منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

ما با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. اطلاعات بیشتر

دکوری

کتابخانه ی زیبای اورانوس یک کار عالی و با کیفیت می باشد که در دو رنگ توسی و قهوه ای تولید می گردد و شما می توانید متناسب با تم رنگی حاکم بر فضای منزلتان یک رنگ را انتخاب کنید. این محصول دارای یک ساعت نیز می باشد که علاوه بر نگهداری کتاب، در نشان دادن زمان نیز کاربرد دارد. این کتابخانه دارای سه ط..
5,500,000تومان
کتابخانه ی ایستاده ژینوس، یک کتابخانه ی دایروی شکل و متفاوت می باشد که از جنس چوب ساخته شده است. در مرکز این کالا یک ساعت تعبیه شده است که نمای این کار را دو چندان نموده است. همچنین پایه های آن در رنگ دیگری طراحی شده است که ترکیب رنگ  بی نظیری را به وجود آورده است. این محصول در دو رنگ سفید ..
5,000,000تومان
کتابخانه ی روزلین یک کار عالی و با کیفیت می باشد که به صورت مدرن طراحی شده است. این کتابخانه به جهت طراحی ساده برای اکثر تم های دکوراسیون قابل استفاده است. این کالا از جنس چوب ساخته شده است و بدنه ی بسیار سبکی دارد و به راحتی می توان آن را جابجا کرد. این کتابخانه در ابعاد 172*70*36 طراحی شده است..
5,900,000تومان
کتابخانه ی رامون یک کار بی نظیر و متفاوت می باشد که علاوه بر داشتن قفسه برای کتاب، می توان از آن جهت نمایش زمان نیز بهره برد. این کتابخانه ی خاص برای فضاهایی که تم دکوراسیون مدرن و نیمه مدرن دارند یک انتخاب عالی می باشد. این محصول در دو رنگ سفید و قهوه ای تولید می گردد و شما می توانید با توجه به..
3,900,000تومان
کتابخانه ی ساعتی نارسیس یک کار دیوارکوب بی نظیر می باشد که در دو رنگ سفید و قهوه ای تولید و توزیع می گردد. این محصول تمام چوب به سبک مدرن طراحی شده است و برای خانه هایی که دارای تم دکوراسیون مدرن و اسپورت هستند بهترین انتخاب است. این کتابخانه بسیار سبک بوده و برای حجم کم از کتاب مورد استفاده قرا..
3,100,000تومان
یکی از وسایل مورد نیاز برای قسمت ورودی منزل جاکفشی است. جاکفشی شارلوت یک کار عالی و با کیفیت می باشد که یک تولید شرکتی است.  این جاکفشی از ام دی اف با روکش ضد خش ساخته شده و بسیار مقاوم است. این محصول دو درب بوده و شامل چندین طبقه می شود. همچنین دارای دو سال ضمانت بوده و بسیار عالی و زیبا می با..
2,600,000تومان
جا کفشی و آینه گردان سی گل یک کار عالی و با کیفیت می باشد که به سبک مدرن طراحی شده است. آین کار شامل آینه ی گردان می باشد و آینه ی آن به شکل قدی است و کاربرد فراوانی دارد. جاکفشی این کار به سبک کشویی بوده و  سبک کاملا متفاوتی دارد. این کار هماهنگ و زیبا می باشد و برای استفاده در راهرو های ورودی..
5,100,000تومان
جاکفشی کایلی محصولی شیک و کم جا است. از نظر کیفی این کار یک کار شرکتی و با کیفیت است که از بهترین متریال ها تهیه شده و به شما تقدیم می شود. در طراحی این محصول دو طبقه بلند تر از طبقات دیگر در نظر گرفته شده تا برای بوت و کفش و کتونی های ساق دار هم بتوانید از آن استفاده کنید. کشویی هم که در این جاکفشی..
2,600,000تومان