منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

ما با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. اطلاعات بیشتر

تخت خواب نوزاد

تخت خواب نوزاد نوجوان شارپین یک کار شرکتی عالی و با کیفیت می باشد و دارای دو سال ضمانت است. این تخت زیبا  از ام دی اف ساخته شده است و سایر متریال به کار گرفته شده در آن نیز بسیار مرغوب می باشد و روکش به کار گرفته شده در آن از نوع ضد خش است که موجب می گردد محصول در گذر زمان دچار تغییر شکل ظاهری ..
7,200,000تومان
تخت خواب نوزاد و نوجوان برهان یک کار عالی و با کیفیت می باشد که از ام دی اف درجه یک ساخته شده است. این کار به صورت کلاسیک ساخته شده است و برای استفاده در این تم دکوراسیون یک انتخاب عالی به شمار می رود. این تخت خواب در قسمت پایینی خود دارای چندین کشو می باشد و شما این امکان را دارید تا از آن استفاده ..
8,300,000تومان
تخت خواب نوزاد نوجوان ریتا یک کار عالی و با کیفیت می باشد که به سبک مدرن ساخته شده است. این کار با یک ترکیب رنگ ملایم و زیبا ساخته شده است و با رنگ های نارنجی، زرد و نیلی قابل ست شدن می باشد. این کار طراحی بسیار شیک و ساده ای دارد و در کنار طرح های غیر مینیمال نیز تکامل بسیار مناسبی پیدا می کند. این..
7,700,000تومان
تخت خواب نوزاد نوجوان نیلسان یک کار عالی شرکتی است که از ام دی اف ساخته شده است. این تخت خواب دارای ست کامل کمد و ویترین نیز می باشد و شما قادرید تا هر یک را به سفارش خود بیفزایید. این محصول یک ترکیب رنگ عالی و خنثی دارد و با رنگ های مختلف از قبیل زرد، صورتی و ... قابل ست کردن می باشد. این کار دارای..
7,200,000تومان
تخت خواب نوزاد و نوجوان الارو یک کار عالی زیبا و با کیفیت می باشد که یک ترکیب جالب و خلاقانه از سبک مدرن و نیمه کلاسیک است. این کار برای هردوی این سبک ها قابل استفاده می باشد و شما می توانید آن را متناسب با هر دوی این تم های دکوراسیونی ثبت سفارش نمایید. این کار شرکتی بوده و از متریال درجه یک و عالی ..
8,900,000تومان
تخت خواب نوزاد نوجوان طنین یک کار عالی و زیبا با نمای قهوه ای رنگ می باشد که بسیار جلوه ی طبیعی و خوبی به محیط می دهد. این کار از ملامینه و ام دی اف ساخته شده است و دارای 2 سال ضمانت از مجموعه ی اف دکور می باشد. این کار ارای کمد و میز آرایش نیز می باشد که می توانید هر یک را به سفارشتان بیفزایید. تاج..
8,100,000تومان
تخت خواب نوزاد نوجوان شایلین یک کار شرکتی تمام ام دی اف می باشد که طراحی جالب و زیبایی دارد. این کار از متریال درجه یک ساخته شده است و دارای دو سال ضمانت شرکت اف دکور می باشد. این محصول شامل ویترین و میز آرایش نیز می باشد و شما این امکان را دارید تا آن ها را متناسب با نیازتان به سفارش خود بیفزایید. ..
8,000,000تومان
تخت نوزاد ماندانا از مدل های گهواره ای می باشد.این تخت کیفیت و دوام بالایی داشته و محصولی شرکتی است.تخت ماندانا دارای میله های محافظ متحرک و دو کشو در زیر تخت است.این تخت را می توانید در رنگ مورد نظر خود خریداری کنید.تخت ماندانا محصولی شرکتی با ضمانت نامه یک ساله است.شما می توانید این تخت را به همرا..
6,600,000تومان
تخت خواب نوزاد نوجوان آفتاب کلاسیک و ساده است.این تخت خواب زیبا کیفیت و دوام بالایی داشته و یک محصول شرکتی درجه یک است.تخت خواب آفتاب را می توانید از به همراه کمد آن به صورت یک سرویس خواب سفارش دهید.این تخت خواب از ام دی اف ساخته شده است و به رنگ دلخواه شما قابل سفارش است...
7,700,000تومان
تخت خواب نوجوان آویسا از مدل های بسیار زیبا و و مدرن است.این تخت دارای دو کشو و محافظ متحرک می باشد.تخت آویسا دارای ضمانت یکساله بوده و کیفیت ودوام بالایی دارد.این تخت خواب را می توانید در رنگ مورد نظر خود سفارش دهید.همچنین می توانید این تخت را به همراه کمد و کمد ویترین دار آن به صورت سرویس سفارش ده..
7,800,000تومان