منو
سبد خرید شما

میز عسلی و جلو مبلی

قیمت میز عسلی و میز جلو مبلی

میزها از هر نوعی که باشند در چیدمان منزل بسیار پرکاربرد هستند و در صورتی که آن ها درست انتخاب کنیم در زیبایی و راحتی منزل و آرامش افراد آن محیط تأثیر زیادی خواهد داشت. میز ناهارخوری، میز عسلی و پذیرایی، میز جلو مبلی، میز آشپزخانه، میز تلویزیون، میز کودک، میز تحریر و کامپیوتر ، میز بار، کنسول انواعی از میز هستند که در زیبایی ظاهر خانه نقش زیادی دارند. آف دکور با عرضه ی متنوع ترین مدل های مدرن میز عسلی و جلو مبلی کار را برای انتخاب و خرید شما آسانتر کرده است.

محصولات و برگ های تخفیف میز عسلی و میز جلو مبلی در رنگ ها، انواع مدل های متفاوت در قیمت های مختلف که میتوانید پس از بررسی، خریدی هوشمندانه  به صورت اینترنتی و یا حضوری داشته باشید.


میز عسلی ام ای اف


میز عسلی سلطنتی


میز عسلی ارزان


میز جلو مبلی ترکیه


میز جلو مبلی کلاسیک


میز جلو مبلی مصری بسیار با دوام و زیبا است.این میز از متریال درجه یک تهیه و به بهترین شکل رنگ شده است.برای مبل های استیل و سلطنتی ما این مبل را به شما پیشنهاد می کنیم.برای لوکس شدن فضای اتاق نشیمن و مجلل شدن مبلمان خانگی شما، انتخاب میز جلو مبلی و عسلی مهم ترین اصل است.انتخاب رنگ در میز جلو مبلی و ع..
950,000تومان
طراحی این میز مدرن بوده و برای دکوراسیون های مدرن تهیه شده است با این وجود حالت پایه ها و رنگ آن ما را به یاد طرح های کلاسیک می اندازد.نجاران خوش ذوق ایرانی این میز و عسلی ها را براساس طرح های کلاسیک ترک ساخته اند.با خرید این میز به مبلمان خود جلوه ای خاص ببخشید.برای لوکس شدن فضای اتاق نشیمن و مجلل ..
730,000تومان
میز جلو مبلی و عسلی تاچ
جدید پرفروش ترین
اگر از مدل ای میز جلو مبلی موجود در بازار خسته شده اید و دنبال مدل جدید و بروز هستید این میز دقیقا مخصوص شما است.این میز کاملا براساس استاندارد جهانی و طرح های ایتالیایی تولید شده است.همانطور که در تصویر می بینید یک کشو بزرگ هم در زیر این میز وجود دارد که می توانید در آن وسایلی را قرار دهید.برای لوک..
700,000تومان
این میز زیبا از بهترین متریال ساخته شده و بسیار با دوام است.دو رنگی میز به مبلمان شما خصوصا اگر مبلمان یک رنگی دارید جلوه خاص می بخشد.نوع چهارچوب و طرح مبل نیز از مدل های تازه و بروز است.برای لوکس شدن فضای اتاق نشیمن و مجلل شدن مبلمان خانگی شما، انتخاب میز جلو مبلی و عسلی مهم ترین اصل است.انتخاب رنگ..
800,000تومان
میز جلو مبلی صفحه چوبی یکی از میزهای لوکس و زیبا موجود در بازار بوده که مورد پسند افراد زیادی واقع شده و یکی از پرفروش ها است.این میز پر فروش و شیک بخاطر رنگ خود هرگز از مد نمی رود و با هر رنگ دکوراسیونی همخوانی دارد.برای لوکس شدن فضای اتاق نشیمن و مجلل شدن مبلمان خانگی شما، انتخاب میز جلو مبلی و عس..
650,000تومان
این میز هم جز میز های دو رنگ بسیار مدرن بوده که برای دکوراسیون های مدرن تهیه شده است.این میز بسیار خوش ساخت بوده و مقاوم و ماندگار است.اگر در خانه خود جای کمی دارید این میز و عسلی ها را به شما پیشنهاد می کنیم.برای لوکس شدن فضای اتاق نشیمن و مجلل شدن مبلمان خانگی شما، انتخاب میز جلو مبلی و عسلی مهم ت..
850,000تومان
میز جلو مبلی و عسلی الماس با طرحی شیک و مدرن به یکی از میزهای پر فروش تبدیل شده است.شکل پایه و طرح روی میز در عین سادگی از طرح های خاص و چشم گیر محسوب می شود.برای لوکس شدن فضای اتاق نشیمن و مجلل شدن مبلمان خانگی شما، انتخاب میز جلو مبلی و عسلی مهم ترین اصل است.انتخاب رنگ در میز جلو مبلی و عسلی باید ..
600,000تومان
میز جلو مبلی و عسلی هندسی از مدل های خاص و بسیار جدید تولید شده است.این میز که با طرحی ظریف و شیک تولید شده است، دکوراسیون شما را بسیار زیبا خواهد کرد.اگر از مدل های تکراری میز و عسلی خسته و بدنبال مدل جدید برای دکوراسیون خود هستید، این میز را انتخاب کنید.برای لوکس شدن فضای اتاق نشیمن و مجلل شدن مبل..
1,400,000تومان
برای لوکس شدن فضای اتاق نشیمن و مجلل شدن مبلمان خانگی شما، انتخاب میز جلو مبلی و عسلی مهم ترین اصل است.انتخاب رنگ در میز جلو مبلی و عسلی باید مطابق رنگ مبلمان یا طراحی داخلی خانه شما باشد.هم رنگ بودن میز جلو مبلی با مبلمان و میز تلویزیون زیبایی خانه شما را چند برابر خواهد کرد.میز جلو مبلی و عسلی ونی..
690,000تومان
این میز زیبا برخلاف میز های دیگر از استیل ساخته شده، طرحی ساده و مینیمال دارد.این میزها معمولا برای افرادی که می خواهند دکوراسیون مدرن با طرحی ساده داشته باشند، بسیار مناسب است.این میز بدور از تجملات شیک و خاص بوده و برای طرفداران این سبک دکوراسیون توصیه می شود.برای لوکس شدن فضای اتاق نشیمن و مجلل ش..
1,000,000تومان
میز یک طبقه با رنگ و طرح ساده صفحه خود و شکل پایه ها تبدیل به یکی از میز های زیبا موجود در بازار شده است.این میز به خاطر رنگ و طرح خاص خود با انواع مبل و دکوراسیون همخوانی دارد به خانه شما زیبایی منحصر بفردی می بخشد.برای لوکس شدن فضای اتاق نشیمن و مجلل شدن مبلمان خانگی شما، انتخاب میز جلو مبلی و عسل..
1,000,000تومان
میز کلاسیک یک رنگ بوده و بسیار زیبا و شیک است.این میز از دوام بالایی برخوردار بوده و سالها قابل استفاده خواهد بود.از این میز می توانید برای مبل های راحتی و دکوراسیون های مدرن استفاده کنید.برای لوکس شدن فضای اتاق نشیمن و مجلل شدن مبلمان خانگی شما، انتخاب میز جلو مبلی و عسلی مهم ترین اصل است.انتخاب رن..
550,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 63 (6 صفحه)