منو
سبد خرید شما

یکی از وسایلی که در چیدمان اتاق نشمین و فضای داخلی خانه بسیار با اهمیت است بدون شک میز تلویزیون است. در دنیای امروز که تلویزیون و رسانه ها نقشی پررنگ در اوقات فراغت و زندگی روزمره ما دارد، بدون شک چیدمان فضای اطراف تلویزیون بسیار مهم است.

فکر میکنم که با من هم عقیده باشید که هنگام نشستن در اتاق نشیمن و پذیرایی، زاویه دید همه ما به سمت تلویزیون است و همیشه در چیدمان مبلمان در اتاق نشیمن به این نکته توجه میکنیم.

در نتیجه نباید از اهمیت چیدمان فضای اطراف تلویزیون و بالاخص میز تلویزیون غافل شویم چرا که نقشی اساسی و پررنگ در آرامش و القای انرژی محیط را به ما دارد و اگر انرژی ساطع شده از این محیط مثبت باشد، باعث افزایش انرژی مثبت و شادابی روزانه شما خواهد شد.

اما چقدر حیف اگر ما اجازه دهیم این انرژی منفی باشد و بر استرس و عدم آرامش ما بیافزاید. اصل فنگ شویی را فراموش نکنید. در اصول فنگ شویی ذکر شده است که اشیائِ کهنه و شکسته را نگهداری نکنید، به خصوص در فضای اتاق نشیمن که مهمترین قسمت خانه است. این اجسام انرژی مثبت خانه را خنثی میکنند و انرژِی منفی را در محیط ساطع میکنند.

پس با خرید یک میز تلویزیون مدرن، کلاسیک و شیک با کمترین هزینه بیشترین تغییر را در فضای اتاق نشیمن و پذیرایی خانه ایجاد کنید. برای انتخاب یک میز تلویزیون یکی از ویژگی های مهم و اساسی انتخاب یک طول مناسب بر حسب اینچ تلویزیون شما است.

به طور مثال اگر تلویزیون شما 46 اینچ باشد، دارای 106 سانتی متر طول و 60 سانتی متر ارتفاع میباشد. میز تلویزیون انتخابی شما باید حداقل 15 سانتی متر از کناره های تلویزیون فاصله داشته باشد. بنابراین میز تلویزیون انتخابی شما باید حداقل 140 سانتی متر طول داشته باشد تا به زیبایی دکوراسیون شما کمک کند.

گفتن این نکته خالی از لطف نیست که هر میزان فضای کناره های تلویزیون شما روی میز تلویزیون بیشتر باشد، جلوه و ظاهر زیباتری خواهد داشت.


خصوصیات

از همین ابتدا این را بدانید که با خرید میز تلویزیون مدرن دریا یک کنترل به کنترل های خانه شما اضافه شده است.

این ریموت کنترل برای افزایش انرژی مثبت محیط خانه شما ساخته شده است و قابلیت تغییر رنگ نور پردازی را به شما میدهد. در انتخاب رنگ نور بسیار مطالعه شده است که رنگ انتخابی القا کننده آرامش در فضای خانه شما باشد.

پس اگر به دنیال یک میز تلویزیون متفاوت و انرژی بخش برای فضای اتاق نشیمن خانه خود میگردید، بدون شک می ال سی دی مدرن دریا را انتخاب کنید.

میز تلویزیون مدرن دریا از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و به دلیل استفاده از تجهیزات الکترونیکی داخل آن در تمام مراحل ساخت نظارت میشود.

این میز ال سی دی دارای یک سال ضمانت محصول است.


مشخصات
ارتفاع 45
طول 160
عرض 50
جنس غالب MDF
نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب