منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

خرید اینترنتی و آنلاین مبلمان در روز های قرنطینه از خانه #درخانه_بمانیم

کمد

وجود حداقل یک کمد رختخوابی برای هر خانه لازم است.عرض این کمد 120 سانتی متر و از ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده است.این کمد در عین سادگی زیبا بوده و دکوراسیون اتاق شما را زیباتر می کند.کمد های موجود در سایت آف دکور از بهترین متریال شرکتی و با کیفیتی بالا تولید می شوند بنابراین بسیار مقاوم و با..
2,900,000تومان
از وسایل لازم برای هر اتاق خواب وجود یک کمد است تا شما بتوانید لباس ها و وسایل خود را در آن قرار دهید.کمد روکو دارای 3 کشو و یک آینه بر  روی درب خود است که کاربرد و زیبایی این کمد را بیشتر کرده اند.کمد دیواری روکو از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده و بسیار مقاوم است.محصولات موجود در س..
4,600,000تومان
آپارتمان های امروزی فضای کوچکی دارند بنابراین بهتر است وسایل خود را از رنگ های روشن انتخاب کنید تا فضای اتاق دلبازتر بنظر رسد.کمد آسمان طرح شیک و مدرنی داشته و با ترکیب رنگ سفید و قهوه ای اتاق شما را دلباز تر می کند.رنگ و طرح این کمد همیشه یکی از طرح و رنگ های بروز در زمینه دکوراسیون و وسایل منزل بو..
6,300,000تومان
کمد دیواری از لوازم و وسایل لازم برای سرویس خواب و اتاق خواب است تا افراد وسایل و لباس های خود را در آن قرار دهند.کمد لباس ترنج دارای دو کشو و یک آینه است که بر روی درب آن تعبیه شده است.عرض این کمد 85 سانتی متر و جنس آن از ملامینه وکیوم با روکش ضد خش است.تمامی اجناس موجود در سایت آف دکور شرکتی بوده ..
2,100,000تومان
کمد دیواری از وسایل ضروری در هر اتاق خوابی است.کمد دیواری ترنم دارای 5 کشو و یک آینه است که بر روی درب آن تعبیه شده و باعث زیبای بیشتر آن شده  است.عرض این کمد 85 سانتی متر و جنس آن ملامینه وکیوم با روکش ضد خش است.تمام اجناس موجود در آف دکور شرکتی بوده و برای ساخت آن ها از متریال مرغوب و با کیفی..
2,200,000تومان
کمد دیواری از وسایل ضروری برای اتاق خواب بوده و کامل کننده سرویس خواب شما است.کمد دیواری تینا برای هر سنی مناسب بوده و رنگ و طرح آن با هر دکوراسیونی همخوانی دارد.بر روی درب این کمد یک آینه تعبیه شده و دارای دو کشو است.عرض این کمد یک متر بوده و از ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده است.تمامی محصول..
2,900,000تومان
کمد دیواری لباس خاطره طرح کلاسیک و بسیار زیبایی داشته و مورد پسند هر شخصی قرار می گیرد.قسمت ویترین این کمد نقطه تمایز و البته مزیت این کمد نسبت به سایر کمدها است چرا که شما می توانید آن را با اشیا زیبا پر کنید و جلوه زیبایی به کمد خود ببخشید.کمد دیواری خاطره از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته ..
6,900,000تومان
یکی از وسایل مورد نیاز برای اتاق خواب کمد است تا افراد بتوانند وسایل و لباس های خود را درون آن قرار دهند.کمد دوقلو دارای 4 کشو در قسمت پایین و یک آینه است که بر روی یکی از درب های آن تعبیه شده است.این کمد زیبا از ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده است.اجناس آف دکور تماما شرکتی بوده و از متریال بس..
2,200,000تومان
یکی از وسایل کامل کننده سرویس خواب و لازم برای هر اتاق خوابی کمد است.کمد رز با طرح زیبا و رنگ خاص نظر خود هر شخصی را به جلب کرده و برای هر سنی مناسب است.این کمد از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده و بر روی یکی از درب های این کمد یک آینه زیبا تعبیه شده است.اجناسی که در آف دکور مشاهده می کنید..
3,600,000تومان
کمد دیواری رویا دارای باکس، کشو و 4 در کمد است که فضای خیلی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد تا وسایل خود را در آن قرار دهید.این کمد با طرح دوست داشتنی و خاص خود توجه افراد زیادی را جلب کرده و یکی از مدل های پرفروش است.عرض این کمد 1.78 و ارتفاع آن 2.50 سانتی متر است، همچنین این کمد از ملامینه وکیوم..
6,900,000تومان
کمدهای ریلی این روزها طرفدار زیادی داشته و از مدل های پرفروش بازار هستند.کمدهای درب ریلی برای آپارتمان های امروزی که فضا کمی دارند بسیار مناسب و کاربردی هستند.کمد ریلی 3D از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده و عرض آن 150 سانتی متر است.این کمد زیبا با طرح سه بعدی خود قطعا در اتاق شما جلوه کرد..
3,600,000تومان
کمد یکی از وسایل لازم در هر اتاق خوابی است و افراد لباس ها و وسایل خود را در آن قرار می دهند.کمد لباس آنا از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده است.عرض کمد آنا 2 متر بوده و  طرح آن بسیار زیبا و شیک است.در بالا آن دو باکس و در قسمت پایین آن 4 کشو قرار داردکه باعث می شود شما فضا بیشتری برا..
8,900,000تومان
کمد دیواری لباس ریلی المپیک یکی از طرح های خاص و مدرن بوده و بسیار پر فروش است.این کمد زیبا از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده و عرض آن 2.50 سانتی متر می باشد.کمد های درب ریلی برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند چرا که فضا کمی را اشغال می کنند.اجناس موجود در آف کور تماما شرکتی بوده و از متر..
8,000,000تومان
کمد دیواری لباس ریلی اوج طرحی زیبا و خاص داشته و دکوراسیون اتاق شما را زیباتر می کند.عرض کمد اوج 1.5 متر بوده و جنس آن از ملامینه وکیوم با روکش ضد خش است.این کمد با طرح شیک خود در مدت کوتاهی پس از تولید به یکی از پرفروش ها تبدیل شده است.باکس های بالا کمد فضای خوبی در اختیار شما می گذارند تا وسایل خو..
7,300,000تومان
کمد دیواری اوج با طرح شیک و خاص خود در اتاق خواب شما درخشیده و دکوراسیون شما را زیباتر می کند.طرح شیک و زیبا و رنگ خاص این کمد توجه هر شخصی با هر سلیقه ای را جلب می کند.وجود دو باکس در بالا این کمد به شما فضای بیشتری می دهد تا بتوانید وسایل خود را در آن قرار دهید.کمدها و به طور کلی اجناس موجود در آف..
8,700,000تومان
کمد یکی از وسایل کامل کننده سرویس خواب و لازم برای هر اتاق خوابی است.کمد اوج با طرح و رنگ خاص خود دکوراسیون اتاق خواب شما را زیباتر می کند.عرض این کمد 2 متر بوده و از ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده است.استفاده از متریال درجه یک در ساخت این کمد باعث مقاومت و دوام بیشتر آن خواهد بود...
6,400,000تومان
کمد یکی از وسایل لازم در اتاق خواب است تا افراد بتوانند وسایل و لباس های خود را در آن قرار دهند.کمد اوج از ملامینه وکیوم با روکش ضدخش ساخته شده و طرح زیبا و جذابی دارد.دو باکس قرار گرفته روی این کمد به شما فضای بیشتری می دهد تا وسایل های خود را در آن قرار دهید.همچنین درب ریلی این کمد در آپارتمان ها ..
8,700,000تومان
کمد دیواری از وسایل لازم برای اتاق خواب بوده و کامل کننده سرویس خواب است.کمد دیورای ایزابل دارای دو درب ریلی بوده و یک آینه در میان آن تعبیه شده است.این کمد بسیار زیبا بوده و طرح آن از طرح های شیک و مدرن موجود در بازار است.عرض این کمد 2.50 سانتی متر بوده و از ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده اس..
8,700,000تومان
کمد دیواری لباس تیارا دارای دو درب ریلی، 3 باکس و یک آینه است که بر روی آن تعبیه شده است.کمد های درب ریلی برای آپارتمان ها با فضای کم بسیار مناسب هستند.این کمد زیبا و شیک از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش بوده و عرض آن سه متر است.اجناس موجود در آف دکور تماما شرکتی بوده و از متریال درجه یک و بسیار م..
12,100,000تومان
کمد دیواری از وسایل لازم برای هر اتاق خواب است.کمد دیواری ریلی دریا دارای 290 سانتی متر عرض  بوده و درب های آن ریلی است.روکش این کمد زیبا از نوع بلوط رگه دار است.داشتن درب ریلی برای آپارتمان ها با توجه به فضای کم آنها یک مزیت محسوب می شود.یک آینه بزرگ نیز بر روی این کمد تعبیه شده که زیبایی آن ر..
12,900,000تومان
کمد یکی از ملزومات اتاق خواب می باشد تا افراد بتوانند لباس ها و وسایل خود را در آن قرار دهند.کمد دیواری لانزو دارای عرض 1.20 متر بوده و از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش تولید می شود.  این کمد زیبا و مدرن که از متریال درجه یک ساخته شده تماما شرکتی بوده و از  کیفیت بالایی برخوردار است.کیفی..
3,400,000تومان
کمد دیواری لوزی دارای باکس و 6 کشو زیبا بوده و خود فضا زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید لباس ها و وسایل خود را در آن قرار دهید.این کمد زیبا با طرح و رنگ خود باعث زیبایی بیشتر دکوراسیون شما شده و به اتاق شما جلوه خاص می بخشد.کمد دیواری لوزی از ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده است.کل..
4,200,000تومان
کمد لوزی بسیار زیبا بوده و با هر طرح دکوراسیونی همخوانی دارد.این کمد دیواری زیبا دارای دو باکس است که برای گذاشتن وسایل فضای بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می دهند.کمد دیواری لوزی از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده و عرض آن دو متر است. درب های ریلی یک مزیت برای این کمد هستند چرا که ..
8,400,000تومان
یکی از لوازم مورد نیاز هر اتاق خوابی کمد است، کمد ها فضای خوبی در اختیار شما قرار می دهند تا وسایل خود را در آنها بگذارید.کمدهای دیواری با درب ریلی جز کمدهای بسیار پرفروش هستند زیرا در آپارتمان های کوچک امروزی فضا کمی را اشغال می کنند.این کمد زیبا با طرح چوب خود اتاق خواب شما را بسیار زیبا کرده و کش..
2,600,000تومان
این کمد ریلی با طرح زیبا خود توجه هر شخصی را جلب کرده و دکوراسیون اتاق شما را بیش از پیش زیبا می کند.کمد و باکس های آن فضا خوبی را برای گذاشتن لباس ها و سایر وسایل در اختیار شما قرار می دهند.کمد دیواری مربعی دارای دو متر عرض بوده و از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده است.اجناس موجود در سایت..
8,900,000تومان
عرض کمد دیواری لباس مروارید 3 متر بوده و جنس آن از ملامینه وکیوم با روکش ضدخش ساخته شده است.این کمد دارای 4 باکس بوده و دو آینه نیز بر روی آن تعبیه شده است که زیبایی آن را دو چندان کرده است.همچنین درب های کمد مروارید ریلی است، از این رو برای آپارتمان های امروزی با فضا کوچک بسیار مناسب است.این کمد با..
10,800,000تومان
کمد یکی از وسایل ضروری در هر اتاق و بخشی از سرویس خواب است.کمد دیواری مصری با طرح شیک و مدرن و رنگ سفید و زیبا خود دکوراسیون شما را زیباتر می کند.عرض کمد مصری 2 متر بوده و بر روی یکی از درب های آن یک آینه تعبیه شده است.کمد دیواری مصری از ملامینه وکیوم با روکش ضدخش ساخته شده است.کلیه اجناس اف دکور از..
5,700,000تومان
کمد دیواری یکی از وسایل لازم برای هر اتاق خواب بوده و یکی از وسایل ضروری در هر سرویس خوابی است.کمد دیواری لباس نگین با درب های ریلی خود برای آپارتمان های امروزی با فضا کوچک مناسب است.این کمد دیواری داری سه باکس بوده که به شما فضا بیشتری برای گذاشتن وسایل می دهد.همچنین یک آینه بر روی این کمد تعبیه شد..
9,100,000تومان
کمد یکی از وسایل و لوازم ضروری اتاق خواب است که افراد وسایل و لباس های خود را در آن قرار می دهند.کمد دیواری نیکا دارای 4 کشو بوده و از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده است.بخاطر فضا کوچیک آپارتمان های امروزی استفاده از کمد های درب ریلی این روزها افزایش پیدا کزده است.تمامی محصولات موجود در س..
3,700,000تومان
کمد یکی از وسایل سرویس خواب بوده و وجود آن در هر اتاقی لازم است.کمد دیواری هیلا با عرض یک متر و جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده است.این کمد زیبا دارای درب ریلی و سه کشو است که شما می توانید لباس ها و وسایل خود را در آن قرار دهید.کلیه اجناس آف دکور شرکتی بوده و از با کیفیت ترین و مرغوب ترین..
3,600,000تومان
کمد ریلی کلاسیک با طرح کلاسیک و شیک خود اتاق شما را بیش از پیش زیبا خواهد کرد.عرض کمد کلاسیک 2 متر و 10 سانتی متر بوده و درب ریلی آن برای آپارتمان های امروزی با فضای کم بسیار مناسب است.این کمد از ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده است.کمد دیواری کلاسیک  تمام شرکتی بوده و از متریال درجه یک سا..
9,400,000تومان
کمد دیواری از وسایل پرکاربرد و لازم برای هر اتاق خواب است.کمد دیواری گل طرح شیک و زیبایی داشته و دکوراسیون اتاق شما را زیباتر می کند.عرض این کمد 3 متر و طول آن 2 متر بوده و از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده است.بر روی این کمد یک آینه نیز تعبیه شده که زیبایی و کاربر آن را بیشتر کرده است.اج..
6,200,000تومان
همانطور که می دانید وجود کمد برای هر اتاق خواب لازم است تا افراد بتوانند لباس و وسایل خود را در آن قرار دهند.کمد دیواری لباس یارا طرح بسیار شیک و مدرنی داشته و داخل طرح های این کمد آینه تعبیه شده است.عرض این کمد زیبا 180 سانتی متر و جنس آن ملامینه وکیوم با روکش ضد خش است.اجناس موجود در سایت آف دکور ..
6,200,000تومان
کمد از وسایل کامل کننده سرویس خواب و یکی از وسایل لازم در هر اتاق خوابی است.کمد یارا دارای دو باکس در قسمت بالایی خود است که کاربرد این کمد را بیشتر کرده و فضا بیشتری را در اختیار مخاطب قرار می دهد.درب های ریلی آن برای فضاهای کوچک آپارتمان های امروزی بسیار مناسب است.عرض این کمد 180 سانتی متر و جنس آ..
8,100,000تومان
کمد لباس منحنی از 6 تیکه تشکیل شده و دارای 6 کشو در قسمت پایین و 3 باکس در قسمت بالایی خود است.این کمد با عرض 220 سانتی متر بسیار جا دار بوده و شما می توانید وسایل و لباس های خود را در آن قرار دهید.جنس کمد دیواری منحنی از ملامینه وکیوم با روکش ضدخش ساخته شده و بسیار بادوام است.طرح و رنگ این کمد بسیا..
9,100,000تومان
کمد لباس یکی از وسایل سرویس خواب و یکی از ملزومات هر اتاق خوابی است.کمد دیواری لباس موناکو از جنس ملامینه وکیوم با روکش ضدخش است.در قسمت پایین این کمد شش کشو و در روی درب سمت چپ آن یک آینه تعبیه شده است که همگی این موارد باعث زیبایی بیشتر و کاربرد بیشتر این کمد می شوند. تمام محصولات آف دکور شرک..
3,400,000تومان
کمدیکی از ضروری ترین وسایل برای اتاق خواب است تا افراد بتوانند لباس ها و وسایل خود را در آن قرار دهند.کمد دیواری لباس نیوشا دارای 3 کشو و یک آینه است که بر روی درب آن تعبیه شده است.کمد نیوشا با طرح شیک و مدرن خود برای هر دکوراسیونی مناسب بوده و اتاق شما را زیباتر می کند.این کمد زیبا از جنس ملامینه و..
3,000,000تومان
یکی از وسایل ضروری و کاربردی که وجود آن در هر اتاقی لازم است، کمد است.کمد دیواری نیکو دارای 4 کشو در قسمت پایین و یک آینه تعبیه شده بر روی درب آن است.کمد دیواری نیکو از ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده و عرض آن 85 سانتی متر است.اجناسی که در سایت آف دکور مشاهده می کنید تماما شرکتی بوده و با درجه..
2,100,000تومان
کمد جز یکی از وسایل های لازم در سرویس خواب و داخل هر اتاق خواب است.کمد دیواری پاییزه دارای عرض 110 سانتی متر بوده و از ملامینه وکیوم با روکش ضد خش ساخته شده است.بر روی یکی از درب های این کمد آینه تعبیه شده است که زیبایی این کمد را چند برابر کرده است.دو کشو در قسمت پایین این کمد به شما فضا بیشتری می ..
3,900,000تومان
کمد دو در مدل وکیوم تاجدار
تمام شد
کمدها یکی از وسایل مهم در هر خانه ای هستند که وجود آنها باعث مرتب شدن و طبقه بندی وسایل مختلف در منازل می شود.کمد دو در مدل وکیوم تاجدار از بهترین محصولات در این زمینه است که می‌تواند با ابعاد مناسبی که دارد جایگاه قرارگیری لباس، کیف و سایر وسایل در منازل شما باشد.جنس این رخت آویز به ..
7,600,000تومان
نمایش 1 تا 40 از 59 (2 صفحه)
ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه