منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

لوستر

تجربه مشتریان

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.

راهنما خرید لوستر

برای خرید لوستر باید نکاتی را در نظر بگیرید که برای شما بازگو می کنیم. اول از همه دکوراسیون منزل خود را تعیین کنید. سپس باید بررسی کنید که هدف شما از خرید لوستر روشنایی بیشتر منزل است یا زیبایی؟ اگر هدفتان روشنایی بیشتر است باید لوستری با لامپ های بیشتر و اگر هدف اصلیتان زیبایی است لوستر با لامپ های کمتر برای شما مناسب تر می باشد. نکته بعدی مربوط به ارتفاع سقف منزل می باشداگر سقف منزل شما بلند است بهتر است از لوستر های بزرگ استفاده کنید همینطور اگر سقف منزلتان کوتاه است بهتر است لوستری را خریداری کنید که لامپ های آن داخل قاب هستند تا نور کمتری منتشر شده و چشم شما را ادیت نکند.


لوستر سقفی کریستال

لوسترهای کریستالی از قدیم مورد توجه بوده و مورد پسند اکثر افراد قرار می گیرند این لوستر ها داریا پایه های فلزی دایره ای و مربعی هستند و به خاطر داشتن منشورهای زیاد نور زیادی را منعکس می کنند. لوستر های کریستالی بسیار سبک می باشند اما جا به جایی و نصب آنها دشوار است.


لوستر کلاسیک

اگر دکوراسیون منزل شما از دکوراسیون های سنتی است، قطعا لوستر های کلاسیک برای شما مناسب می باشند. این لوسترها آبکاری شده و در رنگ های طلایی و نقره ای به فروش می رسند. این لوسترها از کریستال با درجه های کیفی مختلف ساخته شده و هرچه درجه کریستالش بالاتر باشد کیفیت آن کمتر می شود.


لوستر مدرن SMD

لوسترهای مدرن اشکال متفاوت و خاصی دارند و عموما برای این نوع لوستر ها از لامپ های smd استفاده می شود.


لوستر برنز

لوسترهای موجود در بازار معمولا از جنس برنج ساخته شده و بسیار مرغوب هستند اما معمولا فروشندگان برای جذب مشتری ادعا می کنند که جنس آنها از برنز است اما باید بدانید که جنس برنج هم به اندازه برنز کیفیت دارد فقط قیمت آن مناسب تر است.


لوستر چوبی آشپزخانه

اگر تصمیم به خرید لوستر برای آشپزخانه خود دارید بهتر است لوستر چوبی خریداری کنید. این لوسترها دکوراسیون آشپزخانه شما را شیک و زیبا تر کرده و با کابینت های ام دی اف شما هارمونی خاصی ایجاد می کنند.

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
مرجع تخصصی مبلمان
خرید از سایت تخصصی
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه