منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

پارچه

تجربه مشتریان

راهنمای خرید پارچه مبلی جاسمینپارچه مبلی جاسمین در مقایسه با پارچه های مخمل ساده براقیت بیشتری دارد و در عین حال جنس آن بسیار لطیف است و دوام خوبی دارد و می‌توانید به عنوان روکش مبل راحتی و همچنین روکش مبل کلاسیک از این پارچه استفاده کنید.پارچه رو مبلی جاسمین جنس پلی استر دارد و همه ویژگی‌های خو..
190,000تومان
راهنمای خرید پارچه مبلی جریاز بین انواع مختلف پارچه های مبلی، پارچه مبلی جری که به آن پارچه پفکی هم گفته می‌شود دارای یک آستر خاص است که داخل آن به کار رفته و جذابیت آن را دوچندان کرده است. برای آن دسته از مبل های راحتی که لمسه دوزی هستند می توانید از پارچه مبلی جری استفاده کنید زیرا جلوه بسیار ..
250,000تومان
راهنمای خرید پارچه مبلی سافتراهنمای خرید اینترنتی پارچه مبلی سافت..
180,000تومان
راهنمای خرید پارچه مبلی سیلویاپارچه مبلی سیلویا که جزو چرم-پارچه ها طبقه‌بندی می‌شود ظاهری شبیه به پارچه چرم دارد و برای تمیز کردن آن نیازی نیست که به زحمت بیافتید، زیرا به آسانی پاک می‌شود.این پارچه ساخت کشور چین است و با استفاده از فناوری نانو تهیه شده و خصوصیات بسیار خوبی از جمله ضد حساسیت بود..
350,000تومان
راهنمای خرید پارچه مبلی مارماریتپارچه مبلی مخمل مارماریت تراکم بسیار خوبی دارد و همانطور که گفته شد جنس آن از مخمل است و یکسری رگه های تیره ای در در این پارچه وجود دارد که جلوه زیبایی به آن بخشیده است. همچنین فرورفتگی های جذابی در سطح پارچه مشاهده می کنید.به خاطر لطافت و نرمی قابل توجهی که پارچه م..
280,000تومان
پارچه مبلی مازراتی
-30 %
راهنمای خرید پارچه مبلی مازراتیپارچه مبلی مازراتی یکی از انواع پارچه مبلی های وارداتی چین با کیفیت مطلوب است. این پارچه دارای بافت لطیف و نرمی است و به علت داشتن لمینیت (آستر) در پشت پارچه ضخامت مناسبی دارد و جز پارچه های محکم و مقاوم است هرچند استفاده از آن برای کارهای چستر توصیه نمی شود ام..
140,000تومان 200,000تومان
راهنمای خرید پارچه مبلی مسکوپارچه مبلی مسکو جنس بسیار لطیف و نرمی دارد و از مخمل است. در این نمونه رگه های تیره در داخل پارچه به چشم می‌خورد و به همین دلیل خیلی ها این پارچه را به عنوان پارچه ابروبادی می‌شناسند. این رگه ها جلوه سنگین و زیبایی به پارچه داده اند. رنگ پارچه مبلی مسکو متنوع است و شما..
195,000تومان
راهنمای خرید پارچه مبلی هانزوراهنمای خرید اینترنتی پارچه مبلی هانزو..
240,000تومان
راهنمای خرید پارچه مبلی پورشهیکی از پارچه های محبوب برای مبلمان راحتی همین پارچه پورشه می باشد پارچه ای که از چین وارد شده و کیفیت مناسب و قابل قبولی دارد. این پارچه نیز همچون پارچه مازراتی در دسته پارچه های مخمل قرار می گیرد.پارچه مبلی پورشه بهتر است یا مازراتی؟با شناخت پارچه پورشه و پارچه ما..
135,000تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

خرید پارچه


قیمت پارچه


انواع پارچه


پارچه فروشی آنلاین


پارچه فروشی

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
مرجع تخصصی مبلمان
خرید از سایت تخصصی
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه