منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

مبلمان اداری

تجربه مشتریان

صندلی مدیریتی کد M03 یک صندلی بسیار لوکس، شیک و راحت می باشد که دوام و کیفیت بالایی نیز دارد. صندلی مدیریتی در طول روز مدت زیادی مورد استفاده قرار میگیرد و راحی آن در کنار کیفیت، اهمیت بالایی دارد. این صندلی طراحی ویژه ای دارد تا شکل نشستن را اصلاح کند و از ستون فقرات محافظت شود. مکانیزم اتوبوسی موج..
11,000,000تومان
1.این صندلی مدیریتی یک مدل خاص و متفاوت است که می تواند یک انتخاب مناسب برای افرادی باشد که به دنبال داشتن دکوراسیونی مدرن و خاص هستند. قسمت پشت و زیر این صندلی نمای چوبی دارد که باعث زیبایی بیشتر می شود. علاوه بر زیبایی، این صندلی بسیار راحت است.2.برای پشت و زیر صندلی از روکش راش استفاده می شود. رو..
9,700,000تومان
1.صندلی اداری باید استاندارد های لازم را داشته باشد. در طول روز ساعات زیادی از این صندلی استفاده می شود و باید راحتی کافی را داشته باشد. این مدل صندلی معاونتی بسیار راحت و طبق استاندارد های روز دنیا ساخته شده. علاوه بر آن زیبایی چشم گیر و خیره کننده ای دارد.2.روکش صندلی از چرم است. چرخ ها PU بی..
17,400,000تومان
1.صندلی کارشناسی کد R03 طبق استانداردها ساخته شده است و ویژگی های لازم برای راحتی شما را دارد. این صندلی با حالت خاص تکیه گاه و نمای چوبی که دارد. دکوراسیونی متفاوت و چشم گیر برای شما ایجاد خواهد کرد. این صندلی دارای مکانیزم است و قابل تنظیم می باشد.2.برای پشت و زیر صندلی از روکش راش گردویی است..
10,200,000تومان
1.صندلی کنفرانسی کد C20 یک مدل بسیار زیبا با روکش چرم است. این صندلی از متریال باکیفیت ساخته شده و طول عمر بالایی دارد. اگر به دنبال یک صندلی راحت هستید، این محصول می تواند انتخاب مناسبی باشد. دوخت های لوزی شکل روی قسمت تکیه گاه باعث زیبایی بیشتر می شود.2.جنس پایه فریم آبکاری کروم است. روی..
6,600,000تومان
1.صندلی کارشناسی کد R04 یکی از محصولات پرفروش است. این صندلی قابل تنظیم است و باعث می شود احساس راحتی کامل داشته باشید. قوس این صندلی گودی کمر را پر می کند و طراحی زیبای آن دکوراسیونی زیبا به شما هدیه می دهد.2.این صندلی مکانیزم سینکرون و جک 8 سانتی متری دارد. چرخ ها کاملا بی صدا هستند. برای روکش صند..
8,200,000تومان
صندلی مدیریتی کد M25 یکی از مدل های بسیار لوکس و شیک است که کیفیت و کارایی بسیار خوبی هم دارد. این صندلی به دلیل ظاهر زیبا و نسبتا متفاوتی که دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تکیه گاه بلند صندلی مدیریتی کد M25 باعث می شود که این صندلی لوکس تر به نظر برسد. قابلیت تنظیم ارتفاع آن باعث می شود..
9,600,000تومان
1.مبل گردان کد G01 یک محصول بسیار زیبا با طراحی منحصر به فرد و خاص است. بخشی از قسمت نشیمن، کناره های دسته و قسمت تکیه گاه، دوخت های لوزی شکل دارند. این دوخت ها باعث زیبایی بیشتر و ایجاد هارمونی می شود. این صندلی بسیار راحت طراحی شده است و طول عمر بالایی نیز دارد.2.جنس پایه بشقابی کروم است و بر..
30,500,000تومان
صندلی کارشناسی کد R01 یک صندلی زیبا، با طراحی ساده و بسیار راحت است که می تواند باعث زیبایی بیشتر دکوراسیون محل کار شما شود. این صندلی طبق اصول ارگونومی ساخه شده است و به شکل صحیح نشستن کمک می کند تا از ستون فقرات شما محافظت شود. صندلی کارشناسی کد R01 قابلیت تنظیم ارتفاع دارد تا شما با توجه به ..
7,800,000تومان
1.صندلی مدیریتی کد M40 یک مدل با طراحی خاص و جذاب است که طراحی مدرنی دارد. اگر به دنبال یک صندلی راحت با ظاهری لوکس هستید، این مدل می تواند انتخاب مناسبی باشد. تکیه گاه این صندلی بلند است و قسمتی برای تکیه گاه گردن طراحی شده است.2.صندلی مدیریتی کد M40 دارای مکانیزم برای تنظیم حالت است. چرخ ها pu بی ..
7,900,000تومان
1.صندلی مدیریتی کد M35  یک محصول بسیار زیبا است که طبق استاندارد های روز دنیا ساخته شده. این صندلی بسیار راحت طراحی شده است و ابعاد و ارتفاع هر قسمت آن به گونه ای است که هنگام استفاده احساس راحتی کامل داشته باشید.2.روکش صندلی چرم است و با گذشت زمان پوسته پوسته نمی شود. چرخ ها نیز PU بی صدا هستن..
18,500,000تومان
1.صندلی مدیریتی کد M41 یک مدل به طراحی استاندارد و زیبا است. یکی از مهم ترین ویژگی ها برای هر صندلی کار، راحتی و استاندارد بودن آن است. قوس های روی این صندلی مناسب برای قرار گرفتن حالت درست ستون فقرات است.2.این محصول از متریال با کیفیت ساخته شده و شما تا مدت ها نیاز به خرید مجدد آن پیدا نمی کنید.&nb..
6,900,000تومان
1.صندلی کارشناسی کد R02 یک مدل بسیار راحت و با کیفیت است. طراحی زیبای آن باعث شده به یکی از محصولات پرفروش تبدیل شود. ابعاد و ارتفاع این صندلی کاملا تناسب دارد تا هنگام استفاده احساس راحتی داشته باشید.2.این محصول از بهترین متریال ها ساخته می شود. چرخ ها PU بی صدا هستند، دسته دایکست آلومینی..
8,400,000تومان
1.این مدل صندلی ظاهر بسیار لوکس و زیبایی دارد. علاوه بر آن کاملا راحت می باشد. ارتفاع نشیمن و تکیه گاه این صندلی استاندارد است. در جلوی دسته ها ست پایه های صندلی چوب راش به کار رفته است که باعث ایجاد هارمونی می شود.2.روکش این صندلی چرم است و پایه ها و دسته ها از چوب راش می باشند. برای این صندلی مدیر..
31,700,000تومان
صندلی مدیریتی کد M33 یک صندلی خاص، با ظاهری متفاوت است که می تواند دکوراسیون محل کار شما را بسیار شیک و لوکس سازد. این صندلی بسیار راحت و زیبا طراحی و ساخته شده است. توجه به اصول ارگونومی در ساخت این محصول باعث می شود که از ستون فقرات شما محافظت شود. صندلی های اداری زمان زیادی در طول روز مورد استفاد..
15,600,000تومان
1.این مدل صندلی یکی از مدل های پرفروش است. طراحی زیبای این صندلی باعث می شود در کنار هر مدل میز جذاب باشد. دسته های این صندلی متفاوت است و به قسمت تکیه گاه نمی چسبد. این باعث تفاوت مدل M36 می شود.2.این صندلی دارای مکانیزم سینکرون می باشد و قابل تنظیم است. چرخ ها pu هستند و کاملا بی صدا می باشند.3.رن..
10,400,000تومان
صندلی مدیریتی کد M27 یک صندلی بسیار لوکس و شیک می باشد که با متریال درجه یک ساخته شده است. این صندلی کیفیت بسیار بالایی دارد، استفاده از اصول ارگونومی برای طراحی و ساخت آن نیز باعث می شود که از ستون فقرات شما محافظت شود و شما هنگام استفاده از آن کاملا احساس راحتی داشته باشید. عرض این صندلی 60 سانتی ..
7,800,000تومان
1.صندلی کنفرانسی کد C28 یک صندلی مدرن با طراحی ساده و زیبا است. این صندلی تکیه گاهی با ارتفاع نسبتا کوتاه دارد اما چیزی از راحتی آن کم نمی‌کند. پایه های این صندلی ظریف و زیبا هستند و با جنسی که دارند بسیار مقاوم نیز می باشند.2.پایه ها آبکاری کروم هستند و جنس روکش از چرم با گیفیت می باشد.3.این م..
5,200,000تومان
1.صندلی کارشناسی کد R06 یک مدل با طراحی مدرن و ساده است و با هر نوع دکوراسیون قابل هماهنگ شدن می باشد. این صندلی ارتفاع و ابعاد مناسبی دارد. روی تکیه گاه قوسی وجود دارد که به راحتی بیشتر کمک می کند.2.این صندلی دارای مکانیزم تک دسته برای تنظیم شدن است. جک 10 سانتی نیز برای آن در نظر گرفته شده اس..
7,500,000تومان
1.صندلی معاونتی کد U04 یک مدل ساده است که در کنار سادگی بسیار زیبا و چشم نواز می باشد. مهم ترین ویژگی مورد نیاز برای صندلی های اداری راحت بودن آنها است. این صندلی طبق استاندارد ها و بسیار راحت طراحی شده است.2.برای این صندلی مکانیزم دو دسته براکت دار در نظر گرفته شده است. روکش صندلی از چرم است و..
6,300,000تومان
1.صندلی کنفرانسی کد C26 یک مدل ساده با ظاهری چشم نواز است. این صندلی استاندارد است و تناسب ارتفاع نشیمن، دسته و... کاملا مناسب و استاندارد می باشد. روی دسته برای راحتی بیشتر یک پد قرار می گیرد که همرنگ با روکش صندلی می باشد.2.استفاده از متریال باکیفیت باعث شده این صندلی طول عمر و دوام بسیار بالایی د..
6,000,000تومان
1.مبل گردان کد G02 یک محصول با طراحی نسبتا ساده و بسیار زیبا است. این محصول طبق استاندارد های روز ساخته شده است تا هنگام استفاده راحت باشد. مکانیزم طراحی شده برای آن کمک می‌کند بتوانید صندلی را در حالت دلخواه خود تنظیم کنید.2.پایه بشقابی کروم با نوار همرنگ است و مکانیزم از نوع سینکرون می‌ب..
17,400,000تومان
صندلی مدیریتی کد M38
--13 %
1.صندلی مدیریتی کد M38 یک مدل لوکس و جذاب است. این صندلی طبق استانداردها ساخته شده است. شما بعد از استفاده طولانی مدت از این صندلی دچار درد گردن و کمر نمی شوید. روی صندلی دوخت های موازی شکل وجود دارد که آن را از سادگی در می آورد.2. چرخ های این صندلی pu بی صدا هستند. برای صندلی جک هشت سانتی متری..
11,000,000تومان 9,700,000تومان
1.صندلی کنفرانسی کد C23 یکی از مدل های زیبا و پر فروش است که تنوع رنگی زیادی نیز دارد. تکیه گاه این مدل بلند است و قوس هار روی تکیه گاه به راحتی بیشتر افراد، در هنگام استفاده کمک می کند.2.روکش استفاده شده برای ساخت صندلی روکش چرم است و کیفیت بسیار بالایی دارد. اگر نگران پوسته پوسته شدن یا پاره ..
5,500,000تومان
1.صندلی انتظار کد E11 یک صندلی بسیار زیبا است که برای مکان های لوکس می تواند یک انتخاب مناسب باشد. این صندلی بسیار راحت طراحی شده است و ابعاد استانداردی دارد. وجود دسته بین هر صندلی از ویژگی های این مدل است.2.پایه صندل آبکاری کروم با نوار همرنگ است و روکش آن چرم می باشد. این باعث می شود دوام صن..
15,100,000تومان
صندلی کنفرانسی کد C17 یک مدل ساده و در عین حال بسیار شیک و زیبا می باشد که می تواند دکوراسون محل کار شما را لوکس سازد. کلیه ی متریال استفاده شده برای ساخت این محصول مرغوب و درجه یک می باشند. به همین دلیل صندلی کنفرانسی کد C17 بسیار با دوام و مقاوم است. عرض این صندلی 63 سانتی متر و ارتفاع آن 140..
7,800,000تومان
صندلی مدیریتی کد M29  یک مدل بسیار زیبا است که طبق اصول ارگونومی ساخته شده است. این امر باعث می شود که به شکل صحیح نشستن شما کمک کند و از ستون فقرات شما محافظت شود. این صندلی مدیریتی در ابعاد 60* 145 ساخته می شود. عرض این صندلی 60 سانتی متر، ارتفاع قسمت تکیه گاه آن 75 و ارتفاع قسمت نشیمن آن از ..
9,600,000تومان
1.صندلی گیم کد Ga01 یک صندلی بسیار راحت با قابلیت های مختلف و کاربردی است. این صندلی کاملا قابل تنظیم است. برای تکیه گاه آن یک بالشتک نیز در نظر گرفته شده که به راحتی گردن کمک می کند. این صندلی به قرار گیری شکل درست ستون فقرات کمک می کند.2.پایه این صندلی پنج پر فلزی با رنگ مشکی است. روکش چرم ای..
14,800,000تومان
1.صندلی گیم کد Ga02 یک صندلی بسیار زیبا و راحت است. یکی از ویژگی های مهمی که هر صندلی گیم باید داشته باشد، راحتی آن است. این صندلی با قوس هایی که دارد از ستون فقرات شما محافظت می کند تا از هرگونه آسیب  و درد در امان باشد.2.پایه این صندلی پنج پر، از جنس  فلز و با با رنگ مشکی می باشد. ر..
12,500,000تومان
1.اگر به دنبال یک صندلی گیم بسیار راحت با ظاهری جذاب هستید، صندلی گیم کد Ga03 می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. تمامی قسمت های این صندلی قابل تنظیم هستند. برای این صندلی قوس هایی در نظر گرفته شده که به قرار گیری شکل درست ستون فقرات کمک می کند.2.این صندلی مکانیزم اتوبوسی و مکانیزم پشتی دار..
13,500,000تومان
1.مبل گردان کد G03 یک صندلی بسیار زیبا است که در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این صندلی با ظاهر و طراحی نسبتا ساده ای که دارد، می تواند با دکوراسیون های مختلف هماهنگ شود. ارتفاع دسته صندلی استاندارد است و ارتفاع قسمت نشیمن قابل تنظیم می باشد.2.پایه صندلی بشقابی کروم است و روکش آن..
7,300,000تومان
1.صندلی کارمندی کد K30 یک صندلی با ظاهر متفاوت و بسیار زیبا است. تکیه گاه این صندلی نسبتا کوتاه است و برای کسانی که به دنبال این نوع صندلی ها می باشند یک انتخاب مناسب است. ارتفاع این صندلی با مکانیزمی که دارد قابل تنظیم است.2.پایه پنج پر کروم است و چرخ ها PU بی صدا می باشند. برای روکش، روکش چرم در ن..
7,500,000تومان
1.صندلی کنفرانسی کد C24 یک مدل با طراحی ساده است و با انواع میز قابل هماهنگ شدن می باشد. این صندلی پشتی کوتاه تری دارد که باعث جذابیت بیشتر این مدل می شود.2.روکش استفاده شده برای ساخت صندلی روکش چرم است و کیفیت بسیار بالایی دارد. اگر نگران پوسته پوسته شدن یا پاره شدن این روکش هستید، این مشکل وجود ند..
5,500,000تومان
1.صندلی کنفرانسی کد C25 یک مدل ساده و پر فروش است که به دلیل طراحی که دارد در بسیاری از مکان ها از این مدل صندلی استفاده می شود. این مدل طبق استانداردها ساخته شده است و کاملا راحت می باشد. 2. دسته ها T شکل کروم هستند و روی آن پد همرنگ با دسته برای راحتی بیشتر قرار می گیرد.3.این صندلی قابلیت انت..
5,500,000تومان
1.صندلی انتظارکد E10 با روکش چرمی که دارد یک مدل مدرن و بسیار زیبا می باشد که برای مکان های لوکس می تواند یک انتخاب مناسب باشد.  در دو طرف صندلی برای استفاده بهتر دسته های T شکل وجود دارد.2.این صندلی سه نفره است و ابعاد استانداردی دارد. روکش استفاده شده از نوع چرم است که باعث زیبایی و دوام بیشت..
14,800,000تومان
1.مبل اداری تک نفره ویستور یک مدل مدرن با تنوع رنگی بالا است که با هر نوع دکوراسیونی قابل هماهنگ شدن می باشد. پایه های چوبی این مبل آن را متمایز می کنند. چون اکثر مبل های اداری پایه فلزی هستند، این مبل می تواند یک انتخاب متفاوت و خاص باشد.2.این محصول با متریال درجه یک ساخته می شود و طول عمر بالایی د..
9,600,000تومان
1.مبل اداری دو نفره آلما به دلیل ابعاد استاندارد و ظاهر زیبایی که دارد. یک انتخاب مناسب برای پذیرایی از مهمانان شما در اداره یا شرکت می باشد. این محصول بسیار ظریف و با پایه های فلزی ساخته شده است. اکثر دکوراسیون های اداری طراحی مدرنی دارند. مبل آلما نیز با طراحی مدرن، هماهنگ با دکوراسیون های اداری ط..
18,600,000تومان
1.مبل اداری تک نفره آلما یک مبل بسیار زیبا با طراحی چشم نواز و لوکس است. این مدل در سبک مدرن طراحی شده. ابعاد آن استاندارد می باشد و برای مکان های با فضای کم نیز مناسب می باشد. پایه ها بسیار ظریف و مقاوم در نظر گرفته شده اند.2.این مبل با روکش چرم  است و پایه های آن فلزی می باشند. استفاده ا..
13,700,000تومان
میز جلو مبلی کد 9018 یک کار زیبای شرکتی می باشد که از جنس ام دی اف ساخته شده است. این میز برای مصارف اداری بسیار مناسب است و می توان از آن برای هر گونه طیف های شغلی استفاده نمود. این محصول دارای قابلیت انتخاب رنگ می باشد و شما می توانید آن را متناسب با تم رنگی و چوبی حاکم بر فضای شغلی خود انتخاب کنی..
8,300,000تومان
میز مدیریت کد 1013 یک کار شرکتی بسیار مقاوم و بسیار لوکس از جنس ام دی اف است. این میز مدیریت از سه جهت فضای بسیار خوبی را به شما میدهد. این میز مدیریت دارای شش کشو است که فضای جانبی خوبی برای دسته بندی وسایل برای شما ایجاد میکند. قفسه های طراحی شده در جلوی این میز هم میز شما را زیبا تر می کند و ..
43,800,000تومان
نمایش 1 تا 40 از 188 (5 صفحه)

دکوراسیون اداری شامل انواع صندلی اداری، مبل اداری، میز اداری، میزتحریر و مدیریت و فایل و کمد اداری اقلام می شود که در محیط اداری و تجاری بسیار تاثیر گذار خواهد بود و می تواند محیط مناسبی برای آرامش و بازده بیشتر هر سازمانی فراهم کند. فروشگاه آف دکور هم با گردآوری محصولات متنوع در این زمینه از توایدکنندگان متنوع محصولات مورد نیاز کاربران را فراهم کرده است.

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
مرجع تخصصی مبلمان
خرید از سایت تخصصی
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه