منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

خرید اینترنتی و آنلاین مبلمان و دکوراسیون #من_ماسک_میزنم #کرونا_را_شکست_میدهیم

پارچه ملیتا

پارچه های چرمی جلوه ای لوکس به مبل می دهند اما استفاده از این نوع پارچه برای روکش مبلمان راحتی در منزل تا حدودی برای شخص مصرف کننده کمی آزار دهنده است. از این رو طراحان پارچه هایی را طراحی کرده اند که د راصطلاح به آن ها چرم پارچه گفته می شود پارچه هایی که وقتی روی مبل قرار می گیرند جلوه و زیبایی پار..
200,000تومان
پارچه مبلی ملیتا یکی از پارچه های پر استفاده در بین همرده های خودش است.این مسئله به ویژگی های خاص این پارچه برمی گردد ملیتا پارچه ای است که دارای ظاهر چرمی بوده و زمانی که بر روی مبلمان قرار می گیرد جلوه ای زیبا به مبلمان می بخشد.این پارچه به نوعی به پارچه نانو نیز معروف است از این جهت که مایعات نفو..
200,000تومان
پارچه مبلی ملیتا یکی از انواع پارچه های روکش مبلمان و یکی از بهترین انتخاب ها برای مبلمان راحتی است.این پارچه قابل شستشو بوده و لک و کثیفی به آن نفوذ چندانی ندارد از این رو به پارچه نانو نیز شهرت دارد.پارچه ملیتا با وجود نرمی و لطافتی که دارد به مبلمان شما ظاهری چرمی داده و باعث افزایش جلوه آن می شو..
200,000تومان
انتخاب پارچه یکی از موارد بسیار مهم در زمان خرید مبلمان است شما باید با آگاهی کامل این کار رو انجام دهید و باید قبل از هر چیزی نیاز خودتان را بشناسید.پارچه مبلمان باید با توجه به نوع و میزان استفاده ای که دارید انتخاب شود مثلا مبلمانی که برای منزل خریداری می شود خصوصا اگر خانواده فرزند کوچکی داشته ب..
200,000تومان
پارچه مبلی ملیتا یکی از پارچه های وارداتی چینی است که به خاطر کیفیت و دوامی که دارد خیلی زود به یکی از پارچه های پر استفاده برای مبلمان راحتی تبدیل شد.اکثر افرادی که قصد سفارش مبلمان دارند به دنبال پارچه های قابل شستشو برای روکش مبلمان هستند خصوصا اگر فرزندی داشته باشند یا بخواهند از رنگ های روشن اس..
200,000تومان
نمایش 1 تا 27 از 27 (1 صفحه)

انتخاب پارچه یکی از موارد بسیار مهم در زمان خرید مبلمان است شما باید با آگاهی کامل این کار رو انجام دهید و باید قبل از هر چیزی نیاز خودتان را بشناسید.

پارچه مبلمان باید با توجه به نوع و میزان استفاده ای که دارید انتخاب شود مثلا مبلمانی که برای منزل خریداری می شود خصوصا اگر خانواده فرزند کوچکی داشته باشند حتما باید دارای روکش قابل شستشو بوده و دوام و کیفیت مناسبی داشته باشد.

علاوه بر آن قیمت پارچه نیز قطعا یکی از معیارهای انتخاب آن محسوب می شود و معمولا بیشتر افراد پارچه های قیمت مناسب با کیفیت را ترجیح می دهند.

پارچه مبلی ملیتا یکی از پارچه های وارداتی چینی است که به خاطر کیفیت و دوامی که دارد خیلی زود به یکی از پارچه های پر استفاده برای مبلمان راحتی تبدیل شد.

پارچه مبلی ملیتا قابل شستشو بوده و لک و کثیفی خیلی راحت از روی آن پاک می شود به همین دلیل در بازار این پارچه به پارچه نانو نیز شهرت دارد.

پارچه ملیتا یکی از انواع مدل های چرم پارچه است که با وجود جنس نرم و لطیفی که دارد ظاهر چرمی و لوکسی به مبلمان شما می بخشد.


تجربه مشتریان

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه