منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

خرید اینترنتی و آنلاین مبلمان و دکوراسیون #من_ماسک_میزنم #کرونا_را_شکست_میدهیم
ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه

توضیحات

خصوصیات

 

ابعاد طبقات به گونه ای در نظر گرفته شده که چند ویژگی را به صورت همزمان دارا باشد. فضای طبقات کاملا مکعب مربع با ابعادی صحیح و اصولی است که برای نگهداری کتاب، مجلات، زونکن بایگانی و لوازم تزئینی مناسب است. در عین حال ترکیب و افزایش تعداد طبقات از 2 تا 5 پله در نهایت به بلندی قد یک انسان معمولی است تا بتواند به طبقه پنجم به راحتی دسترسی داشته باشد.

نحوه اتصال قطعات نیز به گونه ای است که به طور همزمان در زیبایی و استحکام محصول نقش مهمی دارد.

تفکیک قسمت های 2، 3، 4 و 5 طبقه از یکدیگر موجب می شود تا بتوانید با خرید قسمت های مختلف، در تعداد دلخواه، به چیدمان های متعددی دست یابید و فضای موجود در منزل و محل کار خود را هرچه زیباتر کنید و از فضای عمودی محیط به خوبی برای سامان دادن به وسایل خود و ایجاد نظم بیشتر، استفاده کنید.

یراق و اتصالات مصرفی نیز به دلیل عدم تولید در داخل، با کیفیت بالا در کشور ترکیه تهیه شده و جدیدترین نوع اتصالات چوبی و فلزی آن در این محصول بکار رفته است.

استفاده از اتصالات جدید بجای پیچ، موجب می شود تا در ظاهر محصول هیچ گونه جای سوراخ و پیچ دیده نشود و البته استحکام آن نیز بیشتر شود.

در اختیار داشتن دانش روز و اطلاع از پیشرفت های علمی در صنعت چوب، موجب می گردد تا ما بتوانیم محصولی را به شما عرضه کنیم که مطابق با آخرین استانداردهای جهانی، مرغوب و مقرون به صرفه به لحاظ قیمت تمام شده باشد.

تجربه مشتریان

نظرات

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب