منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

خرید اینترنتی و آنلاین مبلمان و دکوراسیون #من_ماسک_میزنم #کرونا_را_شکست_میدهیم

پارچه مبلی ZX

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.

برای خرید مبلمان انتخاب پارچه یک موضوع اساسی است. پارچه باید کیفیت خوب و مناسبی داشته باشد تا در اثر استفاده و اصطکاکی که ایجاد می شود از بین نرود یا در برخی موارد افراد به دنبال پارچه قابل شستشو هستند هرچند که در سال های اخیر اکثر تولید کننده ها پارچه ها را تا حدی قابل شستشو تولید می کنند. این موارد از ویژگی های اساسی یک پارچه مبلمان است اما موضوع مهم تر برای خانم ها رنگ پارچه است رنگ باید با وسواس انتخاب شود تا با دکوراسیون همخوانی داشته باشد.

پارچه مبلی ZX نوعی پارچه مخملی کوبیده است که از پارچه های وارداتی کشور چین می باشد. این پارچه به خاطر داشتن تنوع رنگی بالا از پارچه های پر استفاده برای مبلمان است و شما میتوانید به راحتی رنگ مورد نظر خود را که با دکوراسیونتان همخوانی داشته باشد از این کالیته پیدا کنید. علاوه بر این قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی که دارد نیز بر این محبوبیت افزوده است.

این پارچه مثل پارچه ملیتا حالت چرمی داشته اما بر خلاف آن براق نیست و رنگ ماتی دارد و برای استفاده برای مبلمان های ال بسیار مناسب و کاربردی است. پارچه ZX قابل شستشو بوده و لک و کثیفی به راحتی از روی آن پاک می شود بدون آن که در طول زمان به بافت پارچه آسیبی برسد. 

تجربه مشتریان

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه