منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

میز جلو مبلی و عسلی

تجربه مشتریان

1. میز جلو مبلی هرمس از مدل های مدرن با نمای چوبی است.2.  پایه های این میز از جنس چوب نراد ساخته شده و صفحه رویه آن ام دی اف درجه یک است که با پلی استر رنگ شده است. جنس صفحه ی زیرین آن روکش با جنس چوب ملچ است و سایر متریال نیز بسیار مرغوب و درجه یک است. 3. رنگ این میز نیز از نظر رنگ بندی ق..
9,400,000تومان
1. میز جلو مبلی ایپک یکی از مدل های لوکس و مدرن است.  میر جلو مبلی ایپک دارای ارتفاع 42 طول و عرض 105 سانتی متر است که آن را برای مبلمان راحتی و ال مناسب می کند. اگر طرفدار دکوراسیون مینیمال یا به طور کل طرفدار سادگی در دکوراسیون هستید انتخاب این میز می توانید دکوراسیون شما را تکمیل کند. 2..
10,800,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی دایانا یکی از مدل های مدرن و جدید شرکتی است. این میز جلو مبلی از مدل های گرد بوده و برای مبل های ال و راحتی مدرن مناسب می باشد.  میز جلو مبلی با ارتفاع 40 و طول 90 سانتی متری و عسلی این میز در ارتفاع 50 با قطر 45 سانتی متری ساخته می شوند و برای مبلمان های استاندارد با این..
6,200,000تومان
1. میز جلو مبلی لئون یکی از مدل های جدید و شرکتی است. این مدل به  کسانی که میخواهند دکوراسیون متفاوتی داشته و میز جلو مبلی خود را از بین رنگ های روشن انتخاب کنند یا حتی دکوراسیون های مینیمال با رنگ سفید یا مشکی پیشنهاد می شود. معمولا خانه های کوچک امروزی آنقدر فضا ندارد که ما بخواهیم میز جلو مب..
9,600,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی آنیل یکی از مدل های لوکس و شیک است. این میز جلو مبلی با پایه های هندسی و زیبایی طراحی شده که جلوه ای متفاوت و بی نظیر به دکوراسیون شما می بخشد. میز جلو مبلی آنیل در رنگ های مختلف قابل سفارش بوده و به راحتی با هر نوع رنگی قابل ست شدن است. این سبک از جلو مبلی برای مبلمان های راح..
8,600,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی شراین یکی از محصولات لوکس و مدرن شرکتی است. این میز جلو مبلی به همراه میز عسلی بوده و طرح مینیمال و ساده ای دارد. صفحه میز مثل مدل موجود در عکس می تواند رنگ دلخواه شما را به خود گیرد.2. این کار از ام دی اف و روکش مرغوب و ضد خش ساخته شده است.3. این میز دارای اجزای دیگری نظ..
10,600,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی شیفر یکی از محصولات لوکس و مدرن شرکتی است. این میز جلو مبلی به همراه سه میز عسلی بوده و طرح مینیمال و ساده ای دارد. صفحه میز مثل مدل موجود در عکس می تواند رنگ دلخواه شما را به خود گیرد.2. این کار از ام دی اف و روکش مرغوب و ضد خش ساخته شده است.3. این میز دارای اجزای دیگری ..
6,800,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی ورونا از مدل های مدرن و لوکس است که می تواند برای مبل های راحتی و کلاسیک مورد استفاده قرار بگیرد. این میز به دلیل ابعاد و طراحی که دارد، یک انتخاب مناسب برای مبل های ال نیز می باشد. میز ورونا از مدل های با کیفیت و شرکتی است که از دوام بسیار بالایی برخوردار است. میز جلو مبلی ور..
6,300,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی لواندو یک کار زیبا و مینیمال است که با توجه به طراحی ساده آن، می‌توان آن را در هر دکوراسیونی به کار گرفت. این محصول زیبا به صورت دو طبقه طراحی شده و نمای جذابی خلق کرده است.2. این کار از ام دی اف ساخته شده است.3. امکان ارسال این محصول به سراسر کشور وجود دارد...
5,000,000تومان
1. میز جلو مبلی پرو مد یک کار استثنایی و زیبا است که با یک طراحی شیک و ساده ساخته شده است. این محصول دارای جلوه زیبا است و برای دکوراسیون های مینیمال و مدرن قابل استفاده است.2. این محصول دارای متریال بسیار مرغوب است. جنس اسکلت آن از ام دی اف می باشد.3. امکان ارسال این محصول به سراسر کشور وجود دارد...
6,100,000تومان
1. میز جلو مبلی لستر یک کار مدرن است که با کیفیت بالایی ساخته شده است. این میز برای دکوراسیون مدرن بسیار مناسب است و در کنار مبلمان پایه فلزی نمای بسیار جذابی را خلق می‌کند.2. این محصول از ام دی اف ساخته شده است و آبکاری موجود در پایه ها از نوع مرغوب است.3. این محصول به سراسر کشور قابل ارسال می باشد..
6,200,000تومان
1. میز جلو مبلی ند استار یک میز جلو مبلی شیک و ساده است که به سبب نوع طراحی ساده می توانید از آن در دکوراسیون های متعددی نظیر مینمیال، اسپورت و مدرن استفاده نمایید. 2. جنس اسکلت این محصول از ام دی اف است و روکش استفاده شده در آن از نوع بسیار با کیفیت و مرغوبی ساخته شده است.3. در صورتی که قصد سف..
5,500,000تومان
1. میز جلو مبلی  اینتر یک کار با کیفیت شرکتی است که با نمای شیک و زیبا ساخته شده است. این میز دارای محفظه های داخلی نیز می باشد که می توانید از آن استفاده دلخواهتان را به عمل آورید.2. این کار از ام دی اف ساخته شده است و روکش استفاده شده در آن از نوع مرغوب و درجه یک است.3. امکان ارسال این محصول ..
5,350,000تومان
1. میز جلو مبلی کینگ پرو یک کار منحصر به فرد و زیبا است که به سبک مدرن ساخته شده است. این میز دارای یک کشو و یک محفظه می باشد که می توانید از آن استفاده دلخواهتان را به عمل آورید.2. این میز از ام دی اف ساخته شده است و روکش بسیار با کیفیتی دارد.3. این محصول به سراسر کشور قابل ارسال است...
5,800,000تومان
میز جلو مبلی و عسلی میلانو
جدید
1. میز جلو مبلی و عسلی میلانو یکی از محصولات لوکس و مدرن شرکتی است. این میز جلو مبلی به همراه میز عسلی بوده و طرح مینیمال و ساده ای دارد. صفحه میز مثل مدل موجود در عکس می تواند رنگ دلخواه شما را به خود گیرد.2. این کار از بدنه با کیفیت و روکش ضد خش ساخته شده است و دوام بالایی دارد.3. امکان ارسال..
8,900,000تومان
میز جلو مبلی و عسلی ژینا
جدید
1. میز جلو مبلی و عسلی ژینا یکی از محصولات لوکس و مدرن شرکتی است. این میز جلو مبلی به همراه میز عسلی بوده و طرح مینیمال و ساده ای دارد. صفحه میز مثل مدل موجود در عکس می تواند رنگ دلخواه شما را به خود گیرد.2. این کار از ام دی اف و روکش مرغوب و ضد خش ساخته شده است.3. این میز دارای اجزای دیگری نظی..
9,300,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی تیارا یکی از محصولات لوکس و مدرن شرکتی است. این میز جلو مبلی به همراه سه میز عسلی بوده و طرح مینیمال و ساده ای دارد. صفحه میز مثل مدل موجود در عکس می تواند رنگ دلخواه شما را به خود گیرد.2. این کار از ام دی اف و روکش مرغوب و ضد خش ساخته شده است.3. این میز دارای اجزای دیگری..
6,800,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی درنیکا یکی از محصولات لوکس و مدرن شرکتی است. این میز جلو مبلی به همراه سه میز عسلی بوده و طرح مینیمال و ساده ای دارد. صفحه میز مثل مدل موجود در عکس می تواند رنگ دلخواه شما را به خود گیرد.2. این کار از ام دی اف و روکش مرغوب و ضد خش ساخته شده است.3. این میز دارای اجزای دیگر..
6,800,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی هرمینا یک کار درجه یک و شرکتی است که با ظرافت بسیار بالا و دقت ساخت زیاد ساخته شده است. این میز به سبک مدرن بوده و نمای ساده و در عین حال شیکی دارد.2. این محصول از ام دی اف ساخته شده است.3. میز کنسول و میز تلویزیون این ست نیز قابل سفارش است. امکان انتخاب رنگ این کار نیز وجود د..
10,600,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی آرتینا یک کار درجه یک و عالی است که با نمای ساده و شیک ساخته شده است. این محصول شرکتی بوده و از ظرافت ساخت بالایی برخوردار است. همانطور که در تصویر می بینید، این محصول شامل اجزای دیگری نظیر میز کنسول و میز تلویزیون نیز می باشد. قرار گرفتن اجزای مشابه می تواند دکوراسیون خانه شم..
10,600,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی ریو استار جز اجزای ست موجود در تصویر فوق هستند که به صورت یکسان و هماهنگ طراحی شده اند و برای فضاهای اسپورت و مدرن گزینه بسیار مناسبی به شمار می آیند. این کار شامل یک میز جلو مبلی و سه عدد میز عسلی است.2. بدنه این محصول و سایر اجزای این ست ای ام دی اف ساخته شده است.3. امکان ار..
10,600,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی دیزنی یک کار زیبا ی شرکتی می باشد که به سبک مدرن طراحی و ساخته شده است. ابعاد میز عسلی 38*48*40 بوده و ابعاد میز جلو مبلی این کار 35*70*110  می باشد.2.  جنس اسکلت این میز از ام دی اف بوده و روکش به کار گرفته شده در این کار از نوع ضد خش می باشد و در گذر زمان..
7,800,000تومان
1. میز جلو مبلی گریسون یک میز با طراحی ساده و مدرن است که در کنار سادگی که دارد بسیار شیک و زیبا می باشد. ابعاد این میز 70*110 و با ارتفاع 33 سانتی متر است. میز عسلی گریسون هم مانند جلو مبلی آن طراحی ساده و زیبایی منحصر به فردی دارد. ابعاد میز عسلی گریسون مناسب و استاندارد است و به راحتی می توا..
8,000,000تومان
1. میز جلو مبلی و میز عسلی نویا جز یکی از خاص ترین و زیباترین ست های میز جلو مبلی و میز عسلی می باشند. اگر دکوراسیون مدرنی دارید میتوانید این طرح را یکی از گزینه‌های خود قرار دهید. ابعاد میز های عسلی نویا استاندارد می باشد و به راحتی قابل جابه‌جایی هستند. نوع طراحی پایه ها و طرح های روی میز عسل..
7,000,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی لوکاس از دسته میز های خاص و منحصر به فرد است که در سبک مدرن طراحی شده است. این میز به دلیل نوع طراحی و ابعاد استانداردی که دارد علاوه بر زیبایی که به دکوراسیون منزل شما می دهد، کارایی بسیار خوبی هم دارد. میز جلو مبلی لوکاس مکعبی شکل است و یک طبقه و یک کشو دارد که برای دیز..
8,000,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی روشا یک کار زیبای با کیفیت می باشد که به صورت اسپورت طراحی شده است و زیبایی منحصر به فردی دارد.2. جنس اسکلت این کار از نوع ام دی اف می باشد.3.  این محصول دارای قابلیت انتخاب رنگ نیز می باشد و شما می توانید رنگ دلخواه خود را سفارش دهید تا اجزای هماهنگ تری در فضای منزلتان د..
8,000,000تومان
1. میز جلو مبلی لارنس، یک گزینه ایده آل برای تکمیل دکوراسیون منزل شماست. طراحی شکیل و منحصر به فرد این محصول باعث شده تا با هر دکوراسیونی هماهنگ باشد. این میز علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.2.  جنس این محصول از بهترین ام دی اف های موجود در بازار بوده تا سالیان سال از بابت آن خ..
6,500,000تومان
1. جلو مبلی مدل هانتر یکی از زیبا ترین و خاص ترین جلو مبلی های سبک مدرن می باشد. اگر دکوراسیون مدرنی دارید و به دنبال یک میز جلو مبلی شیک و زیبا هستید، میز جلو مبلی و عسلی هانتر می تواند یک گزینه ی مناسب برای شما باشد. این میز طراحی ساده و در عین حال زیبایی دارد. پایه های این میز جلو مبلی و عسل..
7,000,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی آندرو یک تولید شرکتی زیبا و با دوام می باشد که به سبک مدرن طراحی شده است. این محصول دارای چندین کشو می باشد که یک فضای جانبی کوچک در اختیار شما قرار می دهد. پایه های این محصول به صورت باریک و کشیده طراحی شده است و زیبایی بیشتری به این محصول داده است. 2. جنس این محصول ام د..
8,000,000تومان
1. میز جلو مبلی الدورا یک میز بسیار زیبا می باشد. این میز زیبا در کنار یک مبل مدرن می تواند زیبایی و جلوه ی مبلمان شما را دو برابر کند. میز عسلی الدورا طراحی خاص و ویژه‌ای دارد پایه‌های آن به گونه ای طراحی شده است که جذابیت این میز را بیشتر می کند. میز عسلی و میز جلو مبلی الدورا به صورت مکعبی ب..
9,000,000تومان
میز جلو مبلی و عسلی آلتونا
جدید
1. میز جلو مبلی و عسلی آلتونا یکی از محصولات با کیفیت و مدرن شرکتی است. این میز جلو مبلی به همراه سه میز عسلی بوده و طرح مینیمال و ساده ای دارد. این محصول شامل میز جلو مبلی و میز عسلی است که همه اجزا دارای نمای مربعی شکل هستند.2. این کار ازمتریال بسیار مرغوب و با کیفیت تهیه شده است.3. امکان ارس..
8,900,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی شوکا یک کار با کیفیت می باشد که دارای دو سال ضمانت است. این محصول به صورت مدرن طراحی شده است و برای طرفداران این سبک از دکوراسیون یک گزینه عالی و ویژه محسوب می گردد و جز پر فروش ترین محصولات اف دکور به شمار می رود. این میز جلو مبلی دارای کشو بوده و میز عسلی آن نیز طراحی کاملا ..
7,800,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی روناک از مدل های کلاسیک و لوکس است که در کنار ظاهر ساده ای که دارد می تواند زیبایی چشم گیری به دکوراسیون منزل شما ببخشد. این میز یک محصول درجه یک شرکتی است که از دوام بسیار بالایی برخوردار است.  میز جلو مبلی روناک شامل یک میز جلو مبلی و یک عسلی می شود که بسیار کاربردی&nbs..
6,300,000تومان
1. میز جلو مبلی ژیکا یک میز با طراحی زیبا، کیفیت بالا و خوش ساخت است. این میز از مدل های مدرن است و طراحی نسبتا ساده ای دارد. طراحی خاص و ساده ی این میز باعث می شود که بتوانید از این میز برای دکوراسیون و مبلمان های مختلف استفاده کنید. این ست از یک جلو مبلی و سه عسلی تشکیل شده است. عسلی های مدل ژیکا ..
4,300,000تومان
1. میز جلو مبلی ویونا یکی از طرح های پر طرفدار و جدید است. پایه های این میز چوب نراد وارداتی و صفحه آن از ام دی اف با روکش پلی استر ساخته شده است. رنگ پلی استر برای باعث مقاومت و دوام بیشتر این میز می شود. از آنجایی که این کار طراحی لوکسی دارد ما آن راه به کسانی که دو دکوراسیون سنتی و مدرن را د..
9,000,000تومان
1. میز جلو مبلی و عسلی کارلا یک ست بسیار زیبا با طراحی مدرن است. میز جلو مبلی کارلا به همراه سه عسلی می باشدکه باعث کامل شدن مبلمان شما می شود. میز های عسلی کارلا می توانند در زیر یک دیگر قرار بگیرند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند. اگر به دنبال یک میز جلو مبلی با ظاهری مدرن و زیبا و قیمتی مناسب هستی..
6,800,000تومان
1. میز جلو مبلی السانا یک کار شرکتی زیبا می باشد و که با طراحی بسیار زیبا ساخته شده است. این میز زیبا نمای فوق العاده ای دارد و برای استفاده در کنار مبل های مدرن، کلاسیک و انواع مبل های راحتی مناسب می باشد.  این مجموعه ی محصول شامل یک جلومبلی و سه عدد میز عسلی می باشد که همگی در ابعاد مناسب و ط..
13,000,000تومان
1.میز جلو مبلی و عسلی دونا یک محصول مدرن و بسیار زیبا است که ابعاد نسبتا کوچکی دارد. از این میز در کنار انواع مبلمان های راحتی و ال استفاده می شود. این میز چند باکس دارد که می توان وسایل مختلف دکوری و غیر دکوری را در آنها قرار داد.2.این میز از ام دی اف ساخته می شود. ابعاد میز 80*50*45 می باشد ک..
8,200,000تومان
1. میز جلو مبلی مانا یک کار شرکتی با کیفیت می باشد که به صورت مدرن طراحی شده است. این میز درکنار انواع مبل های کلاسیک و راحتی قابل استفاده می باشد.2.  این محصول از جنس ام دی اف می باشد و پایه های میز از جنس چوب راش گرجستان است. روکش به کار رفته در این محصول از نوع مرغوب و درجه یک..
10,600,000تومان
1.میز جلو مبلی هلیا طراحی ساده اما بسیار شیکی دارد. کناره های این میز نوار مانند رنگ متفاوتی دارد که آن را از سادگی در می آورد. از این میز می توان در کنار انواع مبل های کلاسیک استفاده کرد. این محصول در دکوراسیون های مدرن نیز قابل استفاده است.2.این محصول شامل یک جلو مبلی و یک عسلی می شود. میز هلیا مر..
6,700,000تومان
نمایش 1 تا 40 از 61 (2 صفحه)

راهنما خرید و قیمت میز جلو مبلی و عسلی

برای خرید میز جلو مبلی باید مبلمان و فضا منزل خود را در نظر بگیرید، اگر منزل کوچکی دارید میز مستطیلی و مربعی برای منزل شما مناسب تر است. نکته مهم دیگر ارتفاع میز است که تقریبا باید با نشیمن مبل برابر یا کمی کوتاه تر باشد. همچنین جنس میز هم بهتر است از چوب های مرغوبی مثل ام دی اف باشد که کیفیت و دوام بالایی دارد.


میز جلو مبلی

وجود میز جلو مبلی در مقابل هر مبلمانی لازم است. این میز برای پذیرایی از مهمانان و قراردادن وسایل پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا دارای 3 میز عسلی است.


میز عسلی

میز عسلی از میزهایی است که معمولا در منار میز های جلو مبلی می تواند برای پذیرایی از مهمان مورد استفاده قرار گیرد علاوه بر آن این میز می توان برای قراردادن وسایل تزیینی نیز مورد استفاده قرار گیرد.


قیمت میز عسلی و میز جلو مبلی مدرن

در زمان خرید یکی از مواردی که شاید حتی قبل از بررسی کیفیت میز مورد توجه مخاطب قرار گیرد، قیمت آن است. سایت آف دکور خیال شما را از این بابت آسوده کرده است چرا که در تمام روزهای سال شما می توانید محصولات مورد نظر خود را با تخفیف های عالی خریداری کنید.


میز عسلی ام ای اف

میزهای ام دی اف به علت تنوع در طرح و رنگ و همچنین به خاطر داشتن کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا نسبت به سایر میز ها با جنس های دیگر طرفداران بیشتری دارند. این مدل میز ها که معمولا ساده هستند برای مبلمان راحتی و دکوراسیون های مدرن مورد استفاده قرار می گیرند.


میز عسلی سلطنتی

میزهای سلطنتی معمولا از جنس چوب ساخته شده و بر روی پایه های آنها منبت کاری های زیبا زده شده است. این میزها برای مبلمان های استیل یا سلطنتی و دکوراسیون های سنتی مناسب هستند.


میز عسلی ارزان

اگر قصد خرید میز عسلی ارزان دارید باید بدانید که در کنار قیمت کیفیت کار نیز بسیار اهمیت دارد، میزهای ارزان و نامرغوب دوام زیادی نداشته و شما بعد از مدتی استفاده مجبور به خرید دوباره می شوید پس یکبار یک محصول با کیفیت و با دوام بخرید و سال ها از آن استفاده کنید.


میز جلو مبلی ترکیه

میزهای ترکیه ای از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردارند اما با توجه به اینکه خرید این میزها در این شرایط برای شما بسیار هزینه بر است. ما به شما پیشنهاد می کنیم از میزهای تولیدی داخل استفاده کنید. کارگاه های ایرانی تولید میز، میزهایی با طرح های جدید و مدرن و با کیفیت بسیار بالایی تولید می کنند که به نسبت کیفیتی که دارند از قیمت مناسبی هم برخوردارند.


میز جلو مبلی کلاسیک

میزهای کلاسیک به میزهای سلطنتی شباهت زیادی دارند با این تفاوت که طرح این میز ها قدیمی و سنتی بوده و منبت کاری های ظریفی دارند.


میز جلو مبلی جدید

میزهای جلو مبلی در مدل های مختلف و متنوع تولید شده و شما می توانید با توجه به دکوراسیون خود میز مورد نظرتان را خریداری کنید. مدل های موجود در آف دکور جدید، لوکس و بروز هستند.


خرید میز جلو مبلی و عسلی قسطی

مرکز خرید مبلمان و دکوراسیون منزل آف دکور برای ساکنین تهران و سایر نقاط کشور طرح فروش ویژه ای در نظر دارد. در صورتی که میز جلو مبلی مورد نظر خود را از آف دکور انتخاب نموده اید، می توانید آن را به صورت اقساطی و بدون بهره خریداری نمایید. خرید اقساطی از آف دکور بدون سود و با قیمت نقدی در نظر گرفته شده است و برای انجام این کار به هیچ پیش پرداختی نیاز نیست. با ارائه چک و یا سفته، می‌توانید محصول مورد نظر خود را به صورت حضوری و انلاین خریداری نمایید.
سوالات متداول

1- چرا در سایر فروشگاه ها قیمت نسبت به آف دکور بالاتر می باشد؟

فروش اینترنتی و کاهش هزینه ها در فروشگاه های اینترنتی باعث کاهش قیمت ها شده است و فروش به صورت مستقیم انجام می شود.

2- نحوه ارسال میز جلو مبلی به سراسر ایران چگونه است؟

میز جلو مبلی به سراسر ایران توسط باربری مخصوص ارسال می شود.

3- چطور از کیفیت کارها و شرکتی بودن میز جلو مبلی مطمئن شویم؟

تمامی میز جلو مبلی های موجود در سایت آف دکور شرکتی بوده و دارای ضمانت نامه معتبر می باشند. میز جلو مبلی کارگاهی در سیستم آف دکور عرضه نمی شود.

4- امکان بازدید حضوری برای میز جلو مبلی وجود دارد؟

برخی از مدل های میز جلو مبلی دارای امکان بازدید حضوری در شوروم آف دکور هستند، در مورد سایر مدل ها می توانید به صورت حضوری جزئیات محصول را انتخاب کنید.

5- امکان ثبت سفارش برای مدل هایی که توقف تولید می باشند وجود دارد؟

خیر، با توجه به این که از خط تولید خارج شده اند امکان تولید این محصولات وجود ندارد.

6- امکان انتخاب میز جلو مبلی در رنگ های مختلف وجود دارد؟

بله برخی از مدل ها در رنگ های مختلف تولید می شوند و انتخاب رنگ آنها به عهده مشتری بوده که می تواند آن را به صورت حضوری یا آنلاین انتخاب نماید.

7- از چه چوبی در میزهای جلو مبلی استفاده می شود؟

متریال استفاده شده برای هر میز تلویزیون متفاوت می باشد و تمام میزهای تلویزیون با متریال درجه یک مانند چوب راش یا ام دی اف و ... ارائه می شوند.

8- نحوه ثبت سفارش به چه صورتی می باشد؟

شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی ثبت سفارش تون رو انجام دهید، در صورت اینترنتی جزئیات محصول و ... به تایید شما رسیده و سپس سفارش شما ثبت می گردد.

ارسال به سراسر ایران
تحویل محصول درب منزل
مرجع تخصصی مبلمان
خرید از سایت تخصصی
از کارخانه به خانه
خرید مستقیم از کارخانه
انتخاب پارچه و رنگ
تنوع انتخاب در رنگ و پارچه