منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

فایل و کمد اداری

تجربه مشتریان

1.فایل کد 7025 یک مدل بسیار زیبا است که با طراحی متفاوتی که دارد می تواند دکوراسیون شما را بسیار لوکس جلوه دهد. این فایل فضاهای جانبی هوشمندانه ای دارد که بسیار کارامد هستند.2.این محصول از ام دی اف و در ابعاد 80*40*80 ساخته می شود.3.این فایل در رنگ دلخواه شما قابل سفارش است...
10,100,000تومان
1.فایل کد 7026 یک فایل ساده و بسیار کاربردی است. این فایل برای دسته بندی وسایل هم در دکوراسیون های اداری و هم در دکوراسیون های خانگی استفاده می شود.2.دوام فایل به دلیل متریال مورد استفاده بسیار بالا می باشد. این محصول تا سالها مورد استفاده است.3.شما می توانید رنگ سفارش خود را به سلیقه خود انتخاب کنی..
3,300,000تومان
1.فایل کد 7027 یک محصول بسیار کاربردی، با طراحی مدرن و ساده است. این فایل می تواند هم در دکوراسیون های اداری و هم خانگی مورد استفاده قرار بگیرد. اگر به فضای جانبی نیاز دارید، این فایل با کیفیت بالا و زیبایی خیره کننده قابل سفارش است.2.ابعاد این فایل 80*45*121 است و از بهترین متریال ها ساخته می ..
4,500,000تومان
1.فایل کد 7029 یک فایل جمع و جور و کاربردی است. این فایل با سه کشو طراحی شده است. شما از این فایل می توانید به عنوان پاتختی نیز استفاده کنید. فایل کد 7029 دارای یک طراحی مدرن و ساده است و در همه جا قابل استفاده می باشد.2.ابعاد فایل 38*40*58 است و دوام بسیار بالایی دارد.3.شما می توانید این ..
2,400,000تومان
1.فایل کد 7028 یک فایل جادار با 5 کشو است. این فایل طراحی ساده و مدرنی دارد. از این فایل می توان در دکوراسیون های اداری و خانگی استفاده کرد. این محصول برای دسته بندی وسایل یک انتخاب بسیار مناسب است.2.دوام این فایل به دلیل استفاده از متریال باکیفیت بسیار بالا می باشد.3.این محصول قابلیت انتخاب رنگ نیز..
4,400,000تومان
1.فایل کد 7030 یک محصول با ظاهری مدرن و زیبا و کیفیتی بسیار بالا است. این فایل بسیار جمع و جور اما جادار طراحی شده است. به دلیل طراحی ساده، از این فایل می توان در هر نوع دکوراسیونی استفاده کرد.2.فایل کد 7030 در ابعاد 48*45*53 ساخته می شود و طول عمر بالایی نیز دارد.3.این فایل در رنگ دلخواه شما ق..
2,400,000تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

راهنما خرید کمد و فایل اداری

اگر در اداره تان برخی اسناد و مدارک را به صورت کاغذی نگه داری می کنید برای نگهداری و حفاظت آنها به صورتی که در هر زمانی بتوانید به راحتی آنها را پیدا کرده و از آنها استفاده کنید باید کمدی را اختصاص دهید. این کمد ها معمولا از جنس آهنی انتخاب می شوند ولی اگر قصد خرید این کمد برای اتاق خود را دارید بهتر است مدل چوبی آن را خریداری کنید که ظاهر بهتری دارد.


خرید و قیمت فایل و کمد اداری

فایل و کمد اداری در هر محیط اداری علاوه بر اینکه به نظم و سازمان‌دهی مدارک کمک می‌کند، می‌تواند تاثیر زیادی در زیبایی فضا بگذارد. برای این منظور می‌توان از انواع مختلف بوفه مدیریتی، کتابخانه و کمد، فایل، ساید و کمد بایگانی استفاده کرد. بخش فایل و کمد اداری آف دکور جایگاه مناسبی برای انتخاب و خریداری انواع این محصول برای محیط اداری یا خدماتی شما خواهد بود.


فایل اداری پلاستیکی

فایل اداری پلاستیکی، فایل های چند طبقه ای هستند که از جنس پلاستیک بوده و در ادارات از آنها برای نگهداری فایل و پرونده ها استفاده می شود.


طرح کمد اداری

قفسه های نگهداری فایل و پرونده های اداری که طرح کمد بوده و طبقه طبقه اند را فایل های طرح کمد اداری می نامند. این کمد ها معمولا از جنس چوب بوده و برخی از آنها درب شیشه ای نیز دارند.


انواع فایل چوبی

اکثر فایل های اداری از جنس چوب هستند، چوب هم مقامت و ماندگاری بالایی دارد هم به نسبت فایل های پلاستیکی و فلزی از ظاهر بهتری برخوردار است. علاوه بر آن فایل های اداری چوبی تنوع شکلی بیشتری هم دارند که این موضوع به مخاطب امکان انتخاب بهتری می دهد.


فایل کشویی فلزی

برخی از فایل های کشویی که برای نگهداری سندها استفاده می شوند جنس فلزی دارند. دوام این فایل ها بیشتر از فایل های چوبی یا پلاستیکی است اما ظاهر زیبایی ندارند ازهمین رو برای اتاق های اداره معمولا از فایل های چوبی استفاده می کنند.


کمد اداری

در ادارات نگهداری پرونده ها و فایل های اداره از کارهای بسیار مهم و با اهمیت است از این رو تمام این پرونده ها باید در جایی مرتب نگهداری شوند تا در مواقع نیاز دسترسی به آنها آسان شود. با این تفاسیر اهمیت وجود کمد و فایل های اداری مشخص می شود.


کمد زونکن اداری

کمد های بایگانی زونکن کمد هایی فلزی هستند که در دو شکل تولید و عرضه می شوند برخی از آنها به صورت کمدهای معمولی چند طبقه و برخی دیگر به صورت کمد با طبقات چرخشی تولید و عرضه می شوند.


فایل بایگانی ام دی اف

کمد های بایگانی ام دی اف، از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار بوده  و همچنین ظاهر زیباتری هم دارند. اگر اتاق بایگانی شما در معرض دید است یا می خواهید در اتاق کار خود کمد بایگانی داشته باشید خرید کمد ام دی اف گزینه مناسبی است.


قیمت فایل اداری ام دی اف

فایل های ام دی اف هم ظاهر زیبایی دارند هم کیفیت و مرغوبیت بالایی، از همین رو قیمت آنها نسب به فایل های دیگر بیشتر میباشد.

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه