منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

کمد

کمد لباس پارمیس یک کمد زیبا و شیک  است.این کمد از جنس ام دی اف ساخته شده و محصولی با دوام و کیفیت بالا است. داخل کمد به صورت طبقه طبقه در آمده تا بتوانید وسایل خود را مرتب و منظم چیدمان کرده و به آنها سرو سامان دهید. دو قسمت برای آویز لباس در نظر گرفته شده که با توجه به ارتفاع لباس ها می توانید..
16,000,000تومان
کمد دیواری ایزابل یک محصول زیبا و با کیفیت است. با توجه به ابعاد 200*200 که دارد و فضایی که در اختیار شما قرار می دهد یک محصول خوش قیمت در بین محصولات هم رده خود محسوب می شود. این کار زیبا دارای سه که شو چند طبقه و سه قسمت برای آویز لباس است که یکی از آنها با ارتفاع کمی بلند تر برای لباس های بلند شم..
7,000,000تومان
کمد ترنم با داشتن طبقات، کشو و آینه بر روی درب ریلی خود یک کمد تمام عیار بوده و فضای خوب و مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر آن وجود آینه بر روی درب این کار هم باعث بزرگنمایی فضای اتاق شما شده و هم شما را از داشتن آینه قدی بی نیاز می کند. تعبیه 4 تا کشو در این کمد به شما امکان سازماندهی ..
11,500,000تومان
کمد دیواری روکو یک کمد شیک با طراحی زیبا و ساده است. این کمد دارای دو درب ریلی بوده و داخل آن به چند بخش تقسیم شده تا بتوانید لوازم خود را مرتب و سازماندهی شده چیدمان کنید. در قسمت بالای کمد یک طبقه سراسری برای وسایل در نظر گرفته شده و در قسمت چپ آن میله ای برای آویز لباس و دو کشو و در قسمت راستی چن..
8,300,000تومان
کمد لباس تینا ساخته شده از ام دی اف بوده و یک محصول زیبا و مناسب است. وسایلی که برای نوزاد یا کودک طراحی و ساخته می شود باید با متریال با کیفیت ساخته شوند تا عمر بالایی داشته باشند و برای کودک ایجاد حساسیت نکنند. نکته بعدی در این محصولات مربوط به استفاده از فضا می شود در این کمد دو کشو در زیر و دو ط..
11,500,000تومان
جالباسی نویان یک جالباسی بسیار زیبا و کارآمد است. این جالباسی سه کشو دارد که فضای خوبی برای نگهداری وسایل به شما میدهد. در این جالباسی یک قسمت برای نگهداری لباس طراحی شده است که یک درب جداگانه دارد و فضای خوبی را برای نگهداری لباس به شما میدهد. همچنین دو در دارد که باعث می شود شما بتوانید وسایل ..
8,400,000تومان
 کتابخانه و جالباسی نیپل کار تمام ام دی اف زیبا و بی نظیر می باشد که به صورت مدرن طراحی شده است.  این کالا شامل چندین طبقه می باشد که میتوانید از هر یک استفاده دلخواه را به عمل آورید.  قسمت بالای آن فضای کافی جهت آویز لباس را دارد و برروی درب آن از سمت داخل یک آینه نصب شده است که ..
2,900,000تومان
 کتابخانه-جالباسی نولان یک کار شرکتی تمام ام دی اف و بسیار محکم می باشد که به سبک مدرن و طراحی شده است.  این محصول شامل پایه و دستگیره های  همسان می باشد و شامل دو درب کمدی است.  درون محفظه این کار چندین طبقه طراحی شده است که هر  طبقه به شما فضای جانبی مناسبی را جهت استفا..
3,900,000تومان
جالباسی مارگارت یک جالباسی بسیار شیک ، زیبا و پر کاربرد است. شما می توانید از این جا لباسی در کنار هر نوع دکوراسیونی استفاده کنید. این جالباسی یک کار با طراحی ساده و بسیار با دوام می باشد که از ام دی اف ساخته شده است. در قسمت پایینی آن دو قفسه و یک باکس طراحی شده است که می توانید وسایل مختلفی را..
6,900,000تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه