منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

خرید اینترنتی و آنلاین مبلمان و دکوراسیون #من_ماسک_میزنم #کرونا_را_شکست_میدهیم
ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه

توضیحات

یکی از وسایلی که در چیدمان اتاق نشمین و فضای داخلی خانه بسیار با اهمیت است بدون شک میز تلویزیون است. در دنیای امروز که تلویزیون و رسانه ها نقشی پررنگ در اوقات فراغت و زندگی روزمره ما دارد، بدون شک چیدمان فضای اطراف تلویزیون بسیار مهم است.

فکر میکنم که با من هم عقیده باشید که هنگام نشستن در اتاق نشیمن و پذیرایی، زاویه دید همه ما به سمت تلویزیون است و همیشه در چیدمان مبلمان در اتاق نشیمن به این نکته توجه میکنیم.

در نتیجه نباید از اهمیت چیدمان فضای اطراف تلویزیون و بالاخص میز تلویزیون غافل شویم چرا که نقشی اساسی و پررنگ در آرامش و القای انرژی محیط را به ما دارد و اگر انرژی ساطع شده از این محیط مثبت باشد، باعث افزایش انرژی مثبت و شادابی روزانه شما خواهد شد.

اما چقدر حیف اگر ما اجازه دهیم این انرژی منفی باشد و بر استرس و عدم آرامش ما بیافزاید. اصل فنگ شویی را فراموش نکنید. در اصول فنگ شویی ذکر شده است که اشیائِ کهنه و شکسته را نگهداری نکنید، به خصوص در فضای اتاق نشیمن که مهمترین قسمت خانه است. این اجسام انرژی مثبت خانه را خنثی میکنند و انرژِی منفی را در محیط ساطع میکنند.

پس با خرید یک میز تلویزیون مدرن، کلاسیک و شیک با کمترین هزینه بیشترین تغییر را در فضای اتاق نشیمن و پذیرایی خانه ایجاد کنید. برای انتخاب یک میز تلویزیون یکی از ویژگی های مهم و اساسی انتخاب یک طول مناسب بر حسب اینچ تلویزیون شما است.

به طور مثال اگر تلویزیون شما 46 اینچ باشد، دارای 106 سانتی متر طول و 60 سانتی متر ارتفاع میباشد. میز تلویزیون انتخابی شما باید حداقل 15 سانتی متر از کناره های تلویزیون فاصله داشته باشد. بنابراین میز تلویزیون انتخابی شما باید حداقل 140 سانتی متر طول داشته باشد تا به زیبایی دکوراسیون شما کمک کند.

گفتن این نکته خالی از لطف نیست که هر میزان فضای کناره های تلویزیون شما روی میز تلویزیون بیشتر باشد، جلوه و ظاهر زیباتری خواهد داشت.


خصوصیات

قابل استفاده برای تلویزیون های تا 60 اینچ می باشد.

میز زیر تلویزیونی 150 امیر کمجاچوب (Kamjachoob)، از جنس ام دی اف و روکش ملامینه ساخته شده است.

این میز در دو سایز تولید شده که سایز بزرگ آن عرض 44 سانتیمتر، ارتفاع 48 سانتیمتر و طول 150 سانتیمتر دارد.

رویه عریض و پهنای مناسب، از اصلی ترین ویژگی هایی است که یک میز تلویزیون خوب باید داشته باشد.

یک کشو که بتوان در آن وسایلی که شاید جلوه زیبایی برای در معرض چشم بودن ندارند یا وسایلی که نیاز به محافظت و نگهداری بیشتری دارند، مانند کنترل های تلویزیون و دستگاه های جانبی مرتبط، سیم ها و باطری ها و ...از جمله وسایلی هستند که یک کشو برای قرار دادن آنها، ضروری و مفید بنظر می رسد.

در کنار این کشو که در کنج بالایی فضای زیر میز قرار گرفته، همچنان فضای خالی بسیاری وجود داشت که به دست یک طراح خلاق، به شکلی تو در تو تقسیم به فضاهای کوچک متعدد شده است.

فضاهای کوچکی با اندک تفاوت در سایز که می تواند میزبان وسایل متفاوتی باشد. از دستگاه های کمکی کنار تلویزیون همانند دستگاه های پخش سی دی گرفته تا مجموعه ای از سی دی و دی وی دی های کاربر یا حتی وسایل تزیینی کوچکی مانند شمع یا مجسمه های کوچک می توانند در این قسمت ها گذاشته شوند.

درعین حال، در این تقسیم بندی فضا، از فرم مستطیل بهره برده شده که بیشترین و مفیدترین جای ممکن را بین شکل های هندسی ایجاد می کند.

مهلت تحویل کالا 15 تا 20 روز کاری پس از سفارش است.

مشخصات

مشخصات
ارتفاع 48
طول 150

تجربه مشتریان

نظرات

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب