منو
سبد خرید شما
نظرات کاربران
انتخاب پارچه

ما با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. اطلاعات بیشتر

مبل استیل

مبل سلطنتی طرح ترک چراغان یک مبل بسیار زیبا می باشد که در رنگ دلخواه شما قابل سفارش است. قابلیت تغییر رنگ مبل طرح ترک چراغان این امکان را به شما می دهد که بتوانید مبلمان خود را با تم دکوراسیون منزل خود کاملا هماهنگ کنید. طرح های منبت بکار رفته در این مبل زیبا بسیار دقیق و ظریف است. وجود منبت کار..
80,600,000تومان
مبل استیل فدریکو
محصول آماده ارسال
مبل استیل فدریکو یک کار زیبای شرکتی می باشد که به سبک استیل ساخته شده است. این مبلمان برای تم های دکوراسیون کلاسیک، سنتی و نیمه سنتی قابل استفاده می باشد و با فضای اطراف هماهنگ می شود. تاج این مبل بسیار ظریف و دقیق طراحی شده است و پایه های بسیار چشم نواز و زیبا فرم دهی شده است. دسته های مبل یک نی..
67,000,000تومان
مبل استیل فرزان
محصول آماده ارسال
مبل فرزان یک مبل خاص و ویژه است که ظاهر متفاوتی نسبت به دیگر مبل های سلطنتی دارد. اگر به دنبال یک مبل بسیار خاص ، زیبا و با کیفیت هستید مبل فرزان می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. مبل سلطنتی فرزان بر خلاف دیگر مبل های سلطنتی بدون تاج است. همین دلیل مبل فرزان را به یک مبل خاص تبدیل کرده است..
41,600,000تومان
مبل نیکول یک مبل سلطنتی بسیار شیک و با کیفیت است که به تنهایی می تواند زیبایی چشم گیری به دکوراسیون منزل شما بدهد. متریال بکار رفته برای ساخت این مبل چوب راش گرجستان و رنگ پلی پورتان ترک است. روکوبی مبل نیکول فوم سرد شرکتی است و برای رویه ی این مبل از پارچه های نیوناپولی، جاسمین، پورشه و جکوار ک..
61,300,000تومان
مبل استیل هلما
محصول آماده ارسال
مبلمان هلما دارای منبت منحصر به فرد و متفاوت است که اوج ظرافت و منبت را در قسمت سر تاج کاناپه میتوان دید. ایجاد دو گل به صورت قرینه در قسمت تاج جلوه خاصی از طبیعت را در این مبل نشان میدهد. در قسمت زیر دسته گل درشتی را در منبت ساده میتوان دید که باعث شکوه کاناپه شده است در قسمت مرکزی تاج مبل 3 پیچک ..
75,000,000تومان
مبل استیل هکتور، مبلمان خاص برای خاص پسندان است. این مبلمان از چوب مرغوب راش ساخته شده و منبت کاری های ظریف و زیبای آن حسی از طراوت را القا می کند. سبک طراحی منبت کاری مبل استیل هکتور دو کله است به عبارت دیگر در امتداد دو دسته مبلمان به سمت تاج دو منبت کاری پر شاخ و برگ دیده می شود که جلوه خاصی به ا..
62,400,000تومان
مبل سلطنتی ویکتوریا یکی از زیبا ترین و البته با کیفیت ترین نوع از مبل های سلطنتی می باشد که می تواند فضای خانه ی شما را بسیار لوکس تر از گذشته نمایان کند. این مبل فوق العاده و خاص مانند سایر محصولات ما یک کار شرکتی باکیفیت است که در نهایت ظرافت و دقت طراحی و ساخته شده است. کاناپه این مبل دارای یک..
57,200,000تومان
مبل کلودیا یک مبل بسیار زیبا و لوکس است که زیبایی بی نظیری به دکوراسیون منزل شما می دهد. مبلمان کلودیا شامل یک مبل سه نفره بسیار زیبا و چهار مبل تک نفره با طراحی ویژه است. تاج این مبل طراحی متفاوتی دارد و با الهام گرفتن از طبیعت زیبایی خاصی به مبلمان و دکوراسیون منزل شما می دهد. طراحی خاص دسته ها..
45,500,000تومان
مبل سلطنتی فاخر از دسته مبل های خاص و بسیار زیبا می باشد که می تواند جلوه ای بی نظیر به منزل شما بدهد. برای ساخت این مبل از پارچه ی یزد سلطنتی استفاده می شود که بسیار با کیفیت است. پارچه های روی تکیه گاه این مبل بدون طرح و پارچه های قسمت نشیمن مبل پارچه هایی طرح دار با طرح های بسیار زیبا و شیک م..
66,700,000تومان
تاج محصور شده با پارچه از دو طرف باعث شده تا منبت پر نقش و ظریف کاناپه این مدل مبل را از سایر مدل ها متمایز کرده است . فرم قوس دار کاناپه که در ادامه آن پایه کاناپه با قوسی رو به بیرون که در ادامه آن منبتی پر نقش از گل و گلبرگ وجود دارد. این منبت های زیبا تا پایین پایه و نزدیک به زمین نیز ادامه د..
60,500,000تومان
مبل استیل طرح ترک گلوریا
جدید
شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که وارد خانه ای شوید و با دیدن مبلمان آن جا چشمانتان برق بزند و مجذوب زیبایی آن شوید. خوشبختانه مبل استیل طرح ترک گلوریا از همان دسته مبل هاست. طراحی این مبل به گونه ای است که بخش کناری کار دارای یک زمینه با طرح لوزی است که روی آن منبت کاری های زیبایی با رنگ طلایی آمد..
50,000,000تومان
مبل استیل طرح ترک حیفا
جدید
تمام زیبایی مبلمان استیل به منبت کاری ها و انحناهای موجود روی چوب مبل است و هرچه دقت و ظرافت  بیش تری در این منبت کاری ها  وجود داشته باشد، مبلمان ظاهر زیباتری خواهد داشت. مبل سلطنتی طرح ترک حیفا از آن دسته مبل هایی است که طراحی بسیار ظریفی دارد و همین امر آن را جزو پرفروش ترین کارهای آف د..
50,000,000تومان
مبل استیل طرح ترک آتین
جدید
مبل طرح ترک آتین از جمله مبل های سلطنتی زیباست که طراحی دقیق و کم نظیری دارد و به کسانی که به دنبال محصولی کلاسیک و اصیل برای مبلمان بخش پذیرایی منزل خود هستند این مدل پیشنهاد می شود.تاج این کار منبت کاری های زیبا و ظریفی دارد که تا میانه  تکیه گاه مبل  امتداد یافته است. قسمت دسته ی مبل دا..
50,000,000تومان
مبل استیل آوادیس
جدید
برای خرید مبل های استیل گاهی فقط ظاهر مبل در نظر گرفنه می شود اما مبل خریداری شده راحتی و کیفیت کافی را ندارد و گاهی هم بالعکس. مبل استیل آوادیس یک محصول شرکتی است که همه ی استاندارد های یک مبل در آن رعایت شده است. این سرویس مبل دارای دو مبل سه نفره و دو مبل تکی  است.مبل های سه نفره دارای دو طر..
50,000,000تومان