منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

کتابخانه چوبی

تجربه مشتریان

1. کتابخانه کافکا پرو یک کتابخانه بزرگ و جادار می باشد که یک فضای بسیار خوب برای نگهداری کتاب ها و فایل های اداری یا خانگی برای شما ایجاد می کند و  فضای بسیار خوبی را برای نگهداری دیگر وسایل در اختیار شما میگذارد.2. این کار با کیفیت از ام دی اف مرغوب ساخته شده است که باعث می شود بسیار بادوام با..
10,400,000تومان
1. کتابخانه نیاگارا یک کتابخانه زیبا و با کیفیت می باشد که به سبک مدرن طراحی شده است و نمای بسیار جذابی به محیط کار می دهد. علاوه بر این، این محصول شامل یک محفظه ی مجزا در قسمت بالای کشوها می باشد که می توانید از آن جهت قرار دادن کتاب، مجله، کاتالوگ، نمونه محصول شرکت و... استفاده نمایید.2.  این..
6,800,000تومان
کتابخانه اورانوس
فقط 1 سرویس باقی مانده
1. کتابخانه-ساعت اورانوس محصولی متفاوت و جذاب برای سخت پسندان است. با وجود ساعتی که بر روی درب این محصول نصب شده، دیگر زمان از دستتان در نخواهد رفت. کتابخانه دارای سه طبقه می باشد و فضای کافی برای چیدن کتاب ها را در اختیارتان قرار می دهد. این محصول با پایه های بلندی که دارد جلوه کم نظیری به خود گرفت..
15,000,000تومان
کتابخانه سپند یک کتابخانه زیبا و با کیفیت می باشد که به سبک مدرن طراحی شده است و نمای بسیار جذابی به محیط کار می دهد. این کتابخانه بسیار زیبا و با کیفیت می باشد و از جنس ام دی اف ساخته شده است. این محصول در ابعاد 180*40*195 تولید می گردد و برای انواع تم های فعالیتی مناسب می باشد. این کالا دارای سه ک..
20,500,000تومان
کتابخانه آلبرت یک کتابخانه بزرگ و جادار می باشد که یک فضای بسیار خوب برای نگهداری کتاب ها و فایل های اداری یا خانگی برای شما ایجاد می کند. این کتابخانه شش قفسه بزرگ دارد که اگر شما از افرادی هستید که مجموعه کتاب های با ارزشی دارید این محصول به شما پیشنهاد می شود. علاوه بر این قفسه ها در قسمت پایین..
34,250,000تومان
1.کتابخانه ویتارا یک محصول با ابعاد نسبتا جمع و جور است که باعث می شود در فضاهای کوچک نیز قابل استفاده باشد. این کتابخانه در سبک مدرن طراحی شده است و بسیار زیبا و کاربردی می باشد. از این کتابخانه می توانید برای نگهداری کتاب و وسایل دکوری استفاده کنید و زیبایی دکوراسیون را چند برابر کنید.2.از ام دی ا..
8,700,000تومان
1.کتابخانه ترلان یک کتابخانه ساده با طاحی مدرن و دلنشین است. تعداد طبقات این کتابخانه 5 طبقه است. ار تفاع طبقات به گونه ای است که وسایل مختلف را می توانید در آن نگهداری کنید.2.این محصول از بهترین متریال های موجود و در ابعاد 70*24*180 ساخته می شود.3.کتابخانه ترلان در رنگ دلخواه شما قابل سفارش اس..
2,350,000تومان
کتابخانه نوین یک کار شرکتی تمام ام دی اف می باشد که در ابعاد 170*160*40 ساخته می شود. این محصول برای انواع ادارات و با انواع فعالیت ها قابل استفاده می باشد و می تواند فضای جانبی بسیار خوبی را در اختیار شما قرار دهد. این محصول دارای محفظه های متعددی می باشد که می توانید از آن جهت قرار دادن کتاب، کاتا..
17,000,000تومان
این کتابخانه تمام ام دی اف بوده و در ابعاد260*50*195 ساخته می شود. این محصول برای محیط های بزرگ و انواع تم فعالیت در محیط های اداری و خانگی قابل استفاده می باشد. این محصول دارای قابلیت انتخاب رنگ می باشد و شما می توانید رنگ دلخواه خود را متناسب با سایر اجزای موجود در محیط خود انتخاب کنید. روکش به کا..
29,300,000تومان
این کتابخانه یک کتابخانه ی بزرگ و جادار می باشد که از کشو، کمد و محفظه های متعددی ساخته شده است. این محافظ متعدد به شما امکان قرار دادن وسایل مختلفی از جمله نمونه ی محصول شرکت، کاتالوگ، کتاب و مجله را می دهد و شما می توانید از کشو ها و کمد ها استفاده ی دلخواه خود را به عمل آورید. این محصول زیبا برای..
33,150,000تومان
کتابخانه البرز یک کار اداری زیبا و منحصر به فرد است که به سبک کار های مدرن اداری طراحی شده است. این کار از جنس ام دی اف بوده و در ابعاد 240*48*175 طراحی می شود. این کار بسیار زیبا و با دوام می باشد و شما را تا مدت ها از خرید مجدد این محصول باز می دارد. این محصول دارای دو درب کمد بزرگ می باشد که..
21,250,000تومان
کتابخانه شوبرت یک کار شرکتی تمام ام دی اف در چندین بعد مختلف است که متناسب با نیاز و سلیقه شما کاملاً قابل انعطاف تولید می گردد.  این رسول قابلیت انتخاب رنگ و انتخاب بعد را دارد و هرکس با هر سلیقه‌ای می‌تواند آن را متناسب با نیاز خود سفارش دهد. این محصول  به صورت کمدی تولید می گردد و ..
4,450,000تومان
 کتابخانه روتکس کار زیبا و منحصر به فرد است که از انگیزه ساخته شده است. این کار  شامل دو سال ضمانت بود و از استحکام بی نظیری برخوردار است.  این محصول با عرض بسیار مناسب و طول دلخواه شما قابل تولید می باشد و بسته به طول مورد نظر شما تعداد قفسه های کتاب کاهش یا افزایش می یابد. ..
5,100,000تومان
کتابخانه دیواری تینو  یک کار شرکتی بی نظیر می باشد که به صورت مصارف کنج طراحی شده است.  این کالا بر روی کنج دیوار نصب می گردد و فضای بسیار کمی را اشغال می کند و برای خانه هایی که فضای کافی در اختیار ندارند بسیار مناسب است.  این محصول در 6 بعد مختلف قابل سفارش است و شما می توانید آ..
3,400,000تومان
کتابخانه آنیتا یک کار شرکتی محکم و زیبا می باشد ک دارای دو سال ضمانت است. این محصول در سه بعد مختلف قابل تولید است و شما می توانید آن را متناسب با نیاز خود ثبت سفارش نمایید. توجه داشته باشید که این محصول در قسمت پایینی خود دارای درب کمد می باشد و متناسب با ابعاد به تعداد طبقات کتاب اضافه می گردد. ای..
4,400,000تومان
 کتابخانه شاینا یک کار شرکتی تمام ام دی اف می باشد که به سبک مدرن طراحی شده است. این کتابخانه بسته به ابعاد شامل طبقات مختلف می‌شود چه می توانید از آن جهت قراردادن کتاب استفاده نمایید.  همچنین کتابخانه در قسمت پایینی خود دارای دو درب کمد می باشد که می توانید از این فضای جانبی استفاده دل..
5,750,000تومان
 کتابخانه دیواری ریماز یک کار زیبا و جذاب می باشد که به سبک مدرن طراحی شده است. طراحی بی نظیر آن موجب شده است ک به سبب سادگی هم برای مصارف خانگی کاربرد داشته باشد و هم برای مصارف اداری بتوان از آن بهره برد.  این کالا در شش بعد مختلف قابل سفارش می باشد و شما می توانید آن را با ارتفاع و ..
3,200,000تومان
 کتابخانه دیواری تیارا یک کار شرکتی تمام ام دی اف می باشد که بسیار ساده و شیک طراحی شده است.  این محصول به سبب سادگی فراوان برای انواع مصارف اداری و خانگی قابل استفاده می باشد.  این کالا در چندین بود مختلف قابل تولید است و متناسب با افزایش طول این کالا به تعداد طبقات کتاب افزایش ..
1,600,000تومان
 کتابخانه دیواری رنسانس یک کار تمام ام دی اف شرکتی می باشد که به صورت بسیار زیبا و منحصر به فردی طراحی شده است.  این کار به صورت دو تکه بوده و قسمت بالایی آن یک درب شیشه ای دارد که رو به سمت بالا باز می شود.  قسمت پایین آن به صورت قفسه معمولی کتاب طراحی شده است و در کنار هم قرار گ..
3,700,000تومان
 کتابخانه دو درب شوهارت یک کار شرکتی تمام ام دی اف با قابلیت تغییر رنگ می باشد.  کرم سبک مدرن و منحصر به فرد طراحی شده است.  سبک ظاهری این کتابخانه به صورت کمدی می باشد و علاوه بر دستگیره و پایه های فلزی و مدرن شامل قفل و کلید مجزا نیز می شود.  این محصول بسیار زیبا و جادار ت..
5,650,000تومان
 کتابخانه اهورا یک کار شرکتی تمام ام دی اف می باشد که به سبک بسیار منحصر به فردی طراحی شده است.  این کتابخانه در سه بعد مختلف تولید می شود و در قسمت پایینی خود شامل درب کمد می باشد.  قسمت بالایی آن شامل قفسه های کتاب می شود که تعداد طبقات آن بسته به بعد موردنظرتان قابل تغییر است.&..
4,950,000تومان
 کتابخانه دیواری میلان یک کار مدرن تمام ام دی اف می باشد که  به صورت کاملا جذاب و منحصر به فردی طراحی شده است.  یک طرفه این کار شامل درب شیشه می باشد و طرف دیگر  به صورت قفسه ساده طراحی شده است.  این یک کالای کم جا می باشد که به جهت دیواری بودن برای خانه هایی که فضای کا..
3,600,000تومان
 کتابخانه دیواری لیام کار بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشد که نسبت به سایر کتابخانه های دیواری به صورت متمایز طراحی شده است.  وجه تمایز این کار باز شدن درب محصول به سمت بالا بوده و قسمتی از درب آن به صورت شیشه ای طراحی شده است.  این کالا در پنج بعد مختلف قابل سفارش می باشد و با ت..
3,400,000تومان
 کتابخانه روبرتو یک کار زیبا و متفاوت می باشد که به سبک مدرن طراحی شده است. این کتابخانه برای مصارف خانگی و اداری مناسب می باشد و علاوه بر این می‌توان هم به عنوان کمک و هم به عنوان کتابخانه از آن بهره برد.  این کتابخانه طراحی قرینه‌ای دارد و شامل دو در بالا و دو در در پایین می باشد که ..
7,800,000تومان
کتابخانه دیواری ترلان یک کار شرکتی تمام ام دی اف زیبا می باشد که به سبک مدرن طراحی شده است.  این محصول به صورت دیواری قابل نصب است و برای قرار گرفتن بر روی میز نیز مناسب می باشد.  این کار شامل دو درب میباشد و هر درب دستگیره مجزا دارد.  شما می توانید این کار را در شش بعد مختلف سفا..
3,200,000تومان
 کتابخانه شیوان  یک کار شرکتی کم جا و زیبا می باشد و برای خانه هایی که با فضای کافی مواجه نیستند یک انتخاب عالی و بی نظیر است.  این محصول با عرض بسیار کم و طول دلخواه شما قابل تولید است و شما می توانید متناسب با نیاز خود ابعاد مورد نظر از این کار را ثبت سفارش نمایید.  این محص..
4,100,000تومان
 کتابخانه دیواری کارلوس یک کار بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشد که به صورت دو طبقه و خاص طراحی شده است.  طبقه بالای آن شامل در بحر می باشد که رو به سمت بالا باز می‌شود و طبقه پایین آن نیز به صورت قفسه کتاب طراحی شده است که از هر دوی این قفسه ها می توانید استفاده دلخواه را به عمل آورید...
4,100,000تومان
 کتابخانه دیواری کاتل یک کار تمام ام دی اف زیبا و منحصر به فرد می باشد که طراحی کاملا متفاوتی نسبت به نمونه های مشابه دارد و این طراحی زیبا آن را نسبت به کالاهای دیگر بسیار متمایز جلوه می کند.  این محصول به صورت دیواری مورد استفاده قرار می گیرد و برای قرار گرفتن بر روی میز نیز مناسب می ..
3,400,000تومان
 کتابخانه سرواژ یک کار شرکتی زیبا و منحصر به فرد می باشد که به صورت کاملا قرینه و منظم طراحی شده است.  این کتابخانه در قسمت پایینی خود دو درب کمد دارد و قسمت بالایی آن نیز شامل قفسه های کتاب می باشد که با دو درب شیشه ای پوشانده می شود.  قرینه بودن این کار هارمونی و نظم بیشتری به ا..
7,100,000تومان
کتابخانه تابان یک کار شرکتی عالی با ضمانت دو ساله می باشد که به صورت مدرن طراحی شده است. این محصول از ام دی اف ساخته می شود و یک محصول بسیار محکم می باشد که در شش بعد مختلف قابل تولید است. بسته به ابعاد، این کتابخانه در تعداد طبقات مختلف تولید می گردد و شما مطابق با نیاز خودمی توانید بعد مورد نظر خو..
2,950,000تومان
 کتابخانه ژیماس یک کار تمام ام دی اف زیبا و جادار میباشد که با عرض بسیار مناسب و طول دلخواه شما قابل تولید می باشد.  این کتابخانه برای انواع خانه ها با هر فضای مناسب می باشد و بسیار کم جا ساخته شده است.  این کار ساختاری کمدی دارد و شامل دو درب بالا و پایین می باشد.  این دو درب..
5,350,000تومان
نمایش 1 تا 31 از 31 (1 صفحه)

راهنما خرید کتابخانه

انتخاب و خرید کتابخانه به نوع استفاده شما از آن بستگی دارد اگر قصد دارید کتابخانه را در پذیرایی قرار داده و در طبقات آن مجسمه و لوازم دکوری قرار دهید پس به کتابخانه با عمق زیاد احتیاج ندارد. عمق کتابخانه حداکثر 30 سانتی متر است که شما با توجه به نیاز خود می توانید عمق آن را انتخاب کنید. پس از آن ارتفاع کتابخانه را انتخاب کنید کتابخانه ها بین 90 تا 240 سانتی متر ارتفاع دارند و شما با توجه به بلندی سقف و ارتفاع صایر وسایل خود می توانید ارتفاع کتابخانه را تعیین کنید. کتابخانه های چوبی به نسبت سایر کتابخانه ها محکم تر بوده و اگر کتاب های زیای دارید این نوع کتابخانه وزن بیشتری را می تواند تحمل کند. البته کتابخانه های ام دی اف هم به اندازه کتابخانه های چوبی محکم هستند ولی قیمت مناسب تری دارند.


خرید و قیمت کتابخانه چوبی

کتابخانه فرهنگی‌ترین عنصر در دکوراسیون مبلمان منزل بحساب می آید که محیط های اداری یا فضاهای تجاری و خدماتی هم می‌توانند از کتابخانه در چیدمان خود استفاده کنند. امروزه کتابخانه‌ها علاوه بر شکل صرفاً نگهدارنده کتاب خارج‌شده و می‌توان برای نمایش لوازم تزیینی یا دکوراتیو نیز از آنها استفاده نمود. اگر محدودیت فضا داشته باشید، کتابخانه‌ها حتی می‌توانند به‌عنوان پارتیشن یا جداکننده دو بخش از فضای شما به‌کار روند. جنس، طرح، اندازه و رنگ کتابخانه _ به‌ویژه وقتی که از MDF ساخته‌شده باشد_ به‌قدری تنوع و گوناگونی دارد که اجازه ست شدن با هر سبک دکوراسیونی را می‌دهد. فراموش نفرمایید فروشگاه اینترنتی خوگر سفارش خرید شما را به‌صورت رایگان ارسال می‌نماید.


کتابخانه چوبی ساده

وقتی اسم کتابخانه چوبی ساده می آید ذهن همه ما به سمت کتابخانه های کسل کننده قدیمی می رود اما نباید اشتباه کنید چرا که کتابخانه های ساده امروزی با وجود سادگی، زیبا بوده و طرح های خاص و جدیدی دارند.


خرید کتابخانه فلزی

کتابخانه های فلزی مدل های خاصی داشته و برای دکوراسیون های مدرن مناسب هستند. این کتبخانه ها مستحکم و مقاوم بوده و معمولا برای نگهداری وسایل تزیینی مورد استفاده قرار می گیرند.


کتابخانه چوبی کلاسیک

کتابخانه های کلاسیک کتابخانه هایی با طرح قدیمی هستند این کتابخانه ها معمولا درب دار بوده و بخشی از درب آنها شیشه ای است. در صورتی که دکوراسیون خانه شما از نوع سنتی و کلاسیک است این کتابخانه برای شما گزینه مناسبی است.


کتابخانه چوبی در دار

کتابخانه های در دار دو دسته هستند دسته اول کتابخانه های کلاسیک هستند که بخشی از درب آنها شیشه ای است، دسته دوم نیز کتابخانه های مدرن هستند که درب چوبی دارند. کتابخانه هایی که درب چوبی دارند را بهتر است در اتاق خواب بگذارید.


خرید کتابخانه مدرن

کتابخانه های مدرن در شکل و اندازه و طرح های مختلف تولید می شوند. این روزها دیگر کتابخانه ها آن طرح های قدیمی ساده را ندارند و حتی افراد می توانند با استفاده از خلاقیت خود با چوب و فلز کتابخانه ی مورد نظر خود را بسازند.


قیمت کتابخانه ام دی اف خانگی

کتابخانه های ام دی اف بسیار محکم و با کیفیت بوده و توان تحمل وزن زیاد را دارند. اگر کتاب های زیادی دارید خرید کتابخانه  ام دی اف بهترین گزینه برای شما است. این کتابخانه با وجود خصوصیت های خوبی که دارد از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.


خرید کتابخانه ارزان

کتابخانه ها قیمت های متفاوتی دارند این تفاوت قیمت به طرح کتابخانه، اندازه آن  و متریال استفاده شده برای ساخت آن بستگی دارد. با این وجود سایت آف دکور با حذف واسطه و فروش مستقیم همچنین با تخفیف های فوق العاده ای که برای محصولات خود در نظر می گیرد امکان خرید کتابخانه ارزان را برای شما فراهم می کند.


خرید اینترنتی کتابخانه فانتزی

شما می توانید کتابخانه مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از سایت آف دکور خریداری کرده و در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

سوالات متداول

1- چرا در نمایشگاه ها قیمت به نسبت سایت آف دکور بالاتر می باشد؟

فروش اینترنتی و کاهش هزینه ها در فروشگاه های اینترنتی باعث کاهش قیمت ها شده است و فروش به صورت مستقیم انجام می شود.

2- نحوه ارسال کتابخانه به سراسر ایران چگونه است؟

کتابخانه به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

3- امکان ثبت سفارش برای مدل هایی که توقف تولید می باشند وجود دارد؟

خیر، با توجه به این که از خط تولید خارج شده اند امکان تولید این محصولات وجود ندارد.

4- چطور از کیفیت کارها و شرکتی بودن محصولات مطمئن شویم؟

تمامی محصولات موجود در سایت آف دکور شرکتی بوده و دارای ضمانت نامه معتبر می باشند. محصولات کارگاهی در سیستم آف دکور عرضه نمی شود.

5- از چه چوبی در کارها استفاده می شود؟

متریال استفاده شده برای هر محصول متفاوت می باشد و تمام محصولات با متریال درجه یک مانند چوب راش گرجستان، ام دی اف و ... ارائه می شوند.

6- نحوه ثبت سفارش به چه صورتی می باشد؟

شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی ثبت سفارش تون رو انجام دهید، در صورت اینترنتی جزئیات محصول به تایید شما رسیده و سپس سفارش شما ثبت می گردد.

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
مرجع تخصصی مبلمان
خرید از سایت تخصصی
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه