ آپارتمان ها و خانه ها باعث شده که مردم درصدد بر بیایند که از بیشترین پتانسیل موجود در فضای خانه برای کارهای خود استفاده کنند. یکی از مواردی که به افراد این اجازه را می‌دهد تا از..
سه شنبه 01 خرداد 1397 شیک ترین و جذاب ترین مدل های مبلمان سلطنتی جدید
khodabakhsh 0 15566
یکی از مهم ترین وسایلی که برای زیباسازی منزل مورد استفاده قرار می گیرد مبلمان است. مبل ها برای زیبایی فضای منزل از جایگاه ویژه ای برخوردارند. با وجود تنوع بسیار زیاد در مبلمان انتخاب مبل مناسب کار دشو..
سه شنبه 01 خرداد 1397 راهنمای کامل خرید مبلمان راحتی برای دکوراسیون داخلی منازل
khodabakhsh 0 2122
مبل راحتی به نوعی از کاناپه گفته می شود که به صورت دو نفره ، سه‌ نفره و بیشتر ساخته می شود. در بدنه این مبلمان معمولا از چوب استفاده نمی شود و دارای پایه‌های کوتاه و دسته‌های پهن می‌باشد و نسبت به مبل..
یکشنبه 28 مرداد 1397 معرفی انواع مختلف طرح های بوفه و ویترین دکوری برای دکوراسیون منزل
khodabakhsh 0 1891
به نمایش گذاشتن ظرف های تزیینی و پذیرایی زیبا و چشم نواز با استفاده از بوفه و ویترین ها انجام می شود. همیشه بهترین جایگاه برای قرار دادن بوفه و ویترین قسمت پذیرایی و غذاخوری خانه است. سعی کنید برای هر..
نمایش 1 تا 12 از 270 (23 صفحه)