منو
سبد خرید شما

میز اداری

خرید و قیمت میز اداری

برای  اینکه در انتخاب میز اداری مناسب موفق باشید باید وقت خرید به نکات زیادی توجه کنید زیرا تنوع بالای میزهای اداری شامل میز مدیریت، میز کارمندی و کارشناسی، میز کانتر، میز کنفرانس، میز کامیپوتر، میزجلومبلی، میز کار گروهی و سایت انتخاب مجموعه ای هماهنگ و متناسب برای نیاز کارکنان و بخش‌های مختلف را مشکل کرده است. برای همین منظور در فروشگاه ، دکور شما می توانید با تنوع بالای محصولات موجود و نکاتی که برای شما گفته می شود بهترین انتخاب را داشته باشید. 


میز اداری وکیوم

میزهایی که دارای روکش وکیوم هستند مقاومت و کیفیت بالاتری نسبت به سایر میزها دارند و از آنجایی که در ادارات قرار است سالها از یک میز استفاده شود، این نوع از میزها برای استفاده در  ادارات مناسب تر باشند.


میز اداری کوچک

اگر اتاق کاری شما در اداره کوچک است بهتر است از میزهای اداری کوچک استفاده کنید تا از نظر ابعاد با اتاق و سایر وسایل دکوراسیون اداریتان همخوانی داشته باشد.


ساخت میز اداری

اگر کمی از نجاری و رشته های فنی سررشته داشته باشید ساخت میزهای اداری برای شما آسان خواهد بود. این میز ها میز های ساده ای هستند که از اتصال قطعات چوب به هم ساخته می شوند. 


میز اداری ارزان قیمت

میز اداری شما جز اولین چیز هایی است که به چشم مخاطب می آید، پس باید میزی را خریداری کنید که با کیفیت، زیبا و لوکس باشد تا در وهله اول نظر مخاطب را جلب کند. خرید میز ارزان را برای ادارات پیشنهاد نمی کنیم مگر از تخفیفات آف دکور خرید کرده باشید چرا که ما اینجا میز های با کیفیت و لوکس را با قیمت باورنکردنی به شما عرضه می کنیم.


خصوصیات   میز اداری فوق ساخته شده از ملامینه ضدخش و دارای لبه های پی وی سی میباشد. این میز دارای ابعاد 70 در 140 است که با عرض های 120 و 160 نیز قابل سفارش است...
499,000تومان
خصوصیات   میز اداری ال 107 از ملامینه ضد خش و ضد آب ساخته شده است که قسمت ال آن سیار و دارای یک جای کیبورد و جای کیس میباشد. این میز شامل یک فایل چوبی سه کشو قفل دار است که در زیر میز قرا میگیرد. ابعاد این میز 120 در 60 و ابعاد ال آن 80 در 60 سانتیمتر میباشد. توسط دی ایران به صور..
660,000تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)