منو
سبد خرید شما

بوفه، ویترین و استند

قیمت بوفه، ویترین و استند

در بیشتر خانه های ایرانی از بوفه و ویترین به عنوان عضو اساسی در چیدمان یاد میشود زیرا بیشتر افرادی که کار طراحی خانه های ایران را انجام میدهند بوفه و ویترین را جزو لاینفک چیدمان منزل ایرانی میدانند. ولی به خاطر کوچکتر شدن فضاهای مسکونی و با گذشت زمان و تغییر صلایق، از سبکهای قدیمی کمتر استفاده می شود و بیشتر از ابزار جمع و جورتر مانند قفسه و شلف دیواری استفاده میشود. به همین علت ویترین هایی که امروزه به صورت کمد های شیشه ای ساده و کشو دار هستند طرفدار بیشتری دارند. زیرا این نوع از ویترین به خاطر اینکه هم ساده و جادار است و هم مدرن است مردم بیشتری را به سمت خود می کشاند. به همین منظور آف دکور با ارائه انواع بوفه و ویترین مدرن از تولیدکنندگان مختلف انتخاب وسایل و چیدمان بهتر منزل را برای شما آسانتر کرده است.


مدل بوفه دکوری

بوفه دکوری از وسایلی است که در اتاق نشیمن گذاشته شده و رنگ و طرح آن باید با سایر وسایل موجود در اتاق نشیمن هماهنگ باشد. معمولا بوفه های دکوری با ظروف بسیار لوکس پر می شود.


بوفه سلطنتی

بوفه سلطنتی به آن دسته از بوفه هایی گفته می شود دارای منبت کاری هستند. این بوفه ها که معمولا دارای رنگ طلایی یا قهوه ای هستند برای دکوراسیون های سنتی مناسب می باشند. 


مدل بوفه کلاسیک

بوفه های کلاسیک نیز مثل بوفه های سلطنتی دارای منبت کاری هستند ولی منبت کاری های آنها ظریف تر و کمتر بوده علاوه بر آن بوفه های کلاسیک بیشتر به سبک های قدیمی شباهت دارند.


خصوصیات   جنس استند مدل ربات از MDF و HDF می باشد . تنوع رنگ شامل دو رنگ سفید و قهوه ای موجود است که در صورت سفارش رنگ سفید، 30000 تومان به مبلغ فوق افزوده می شود. ابعاد استند شامل ارتفاع استند 190، عرض 115 و عمق آن 30 سانتی متر می باشد. این استند دارای طبقات شیشه ای و چوبی زیادی..
595,000تومان
خصوصیات   استند مدل طرح لاو از جنس HDF با  قابلیت فرم دهی میباشد که بسیار زیبا و مقاوم است و به راحتی تمیز می شود. دارای چند طبقه  شیشه ای  است که جای قرار دادن جام نیز دارد. این طرح استند بسیار جدید و شکیل است و به علت طرح تک و زیبای آن اغلب مورد توجه زوج های جوان قر..
625,000تومان
خصوصیات   جنس  استند مدل لنگر از HDF (همان MDF  فشرده است که مقاومت بیشتری دارد). این محصول از 2 طبقه  شیشه ای بزرگ و 2 طبقه شیشه ای کوچک تشکیل شده و برای قرار دادن ظروف و مجسمه های بزرگ و کوچک مناسب است. استند مدل لنگر  بسیار زیبا و در عین حال سبک است. تنوع ر..
765,000تومان
خصوصیات   استند مدل نارنیا فروش اینترنتی استند سالنی جدید مدل گشنیز با گارانتی و ارسال رایگاناز جنس HDF با  قابلیت فرم دهی میباشد که بسیار زیبا و مقاوم است. از چند طبقه  بزرگ و کوچک تشکیل شده و برای قرار دادن ظروف و مجسمه های بزرگ و کوچک مناسب است. این محصول بسیار جادار بو..
455,000تومان
خصوصیات   استند مدل کارلو از جنس MDF و HDF می باشد . تنوع رنگ محصول در دو رنگ سفید و قهوه ای موجود است که در صورت سفارش رنگ سفید، 30000 تومان به مبلغ فوق افزوده می شود. ابعاد این استند شامل ارتفاع استند 175 ، عرض 120  و عمق آن 35 سانتی متر می باشد. در بسته بندی مناسب و به صو..
505,000تومان
خصوصیات   جنس استند مدل کندو از MDF و HDF می باشد . از نظر تنوع رنگ این محصول در دو رنگ سفید و قهوه ای موجود است که در صورت سفارش رنگ سفید 30000 تومان به مبلغ فوق افزوده می شود. ابعاد این محصول شامل ارتفاع استند 190، عرض 110 و عمق آن 30 سانتی متر می باشد. این استند دارای طبقات چو..
595,000تومان
خصوصیات   تنوع رنگ بوفه شامل رنگ های سفید و قهوه ای سوخته می باشد. در صورت سفارش رنگ سفید مبلغ 30 هزار تومان به قیمت فوق افزوده می شود. این بوفه دارای 3 طبقه از جنس شیشه و 1 طبقه چوبی می باشد. این بوفه دارای ارتفاع 193، عرض 80 و عمق 45 سانتیمتر می باشد...
585,000تومان
خصوصیات   این محصول از جنس MDF ساخته شده است که پایه های آن به جهت محکم بودن و مورد ضربه قرار گرفتن از جنس چوب میباشد و قسمت های تاج و پایین آن ( قسمت های گلدار ) از جنس رزین است. این محصول سه طبقه ی دارد که دو طبقه ی آن شیشه ای میباشد. ابعاد این بوفه شامل ارتفاع : 182 ، عرض 62 و عم..
605,000تومان
استند اس دی ایران
تمام شد
خصوصیات   این استند دارای روکش اچ دی اف می باشد ( اچ دی اف روکش MDF است اما با فشردگی و مقاومت بالاتر که قابلیت فرم دهی نیز دارد ) و بسیار مقاوم است. این استند دارای 4 طبقه است. در  رنگ های سفید، مشکی، قهوه ای و طلایی تولید می شود که در صورت انتخاب رنگ طلایی 40 و رنگ سفید مبلغ ..
255,000تومان
استند المپیک دی ایران
تمام شد
خصوصیات   جنس استند مدل المپیک از HDF با  قابلیت فرم دهی می باشد که بسیار زیبا و مقاوم است . این استند از 5 طبقه شیشه ای تشکیل شده است. جنس بدنه محکم و در مقابل لب پر شدن مقاوم است. تنوع رنگ محصول شامل سه رنگ سفید، طلایی و قهوه ای موجود می باشد که در صورت سفارش رنگ سفید و طل..
495,000تومان
استند بار دی ایران
تمام شد
خصوصیات   این استند از جنس MDF می باشد. دارای  3 طبقه  شیشه ای است که برای قرار دادن ظروف و مجسمه های بزرگ و کوچک مناسب است. استند بار دارای ظرافتی خاص و در عین حال محکم و مقاوم می باشد. تنوع رنگ ها شامل سفید، طلایی و قهوه ای موجود می باشد که در صورت سفارش رنگ سفید و طل..
330,000تومان
استند خمره ای دی ایران
تمام شد
خصوصیات   استند مدل خمره ای استندی بسیار زیبا و مقاوم با روکش اچ دی اف راش می باشد ( اچ دی اف روکش MDF است اما با فشردگی و مقاومت بالاتر که قابلیت فرم دهی نیز دارد). برای سفارش این استند با رنگ سفید مبلغ 30000 تومان به قیمت فوق افزوده می شود. ابعاد این استند شامل ارتفاع این استند 18..
270,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)