منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

ما با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. اطلاعات بیشتر

مبل سلطنتی هورام

مبل سلطنتی هورام
مبل سلطنتی هورام
60,800,000تومان

از بین پارچه های زیر انتخاب کنید:

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه

توضیحات

مبل سلطنتی هورام یک مبل بسیار لوکس و زیبا است که ظاهر خاصی دارد. این ست مبل شامل یک مبل سه نفره و چهار مبل تک نفره است. مبل های تک نفره ی ست مبل هورام یک تاج نسبتا بزرگ با طرح های منبت بسیار زیبا دارند. منبت کاری های روی تاج ، دسته ها و پایه های این مبل زیبا ظاهر این مبل را بسیار شیک می کند. پارچه ی استفاده شده برای مبل هورام پارچه یزد سلطنتی است و رنگ بکار رفته در آن پلی یورتان ترک است.

جنس رو کوبی مبل هورام فوم سرد شرکتی و یا اسفنج ویژه است که بسیار با کیفیت است. این مواد استفاده شده باعث می شوند که این مبل هم ظاهر خود را حفظ کند و هم بسیار راحت باشد. مبل هورام بیست و چهار ماه ضمانت دارد. چوب استفاده شده برای مبل هورام چوب راش گرجستان است.

چوب راش گرجستان به دلیل استحکام و مقاومتی که دارد یک چوب بسیار مناسب برای ساخت مبل های سلطنتی است. مبل سه نفره هورام یک تاج نسبتا کوچک و بلند در وسط مبل دارد. قوس دسته های این مبل بگونه ای هست که هم احساس راحتی داشته باشید و هم مبل زیبایی بیشتری پیدا کند.

برای روی مبل سه نفره هورام یک کوسن گرد و چهار کوسن مربعی شکل طراحی شده است که بر زیبایی این مبل می افزاید. به دلیل داشتن قابلیت تغییر رنگ مبل هورام ، شما می توانید این مبل زیبا را در رنگ دلخواه خود، دقیقا متناسب با تم دکوراسیون منزلتان سفارش دهید.

مشخصات

مشخصات
جنس پارچه یزد سلطنتی
ضمانت 24 ماه
قابلیت انتخاب رنگ دارد
جنس اسکلت چوب راش گرجستان
رنگ پلی یورتان ترک
جنس روکوبی فنر پاکتی در کف و فوم سرد 12 سانت در تشک و اسفنج 25 کیلویی
تعداد 7 نفره 3+1+1+1+1+جلو مبلی + دو عسلی
ارسال تهران رایگان

تجربه مشتریان

نظرات

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب