منو
سبد خرید شما
راهنما و جدیدترین طراحی دکوراسیون منزل مشاهده کنید

مبل چستر

راهنما خرید مبل چستر

برای ساخت مبل چستر هم مثل تمام مبل ها باید از چوب با کیفیتی مثل روس یا راش استفاده شود. همچنین فوم باکیفیت برای نشیمن مبل باید از نوع سرد و اسفنج آن باید از نوع 30 یا 35 کیلویی باشد تا مبل شما کیفیت مطلوبی داشته باشد. مهم ترین جز مبل چستر پارچه روکش  آن است، همانطور که میدانید پارچه این مبل چرم بوده و ممکن است بعد از مدتی استفاده چرم آن پوست پوست شود از این جهت به نوع روکش دقت کنید تا چرم مرغوب و باکیفیتی باشد.


مبل چستر چیست

اولین مبل های چستر در قرن هجدهم میلادی ساخته شده اند، به طور کلی مبل های چستر مبل های راحتی هستند که بر روی آنها لمسه دوزی انجام شده است.


انواع پارچه مبل چستر

مبل های چستر معمولا با پارچه چرمی شناخته می شوند و یکی از ویژگی های آن ها داشتن پارچه چرمی است. اما ممکن است الان با توجه به تنوع در سلیقه ها مبل چستر با پارچه های مخمل و کتان هم ساخته شود.


مراحل تولید مبل چستر

مراحل ساخت مبل چستر نیز مثل مراحل ساخت هر مبل دیگری با ساخت کلاف آغاز شده و با کشیدن روکش مبل تمام می شود. اما نکته اصلی در مبلمان چستر لمسه دوزی ها و طراحی های ظاهر مبل با پارچه است که باید با دقت و ظرافت زیادی انجام شود تا مبل آسیب نبیند.


مبل چستر ترک

مبل چستر ترک از مدل های خاص و زیبا بوده و بسیار با کیفیت و مرغوب می باشد. شکل ظاهری مبل چستر ترک با سایر مبلمان های چستر تفاوتی نداشته اما از نظر کیفی بسیار مطلوب است.


مبل چستر ترکیه

مبلمان ترکیه از متریال مرغوب و درجه یک ساخته شده است و بسیار با کیفیت است. اما بدانید که در حال حاضر کارگاه های ایرانی توانایی تولید مبلمان با کیفیت مثل مبل های ترکیه ای، با همان شکل و ظاهر را دارا هستند.


مبل چستر کلاسیک

اگر می خواهید از مبلمان چستر در دکوراسیون کلاسیک استفاده کنید بهتر است پارچه روکش آن را از بین پارچه های چرم طبیعی، پشم و کتان انتخاب کنید.


مبل چستر ایتالیایی

صنعت مبلمان ایتالیا در دنیا حرف اول را می زند و مبل هایی ایتالیایی بسیار زیبا، با کیفیت و مرغوب هستند. مبلمان چستر ایتالیایی نیز از مبل های پرطرفدار و خاص محسوب می شود.


مبل چستر سفید

اگر در دکوراسیون شما از رنگ های گرم مثل نارنجی، قرمز استفاده شده است می توانید مبلمان چستر خود را از رنگ های خنثی مثل سفید انتخاب کنید.


مبل چستر طوسی

انتخاب مبلمان با رنگ های خنثی مثل طوسی به شما امکان می دهد تا بتوانید از رنگ های دیگر مثل رنگ های گرم برای کوسن های روی مبل استفاده کنید. 

مبل ال لوکس چستر انگلیسی
جدید
مبل ال چستر انگلیسی از مدل های متفاوت و منحصر به فرد است.مبل ال دکوراسیون خانه شما را مدرن کرده و چستر بودن آن به لوکس و لاکچری تر شدن دکوراسیونتان کمک می کند.این مبل شرکتی کیفیتی در حد محصولات وارداتی داشته و با بهترین چوب و فوم نشیمن موود در بازار ساخته شده است.این مبلمان از چوب روس و راش با فوم ن..
15,000,000تومان
مبل ال چستر ایوانکا
جدید
مبل ال چستر از مدل های خاص برای خاص پسندان است.اگر می خواهید دکوراسیونی متفاوت و مدرن داشته باشید مبل ال چستر می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.یک مبل خوب علاوه بر زیبایی باید کیفیت و دوام بالایی هم داشته باشد.مبل چستر ایوانکا یک محصول شرکتی است که در درجه کیفی بالا و با بهترین متریال ها ساخته شد..
15,000,000تومان
مبل ال چستر کارلوس
جدید
مبل ال چستر کارلوس یکی از مدل های لوکس و مدرن است.با این مبلمان می توانید دکوراسیون منزلتان را به دکوراسیونی شیک و لوکس تبدیل کنید.مبل ال چستر کارلوس از مبلمان های شرکتی با کیفیت بالا است.برای ساخت اسکلت و پایه های این مبلمان از چوب روس و راش گرجستان استفاده شده است.فوم نشیمن این محصول یورولوکس ویژه..
15,000,000تومان
مبل راحتی چستر آدریانا
جدید
مبل راحتی چستر آدریانا از مدل های لوکس و با کیفیت است.ابن مبلمان در ست هفت نفره عرضه شده و از مدل های چستر پر طرفدار است.این مبل چستر از چوب روس و راش گرجستان تهیه و ساخته شده است.نشیمن مبل آدریانا دارای فوم یورولوکس ویژه است.رنگ مبل را می توانید به سلیقه خود انتخاب کنید...
15,000,000تومان
مبل راحتی چستر ترک لوکاسو
جدید
مبل راحتی چستر لوکاسو از مدل های جدید و منحصر به فرد است.این طر ح از طرح های روز مبل چسترهای ترکیه ای است.کیفیت و دوام این محصول بسیار بالا بوده و یک محصول شرکتی درجه یک است.مبل لوکاسو از چوب روس و راش ساخته شده و فوم نشیمن آن یورولوکس ویژه است.انتخاب رنگ پارچه این مبلمان با نظر شما قابل تغییر می با..
15,000,000تومان
مبل راحتی چستر تورنادو
جدید
مبل راحتی چستر تورنادو از مبلمان های لوکس و لاکچری است.طرح خاص پایه های مبل در کنار زیبایی و کیفیت بالا این محصول را به یکی از محصولات پر فروش بدل کرده است.مبل راحتی چستر تورنادو از چوب روس و راش ساخته شده و فوم نشیمن آن یورولوکس ویژه است.این مبلمان را می توانید در رنگ مورد نظر خود سفارش دهید...
15,000,000تومان
مبل راحتی چستر هاکوپیان
-29 %
مبل راحتی چستر هاکوپیان از مبل های چستر خوش ساخت و زیبا است.این مبلمان کیفیتی بالا داشته و از بهترین متریال ساخته شده است.مبل هاکوپیان از چوب روس و راش گرجستان ساخته شده و فوم نشیمن آن یورولوکس ویژه است.شما می توانید آن را در طرح و رنگ مورد نظر خود سفارش دهید.همچنین این مبل دارای 2 سال ضمانت می باشد..
8,500,000تومان 12,000,000تومان
مبل راحتی چستر چلسی
-11 %
مبل راحتی 7 نفره چلسی با طراحی بینظیر و منحصربه فرد زیبایی متفاوتی را به خانه شما خواهد آورد.طراحان مبل چستر چلسی توانسته اند با استفاده از تلفیق چوب و پارچه زیبایی این محصول را به شکل خاصی چند برابر نمایند.یکی دیگر از ویژگی های مبل راحتی چستر چلسی راحت بودن فوق العاده آن هم در بخش 3 نفره و هم در صن..
5,500,000تومان 6,200,000تومان
مبل راحتی چستر کویین
جدید
مبل راحتی کویین طرحی منحصر به فرد و متفاوت دارد.این مبلمان کیفیت بالایی داشته و از نظر کیفی با محصولات وارداتی در یک سطح است.مبل چستر کویین با طراحی متفاوت خود به یک یاز محصولات پر فروش در بازار تبدیل شده است.این مبلمان شرکتی بوده و از متریال بسیار مرغوب و درجه یکی ساخته شده است.شما می توانید رنگ ای..
9,000,000تومان
مبل چستر فلورانس
-22 %
مبل چستر فلوارنس مبلمانی لاکچری و خوش ساخت است.این مبلمان از بهترین متریال ها ساخته شده و یک محصول شرکتی درجه یک است.مبلمان فلورانس از چوب روس با اسفنج 35 کیلویی ویژه شرکت یورتان و یورولوکس ساخته شده است.در قسمت نشیمن این مبلمان از لایکو 200  موکتی استفاده شده تا از چروک شدن پارچه و همچنین افت ..
9,400,000تومان 12,000,000تومان
مبل چستر مکانیزم بونتی
پرفروش ترین محبوب ترین -19 %
مبل بونتی از مدل های زیبا و بسیار لوکس می باشد.این مبل مکانیزمی بوده و نشیمن و تکیه گاه آن قابل تغییر است.این مبل با کیفیت با متریال درجه یک و مرغوبی ساخته شده است.محصولات آف دکور شرکتی بوده و با درجه کیفی بالا تولید می شوند...
10,500,000تومان 13,000,000تومان
مبل چستر نلسون
-39 %
مبل چستر نلسون از مدل های جدید و لوکس است.این مبلمان دکوراسیون منزل شما را زیبا تر کرده و یک محصول شرکتی درجه یک است.مبلمان نلسون از چوب روس با اسفنج 35 کیلویی ویژه شرکت یورتان و یورولوکس ساخته شده است.در قسمت نشیمن این مبلمان از لایکو 200  موکتی استفاده شده تا از چروک شدن پارچه و همچنین افت اس..
9,200,000تومان 15,000,000تومان
مبل چستر هاکوپلاس
جدید
مبل چستر هاکوپلاس از مدل چستر های پر طرفدار است.این مبل چستر از چوب های با کیفیت و فوم نشیمن درجه یک ساخته شده است.مبل چستر از چوب روس و راش گرجستان با نشیمنی از جنس یورولوکس ویژه ساخته شده است.مبل چستر هاکوپلاس محصولی شرکتی بوده و کیفیتی در حد محصولات وارداتی دارد.این مبلمان را می توانید با پارچه و..
15,000,000تومان
مبل چستر پروما
-40 %
مبل چستر پروما از مدل های لوکس و زیبا است.این مدل دارای کیفیت بالا بوده و بسیار خوش ساخت است.مبل پروما از چوب روس و فوم یورولوکس ویژه ساخته شده است.انتخاب رنگ این مبلمان به خواست شما قابل تغییر می باشد.این محصول شرکتی بوده و دارای 2 سال ضمانت است...
9,000,000تومان 15,000,000تومان
مبل چستر کلاسیک والنتینا
جدید
مبل چستر یک از مبلمان های راحتی لوکس و پر طرفدار است.در بین مدل های چستر مدل کلاسیک آن که از طرح های ایتالیایی است طرفداران بیشتری دارد.تلفیق طرح راحتی چستر با کلاسیک این مبلمان را بسیار جذاب و دکوراسیون شما را شیک تر می کند.علاوه بر این ها مبل چستر والنتینا محصولی شرکتی و با کیفیت است.این مبلمان را..
15,000,000تومان
مبل چستر کوپر پلاس
-25 %
مبل چستر کوپر پلاس زیبا و منحصر به فرد است.این مبلمان به دکوراسیون شما جلوه ای ویژه می بخشد.این مبلمان در نهایت دقت و ظرافت توسط نجاران ماهر ایرانی ساخته شده است.مبلمان چستر کوپر پلاس از چوب روس و راش ساخته شده و کیفیت بالا و بی نظیری دارد.شما می توانید علاوه بر رنگ چوب و پارچه، جنس پارچه روکش مبل ر..
12,000,000تومان 16,000,000تومان
مبل چستر ترک پولاریس
-43 %
مبل چستر ترک پولاریس از مدل های بسیار زیبا است.این مبلمان پرطرفدار نظر هر شخصی را به خود جلب می کند.مبلمان برمودا توسط پرسنل ترکیه (آنکارا) طراحی و ساخته شده است.متریال استفاده شده برای ساخت آن بسیار با کیفیت و مرغوب می باشد.جنس چوب اسکلت آن چوب روس و فوم نشیمن آن 35 کیلویی ویژه hr است.این محصول دار..
8,500,000تومان 15,000,000تومان
برای اینکه تاریخچه و قدمت مبل چستر فیلد را بدانید، فقط کافی است کلمه چستر فیلد را در فرهنگ لغت آکسفورد جستجو کنید.در مورد این سبک بینظیر و منحصر به فرد نظریه های مختلفی مطرح است که حتی طراحی این مبل سلطنتی را به قبل از سال 1800 میلادی منسوب میدانند.نقل شده است که در صده 1800 میلادی لرد فلیپ استون ( ..
8,700,000تومان
مبل چستر فیلد انگلیسی
-7 %
مبل چستر فیلد انگلیسی لوکس، مدرن و بسیار زیبا است.اگر از طرفداران مبل چستر هستید، این مبل برای شما انتخاب مناسبی است.این مبل از چوب روس با پایه هایی از جنس توسکا ساخته شده است.مبل چستر فیلد انگلیسی بسیار با کیفیت و مرغوب می باشد.فوم این مبلمان 30 کیلویی ویژه بوده و بسیار نرم و راحت است...
6,500,000تومان 7,000,000تومان
مبل چسترنیو پورتو
-15 %
مبل چستر نیو پورتو از محصولات زیبا و بسیار لوکس است.طرح این مبل از طرح های ایتالیایی گرفته شده و به دست نجاران ایرانی ساخته شده است.این محصول شرکتی از نظر کیفی با مدل های خارجی برابری می کند.برای ساخت این مبلمان از چوب راش و روس استفاده شده است.شما می توانید رنگ و جنس روکش این مبلمان را با توجه به س..
10,200,000تومان 12,000,000تومان
برای اینکه تاریخچه و قدمت مبل چستر فیلد را بدانید، فقط کافی است کلمه چستر فیلد را در فرهنگ لغت آکسفورد جستجو کنید.در مورد این سبک بینظیر و منحصر به فرد نظریه های مختلفی مطرح است که حتی طراحی این مبل سلطنتی را به قبل از سال 1800 میلادی منسوب میدانند.نقل شده است که در صده 1800 میلادی لرد فلیپ استون ( ..
8,500,000تومان
مبل راحتی چستر ترک chester sofa
-29 %
برای اینکه تاریخچه و قدمت مبل چستر فیلد را بدانید، فقط کافی است کلمه چستر فیلد را در فرهنگ لغت آکسفورد جستجو کنید.در مورد این سبک بینظیر و منحصر به فرد نظریه های مختلفی مطرح است که حتی طراحی این مبل سلطنتی را به قبل از سال 1800 میلادی منسوب میدانند.نقل شده است که در صده 1800 میلادی لرد فلیپ استون ( ..
8,500,000تومان 12,000,000تومان
مبل چستر بارباروس از مدل ها مدرن و جدید است.این مبل زیبا کیفیت بالایی داشته و برای ساخت آن  از بهترین متریال ها استفاده شده است.مبل بارباروس را می توانید در رنگی مطابق با دکوراسیون خود سفارش دهید...
12,500,000تومان
مبل راحتی لوکس چستر انگلیسی
-36 %
برای اینکه تارخچه و قدمت مبل چستر فیلد را بدانید، فقط کافی است کلمه چستر فیلد را در فرهنگ لغت آکسفورد جستجو کنید.در مورد این سبک بینظیر و منحصر به فرد نظریه های مختلفی مطرح است که حتی طراحی این مبل سلطنتی را به قبل از سال 1800 میلادی منسوب میدانند.نقل شده است که در صده 1800 میلادی لرد فلیپ استون ( ل..
9,000,000تومان 14,000,000تومان
مبل چستر فرانسه ساده و زیبا است.این مبلمان از مدل های فرانسوی الهام گرفته شده و به دست نجاران ماهر ایرانی ساخته شده است.مبلمان چستر از چوب روس و افرا ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.این مبلمان 8 نفره بوده و شامل دو مبل سه نفره و دو مبل یک نفره می شود...
9,500,000تومان
مبل نیو چستر فیلد انگلیسی
-15 %
برای اینکه تارخچه و قدمت مبل چستر فیلد را بدانید، فقط کافی است کلمه چستر فیلد را در فرهنگ لغت آکسفورد جستجو کنید.در مورد این سبک بینظیر و منحصر به فرد نظریه های مختلفی مطرح است که حتی طراحی این مبل سلطنتی را به قبل از سال 1800 میلادی منسوب میدانند.نقل شده است که در صده 1800 میلادی لرد فلیپ استون ( ل..
8,500,000تومان 10,000,000تومان
نمایش 1 تا 26 از 30 (2 صفحه)
سوالات متداول

1- چرا در سایر فروشگاه ها قیمت نسبت به آف دکور بالاتر می باشد؟

فروش اینترنتی و کاهش هزینه ها در فروشگاه های اینترنتی باعث کاهش قیمت ها شده است و فروش به صورت مستقیم انجام می شود.

2- نحوه ارسال مبل چستر به سراسر ایران چگونه است؟

مبل چستر به سراسر ایران توسط باربری مخصوص مبلمان ارسال می شود.

3- چطور از کیفیت کارها و شرکتی بودن مبل چستر مطمئن شویم؟

تمامی مبل چستر های موجود در سایت آف دکور شرکتی بوده و دارای ضمانت نامه معتبر می باشند. مبل چستر کارگاهی در سیستم آف دکور عرضه نمی شود.

4- امکان سفارش ست 2 نفره یا 3 نفره از یک مبل چستر وجود دارد؟

بله، شما می توانید مدل ها رو به صورت نیم ست و 2 نفره یا 3 نفره انتخاب کنید.

5- امکان بازدید حضوری برای مبل چستر وجود دارد؟

برخی از مدل های مبل چستر دارای امکان بازدید حضوری در شوروم آف دکور هستند، در مورد سایر مدل ها می توانید به صورت حضوری جزئیات محصول مانند پارچه را انتخاب کنید.

6- امکان ثبت سفارش برای مدل هایی که توقف تولید می باشند وجود دارد؟

خیر، با توجه به این که از خط تولید خارج شده اند امکان تولید این محصولات وجود ندارد.

7- امکان انتخاب پارچه از انواع و رنگ های مختلف وجود دارد؟

بله، جنس پارچه و رنگ آن به انتخاب مشتری بوده و به صورت حضوری یا اینترنتی از روی پارچه های مختلف امکان انتخاب وجود دارد.

8- از چه چوبی در مبل های چستر استفاده می شود؟

متریال استفاده شده برای هر مبل چستر متفاوت می باشد و تمام مبل های چستر با متریال درجه یک مانند چوب راش گرجستان، چوب روس و ... ارائه می شوند.

9- نحوه ثبت سفارش به چه صورتی می باشد؟

شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی ثبت سفارش تون رو انجام دهید، در صورت اینترنتی جزئیات محصول، پارچه و ... به تایید شما رسیده و سپس سفارش شما ثبت می گردد.

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه