منو
سبد خرید شما

میز تلویزیون مدرن گوی آسمانی

میز تلویزیون مدرن گوی آسمانی
890,000تومان
960,000تومان
  • مدل: میز تلویزیون مدرن

گزینه های در دسترس

یکی از وسایلی که در چیدمان اتاق نشمین و فضای داخلی خانه بسیار با اهمیت است بدون شک میز تلویزیون است. در دنیای امروز که تلویزیون و رسانه ها نقشی پررنگ در اوقات فراغت و زندگی روزمره ما دارد، بدون شک چیدمان فضای اطراف تلویزیون بسیار مهم است.

فکر میکنم که با من هم عقیده باشید که هنگام نشستن در اتاق نشیمن و پذیرایی، زاویه دید همه ما به سمت تلویزیون است و همیشه در چیدمان مبلمان در اتاق نشیمن به این نکته توجه میکنیم.

در نتیجه نباید از اهمیت چیدمان فضای اطراف تلویزیون و بالاخص میز تلویزیون غافل شویم چرا که نقشی اساسی و پررنگ در آرامش و القای انرژی محیط را به ما دارد و اگر انرژی ساطع شده از این محیط مثبت باشد، باعث افزایش انرژی مثبت و شادابی روزانه شما خواهد شد.

اما چقدر حیف اگر ما اجازه دهیم این انرژی منفی باشد و بر استرس و عدم آرامش ما بیافزاید. اصل فنگ شویی را فراموش نکنید. در اصول فنگ شویی ذکر شده است که اشیائِ کهنه و شکسته را نگهداری نکنید، به خصوص در فضای اتاق نشیمن که مهمترین قسمت خانه است. این اجسام انرژی مثبت خانه را خنثی میکنند و انرژِی منفی را در محیط ساطع میکنند.

پس با خرید یک میز تلویزیون مدرن، کلاسیک و شیک با کمترین هزینه بیشترین تغییر را در فضای اتاق نشیمن و پذیرایی خانه ایجاد کنید. برای انتخاب یک میز تلویزیون یکی از ویژگی های مهم و اساسی انتخاب یک طول مناسب بر حسب اینچ تلویزیون شما است.

به طور مثال اگر تلویزیون شما 46 اینچ باشد، دارای 106 سانتی متر طول و 60 سانتی متر ارتفاع میباشد. میز تلویزیون انتخابی شما باید حداقل 15 سانتی متر از کناره های تلویزیون فاصله داشته باشد. بنابراین میز تلویزیون انتخابی شما باید حداقل 140 سانتی متر طول داشته باشد تا به زیبایی دکوراسیون شما کمک کند.

گفتن این نکته خالی از لطف نیست که هر میزان فضای کناره های تلویزیون شما روی میز تلویزیون بیشتر باشد، جلوه و ظاهر زیباتری خواهد داشت.


خصوصیات

ایده استفاده از گوی های نورانی، ایده ای بی نظیری است که طراحان میز تلویزیون مدرن گوی آسمانی بعد از یک سال تلاش و مطالعه به این مدل نهایی رسیدند.

این طراحی از ظرافت و  کیفیت بالایی برخوردار است و تمامی مراحل ساخت آن توسط واحد کنترل کیفیت نظارت میشود چرا که تولید این میز تلویزیون نیاز به دقت بالایی دارد.

نمای ظاهری این میز ال سی دی در خانه شما فوق العاده است و گوی نورانی و آسمانی آن انرژی مثبت را در خانه شما سلطع میکند و زیبایی خاصی را به خانه میدهد.

بهترین متریال در ساخت این میز تلویزیون استفاده شده است و یک سال ضمانت این میز تلویزیون موید آن است. 

مشخصات
ارتفاع 45
طول 140
عرض 45
نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب