منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

فروش ویژه مبلمان با قیمت ویژه و تعداد محدود فقط تا انتهای بهمن #تغییر_سال_با_تغییر_هال_خونه

مبلمان اداری

همه ویژگی هایی که برای صندلی مدیریتی لازم است را صندلی 2013 دارد.صندلی 2013 بسیار لوکس و شیک است.این صندلی در عین حال کیفیت بسیار بالایی داشته و چرم روکش و متریال استفاده شده برای ساخت آن مرغوب و درجه یک می باشند.صندلی 2013 با اصول ارگونومی ساخته شده و از ستون فقرات و کمر شما در محافظت می کند.این صن..
2,500,000تومان
میز مدیریت کد 1013 یک کار شرکتی بسیار مقاوم و بسیار لوکس از جنس ام دی اف است. این میز مدیریت از سه جهت فضای بسیار خوبی را به شما میدهد. این میز مدیریت دارای شش کشو است که فضای جانبی خوبی برای دسته بندی وسایل برای شما ایجاد میکند. قفسه های طراحی شده در جلوی این میز هم میز شما را زیبا تر می کند و ..
15,300,000تومان
کردانز 9512 یک محصول اداری زیبا و مداوم می باشد که با ظاهری زیبا و ساده برای انواع شرکت ها و تم های فعالیتی مناسب می باشد. این محصول در ابعاد 90*40*182 تولید می گردد و جز محصولات اداری کم جا به شمار می رود که برای اتاق های کوچک نیز مناسب است. این محصول تمام ام دی اف دارای دو درب کمد و چهار محفظه می ..
4,200,000تومان
میز مدیریت کد 1011 یک میز مدیریت بزرگ و با فضا های جانبی بسیار مناسب است. کشو ها و کمد طراحی شده برای این میز فضای خوبی را در اختیار شما می گذارد. اگر به دنبال یک میز مدرن و جادارهستید،  این میز مدیریت  یک انتخاب مناسب برای شما است. در جلوی این میز قفسه هایی طراحی شده است که هم کار آمد هس..
7,800,000تومان
میز کارمندی کد 2013 یک میز کارمندی با کیفیت و شرکتی است که از ام دی اف مرغوب ساخته شده است. این میز با طراحی ساده و اندازه ی خوبی که دارد برای افراد مختلف با هر سلیقه ای یک میز ایده آل است. بخصوص اگر شما طرفدار میز های کارمندی مدرن و دکوراسیون مدرن هستید میز کارمندی کد 2013 یک انتخاب مناسب برای ..
5,500,000تومان
میز کارمندی کد 2015 یک میز کارمندی ساده و جمع و جور است که فضای زیادی را اشغال نمی کند. علاوه بر اینکه این میز کارمندی  به فضای کمی نیاز دارد، فضای جانبی خوبی را هم در اختیار شما قرار میدهد تا به راحتی بتوانید وسایل کاری خود را دسته بندی کنید. این میز دارای سه کشو و یک طبقه است .طبقه ی میز&nb..
5,900,000تومان
میز معاونت کد 1511 یک میز معاونت بسیار لوکس و زیبا در سبک مدرن است. این میز معاونت  علاوه بر زیبایی که به چیدمان اتاق شما می دهد کارایی بسیار خوبی دارد. قابلیت های میز معاونت لیان این میز را به یکی از پر طرفدارترین میز های معاونت تبدیل کرده است. این میز دارای سه کشو و کمد است که فضای جانبی خ..
7,400,000تومان
میز کارشناسی کد 3013 یک میز دو تکه است که این امکان را به شما می دهد که بتوانید نحوه ی چیدمان آن را به راحتی تغییر دهید. این میز کارشناسی  یک میز کوچک و جمع و جور است که برای اتاق های با فضای کمتر بسیار گزینه ی مناسبی است. این میز در عین حال که فضای زیادی را اشغال نمی کند، فضای جانبی خوبی را..
6,800,000تومان
این میز کارشناسی یک میز  با کیفیت شرکتی است که از ام دی اف ساخته شده است. میز کارشناسی کد 3011 طراحی بسیار ساده و در عین حال بسیار شیکی دارد. سادگی ، زیبایی و کارایی این میز باعث شده است که این میز یکی از میز های  پرطرفدار از میان میز های کارشناسی مدرن باشد. این میز کارآمد و زیبا برای ات..
6,000,000تومان
میز کارمندی کد 2011 یک میز بسیار زیبا و لوکس از میان میز های کارمندی مدرن است. این میز علاوه بر کارایی مناسبی که داراد زیبایی بسیار زیادی به دکوراسیون اتاق شما میدهد. در کنار این میز قفسه هایی وجود دارد که فضای جانبی بسیار خوبی در اختیار شما میگذارد. در جلوی این میز کارمندی طبقه هایی طراحی شده ا..
6,000,000تومان
میز کارگروهی کد4511 یک میز کارگروهی بسیار زیبا و با طراحی ساده است. این میز برای فضا های کاری شلوغ و اتاق های کاری کوچک یک گزینه ی مناسب است. زیرا تعداد کارکنانی که دور این میز قرار می گیرند بیشتر است. این میز کارگروهی نسبت به استفاده ای که از آن می شود فضای خیلی کمی را اشغال می کند. روی این میز..
5,500,000تومان
میز مدیریت کد 1015 یک میز مقاوم و با استحکام بالا از جنس ام دی اف است. این میز مدیریت با داشتن دو قفسه و سه کشو فضای خوبی برای دسته بندی وسایل کارتان به شما می دهد.ابعاد این میز به گونه ای است که بیشتر برای محیط های اداری بزرگ مناسب است. طراحی منحصر به فرد پایه های این میز ظاهر این میز مدیریت را..
9,700,000تومان
میز کارگروهی کد 4513 یک میز بسیار کار آمد و زیبا است که میتواند زیبایی و نظم خاصی به محل کار شما بدهد. کشو های طراحی شده برای این میز فضای جانبی بسیار خوبی را برای دسته بندی وسایل در اختیار شما قرار می دهد. برای میز کارگروهی کد 4513 یک استند در نظر گرفته شده است که میتواند میز های رو به روی هم ر..
6,000,000تومان
میز کارمندی کد 2017 یک میز کارمندی ساده است که فضای کمی را اشغال می کند. این میز  فضای جانبی خوبی را در اختیار شما میگذارد تا به راحتی بتوانید وسایل کاری خود را دسته بندی کنید. این میز کارمندی دارای سه کشو و یک طبقه است .طبقه ی این میز هم میتواند با درب کشویی و هم بدون درب کشویی باشد. شما م..
6,300,000تومان
میز کنفرانس کد 4013 یک میز بسیار زیبا و منحصر به فرد است. این میز با کیفیت از ام دی اف مرغوب ساخته شده است. شما می توانید این میز را در اندازه های مشخص شده سفارش دهید. طبقه ی طراحی شده برای روی این میز ظاهر آن را متفاوت و خاص می کند. شما می توانید از این طبقه برای زیبا تر کردن میز خود استفاده کنی..
12,100,000تومان
این میز کنفرانس یک میز بسیار با کیفیت از جنس ام دی اف است. کیفیت بالای این میز باعث می شود که تا مدت ها نیاز به خرید مجدد آن نداشته باشید. این میز کنفرانس در سه سایز مختلف و متناسب با نیاز شما قابل سفارش است. طبقه های طراحی شده در زیر این  فضای بسیار مناسبی برای دسته بندی فایل ها و کتاب ها ..
4,600,000تومان
کانتر کد6011 یک کانتر بسیار زیبا و با طراحی خاص است. این کانتر  به دلیل اندازه ای که دارد فضای مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. این کانتر در یک سایز قابل سفارش است و قابلیت تغییر رنگ دارد تا کاملا با دکوراسیون اتاق شما هماهنگ باشد. کانتر کد6011 جای کیس و جای دستگاه پرینتر دارد. این یک امت..
7,500,000تومان
میز کارشناسی کد 3015 یک میز بسیار زیبا از جنس ام دی اف با کیفیت است. این میز یک کار شرکتی بسیار مقاوم می باشد. طراحی پایه های این میز، آن را متفاوت می کند. در جلو و در کنار این میز قفسه هایی طراحی شده است که فضای بسیار خوبی را برای نگهداری کتاب ، مجلات ، و فایل های اداری در اختیار شما قرار می ده..
6,100,000تومان
کردانز کد9511 یک میز بسیار کارآمد است که فضای خوبی برای دسته بندی وسایل کاری شما به شما می دهد. این کردانز  یک طراحی بسیار زیبا دارد. کارایی و زیبایی بالای این کردانز، آن  را به یک میز منحصر به فرد تبدیل کرده است. این کردانز دو کشو و چهار طبقه دارد که فضای جانبی خوبی را در اختیار شما م..
3,300,000تومان
تریبون کد8011 یک تریبون بسیار زیبا از جنس ام دی اف است. کیفیت بالای این تریبون باعث می شود تا تریبون کد8011 از خط و خش و آسیب دیدگی در امان باشد. جلوی این تریبون یک طراحی ساده و در عین حال زیبا دارد و در پشت آن یک کشو و یک باکس طراحی شده است. این یک فضای جانبی بسیار خوب به شما می دهد. استند طراح..
2,800,000تومان
میز کارشناسی کد 3017 یک میز با طراحی ساده و بسیار زیبا می باشد. این میز یک انتخاب مناسب برای محیط های با فضای کوچک است. میز کناری ست این میز قابلیت جا به جایی دارد و شما می توانید مطابق با سلیقه خود آن را در سمت راست و یا چپ میز قرار دهید. این میز یک باکس و سه کشو دارد که فضای جانبی بسیار خوبی ر..
8,000,000تومان
فایلینگ کد7011 یک فایلینگ با ابعاد استاندارد است که بسیار زیبا و کارآمد طراحی شده است. اندازه و وزن مناسب این فایلینگ به گونه ای است که به راحتی بتوان آن را جا به جا کرد. این فایلینگ از ام دی اف مرغوب ساخته شده است و بسیار با کیفیت می باشد. فایلینگ کد7011 دارای سه کشو است که باعث می شود شما به ر..
2,300,000تومان
میز کارشناسی کد 3019 یک میز ساده و جمع و جور است که علاوه بر این که فضای کمی را اشغال می کند، کارایی بسیار خوبی هم دارد. این میز چهار پایه ی ساده و با طراحی زیبا دارد. در کنار این میز یک فایلینگ قرار می گیرد که فضای جانبی بسیار خوبی را در اختیار شما می گذارد. این فایلینگ با اندازه و وزن استاندار..
7,400,000تومان
میز جلومبلی کد 9011 یک جلومبلی بسیار مناسب برای شرکت ها و ادارات است. اندازه و طراحی این میز به گونه ای است که قابلیت هماهنگ شدن با همه ی مبلمان های اداری را دارد. ابعاد استاندارد و وزن این میز باعث می شود که به راحتی بتوانید آن را جا به جا کنید. این میز با طراحی ساده است اما در عین حال زیبایی و..
1,800,000تومان
میز کارمندی کد 2019 یک میز بسیار زیبا و با کیفیت می باشد. این میز یک کار شرکتی از جنس ام دی اف است. کیفیت بالا و دوام این میز باعث می شود که شما تا مدت ها نیاز به خرید مجدد آنها نداشته باشید. این میز با داشتن سه کشو و دو قفسه فضای جانبی بسیار خوبی را در اختیار شما می گذارد. در کنار کشو های این م..
6,400,000تومان
میز کارمندی کد 2021 یک میز بسیار کار آمد و جمع و جور است که هم فضای کمی را اشغال می کند و هم بسیار زیبا می باشد. در جلوی این میز قفسه هایی قرار دارد که شما می توانید از آنها هم برای نگهداری فایل ها و کتاب ها استفاده کنید و هم با استفاده از آنها میز خود را زیبا تر کنید. این میز دارای سه کشو است ک..
5,800,000تومان
میز معاونت کد 1513 یک میز بسیار شیک و زیبا می باشد. این میز از ام دی اف مرغوب ساخته شده است. کیفیت بالای این میز شما را تا مدت ها از خرید مجدد آن بی نیاز می کند. در جلوی این میز دو قفسه قرار دارد که هم برای زیبایی میز و هم برای نگهداری وسایل مختلف می توان از آن استفاده کرد. این میز در دو سمت امت..
7,400,000تومان
میز کارگروهی کد 4515 یک میز شرکتی بسیار باکیفیت است که از ام دی اف مرغوب ساخته شده است. این میز با طراحی کاربردی و زیبایی که دارد یکی از محبوب ترین میزهای کارگروهی است. برای روکش این میز از استفاده می شود که باعث بالا رفتن دوام این میز می شود. برای روی این میز یک استند با ارتفاع مناسب در نظر گرفت..
6,100,000تومان
میز کارگروهی کد 4517 یک میز بسیار مناسب برای محیط های اداری کوچک است. این میز فضای کمی را اشغال می کند و کارایی بسیار بالایی دارد. شما می توانید از این میز کارگروهی برای محیط های مختلف اداری استفاده کنید. این میز در هر قسمت سه کشو دارد که امکان خوبی برای دسته بندی و نگهداری وسایل به شما می دهد. ..
6,000,000تومان
میز کارمندی کد 2023 یک میز کارمندی بسیار زیبا و جمع و جور است. این میز با طراحی خاصی که دارد فضای کمی را اشغال می کند و برای محیط های اداری کوچک می تواند یک انتخاب مناسب باشد. در سمت چپ این میز یک باکس برای نگهداری کیس کامپیوتر وجود دارد که بسیار کاربردی است و از آسیب رسیدن به کیس جلوگیری میکند...
4,500,000تومان
میز کارمندی کد 2025 یک میز بسیار ساده و جمع و جور است. این میز فضای بسیار کمی را اشغال میکند و برای محیط های کوچک یک انتخاب عالی می باشد. این میز در سبک مدرن طراحی شده است و در کنار سادگی که دارد بسیار زیبا و شیک نیز می باشد. ارتفاع میز کد 2025 مناسب و استاندارد است و شما هنگام استفاده از آن کام..
4,000,000تومان
میز جلومبلی کد 9013 یک میز با طراحی مدرن است که در کنار طراحی ساده ای که دارد بسیار زیبا و شیک نیز می باشد. به دلیل نوع طراحی این میز جلومبلی، با دکوراسیون های مختلف به راحتی هماهنگ می شود. ابعاد این میز استاندارد است و به راحتی می توان آن را جا به جا کرد. این میز پر کاربرد و شیک از ام دی اف مرغ..
1,600,000تومان
میز کنفرانس کد 4015 یک میز کاربردی بسیار زیبا است که از ام دی اف مرغوب ساخته شده است. این میز طراحی مدرنی دارد و یکی از زیبا ترین میز های کنفرانس است. در هر طرف این میز برای هر ردیف سه کشو و قفسه طراحی شده است که فضای جانبی بسیار خوبی را در اختیار شما می گذارد. در انتهای این میز چند باکس برای نگ..
11,500,000تومان
کانتر کد 6013 یک کانتر بسیار زیبا و پرکاربرد می باشد که علاوه بر کاربردی که دارد، ابعاد مناسب آن باعث می شود که برای محیط های مختلف هم قابل استفاده باشد. باکس جلوی این کانتر به شما فضای خوبی برای نگهداری کتاب ها، مجلات و فایل های اداری می دهد. در سمت راست آن سه کشو وجود دارد که فضای جانبی خوبی ب..
8,700,000تومان
میز کنفرانس کد 4017 یک میز کنفرانس در سبک مدرن می باشد . این میز یک کار شرکتی با دوام است. که از ام دی اف مرغوب ساخته شده است. طراحی این میز ساده و در عین حال بسیار شیک و زیبا است و به دلیل داشتن قابلیت تغییر رنگ، با تم های مختلف دکوراسیون قابل هماهنگ شدن است. در هر سمت این میز و در هر ردیف سه کش..
8,300,000تومان
میز کنفرانس کد 4019 یک میز کنفرانس ساده و با ابعاد کوچک است که برای محیط های اداری کوچک با افراد کمتر بسیار مناسب است. این میز در کنار سادگی که در طراحی دارد بسیار زیبا و شیک می باشد. این میز در یک سایز قابل سفارش است و قابلیت تغییر رنگ دارد. شما می توانید یک میز کنفرانس ساده و با کیفیت را در رن..
4,600,000تومان
صندلی آموزشی کد Z01 یک صندلی کاملا نرم و راحت است. طراحی این صندلی به گونه ای است که شما پس از یک مدت نسبتا طولانی استفاده از آن احساس خستگی نداشته باشید.این صندلی از پلاستیک تقویت شده ساخته می شود و بسیار مقاوم و با دوام می باشد. شما پس از خرید صندلی آموزشی کد Z01 تا مدت ها نیاز به خرید مجدد آ..
600,000تومان
صندلی چرخدار 207 بسیار مرغوب و کاربردی است.این صندلی زیبا نرم و راحت بوده و از ستون فقرات و کمر شما محافظت می کند.صندلی 207 با اصول ارگونومی ساخته شده و کیفیت و دوام بالایی دارد.جنس این صندلی زیبا از المینویم با روکش کروم و پلاسیتک فشرده با الیاف ویژه است...
1,100,000تومان
صندلی انتظار کد E07 یک صندلی زیبا، بادوام و راحت است که برای مکان های مختلف قابل استفاده قرار می گیرد. پایه ی این صندلی از فلز می باشد که باعث می شود طول عمر و دوام این صندلی بالا باشد و شما تا مدت ها نیاز به خرید مجدد آن پیدا نکنید.  طراحی این صندلی به گونه ای است که به شکل صحیح نشستن کمک می ک..
1,300,000تومان
صندلی مدیریتی کد M01 یک صندلی با کیفیت و دوام بالا می باشد که به دلیل مقاومت بالایی که دارد شما را تا مدت ها از خرید مجدد آن بی نیاز می کند. این صندلی مجهز به مکانیزم اتوبوسی است تا به راحتی قابل تنظیم باشد و بعد از مدتی کارایی خود را از دست ندهد. مکانیزم اتوبوسی باعث راحتی بیشتر شما می شود و می توا..
2,500,000تومان
نمایش 1 تا 40 از 86 (3 صفحه)

دکوراسیون اداری شامل انواع صندلی اداری، مبل اداری، میز اداری، میزتحریر و مدیریت و فایل و کمد اداری اقلام می شود که در محیط اداری و تجاری بسیار تاثیر گذار خواهد بود و می تواند محیط مناسبی برای آرامش و بازده بیشتر هر سازمانی فراهم کند. فروشگاه آف دکور هم با گردآوری محصولات متنوع در این زمینه از توایدکنندگان متنوع محصولات مورد نیاز کاربران را فراهم کرده است.

تجربه مشتریان

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه های مختلف
کیفیت مناسب
محصولات تولید کارخانه