اگر مبل های قدیمی تر را دیده باشید و یا حتی از آنها استفاده کرده باشید یادتان هست که بیشتر مبل های قدیمی از چوب های خیلی محکم ساخته می شد که معمولا از جنس چوب راش فرآوری شده و چوب گردو بودند و از این جنس چوب ها ساخته می شدند که دوام بسیار زیادی داشتند و مدت زمان زیادی برای افراد کار می‌کردند.

 

چوب راش

 

خیلی از افراد تمایل دارند که مبلمان آنها هم سبک مدرن را داشته باشد و هم استحکام داشته باشد و هم حس و حال نوستالژیک را به آنها بدهد. برای اینکه تمام این حس ها را با هم تجربه کنید در این مطلب تا انتها با ما همراه باشید تا ساخته های جدیدتر را مشاهده کنید.

 

یک فرد چوب شناس همراه شما باشد

 

چوب راش محکم اما ظریف در طراحی

بعضی از افراد وقتی که قصد خرید مبلمان برای منزل خود را دارند معمولا قبل از خرید سعی می کنند در مورد جنسی که می خواهند خریداری کنند اطلاعاتی کسب کنند. این افراد می‌دانند که راش فرآوری شده از جمله چوب هایی است که تقریباً نیمه سنگین است و استحکام و سختی زیادی دارد و رنگ آن کرم مایل به قرمز است و جزو چوب هایی است که بسیار خوش تراش است و هر مدلی که طراحان بخواهند می توانند روی آن پیاده کنند.[wrepi value="post_340"]

 

یک فرد چوب شناس همراه شما باشد

 

چوب راش جنگلی یکی از محبوب ترین نوع چوب های راش است که از گرجستان وارد میشود و معمولا فاقد زدگی و رگه و دورنگی است و باعث می شود که منبت کاری هایی که طراحان روی آنها انجام می‌دهند بسیار زیبا و جذاب باشد و آنها را با ارزش تر نشان دهد.

 

یک فرد چوب شناس همراه شما باشد

 

چطور دنبال چوب راش باشیم؟

اگر به نمونه های مختلف دقت کنید متوجه می‌شوید که چوب های راش نقش و نگار های مختص به خود را دارند. اگر تمایل داشته باشید در مورد آن‌ها اطلاعات بیشتری داشته باشید با یک جستجو در اینترنت می توانید انواع مدل های آنها را مشاهده کنید. از مهمترین مزایایی که این چوب ها دارند استحکام بسیار بالای آنهاست تقریبا می‌دانید که این چوب ها چه شکلی هستند و معمولاً شکل مشخصی دارند و حالت چوبی دارند. حواستان باشد که فریب روکش چوب راش را نخورید.

 

یک فرد چوب شناس همراه شما باشد

 

یک فرد چوب شناس همراه شما باشد

از بین انواع مدل های مبلمان بعضی از آنها هستند که اسکلت و ساختار آنها از چوب راش فرآورده شده می باشد. بعضی ها فقط ادعا دارند که از جنس این چوب ها ساخته شده‌اند ولی از بین انواع مدل ها آنهایی که به تازگی از این چوب ساخته شده‌اند سطح نرمی دارند و صاف و لطیف هستند. بهتر است یک فردی که با چوب آشنا است هنگام خرید همراهتان باشد تا خیالتان از بابت خرید راحت تر باشد.

 

یک فرد چوب شناس همراه شما باشد

 

یا پیشنهاد می کنیم از برندهایی که بسیار معتبر هستند و امتحان خود را در این زمینه پس داده‌اند خرید کنید که خیالتان از بابت هزینه ای که می کنید آسوده باشد. معمولاً در ساخت انواع و اقسام مبل های راحتی و مبل های استیل و مبل های کلاسیک از چوب های راش استفاده می شود و شما با اندکی هوشمندی و آگاهی می‌توانید بهترین خرید را داشته باشید تا هزینه ای که پرداخت می کنید بابت سرویسی باشد که قرار است سال ها برای شما کار کند.

 

چوب راش