بسیاری از خانم‌ها هنگام تزیین میز ناهارخوری بسیار سردرگم می‌شوند زیرا می‌خواهند چیدمان طوری باشد که خیلی شلوغ نشده و در عین حال جذاب و شیک باشد. تزیین میزهای ناهارخوری قواعد خاص خودش را دارد که با دانستن آنها می توانید بدون نگرانی بهترین و چشم نواز ترین چیدمان ها را داشته باشید. 

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه تزیین میز ناهار خوری با گل

 

میز ناهار خوری شیشه ای آشپزخانه

 

ممکن است شما ندانید که میز ناهارخوری که خریداری می کنید به چه چیز هایی برای زیباتر شدن و کارآمد بودن نیاز دارند. یعنی در واقع شما نمی دانید که روی میز ناهارخوری خود چه وسایلی را بچینید. تصمیم گرفتن در مورد ابزار و وسایلی که قرار است بر روی میز نهارخوری قرار گیرد کار ساده ای نیست زیرا این میز مانند میز جلو مبلی نیست که بخواهید بر روی آن ابزار تزئینی و چیزهایی از این قبیل قرار دهید.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه سلطنتی کلاسیک طلایی آبی

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه تزیین میز ناهار خوری با شمع گل سلطنتی کلاسیک طلایی آبی

 

روی میز ناهار خوری چی بندازیم؟

برای اینکه بتوانید میزناهارخوری زیبایی را تزیین کنید باید قبل از همه یک رومیزی نخی تهیه کنید و بر روی میز قرار دهید و بعد از آن زیر بشقابی رانر که این رانر پارچه ای است که عرض 60 سانتیمتر دارد و وسط میز ناهارخوری قرار می گیرد و از دو طرف آویزان میشود بعد از اینکه رومیزی نخی و رانر را بر روی میز گذاشتید باید قاشق، چنگال و بشقاب و سایر لوازم دیگر را بر روی میز قرار دهید.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه گرد سفید آبی

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه تزیین میز ناهار خوری گل شمع

 

تزیین میز ناهار خوری

شما می توانید از وسایل تزئینی کوچک و گل ها بر روی میز غذاخوری استفاده کنید تا حس بهتری را به میهمانان بدهید، ظاهر میز ناهارخوری شما و تزئینی که دارد نماینده سلیقه و خلاقیت شما است و باعث می شود که فضای پذیرایی شما حس بهتری به افرادی که در آن هستند انتقال بدهد.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه تزیین چیدمان شش نفره

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه تزیین گل و شمع

 

میز ناهار خوری نیمکت دار

دکور هایی که بر روی میز ناهارخوری قرار می گیرد با چیدمان مبل های راحتی و میز جلو مبلی بسیار متفاوت خواهد بود. میزهای ناهارخوری با مدل ها و سبک های جدید مخصوص میزهایی از جنس چوب طبیعی شبیه نیمکت هستند و سبک خاصی را به محیط می دهند.

 

خیلی از خانواده ها فکر می کنند که مدل های نیمکت دار برای خانه آنها مناسب نیست و از زیبایی محیط آنها کم می کند اما باید بدانید که میزهای چوبی در این سبک مزایا و ویژگی‌های خاص خودش را دارد.

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه توسی آبی تزیین میز با گل

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه تزیین میز ناهار خوری شمع گل

 

اگر بخواهیم با یک مثال برای شما مطلب را روشن تر کنیم باید بدانید که نیمکت ها وقتی به جای صندلی استفاده می شوند باعث می شوند که فضا راحت تر و صمیمی تر به حساب می آید و دلیل اصلی آن هم ساده بودن این وسیله است.

 

وقتی که شما به جای صندلی، نیمکت در محیط قرار می‌دهید باعث می‌شود که افراد در آن محیط به همدیگر نزدیک‌تر شوند و در کنار هم بنشینند و این باعث می‌شود که صمیمیت بیشتری بین اعضای خانواده و مهمانان برقرار شود.

 

 میز ناهار خوری چوبی آشپزخا شمع گلدان گل تزیین میز ناهار خوری

 

همیشه در نظر داشته باشید که علاوه بر زیبایی و سبک میزناهارخوری مناسب منزل شما چیزی که مدنظر است چیدمان و تزئین آن است که باید طوری انجام شود که علاوه بر زیبایی مرتب و منظم به نظر برسد. 

 

میز ناهار خوری چوبی آشپزخانه تزیین میز ناهار خوری با گل